Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Internetes társkeresés

viktoria22
Létrehozva: 2004. szeptember 10. 11:53
Szia Mindenki!
Kiváncsi vagyok arra, hogy mit gondoltok erről az ismerkedési formáról?
Működik?
Miért nem tudnak az emberek ismerkedni, kapcsolatot teremteni?
Negatív és pozitív tapasztalatok?
Viki
  1. Torolt_felhasznalo_447554
    Torolt_felhasznalo_447554
    2004. szeptember 13. 13:4957.
    Ne haragudj kedves sternglass, de ez a mondatod egy nagyon nagy közhely, ill. általánosság! Persze, hogy lehet, a lottón ötös találatot elérni is lehet! Én a saját és jó pár barátnőm/ismerősöm tapasztalatából írtam, hogy sajnos a szórakozóhelyekre manapság igen kevés olyan emberke jár, aki komolyan gondolja az ismerkedést. Nagy részüknek jelenleg is VAN kapcsolata (van akinek nem is egy!), nagy részük CSAK szórakozni akar, esze ágában nincs lekötni magát, stb. Biztos van olyan, aki komolyan gondolná, de az lehet, hogy nem jön oda ismerkedni, mert már rossz tapasztalatai vannak a nőkkel kapcsolatban, merthogy beszélgettem én fiúkkal is e témában. Szóval az esély tulajdonképpen megvan, ebben igazad van, csak igen-igen kicsi.
    előzmény:
    sternglass (54)
     
  2. 2004. szeptember 10. 16:5156.
    hogy nincs itt az az ő nagy baja most, amikor együtt voltunk akkor állandóan volt ( én örültem) de én tudom hogy még sokat lesz itt.
    Ha itt akar lenni akkor bármikor megteheti, de én nem választ akartam hanem a történéseimet irtam meg.
    A jövőben is irni fogok megfertöződtem, sajnos ilyen az nlc.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_661849 (55)
     
  3. Torolt_felhasznalo_661849
    Torolt_felhasznalo_661849
    2004. szeptember 10. 16:4355.
    üdv!

    nem azt mondtam, h hazudsz csak a magad igazát keresed!
    a hit és a tudás az 2 dolog!:)
    nem védek én senkit! nem vagyok se veled se ellened csak nekem a tények mást mutattak és leírtam a véleményemet. de ha már itt tartunk akkor az egésznek-ha eddig nem jött volna le!:)- pont az a lényege, h mivel pontosan tudod, h nincs "itt" így könnyű az írnod, h majd megvédi magát!!
    tőlem aztán bátran, félve azt írsz amit akarsz, mint ahogyan több százan tesszük ezt itt az nlc. -én, eszembe se jutott, h talán szégyenkezni fogsz! nem is ez volt a szándékom csak most volt kedvem meg ídőm és írtam!

    más:

    a többiektől meg bocsánat az off-ért !
    előzmény:
    sternglass (51)
     
  4. 2004. szeptember 10. 16:4054.
    Ismerkedni mindenütt lehet és komoly kapcsolatot is mindenütt lehet találni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447554 (53)
     
  5. Torolt_felhasznalo_447554
    Torolt_felhasznalo_447554
    2004. szeptember 10. 16:0453.
    Ismerkedni lehet szórakozóhelyen, csak sajna komoly kapcsolatot találni nem:)))
    előzmény:
    viktoria22 (32)
     
  6. Torolt_felhasznalo_447554
    Torolt_felhasznalo_447554
    2004. szeptember 10. 16:0252.
    Honnan szűrted le ezt a százalék arányt? (neten fiúk 15%-a, lányok 85%-a gondolja komolyan)? Tényleg kíváncsivá tettél. Amúgy reálisnak tartom, csak érdekelne, hogy hogy jutottál erre a következtetésre?
    előzmény:
    Gedeonka (40)
     

Címlap

top