Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó kozmetikus olcsón

dorilepke
Létrehozva: 2004. augusztus 20. 11:54
Sziasztok! Jó kozmetikust keresek Budapesten, ahol egy kezelés (pati kinyomás, miegymás) max.3000.- Tudtok ilyet ajánlani?
  1. 2016. október 27. 10:0935.

    Szia vivkoka!


    Én sajna nem vagyok arrafelé ismerős, de tudom miről beszélsz. Egyszerűen nem is értem mért kell még mindig összevissza telefonálgatni és mért nem lehet az interneten bejelentkezni a kezelésekre. Az én kozmetikusomhoz is pl asszem egy booked4us oldalon lehet bejelentkezni és nincsen vele semmi gond. Pedig vidéken vagyok...


    Bocs h ez így kibukott belőlem, sok sikert a kereséshez! 

    előzmény:
    vivkoka (34)
    2016-10-24  15:09
  2. 2016. október 24. 15:0934.

    Sziasztok!


    Tudnátok nekem egy jó kozmetikust ajánlani a 2. kerület környékén (semmi speciális igény nincs, csak általános kezelések)? Nagyon elégedett vagyok a jelenlegivel is, de egyszerűen képtelenség normális időpontban eljutni hozzá, folyamatosan tele van és nagyon nehéz egyeztetni vele.


    Köszönöm!

  3. Torolt_felhasznalo_799379
    Torolt_felhasznalo_799379
    2005. Április 19. 12:3733.
    Sziasztok!
    Hátha tudok segíteni. A párom édesanyja Rákoskeresztúron kozmetikus, nagyon jó szakember és olcsó is, egyetlen problémája, hogy kicsit kiesik az üzlet, mert nem pont a főút mellett van, viszont könnyen megközelíthető az Örstől a 67-es busszal. Ha valaki arra lakik, vagy most költözik, ajánlom, keresse föl. HA érdekel az elérhetősége, írj privit!
    Pusza, és sikeres szépülést mindenkinek!:) Piri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_886631
    Torolt_felhasznalo_886631
    2004. szeptember 28. 22:0932.
    Sziasztok! Csak egy észrevételt tennék. Az iontoforézis a hatoanyag és víz bevitelét segíti elő a bőrbe. A vio a seb gyógyulását segíti elő és fertőtlenít. Remélem nem gond hogy beleszólok vagyis írok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. szeptember 28. 09:4231.
    Szia tityo!

    Köszönöm szépen a részletes magyarázatot! Ezekről a dolgokról nem sokat tudtam (mire való a tű, mi az iontoforézis), de neked köszönhetően mostmár képben vagyok! :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (29)
     
  6. 2004. szeptember 27. 21:0230.
    Én a VII. ker-be járok egy nagyon ügyes lányhoz. 3600Ft-t fizetek, ebbe benne van az arctisztítás, radír, masszázs. / és nem vagyok utána vörös foltos!!!/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. szeptember 27. 17:5229.
    Szia! Az iontoforézis egy már elég régi dolog, igazából arckezelés után mintha megráznák a bőrödet, segíti a heggyógyulást, összezárja a pórusokat.

    A legtöbb kozmetikus (akiknél én voltam, mind) használ ultrahangot, ez szintén nyugtat, segíti a gyógyulást, valamint a hatóanyagokat képes mélyebbre juttatni.

    Fő céljuk, hogy nyomkodás után ne nézz ki úgy, mint akit összevertek:)

    Ha egy kozmetikus ezeket nem használja, még jó, hogy sokkal olcsóbban dolgozik (nem kritikaként, de szerintem ez manapság már tényleg a minimális alap)

    Tűt általában nem használnak arctisztításhoz, kiv. ha a pattanás/mitesszer teteje túl erősen van "becsukódva", akkor ezzel megnyitja, és könnyen kijön, aminek ki kell jönnie:), nem pedig beletörik, szép nagy patit okozva ezzel.
    A tű mindenképpen 1x használatos kell, hogy legyen, vagyis nem használhatja két emberen. (brr)

    Ha egy kozmetikus ezen kívül még sok dolgot csinál, amikhez kellenek a drága gépek (nem csak iontof. és ultrahang, hanem vákum, ránctalanító, stb) akkor a gépei árát is meg kell, hogy keresse valamin.
    előzmény:
    Napocska8 (28)
     
  8. 2004. szeptember 27. 15:3128.
    Sziasztok!

    Titeket olvasva kissé elszomorodtam. Épp most gondoltam arra, hogy én is keresek itt Pesten egy kozmetikust, mivel eddig egy szülővárosomban dolgozó kozmetikushoz jártam.

    Eddig nagyon hűséges voltam hozzá, mivel rendkívül jó szakember. Már régóta van a szakmában, mégis folyamatosan tovább képzi magát! A szakma kémiai részéhez is kiválóan ért, nemcsak a "mit, hogy kell csinálni"- típusú dolgokhoz. Ha betérek hozzá, lelkileg is feltöltődöm a beszélgetéseinktől. Egyszóval: kevés nála jobb szakembert tudok elképzelni. Nem is váltanék, ha nem lenne muszáj. De sajnos évente csak kétszer tudok elvetődni hozzá, és mire odajutok, rendkívül rondán nézek ki (na jó, nem olyan vészes, de én rondának látom magam)!

    Pesten tanulok, tehát itt van több időm ilyesmire. Eddig csak a váltás ténye bosszantott, hisz nem ismerek egyetlen pesti kozmetikust sem. Aztán megláttam az árakat. Tisztában voltam vele, hogy min. kétszer annyit kell fizetnem, de a 3, 5-szeres árat egy kissé túlzásnak tartom! Én max. 1200 Ft fizettem egy arckezelésért, masszázs nélkül. És -mint már említettem- kiváló szakember kezelt, aki Gigi termékeket használt!

    Ez a 3, 5-4000 Ft mit tartalmaz? És mi az az iontoforézis? Még nem találkoztam e szóval. . . És a ti kozmetikusotok tűt is használ a nyomkodáshoz, vagy anélkül csinálja? (Az enyém tű nélkül).

    Egyelőre még csak a keresgélés stádiumában vagyok. Olvastam néhány jó tippet ezen a fórumon, köszönöm! :-)))

    Szép napot mindenkinek: Napocska
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. szeptember 27. 15:1527.
    MI az a iontrofo izé? :)
    előzmény:
    ercsa1 (25)
     

Címlap

top