Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem szeret?

Torolt_felhasznalo_606000
Torolt_felhasznalo_606000
Létrehozva: 2004. augusztus 18. 07:53
Jó reggelt mindenkinek!
Két hete ért véget a nyaralásunk, amit a kedvesemmel együtt töltöttünk. Mivel távkapcsolatban élünk csak hetente tudunk találkozni. Elméletileg.
Még a nyaralás előtt mondta, hogy a 13-i hétvégén nem ér rá találkozni, mert az egyik volt csoporttársával mennek víkkendezni. Ez még nem is lett volna gond. Hát menjen. én is csináltam magamnak progit. Nem problémáztam rajta, mert ezt a hosszú hétvégét úgyis együtt töltjük. Gondoltam én naiv!
Vasárnap este rákérdeztem telefonon, hogy akkor a hétvégén jön-e. "Háááát a tesómnak lesz a szülinapja, azt ünnepeljük."
"És a három napból nem tudsz rám egyet szakítani?'
" háááát nem, mert két napos lesz valószínű.De még a héten felhívlak, amint tudok valamit."
Hétfőn rákérdeztem, hogy akkor mi lesz, mert én is úgy tervezek a hétvégére. Naná, hogy nem fogok otthon búslakodni. Erre a válasz: "Bocs, most nincs időm ezzel foglalkozni, mert a havi meetingre kell készülnöm. Ha valamit tudok írok"
Megnyugodtam. Mivel mindennapos köztünk az smsváltás, tegnap írtam neki, hogy nagyon hiányzik.
"Nekem is hiányzol ám. Csak az a baj, hogy a hétvégén jönnek a rokonaink, és velük leszünk." Tehát, ha én nem írok, akkor drága egyetlenemnek eszébe nem jut, hogy ezt az apró tényt közölje velem, hogy a hétvégén 100000%, hogy nem tudunk talizni. Hogy lehet ilyen önző. Nekem idő kell, hogy megszervezzem a hétvégémet, kértem tőle, időbe szóljon. Ha tegnap nem írok, akkor még péntek reggel sem mondja meg, hogy nem jön?!
Jó tudom, hogy közbejöhetnek családi események, amik fontosak lehetnek. De szerintem nem három napig tartanak. Kezdem úgy érezni, hogy őt is elveszítettem. A kapcsolatunknak lehet, hogy vége. Mindig mindent megteszek, hogy tudjunk találkozni, de őneki mindig minden fontosabb, mint én. Már két napja egyfolytában bőgök emiatt. Nem szeretném elveszíteni,mert nagyon szeretem. CSak az a gáz, hogy nem érzem, hogy ő szeretne-e. Ugye ezt érzi az ember?
Csak leírtam, hátha valaki tud egy kis erőt önteni belém.

Vikuc
  1. Torolt_felhasznalo_341397
    Torolt_felhasznalo_341397
    2004. augusztus 18. 11:0451.
    Cha-cha! Egy az én horgomra is akadt egyszer, de olyan volt, mintha két nyelvet beszéltünk volna!!! Nem is tudom van- e nő, aki az ilyet el tudja viselni, annyira szenvtelenek tudnak lenni.

    Vikuc!
    Én is sokáig praktikák segítségével értem el amit akartam, és elértem. De most van egy olyan barátom, akinél nincs szükség ilyenre, hihetetlenül felszabadító érzés!!! Most jöttem rá, mennyire fárasztó a másik út! Most önmagam lehetek!!! Ne menj bele ilyen játszmákba. Ha nem lehetsz önmagad, akkor nem illettek egymáshoz.
    De még nagyon fiatal vagy, tele barátokkal!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 10:5950.
    nekem is megvannak az érzelmi igényeim. Mert azt soha nem hagynám, hogy megalázzon.
    egyébként ez a drága jó ember, annyiszor tesztelt már, hogy bizonyos helyzetekben, hogy viselkedem. . . .
    nem félek azért annyira az egyedülléttől, mert voltam én már egyedül. Csak őt nagyon megszerettem. És emiatt nem akarom elveszíteni. Ki szeretne valakit elveszítenil, akit szeret.
    előzmény:
    Annelida (48)
     
  3. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 10:5549.
    Nem történt semmi olyan. 168 órán keresztül együtt voltunk. a hazaúton sem történt semmi. Mikor ott voltunk nagyon édes volt. ennek már két hete. Még vasárnap is tök normális volt. Ha csaj lenne azt mondanám, biztosan menstruál. (vagy rajta jön ki az én mesi előtti hülyeségem :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907967 (46)
     
  4. 2004. augusztus 18. 10:5548.
    Kedves Vikuc!
    Szerintem a nőknek két csoportja van. Az egyik pedálozik a pasiért, és mindent eltűr (esetleg nyafog, hisztizik, de marad), csak hogy ne legyen egyedül! Ők önbizalomhiányban szenvednek, mivel eleve aból indulnak ki, hogy EZT a pasit kell megfogni, mert ki tudja, akad-e másik? A másik csoport nem enged az igényeiből (szigorúan érzelmi igényekre gondolok, nehogy valaki félreértsen!), inkább egyedül van egy darabig, mert biztos benne, hogy eljön a megfelelő, de addig sem éri be kevesebbel. Persze, próbálkozik, de ha nem ugorja meg a lécet a pasi, akkor mehet. Akinek van önbizalma, az nem fél az egyedülléttől! Az első csoport hozzáállását persze ki is használják a férfiak. Én is pontosan ezt éltem át, de most, az utolsónál megembereltem magam. És bejött! Vikuc, te még nagyon fiatal vagy, négy hónap nem nagy idő, pótolhatatlan pasi pedig nincs. . . Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hagyd ott, még az is lehet, hogy ő az igazi, csak most túl kell jutnia a holtponton (hajlamosak pánikba esni, ha egy kapcsolat komolyodik!). Ha mégsem erről van szó, hadd menjen. De szerintem a húszéves kor még a próbálgatások időszaka. Hogy megtanuld, mi kell neked, mi az, amit még elviselsz, és hol a határ, aminél nem adod alább. Sejtem, mennyire kétségbe vagy esve, de nem érdemes alacsonyabbra tenni a lécet, és kevesebbek beérni, mint amit te nyújtasz!
    előzmény:
    vikuc84 (44)
     
  5. Torolt_felhasznalo_984158
    Torolt_felhasznalo_984158
    2004. augusztus 18. 10:4847.
    Szia

    Nem goldolkodtál még azon hogy ezt a fétékenységet a kollegáid íránt ki lehetne kicsit használni arra hogy kiderülne most is féltékeny-e ? De az hoogy 3 hete nem találkoztatok az kicsit mégis csak túlzás és nem fújod fel a dolgot
    előzmény:
    vikuc84 (44)
     
  6. Torolt_felhasznalo_907967
    Torolt_felhasznalo_907967
    2004. augusztus 18. 10:4846.
    Szia!
    De mi volt a nyaralás alatt?! Mert, ha jól értem, azóta nem találkoztatok.
    Mi múlt héten nyaraltunk és elég rumlisra sikeredett az eleje. Hajnal kettőkor - no szállás, benzin kezd kifogyni, csepereg és még mindezt Horvátország lakatlan részén - elkezdtem valami szörnyű kecskeba. gatót együtt "dalolni" a rádióval, azt mondta a párom, hogy most válik el a sz. r a víztől, mert minden előző barátnője hisztizett, vagy durcizott volna.
    Nálatok nem történt valami vízválasztó? Egy rossz szó rosszkor, utána begubó?
    előzmény:
    vikuc84 (44)
     
  7. Torolt_felhasznalo_597944
    Torolt_felhasznalo_597944
    2004. augusztus 18. 10:4445.
    Szerintem a 3 hét nem találkozás miatti kiakadás nem felfújás. Ne dőlj be ennek, ez pasi duma, mikor el akarják hitetni veled hogy te vagy a hibás az ő viselkedésük miatt. Én megmondanám neki, hogy nekem ez így nem jó, és így nem akarom folytatni. Az, hogy erre mit reagál, elég beszéldes lesz.
    előzmény:
    vikuc84 (44)
     
  8. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 10:4044.
    Köszönöm. Egyik barátomtól sem kaptam meg azt amire igazán vágytam volna. A mostanitól eleinte megkaptam, meg most is. Szerintem én fújom fel a dolgokat, és nem akkora a baj, mint gondolom. Sztem este úgyis felhív a drága egyetlenem, és akkor rákérdezek, hogy mi a gondja. Mert lehet van valami és amiatt ilyen. Mindenesetre a hétvégén nem leszek itthon, és megmondom neki is, hogy nem érek rá.
    Csak az ilyen problémás pasik ne lennének.
    előzmény:
    Annelida (43)
     
  9. 2004. augusztus 18. 10:3543.
    Kedves Vikuc!
    Egy kicsit magamra ismertem Benned. Úgy tűnik, önbizalom- és szeretethiányod van. . . Ilyenkor fordul elő, hogy az ember "pedálozik" a barátainak, a kedvesének, egyedül pedig "félembernek" érzi magát, még akkor is, ha egyébként vannak barátai. Tapasztalataim szerint a három-négy hónap amúgy is vízválasztó a kapcsolatokban. Korábban én is olyan forrófejű voltam, mint te, meg is égettem magam párszor. A mostani barátom (pontosabban már vőlegényem) három hónap után szakítani akart (addig olyan hősszerelmes volt, hogy szinte zavarba hozott vele). Majd belezakkantam, de kikapcsoltam a telefonomat, hogy fel se tudjon hívni. A munkahelyemen keresett meg, és térden állva kért bocsánatot. Így utólag, azt hiszem, attól ijedt meg, hogy túl komolyra fordul a dolog, továbbá ennyi idő elteltével már "szakadozik" a rózsaszín köd, és már nem csak azt látja a pasi, amit látni akar. Az előző pasim ennél a pontnál szépen le is lépett. Szerintem most miden azon múlik, szeret-e igazán a barátod, összeilletek-e. Te azzal tudod segíteni, ha egy kicsit "hanyagolod", aztán vagy rájön, hogy nagyon is hiányzol neki, vagy arra, hogy nem. Borzasztóan nehéz, lehet, hogy most nem is jön össze, de majd a következő fiúnál, vagy azután. . . (Húszéves vagy, ugye?) Ami viszont a te dolgodat nagyon megkönnyítené, ha megtanulnád jobban szeretni magadat! Nagyon-nagyon drukkolok neked!
    előzmény:
    vikuc84 (35)
     
  10. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 10:2742.
    A kapcsolatunk egy egyéjszakás románcból alakult. A kedvesemmel csaltam meg az exemet. Elég bonyolult ügy, de a megcsalás után 1 hét múlva szakítottam az exszel és összejöttünk a mostanival. Kb. két hónap után mondta azt. hogy szeret. Akkor én is kimondtam, addig nem. A családomat - a húgom kivételével - nem ismeri. Egyébként rájöttem néhány apró jelből, hogy nagyon féltékeny - főleg a kollégáimra. Egy olyan cégnél dolgozom, ahol az alkalmazottak 85 %-a pasi. Július végén kirándulni is voltunk a céggel. Nem szólt semmit, sőt örült neki, de annak már kevésbé, hogy az egyik kollégámról, az kolléganőmról és rólam sok fotó készült.

    Olyan bonyolultak ezek a hímek. :))) Most már sokkal jobban vagyok

    Pápán lakom. Szerintem most a bőgésről visszhangzik az egész város. :))))) (per pillanat - nevetéstől)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. augusztus 18. 10:2641.
    Szia Vikuci, van valami jó kis hobbid, amiben örömödet leled, esetleg sikeres is vagy? Sport, zene stb.
    Egy picit bele kéne vetned magad, hogy elvonja a figyelmedet a pasidról és ő is vegye észre, szuperül el vagy nélküle is.
    Szerintem a te barátod pont olyan szélhámos, mint az enyém :-( Az enyém pld. nem akar telefonálgatni, SMS-ezni, csak ha netközelben van, akkor ír, de akkor örökké szerelmet vall, randin is megőrül értem. Hüle egoista hímek :-)
    Nem tudják, hogy nekünk lelkünk is van, nemcsak testünk????
    Ja én 29 vagyok, de látod, ez független a kortól. . .
    előzmény:
    vikuc84 (35)
     
  12. Torolt_felhasznalo_466973
    Torolt_felhasznalo_466973
    2004. augusztus 18. 10:2640.
    nahát ugyanarra gondoltunk :-)))
    nekem is vannak ilyen ismerőseim, szegény barátnőm is kifogott egyet-kettőt, szenvedett is tőle rendesen. A pasi tényleg szerette, de nem igényelt túl sok együttlétet, ráadásul kedvesség, gyengédség se szorult belé túl sok. így aztán egy idő után a barátnőm is belátta, hogy nem fog megváltozni, és jól otthagyta.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_341397 (38)
     
  13. Torolt_felhasznalo_466973
    Torolt_felhasznalo_466973
    2004. augusztus 18. 10:2439.
    szegény Vikuc. . . beírja ide a bánatát, hátha megvigasztaljuk, hátha biztatjuk, hogy attól még biztosan szereti a pasi, erre mi meg itt lebeszéljük.

    Vikuc, tényleg Vele kellene tisztáznod a dolgokat. . . és magaddal elsősorban. Lehet, hogy halálosan szeret, de neki így is jó a kapcsolat, akkor azt kell mérlegelned, hogy neked ez így megfelel-e, el tudod-e viselni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_341397
    Torolt_felhasznalo_341397
    2004. augusztus 18. 10:2438.
    Szian Vikuc!

    Teljesen mindegy, hogy szerelmes-e, vagy nem. Ha nem az, elég egyértelmű, hogy el kell felejtened. De tegyük fel, hogy szerelmes. . . gondolj bele, ha ilyen mikor szerelmes. . . Te nem erre vágysz, hisz szenvedsz mellette, a stílusától. Ne tedd magad tönkre, nem érdemes. Egy elmegy jön helyette három másik!!! :-))) Nem is értem min keseregsz, hisz nem sokat veszítessz, ahogy kinéz a dolog, mert boldognak nem vagy mondható!
    Fel a fejjel, ne keseredj el! Szervezz magadnak egy csaj bulit, és beszéljétek ki!

    Ui. : Amúgy ez egy külön típusa a férfiaknak, ismertem néhányat, mint havert, sose bírtam megérteni őket. Ezért monodm, még az se kizárt, hogy akar Téged, egyszerűen csak ilyen! De még az is lehet, hogy van egy másik is képben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_276105
    Torolt_felhasznalo_276105
    2004. augusztus 18. 10:2037.
    Ne szomorkodj és ne vonj le egy (két) pasiból messzemenő következtetéseket arra vonatkozóan, tudod-e kezelni őket:-) Olvastam azt a könyvet, csínján kell bánni vele, nem szentírás és sokminden abszolút nem működik vagy nem úgy működik az életben, mint ott áll. Támpontnak használható, de a saját egyéniségeddel ötvözve. Különben is: a könyv szerint a négy hónap a kapcsolatnak már az a fázisa, ahol már elhangzott a szeretlek és többet adhatsz magadból:-) És most se ásd el még ezt az egészet, hanem inkább kezdj kicsit szemfülesedni és azt figyeld, jó-e, kell-e neked ez az ember, ez a kapcsolat, mit adhattok, elegek vagytok-e egymásnak. Nem kell kapkodnod, jól rágj meg mindent és törődj nagyon magaddal, mert csak egy boldog ember teheti igazán boldoggá a másikat, aki viszont legyen arra érdemes:-)
    előzmény:
    vikuc84 (35)
     
  16. 2004. augusztus 18. 10:1436.
    Majd megyek hallgatózni, merre laksz? :-)
    Akkor jól csinálod, amit csinálsz.
    De tényleg nem tűnik olyan baromi szerelmesnek a barátod, az első adandó alkalommal ezt derítsd ki, ha tudod.
    előzmény:
    vikuc84 (35)
     
  17. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 10:0835.
    soha nem mondtam neki, hogy nélküle nem élet az élet. A barátaimmal nagyon sokszor eljárunk bulizni olyankor is, amikor nem vagyunk együtt. Tehát én úgy érzem, hogy egész ember vagyok a párkapcsolaton kívül is, egészen addig míg egyedül nem leszek. Olyankor felhúzom magam egészen apró dolgokon is, és sírni kezdek. Szerintem tegnap este is az egész tömb az én sírásomtól volt hangos :))
    előzmény:
    nmaris (34)
     
  18. 2004. augusztus 18. 09:5934.
    treaty, kimutatni szerintem szabad, sőt kötelező :-) Gondolj bele, neked is milyen jólesik, ha a pasi kimutatja, hogy odavan érted :-) Akkor neki miért ne lenne jó érzés?

    Csak az utána való koslatást kell kicsit kontrollálni, és megvan az arany középút: "nagyon szeretlek, de egész ember vagyok párkapcsolaton kívül is".
    előzmény:
    treaty (31)
     
  19. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 09:5933.
    Telefonálni ő szokott gyakrabban nem én. Nem tudom megjátszani magam, hogy nem szeretem, ha közben megőrülök érte. Sok szerepet el tudok játszani a színpadon, de az életben nem tudok játszani. :((
    előzmény:
    treaty (31)
     
  20. 2004. augusztus 18. 09:5732.
    Fojtsad inkább pontos j-vel, bocsi :-))))) Heti egy alkalommal nem lehet valakit megfojtani szerény véleményem szerint, csak a telefonfelemelő-reflexet kell kicsit szabályozni az agyaddal :-)
    Eleinte nekem bármennyire zabszem volt a seggemben, fel nem hívtam volna a barátomat heti 1-2 alkalomnál többször, ő meg dettó :-) Eltelt x hónap, aztán már naponta beszéltünk, és neki volt rá igénye!!!!! Most meg együtt lakunk már, és mégis mindennap rámcsörög egy percre, hogy mi a helyzet.

    Szóval távkapcsolatban rátelepedni nehéz, megfojtani még nehezebb, mert alapjában véve a fickóknak meg nagyon jólesik ám, ha látják, hogy a csaj rajong értük :-) Na, EZT viszont én sosem titkoltam.
    előzmény:
    vikuc84 (30)
     
  21. Torolt_felhasznalo_597944
    Torolt_felhasznalo_597944
    2004. augusztus 18. 09:5531.
    Mert nem szabad ennyire biztosan kimutatni hogy ennyire odáig vagy érte, és azt csinálhat amit akar. Állandóan te hívod, nem ő. Nem bírsz a seggeden maradni, futsz utána. Ami könnyen jön, azt nem tudjuk értékelni, ez így van sajnos, elég logikátlan, de igaz.
    előzmény:
    vikuc84 (30)
     
  22. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 09:5130.
    Miből gondolod? Egyébként van ebbe valami. Én megfolytom őket a szerelmemmel. :((
    előzmény:
    treaty (28)
     
  23. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 09:5029.
    Kezdem azt érezni, hogy igazatok van. ha tényleg fontos lennék neki, akkor kezét-lábát törné, hogy velem lehessen. Mindjárt elbőgöm magam. Pedig nem kéne, mert dolgozom. Sőt hétfőn még szabadságon is lesz, tehát szombat este igazán eljöhetne. De én többet nem szólok. Inkább elutazom én is rokonlátogatóba. A nagymamám tőle 25(!!!) km-re lakik. Kíváncsi vagyok oda eljön-e, hogy lásson. Bár nem hiszem.
    Azt hiszem tényleg le kéne zárni ezt a kapcsolatot. A nyaralásig minden olyan simán ment.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_597944
    Torolt_felhasznalo_597944
    2004. augusztus 18. 09:4928.
    Vikuc, a fórumon már többen ajánlották a Titkos szabályok, avagy hogyan hódítsuk meg a nagy ő-t c. könyvet. Olvasd el feltételnül, nem jól kezeled a pasikat!
    előzmény:
    vikuc84 (9)
     
  25. Torolt_felhasznalo_692321
    Torolt_felhasznalo_692321
    2004. augusztus 18. 09:4727.
    úgy érzem vaj van a pasid füle mögött. . aki szerelmes nem így viselkedik. . . ez csak egy megérzés . .
    előzmény:
    vikuc84 (1)
     

Címlap

top