Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konnyen kielegitheto nok?

Teavirág
Létrehozva: 2004. szeptember 2. 22:19
Miert van az, hogy a ferfiak csak azokat a noket szeretik, akik vagy az elso 10 percben elmennek szex kozben vagy csak az hazudjak?
Nem divat manapsag mar a gyenged, de szenvedelyes, hosszan elhuzodo szeretkezes?
Jo lenne, ha jonnenek cafolatok, mert ez igy nagyon szomoru.
Egy normal nonek eloszor rendesen fel kell izgulnia, hogy orgazmusa legyen, de ha nincs elojatek se igazan, csak a behatolastol senki se fog elajulni az elvezettol. Vagy csak a nagyon rutinosak :)
A baratommal is ez a gond, 2 percenkent kerdezi, na jo mar neked draga? Ettol csak ideges leszek es nem kielegult :-( Miert nem tud varni, mig total ellazulok? Igaz, ahhoz tobb ido kellene.
Unom mar, hogy az elet minden teruleten versenyt futunk az idovel.
  1. 2004. szeptember 4. 02:05134.
    Jót nevettem az idézeteken, tényleg hisztis tyúkok vagyunk néha :-)

    Jó, nézzen meg mindenki, nem bánom! Csak ne tapizzon :-DDDD Kánya vigye azt a kényes fejemet, én csak jóképü fickóktól vagyok hajlandó elviselni egy kis zaklatást :-))

    Egyébként nem lennék sose férfi. Irtó unalmas lehet mindig tudni mindent :-PP Na meg a foci, meg vizilabda meg a csajok, micsoda uncsi téma :-)

    Azért jó, hogy két nem van. Van kivel játszadoznunk, kölcsönösen.
    előzmény:
    Pszihopapa (133)
     
  2. 2004. szeptember 3. 17:34133.
    Csak mire visszaváltoznátok, addigra nem értenétek az összefüggéseket, amelyeket tapasztaltatok. Ha én nővé változnék, akkor pedig valszeg seperc alatt az agyamra mennék :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. szeptember 3. 17:27132.
    Viszont nem lenne olyan izgalmas. De azert en is kivancsi lennek, mi is jatszodik le egy ferfiben. Csak egy napra!
    előzmény:
    witch75 (131)
     
  4. 2004. szeptember 3. 17:23131.
    Komolyan mondom, hogy szeretnék egy hétig egy pasi agyával gondolkodni, hátha rájönnék, hogy milyen egyszerű dolgokból adódnak a nézeteltérések. Tudnám, hogy mit gondoltok, mit éreztek, mi játszódik le bennetek. Miért látjátok ti másként a dolgokat. Szerintem egyszerűbb lenne az élet ennek a "tudásnak" a birtokában.
    előzmény:
    Pszihopapa (130)
     
  5. 2004. szeptember 3. 17:12130.
    Ha nem vonzó már vagy egyáltalán nem vonzó a nő, akkor még a szex sem kell :-)
    előzmény:
    witch75 (128)
     
  6. 2004. szeptember 3. 17:11129.
    Nem, nem igy mukodik. De ezt te is tudod.
    előzmény:
    witch75 (128)
     
  7. 2004. szeptember 3. 17:10128.
    Nos ezek szerint mi túl sokat kérünk (törődés, figyelem, stb. . ), a pasinak viszont csak egy dolog kell, a szex? Ez így működik?
    előzmény:
    kremes (124)
     
  8. 2004. szeptember 3. 17:05127.
    Bizony ez a jatek csak akkor jo, ha mindketten jatszak.
    előzmény:
    serbán (126)
     

Címlap

top