Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnövelés természetesen

Torolt_felhasznalo_576716
Torolt_felhasznalo_576716
Létrehozva: 2004. szeptember 16. 21:53
Sziasztok!

  1. 2010. február 23. 22:2828276.

    Nem is!... mert cukornádat termelek és tehénkét csak ajándékba küldök, mert abból nincs is feleslegem (sértődős szmájli) Amúgy meg: Ajándék tehénkének ne nézd a származását! De ha Kiscserfes megírja mit küldjek, akkor azt kap. Már a lányom is felvette  Ja és halacskát is küldök neki, csak látom a halai éhen haltak

     

    Bent vacakol a net. Itthon meg ált. csak Farmvillet nyomok, no meg jogi fórumra járok. Mert még mindig van férjem. No persze az én hibámból.

     

    A gyerekeim pénteken matekversenyen voltak, a fiam baromi jót írt, még az is lehet, h döntős lesz. A lányomé nem lett olyan jó... Ő bejelentkezett előre hozott kémia érettségire meg IQ tesztre. Ja és a fiam itthon fekszik vmi durva torokgyulladással, hurrá! Visszavették a zenesuliba is. Ja, azt írtam, h megelégeltem, h este 7-től van órája és azt mondtam, ha nem változtatnak, akkor ennyi volt? Na egy hónapig nem jártunk, aztán csak megoldották. Szóval zajlik az élet.

     

    Kisfocista (szak)álla hogy van? Könnyesre röhögtük magunkat, ahogy írtál a száraz és tiszta kötésről. Bár maga a sérülés nem annyira vicces. Gondolod, h hagyják fejjel előre csúszdázni?

     

    Nyári tali? OK, ha össze tudjuk szervezni.

    Épp megnéztük Aktuális képeit az iwiwen. Annyira jó az a téli kép a gyerkőccel meg a kutyával! Szóval idén nem hagyhatja ki ő sem! Csak jönne már a jóidő!

     

     

    előzmény:
    bóbita23 (28272)
    2010-02-22  19:40
  2. 2010. február 23. 12:4028275.

    Szerintem már az első után kellett volna vizsgálódni. De nem, mert egy vetélés-nem vetélés. Meg kell várni a harmadikat. A doki szerint. Aki férfi. A másodiknál el sem akarta hinni, hogy pozitív volt a teszt. No comment.

    Szóval, szerintem már ez első után vizsgálódni kellett volna, mert egyrészt RH-negatív a barátnőm , másrészt terhességi cukorbetegsége volt. Ha én lennék doki, nekem ennyi előzmény elág lenne és tennék a protokollra.

    Aztán jön még hozzá, hogy az első, azaz második baba ( mert az első szerencsére már 2 éves múlt) 11 hetesen halt el, de csak x nap után volt a műtét és csak rá 2 nappal kapott gamma globulint. A múltkor meg azt hiszem nem is kapott !!! Most megkapta műtét után rögtön. Szóval akár innen is fújhat a szél. De a cukor is lehet okozó. Meg még egy csomó más. Amiknek egy jó része egy szimpla vérvétellel (akár önköltségre) kizárható lenne. Vagy épp meglenne a baj oka. Csak jóindulat kéne hozzá, vagy emberség, vagy józan ész.

    Az orvosváltást már én is javasoltam. Sajnos Bonyhádon nincs akkora választék. Lehet, inkább jönnék Pécsre. Bár hülyét itt is ki lehet fogni...

     

     

     

    Azért hogy jó hír is legyen, egy haveroméknak viszont összejött a kistesó (remélem nem is lesz gond), volt még egy fagyasztott embriójuk és szépen befészkelte magát.

     

     

     

    Itt is tavaszodik !!! Már nem húztam kardigánt és kicsit melegem volt a bundás bakancsban. Azért váltani még nem merek. És most már csak reménykedem, hogy így is marad. Amikor egyszer kezd bejönni a melegebb idő, akkor nagyon nehezen viselem, ha mégis visszafordulunk a télbe.

    előzmény:
    Papagena (28274)
    2010-02-23  09:51
  3. 2010. február 23. 09:5128274.

    Nagyon sajnálom!

    De egy éven belül nem durva 3 terhesség? Nekem úgy rémlik, mintha a barátnőmnek  kb. 1/2 év várakozást mondtak volna az első vetélése után.

    Azért a szervezetnek csak ki kell hevernie.

    Annyit tehetsz, hogy rábeszéled, váltson orvost. 

    Bár az én barátnőm is ragaszkodott a dokijához és tömte pénzzel, amikor meg szült, nem volt sehol. 

    Meg amiket mesélt, nekem horror volt. 

    Nem akarok okoskodni és megint a pajzsmiriggyel jönni, de nézték nála? 

     

    előzmény:
    bóbita23 (28271)
    2010-02-22  14:37
  4. 2010. február 23. 09:4428273.

    Jó reggelt!

    Ismét süt a nap és az előbb egy motoros húzott el a ház előtt. Mondjuk lehet, hogy útja végén nem kecsesen száll le, hanem fagyott tömbként lezúdul a mocijáról...

    Ezen fellelkesedve én is bicajon fogok menni a körutamra. 

    Ha napokig nem jelentkeznék, akkor sikerült hibernálni magam.

    előzmény:
    bóbita23 (28272)
    2010-02-22  19:40
  5. 2010. február 22. 19:4028272.
    Én tudom, én tudom ! Tehénkéket nevel, aztán a fölös példányokat átdobja  a kerítésen a szomszédba.  Ugye ? 
    előzmény:
    Papagena (28269)
    2010-02-22  07:50
  6. 2010. február 22. 14:3728271.
    Most küldött sms-t a barátnőm, hogy megint kórházban van, küretre várva. A harmadik vetélése egy éven belül. Most sem foglalkoznak vele túlzottan. A másodiknál be akarta neki beszélni a doki, hogy nem is volt terhes és hogy nem kell vizsgálgatni, csak ha a 3. vagy 4. eseten is túl lesz. Addig normális a dolog. Szerinte. Én meg itt ülök tehetetlenül, sajnálom, hogy nem vagyok nőgyógyász és nagyon magam alatt vagyok....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. február 22. 09:3228270.

    Csúszdázott a bölcsiben....

     

    Épp reggel beszéltük a gondozó nénivel, hogy csak 4 gyerek van a  csoportban, kicisit nyugaisabb napjuk lesz... Hát nem.

     

    A csúszda aljába verte be az állát, nem is volt pedig éles a széle. Biztos fejjel lefelé ment.

    A varrást állítólag elég jól tűrte. Csak utána haza akart menni, aztán meg inkább játszóra. Aztána bölcsiben aludt egyet. Amikor mentem érte, akkor épp tömte magába az ebédet. Szóval maradandó lelki sérülései biztos nem lesznek emiatt. 

    Pénteken megyünk varratszedésre, épp nemrég kértem egy korai időpontot, mert eredetileg 10:15-re volt. Nem akarnék egy nap szabit erre fecsérelni...

    Itthon délután leszedte a kötést. És egész délután azzal szekált, hogy szedjem ki. A nővére meg röhögött rajta, szerinte úgy néz ki, mint akinek nő a szakálla (majd alkalom adtán mellékelek képet, csak fel kell tölteni a fotómasinákat) Így az javallatot - úgymint kötés szárazon és tisztántartása - nagyon könnyen be tudjuk tartani. A sebről már kevésbé miondható el: ráfolyik a leves, a tej, a satöbbi.

    Úszást szombaton kihagytuk. Pedig ment volna.

     

    Ja és azt ugye nem kell mondanom, hogy semmit sem okult aza esetből, randalírozott egész hétvégén

     

     

    előzmény:
    Papagena (28268)
    2010-02-21  15:22
  8. 2010. február 22. 07:5028269.

    Jó reggelt! Nálunk süt a nap, ennek örömére már 1/4 7-kor nem volt teljes sötétség. Madárkáink pedig eszüket vesztve csivitelnek.

    Tepokri hol-merre jársz? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. február 21. 15:2228268.
    Azta! És most jól van? Mit sikerült csinálnia, hogy ekkora sérülése lett? ( A tátott szájú fej míg beillesztem, nyitva tartja a száját. Majd mikor nyomok egy space-t, becsukja és úgy is marad. Firefox-nál. )
    előzmény:
    bóbita23 (28267)
    2010-02-20  18:23
  10. 2010. február 20. 18:2328267.
    Hogy ne teljen unalmasan a napom pénteken szóltak a bölcsiből, hogy Kisfocistát vitték a klinikára az állát összevarrni. Olyan jó gyerek....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. február 19. 08:5128266.

    Az  a szép az nlc-ben, hogy mindig meg tud újulni. Hibák terén. Ma pl. bepötyögtem a hozzászólásomat, erre menet közebn kiléptetett, amikor meg visszeléptem akkor már nem küldte el amit írtam.

     

     Az operánál én is találkoztam az általad leírt dologgal, kezdetben engem is "megtréfált" párszor. Azóta rutinos lettem.

     

     

    Megvan a bölcsiszünet időponta, meg a nyári táboré is, úgyhogy  Lány elkezdte pedzegetni, hogy mi lenne, ha megint taliznánk a Balcsin ?

     

    Tavaszodik felétek is? Olvadozik  a BAlaton? (mé' nincs napocska szmájli ????)

     

    előzmény:
    Papagena (28265)
    2010-02-19  07:19
  12. 2010. február 19. 07:1928265.

    Jó reggelt!  Igen, az a hsz-m rögtön a beírás után megjelent.  Most Opera alatt írom a hsz-t, de ha fejecske után nem nyomok spacet, akkor egy entert után eltűnik a hsz ablakból, amit addig írtam.   

     

    előzmény:
    bóbita23 (28264)
    2010-02-17  12:59
  13. 2010. február 17. 12:5928264.

    A mai itt van! Csak hogy maradj !

     

    Azért van némi gond a szerverük kis agyával...olvasom itt a nyereményes topikot is, hogy milyen összevisszaság van a visszaigazoló mélekkel. (én szerencsésen megkaptam az enyémet, kopp-kopp-kopp)

     

     

    Itt délre tavasz lett. Langyi idő, napsütés. Jaj, olyan jó ! (voltam kinn gyorsan pelust venni, onnan tudom)

     

    Készülök  a nyárra is: a kicsinek vettem egy szandit.

    Közeben rájöttem, hogy az apehos "nyereméynemből" kell egy bikinit is venne. A régi már tök tropa. 4 nyáron hordtam, kiszolgálta az árát, azt hiszem. Na, az nem lesz egy könnyű menet ! Szerencse, hogy már lehet kölön kapni alsót meg felsőt !

     

    A Nagy ma nyelvtan versenyre ment, tegnap meg pancake-day volt egymásik suliban. Két szakácssapkával jött haza, abban krosszozott otthon a két elvetemült. Hétfőn meg kézi-meccs lett volna nekik, de nem állt ki az ellenfél. Így lett egy győzelnük Mert szegények úgyis olyan bénuskák még. Csak ősszel kezdtek el kézizni és csak heti egyszer, így oylan meccseket játszottak, hogy 20:2 meg 30:3 Ma reggel meg csoda történt: kisfiam 7:35-kor magától ébredt ! És nyugodtan tudtunk öltözködni, nem volt sírás-rívás és engem sem rugdosott össze !!!Holnap megyünk Torkos Csütörtökre ! Érdekes lesz...Kíváncsi vagyok, mennyit tudok majd enni....
    előzmény:
    Papagena (28263)
    2010-02-17  11:21
  14. 2010. február 17. 11:2128263.

    A tegnapi hsz-m nem tudom hol a jó égben van. Teszek még egy próbát, de ha ez sem jelenik meg, én tuti elköszönök az nlc-től.  

    Nálunk csak erőlködik a nap, de egyelőre nem ő van győztes pozícióban.

    Egyébként plusz 5 fok van, de fúj a fránya szél. Igaz, legalább az olvadó havat segíti felszárítani. 

     

    előzmény:
    bóbita23 (28262)
    2010-02-17  09:47
  15. 2010. február 17. 09:4728262.
    Alakul- alakul ! Reggel plusz fokok, most napocska. Igaz, hogy csak kicsit, de akkor is napocska !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2010. február 15. 08:3228261.

    Szia Lányok !

     

    Hogy vészeltétek át a hétvégét ? Hófúvás, ilyesmi ? És ma reggel ? Tudtátok vinni a gyerekeket suliba ?

    Mi szombat délelőtt néztünk ki bután a fejünkből, hogy az egész dunántúlre piros riasztás volt kiadva. Itt a belvárosban semmi nyoma sem volt a brutál időnek. Erre olvassuk, hogy tőlünk 10 percre, Kozármislenytől vagy 20 kilométeren át járhatatlan az út.

    Így fel sem merült - hehe - hogy anyósékhoz menjünk. Még csak szóba sem került. Vasárnap a férjem elvitte a Kicsit a terráriumba kígyót nézni. Szombaton délután már mondta neki, na egész este mást sem hallottunk, csak kidó, kidó ! Én meg közben takarítottam, lépcsőházat mostam., főztem... a szokásos, kellemes vasárnapi elfoglaltságok.

     

    Tep, messze volt tőletek a tűz ? Remélem....

    Várom már a tavaszt, hogy lehessen menni kirándulni !!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2010. február 15. 07:4728260.

    Jó reggelt! 

    Hétvégén jól kitolt velem ez a hülye nlc. Valami most sem oké. A fórum lista szerint utolsó beírás 02.12. este 8 óra. Vagyis Bóbita hsz-a. Az enyém meg mintha nem is lenne.  Már úgyis furáltam, hogy normálisan működik.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2010. február 13. 12:2128259.

    Hol van a hsz-m???? tátott szájú haragos fejecske

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. február 13. 12:1828258.
    Hol van a hsz-m?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2010. február 13. 12:1528257.
    Tippelhetek? H-val kezdődik és ó-val végződik?  Nálunk is esett este, de abból talán 2 mm ha összejött. Reggel is szállingózott, de most erőlködik a nap. Ellenben fúj a szél. Nehogy már teljes legyen az örömünk.  
    előzmény:
    bóbita23 (28256)
    2010-02-12  20:02
  21. 2010. február 12. 20:0228256.
    Má' megin' ....... találjátok ki, hogy mi !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2010. február 12. 10:3028255.
    Filmajánló ! MÁSNAPOSAK Ha vidulni szeretnétek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2010. február 12. 10:2828254.

    Ma, kérlek, viszonylag simán. Csak pár hóakadáslyon kellett átemelni a babakocsit. Itt a városban érdekes viszonyok vannak: ahol letolták+sózták (meg olvadt is tegnap), ott nincs hó, ahol nem csináltak vele semmit, ott megmaradt (hú, de érdekes, mi ? )  Szóval azt akartam csak kihozni az egészből, hogy aki benn furikázik a belvárosban, az azt hiheti, hogy minden oké, de a környékről bejáró kollegáim mondják, hogy már a 6-os sem korrekt, a Mecsekben éjjel megint jött 4-5 centi friss hó. És a mecsekoldali utcákban is csesztek letolni, szóval arra még húzós a helyzet. És mára megint mondják. A hideget meg hétvégére, úgyhogy lehet igazad lesz azzal a jegesedéssel. A megfagyott trutyin meg nagyszerű tolni a babakocsit.....

     

     

     

    A tegnapi aranyköpés: Bejött utánam a vécére. Kérdem tőle: -Hát te mit csinálsz itt ? -Nézem pisidet !

    előzmény:
    tepokri (28253)
    2010-02-12  08:53
  24. 2010. február 12. 08:5328253.

    Jó reggelit! Nálunk a havas trutymó szakad, a trutymó a nagyobb rész belőle. Viszont ez remekül le tud fagyni!  Volt is ütközés tegnap a faluban, és a suliból is késtek néhányan a 20-szal araszolgatás miatt.

     

    Lányok, mehetünk Vancouverbe is, a téli olimpián nincs hó, teherautóval viszik oda, hóágyúznak. Közben EU fulladozik a hótól és ahogy néztem az USA egy része is eléggé behavazódott. Tényleg feje tetejére áll a világ?

     

    Csak óvatosan azzal a lapátolással Papagena, nehogy az eddig elért javulást elrontsd! Tudom, h muszáj. Ha jön a kotró, "sírj" nekik egy kicsit. Nálunk nem is jön, pedig már gondoltam, h vmi kis juttatásért biztos letolnák az utca házunkig tartó részét.

    Ja tegnap a híradóban mutatták, h New Yorkban milyen kis helyes hókotrókkal takarítják a járdákat!!!

     

    Bóbita, ma hogy mentetek? Kell már olyan tüskés bakancs mint a hegymászóknak?

    előzmény:
    Papagena (28252)
    2010-02-12  07:41
  25. 2010. február 12. 07:4128252.

    Jó (hó) reggelt!   Az a randa gyanúm támadt, hogy Holle anyó valami munkamániással rázatja a dunnáját. 

    Este itt is fokozatosan átváltott hóra és hát nem esett. Szakadt. 

    Viszont még plusz fok volt, így olvadozott is, ám éjjel már hidegebb volt és most is minusz 2 fok van. Az újabb hó mennyisége kb 10 cm.

    És tegnap lapátoltam. "jót" tett a gerincemnek.  

    előzmény:
    bóbita23 (28251)
    2010-02-11  22:29

Címlap

top