Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem szeret?

Torolt_felhasznalo_606000
Torolt_felhasznalo_606000
Létrehozva: 2004. augusztus 18. 07:53
Jó reggelt mindenkinek!
Két hete ért véget a nyaralásunk, amit a kedvesemmel együtt töltöttünk. Mivel távkapcsolatban élünk csak hetente tudunk találkozni. Elméletileg.
Még a nyaralás előtt mondta, hogy a 13-i hétvégén nem ér rá találkozni, mert az egyik volt csoporttársával mennek víkkendezni. Ez még nem is lett volna gond. Hát menjen. én is csináltam magamnak progit. Nem problémáztam rajta, mert ezt a hosszú hétvégét úgyis együtt töltjük. Gondoltam én naiv!
Vasárnap este rákérdeztem telefonon, hogy akkor a hétvégén jön-e. "Háááát a tesómnak lesz a szülinapja, azt ünnepeljük."
"És a három napból nem tudsz rám egyet szakítani?'
" háááát nem, mert két napos lesz valószínű.De még a héten felhívlak, amint tudok valamit."
Hétfőn rákérdeztem, hogy akkor mi lesz, mert én is úgy tervezek a hétvégére. Naná, hogy nem fogok otthon búslakodni. Erre a válasz: "Bocs, most nincs időm ezzel foglalkozni, mert a havi meetingre kell készülnöm. Ha valamit tudok írok"
Megnyugodtam. Mivel mindennapos köztünk az smsváltás, tegnap írtam neki, hogy nagyon hiányzik.
"Nekem is hiányzol ám. Csak az a baj, hogy a hétvégén jönnek a rokonaink, és velük leszünk." Tehát, ha én nem írok, akkor drága egyetlenemnek eszébe nem jut, hogy ezt az apró tényt közölje velem, hogy a hétvégén 100000%, hogy nem tudunk talizni. Hogy lehet ilyen önző. Nekem idő kell, hogy megszervezzem a hétvégémet, kértem tőle, időbe szóljon. Ha tegnap nem írok, akkor még péntek reggel sem mondja meg, hogy nem jön?!
Jó tudom, hogy közbejöhetnek családi események, amik fontosak lehetnek. De szerintem nem három napig tartanak. Kezdem úgy érezni, hogy őt is elveszítettem. A kapcsolatunknak lehet, hogy vége. Mindig mindent megteszek, hogy tudjunk találkozni, de őneki mindig minden fontosabb, mint én. Már két napja egyfolytában bőgök emiatt. Nem szeretném elveszíteni,mert nagyon szeretem. CSak az a gáz, hogy nem érzem, hogy ő szeretne-e. Ugye ezt érzi az ember?
Csak leírtam, hátha valaki tud egy kis erőt önteni belém.

Vikuc
  1. 2004. augusztus 18. 09:4026.
    Mi lassan két éve vagyunk együtt a barátommal, ebből egy hónappal ezelőttig távkapcsolat voltunk. Soha egy hétvégét ki nem hagytunk volna. Bármi közbejött, inkább azt mondtuk le mindketten, mint a találkozást. Ha nem lehetett lemondani, vittük a másikat magunkkal, mentünk együtt. Ha barátomnak több dolga volt hétvégén, én utaztam. Ha nekem volt elfoglaltságom, ő jött. Családi eseményekre a kezdet kezdetétől kísérjük egymást. Tesó szülinapja - KÉTNAPOS???? És muszáj mindkét nap ott lennie? Ne hagyd már, hogy hülyét csináljon belőled. . . Jönnek a rokonok, és te nem lehetsz ott? Na ne már. . . És nem tudta előre legalább egy-két héttel? ehogy már a rokonlátogatást nem előzi meg legalább egy hét "felkészülés" - mindenkinek vannak rokonai, ez ismerős kell hogy legyen :-)

    Vikuc, szerintem téged szívatnak, önts tiszta vizet a pohárba, főleg egy kapcsolat elején még lángolnia kéne az érzelmeknek, és minden szabad percet együtt kéne hogy töltsetetk, pláne egy "hétvégi kapcsolatban".

    Kérdezz rá, jobb ha még időben kiderül.

    Ha meg csak vészmadár voltam, és károgok itt összevissza, - örüljünk együtt, ha kiderül, hogy nem volt igazam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_276105
    Torolt_felhasznalo_276105
    2004. augusztus 18. 09:3725.
    Ugyammá, nem ezen múlik. 30 évvel ezelőtt a papám Mosonmagyaróvárról udvarolt Egerbe a mamámnak egy éven át, utána inkább elvette feleségül és ödaköltöztette magához:-) Minden szabad napját arra használta fel, hogy hozzá utazzon, az éjszakáit töltötte a vonaton és mellette végezte az egyetemet. És akkor még bonyibb is volt azért a közlekedés.

    Szóval: nem a távkapcsolatban van a hiba, csak abban, ha a résztvevő felek valamelyike nem hajlandó beleadni a szívét. Erre próbálj figyelni sztem, hogy ez megvan-e. Mert ha igen, akkor elviselhetőek a közbejött dolgok miatt külön töltött hétvégék féllábon is:-)
    előzmény:
    vikuc84 (23)
     
  3. Torolt_felhasznalo_466973
    Torolt_felhasznalo_466973
    2004. augusztus 18. 09:2924.
    szia Vikuc!

    szerintem túl sok így az az idő, amit most külön kell töltenetek. Nem igaz, hogy nem kéne hiányoznod neki, és akármekkora buli is van, legalább egy fél napot rádszánhatna.

    szóval én biztos ideges lennék a helyedben és hasonló kérdéseket tennék fel magamnak (meg az nlc-nek :-))

    két dolog villant be ezzel kapcsolatban:
    1. ha sűrű a hétvégéje, neked meg nem annyira, akkor logikusabb lenne, ha te mennél hozzá mégis. . . ha látni akarod, akkor meg kell tenned. Majd legközelebb ő jön.

    2. a másik, hogy ha ez a kapcsolat és ezek a találkozások nem felelnek meg neked, és többet vagy szomorú, mint boldog, akkor ne áldozz fel éveket az életedből. . . főleg, ha a 84 a születési dátumod, akkor még előtted az élet!!
    előzmény:
    vikuc84 (22)
     
  4. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 09:2623.
    Most gondolok bele - ez de GÁZ!!!

    Annyira szeretem őt. Miért vagyok ennyire ostoba, hogy ahol lakom, nem találok pasit. Csak 140 km-re arrébb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 09:2322.
    az apukámnak még be sem mutattam. Nem is járt még a szüleimnél. Anyut is csak futólag mutattam be neki. A szüleimtől már régen külön élek.
    El bírom képzelni, hogy ez mennyire rosszul eshet neki, de még nem volt alkalom.
    NEM TUDOM!!! :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. augusztus 18. 09:2221.
    :-((( na az én exem is így kezdte. . .

    aztán ki tudja, lehet hogy csak időre van szüksége, vagy tényleg nem ér rá! a pasik tökhülyék. ,
    előzmény:
    vikuc84 (1)
     
  7. 2004. augusztus 18. 09:1620.
    Bízzunk benne, hogy csak a véletlenek összjátéka miatt ilyen. De azért tartsd nyitva a szemed, és ne csapd be önmagad. Nekem nagyon nem tetszik, hogy a szülinapra nem hívott meg. Persze, ahogy mondod, azt szeretnéd, ha ő is utazna hozzád, és nem csak Te hozzá, és ezt meg is mondtad neki. Talán ezért nem szólt a szülinap miatt. Mindenesetre figyelj rá. . . És fel a fejjel!
    előzmény:
    vikuc84 (18)
     
  8. 2004. augusztus 18. 09:0619.
    Fel a fejjel! Nem olyan nagy a gáz, mint gondolnád. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 09:0418.
    Remélem nem. Előbb-utóbb rájövök, hogy mi van. Csak még várnom kell. Nem akarok ajtóstól rontani a házba.
    előzmény:
    nmaris (17)
     
  10. 2004. augusztus 18. 08:5917.
    Sumákol a csávó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 08:3716.
    Köszönöm a hozzászólásokat. Nagyon jól esnek. Legalább nem leszek teljesen idegbeteg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_305598 (14)
     
  12. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 08:3615.
    Megszoktam, hogy senkinek sem vagyok fontos. sem neki, sem a barátaimnak. Ha valami kell -akkor ott vagyok. Jaj, Vikuc lécci csináld meg ezt, csináld meg azt. Ha pedig nekem van szükségem valakire, akkor:
    Bocs, most nem érek rá.
    Vagy lehet azért érzem így, mert szar passzban vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_305598
    Torolt_felhasznalo_305598
    2004. augusztus 18. 08:3514.
    Kedves Vikuc84!

    Mint már előttem írták, mindenkinek vannak rosszabb napjai. Ne mondj le még a barátodról, szerintem.
    Mindenképp próbáld tisztázni vele a dolgot. Ha gondolod, kérdezz rá nyíltan. Lehet, hogy csak kis egyedüllétre vágyik a fiú, bár ezt megmondhatná őszintén, és nem kéne kifogásokat keresnie, már ha ezek kifogások.
    Arra nem gondoltál, hogy esetleg a tesója szülinapjára te is elmenj? Vagy még nem elég mély ehhez a kapcsolatotok?

    Szerintem a legjobb megoldás, ha leültök és megbeszélitek. Nem kell előre képzelegni. Már csak abban kell bíznod, hogy őszinte legyen hozzád, mikor rákérdezel.

    Sokszor van ám az is, hogy mi lányok, beképzelünk dolgokat és aztán úgy belelovalljuk magunkat, pedig nem is úgy van, ahogy mi gondoljuk. Butaság magadban örlődni, kérdezd meg. Ha pedig valami gond lenne, akkor se keseredj el. Ha még csak 20 éves vagy, előtted az élet. Akár ezzel a fiúval, akár mással.
    Nagyon őszinte, boldog szerelmet kívánok neked!
    előzmény:
    vikuc84 (7)
     
  14. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 08:3213.
    Mert én megmondtam neki a múlt hétvégén kerek-perec, hogy nem megyek sehova. Már az előző két talink is náluk volt.
    Tudod, az előző kapcsolatom is távkapcsolat volt, és ott az akkori pasim szinte elvárta, hogy mindig én menjek. Akkor megcsináltam. Most nem fogom.
    Meg különben is - a tesója nem hívott, akkor én minek menjek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_624423 (10)
     
  15. Torolt_felhasznalo_722177
    Torolt_felhasznalo_722177
    2004. augusztus 18. 08:3212.
    pont ezt írtam, hogy pl ilyen progikra simán elhívhatná, ha igazán szeretné
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_624423 (10)
     
  16. Torolt_felhasznalo_722177
    Torolt_felhasznalo_722177
    2004. augusztus 18. 08:3111.
    várj még. . . lehet, hogy tényleg csak vmi hülye időszaka van, akkor viszont az ilyen telefonnal elkergeted, vagy úgy érezheti, hogy rá akarsz mászni. . . várj még pár hetet. Ha továbbra is ilyen, akkor kérdezz
    előzmény:
    vikuc84 (9)
     
  17. Torolt_felhasznalo_624423
    Torolt_felhasznalo_624423
    2004. augusztus 18. 08:3010.
    Kedves VIKUC!

    Te miért nem mész el hozzá?
    A testvére szülinapjára éppen elhívhatna Téged is, és akkor együtt lehetnétek.
    előzmény:
    vikuc84 (7)
     
  18. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 08:309.
    Legszívesebben felhívnám most, és megkérdezném, hogy akkor szeret vagy mi van? csak amilyen forró fejű vagyok tuti, hogy leüvölteném a fejét, és azzal több kárt csinálnék, mint hasznot. Megpróbálom higgadtan megoldani a dolgokat. Az előző pasimnál is így rontottam el.
    :((

    Olyan szerencsétlen vagyok!!!! :((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722177 (8)
     
  19. Torolt_felhasznalo_722177
    Torolt_felhasznalo_722177
    2004. augusztus 18. 08:288.
    Ha még pár hétig ezt játsza, akkor azért érdemes rákérdezni, hogy mi a pálya.
    előzmény:
    vikuc84 (7)
     
  20. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. augusztus 18. 08:187.
    4 hónapja vagyunk együtt. Jó két hónapba telt, amíg vállaltuk egymás előtt az érzéseinket. Ő nem az a bujós, így-szeretlek-úgy-szeretlek típus. Kicsi jelekből kimutatja, állandóan átölel, megcsókol, elvisz egy csomó helyre. Megmutatja, hogy neki mi a fontos. Lehet tényleg csak a meeting miatt ilyen feszült, mert amúgy soha nem szokott ilyen lenni. Lehet én is egy kicsit felfújom a dolgokat. Valószínű este felhív, és akkor majd tisztázom vele.
    bár be kell. hogy valljam, hogy ha valami nem a terveim szerint alakul, akkor iszonyú hisztis tudok lenni, és belelovalom magam olyan dolgokba, amikbe nem kellene.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_722177
    Torolt_felhasznalo_722177
    2004. augusztus 18. 08:146.
    Figyi, én már sok mindent átéltem és biztos állíthatom, ha egy pasinak fontos vagy (legyen az akármilyen érzelemtitkoló típus is) közli veled, hogy mi van, milyen programja van, szakít rád időt, vagy téged is elhív egy-egy ilyen progira. . . .
    Ha ilyenekkel jön és nem is közli veled, szerintem nézelődj másfelé.
    ha egy férfi szerelmes vagy szeret vkit, akkor nem így viselkedik. Hidd el nekem.
    előzmény:
    vikuc84 (1)
     
  22. 2004. augusztus 18. 08:055.
    Szia!
    Megértelek teljesen.
    Egyébként mióta vagytok együtt?
    Eddig minden jól működött?
    Valahogy ezt szerintem meg kellene beszélnetek.
    Az biztos, hogy azt érzi az ember ha a másik szereti!! Vannak apróságok amiből kiderül egyértelműen.
    Én azért nem mondanám, hogy nem szeret, hanem minden pasi önző a maga módján, van aki jobban van aki kevésbé.
    Régebben előfordult már ilyen?
    Én azt mondom neked, hogy próbáljátok megbeszélni, addig is fel a fejjel. Biztos lesz a dologra megoldás.
    előzmény:
    vikuc84 (1)
     
  23. 2004. augusztus 18. 08:044.
    Szia Vikuc!
    Nekem is volt hasonló problémám. Azt tudom mondani, ne vonj le szélsőséges következtetéseket, amíg nincs rá egyértelmű bizonyítékod. Mindenkinek vannak hülye időszakai. A pasasoknak is, meg nekünk is. Türelemmel kell lenni ilyenkor.
    És ilyen fiatalon nem kell kétségbe esni: lovagok jönnek-mennek. De maradnak is!
    mp
    előzmény:
    vikuc84 (1)
     
  24. Torolt_felhasznalo_462594
    Torolt_felhasznalo_462594
    2004. augusztus 18. 08:033.
    Szia!

    Ismerem ezt az érzést, de be fogod látni, hogy a barátod egyáltalán nem szeret. . .

    Nekem három hetembe telt belenyugodni.

    Mondd meg neki, hogy Te rendes kapcsolatot akarsz, ahol törődtök egymással, és ha ő nem akkor viszlát.

    Lehet, hogy ha ezt így megmondanád neki, rábólintana, hogy jó, hagyjuk abba.

    Én így jártam. Aztán Ő kéredzkedett vissza egy hónap múlva és most ő az, akit csak egy nő akarhat, olyan álom, ahogyan viselkedik már fél éve. . .

    Fontold meg a szakítást szerintem!

    Szilvus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. augusztus 18. 08:032.
    Szerintem ne rágódj ennyit ezen. Én is mindig olyanokon töröm a fejem, hogy Juj, nem mondta a telefonban búcsúzáskor, hogy szeret, most mi lesz?? Aztán rájövök, hogy felesleges ezen aggódni. De a te helyzeted sajnos más :( Mindig is ilyen flegma volt? Mert ha igen, akkor semmi vész! Ha új ez a dolog, akkor az sajnos rosszat jelent. . . :(((
    előzmény:
    vikuc84 (1)
     

Címlap

top