Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 áprilisi babák

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2004. augusztus 3. 15:32
Gondoltam nyitok egy ilyen topicot...

Ma, a ciklus 31. napján poitív lett a teszt. Remélem nem lesz semmi baj, mert nagyon nagyon örülünk a kismanónak. Amúgy már van egy 18 hónapos kislányom!

Írjatok!
  1. 2009. szeptember 2. 21:36123026.

    sajnos nem lehet. Csak topicindításkor lehet. Mekkora hülyeség.

     

    Szia Olive!!!!

     

    Na  de azért érte meg a törlés, mert nem lehet listázni a 9000!!! hozzászólásom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (123024)
    2009-09-02  20:46
  2. 2009. szeptember 2. 21:15123025.

    Sziasztok! (Nem enged simán hozzászólni, csak Trivihez)

     

    Beköltöztünk, túléltük, lassan kezdjük belakni a lakást. Első 3 nap dugulással kűzdöttünk (1 éve adták át az épületet és még senki nem lakott a lakásban). Egy csomó vacakolás volt a karnisrendeléstől kezdve a netbevezetésig. Igaz, net még most is csak olyan szentlélektartja wifis, tv még nincs bevezetve, de ha minden igaz, akkor holnap már kinyílik a világ. Kicsiknek tetszik, ez a lényeg. Lassan a várossal is ismerkedünk. Szili jól vette az iskolaváltást, "képzeld anya, amint leűltem a padtársam mellé, hirtelen a barátom lett, láttál te már ilyet?" . Réka végighisztizte az első napot, de ma már mosolygós volt. Igaz, csak ebéd utánig marad a héten, de már rámfért egy kis nyugi . Kincsőkém édes-nyugis, mint mindig, a pocakkal is minden rendben, már itt is lemeóztam a kórházat, a dokikat, ultrahangot, vérvételt, stb. A város szép, minden közel van, kedvesek az emberek, isteni pékség van a sarkon, reggel 6-kor ott veszem a napi zsemléket, mellette hentes csodaszép husival, és sajnos egy jó cukizó is, ezek az élet apró örömei, naponta 3-4x is lezsaladok most még a boltba. A gyerekszobák ablakából látjuk, hogy Sanyi mit csinál az irodában, úgyhogy egyelőre mókás a dolog (még nem szólt ránk, hogy hagyjuk dolgozni, ne integessünk-mutogassunk neki). 

     

    Split, nagyon gratulálok, hajrá.

     

    Lélek, annyi mindent tudnék mondani, ugyanakkor meg sem tudok szólalni, együttérzek és nagyon-nagyon sajnálom. Kívánom, hogy testileg-lelkileg minél hamarabb felépülj. 

     

    Red, de jó, hogy jöttél.

     

    Trivi, jó munkát az új osztállyal, és továbbra is kitartást a lányaidhoz

     

    Gyuruj, jó lehetett a kalandparkozás, izgik a képek, olyan szívesen kipróbálnám, amikor ilyet látok, mondjuk a helyszínen más lenne, mert tériszonyom van.

     

    Bocsánat, most csak ennyi voltam, kicsit felületes, tudom, de valamit jelez ez a készülék, remélem azért még elmegy a hsz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (123024)
    2009-09-02  20:46
  3. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. szeptember 2. 20:46123024.
    Én is elgondolkodtam már ezen. Meg lehetne próbálni. Akkor egy szavazat a zártság mellett. Újak már nagyon régóta nem jöttek úgysem. A régieket meg beengedjük.
    előzmény:
    greenolive (123023)
    2009-09-02  20:44
  4. 2009. szeptember 2. 20:44123023.

    Csak gyors bekukk...

     

    Mit szólnátok hozzá, ha zárt fórumot csinálnánk a topikból?

     

    Én is sokszor vagyok úgy, hoyg nem merek dolgokat leírni , mert, hát ki  tudja....

     

    Reggel majd reagálok, kipurcantam:))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. szeptember 2. 20:43123022.
    hát, már úgyis mindegy...
    előzmény:
    red2 (123021)
    2009-09-02  20:42
  6. 2009. szeptember 2. 20:42123021.
    Jaja, de anyósékról, szexről, stb. többet nem írok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (123019)
    2009-09-02  20:40
  7. 2009. szeptember 2. 20:40123020.
    Most esett le, hogy a bemlapra is tehetek fel képeket. Teszek holnap. Azért holnap, mert B dolgozik a számítógépén, és nem adja oda, azon vannak a képek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (123016)
    2009-09-02  20:35
  8. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. szeptember 2. 20:40123019.

    Örülök, hogy minden rendben... és hogy Emmának is tetszik a suli. Várunk még. :)

     

    Nem akarlak elkeseríteni, de ha a huszadrangú ismerős olvassa ezt, így is felismer... nem? 

    előzmény:
    red2 (123015)
    2009-09-02  20:35
  9. 2009. szeptember 2. 20:39123018.
    sziaaaaa Triviiiii!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (123017)
    2009-09-02  20:37
  10. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. szeptember 2. 20:37123017.
    Most látom, egyszerre írtunk, olvaslak is...
    előzmény:
    red2 (123015)
    2009-09-02  20:35
  11. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. szeptember 2. 20:35123016.

    Sziaaaaaa, de hol a jelszó? Jó szűkszavúra fogtad... Mi van veletek? Mi az oka a törlésnek? Kicsit bővebben is írhatnál... 

     

    Remélem, többiek is kedvet kapnak...

    előzmény:
    red2 (123014)
    2009-09-02  20:17
  12. 2009. szeptember 2. 20:35123015.

    Szóval, kicsit bővebben. Elfogott a paranoia. Nem mintha hűde titkos dolgokról lenne itt szó, de mégis. Az történt, hogy egy huszadrangú ismerőstől kaptam egy privit, hogy felismert a hozzászólásaim alapján és olvasta az összes hozzászólásom. Égett a pofámról a bőr...

    Nem szeretnék ennyire felismerhető és beazonosítható lenni, ezért képeket se tehetek föl sajna..

     

    Már reklámoztam egyszer egy éve, most is megteszem, van egy tök jó kis nemzetközi közösségi oldal, a facebook. gyertek oda, regisztráljatok, nem kell meghívó. Van egy pár ember a topicról is. Blue, Nix, Macs, Nona.

     

    E az osztrák suliba jár. Édesem nagyon feszengett a sulikezdés előtti pár nap, de szerencsére egyelőre nagyon tetszik neki. Meglepődtem magam is, hogy mennyire kedvesek, aranyosak a pedagógusok, mennyire gyerekközpontú az egész suli. képzeljétek, van mese ebéd után, vannak matracok, le lehet pihenni a gyerekeknek! Úgy néz ki  E napközis lesz, márcsak abból a megfontolásból is, hogy a 24 gyerekből ő lenne az egyetlen, aki hazamegy ebéd után.  Nagy füves park veszi körül az épületet, vannak hinták meg pár más játék.

    Lehet, hogy én vagyok a maradi, de bennem annyira megmaradt a sivár betonudvar, hogy most totál le vagyok nyűgözve.

     

    Ígérem jövök még és igyekszem képbe kerülni :)

    előzmény:
    red2 (123014)
    2009-09-02  20:17
  13. 2009. szeptember 2. 20:17123014.

    Hahóhahó!

     

    sok puszi mindenkinek!  Néha olvasok, és igen, én töröltem magam, nem töröltek.

     

    Nagyon jól vagyunk, E megkezdte az iskolát, fiúk ovisok, én pedig munka után nézek. 

     

    millió gratula minden friss babásnak és kismamának.  Split, Szemcsi! Nem semmik vagytok.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. szeptember 2. 17:35123013.

    Sziasztok!

     

    Itt a szerda, ez anyósnap, de drága mama ma "sajnos" nem akarja horkolásával ébren tartani kicsiny családunkat, mert lemondta a mai ittalvást...

     

    Látom, jól sikerülgetnek a beszokások-visszaszokások. Andi, biztos jó lehet a légkör, ha így megváltozott Dani véleménye a suliról. Remélem, ilyen is marad. Voltatok végül éjszakai vidámparkozáson? (nem is tudtam amúgy, hogy létezik ilyen)

     

    Képek is tök jók, végre kezd visszatérni ide az élet...

     

    Nálunk is zökkenőmentes volt az oviba visszaállás, már napokkal előtte emlegette, hogy már nagyon menne, úgyhogy csak úgy sprintelt befelé, délután is nekem kellett rá várnom, hogy "csak még egy picit" játsszon, és úgy hozhattam haza. Hiányoztak neki a társai, gondolom azért is, mert egyke. Volt ugyan itt a nyáron egy párszor az uncsitesó, de azért az mégse ugyanaz, mintha naponta lehet valakivel nyüstölni egymást... 

     

    Én sulim is tartogatott meglepetéseket, egyetlen új osztályt kaptam a felmenők mellé, a már említett gólyanapos tisztafiú bandát (potom 35-en vannak...). Hát ne is mondjam, totál parán mentem be már a a gólyázásra is, mert eddig nem sok jó tapasztalatom volt a tiszta fiú autószerelő osztályokkal, de ők tiszta kisfiúk még, olyan kis cukik. Szóval kellemesen csalódtam. Ma meg már egyenesen a kandi kamerát kerestem, de azért próbáltam leplezni a meglepetésem: kinyitottam a termet, és ez a 33 fiú (most "csak" ennyi volt jelen) egy hang nélkül, kettesével, fegyelmezetten, a székeket halkan kihúzva volt képes elfoglalni a helyét. (szokásos helyzet: üvöltözés, mp3 menet közben kikapcsolása, de inkább csak ha szólok, székzörgetés, egy perc, mire csönd lesz...), na szóval már elkezdtem várni, hogy mikor ugrik elő Jáksó a pezsgővel,de nem... ezek ilyenek... hihetetlen. Ha el is romlanak majd, de már ez az élmény megérte, hogy elképzelhető ilyen is... A 12. osztályom meg (az egyik) örömujjongással fogadott, ahogy megláttak. Tényleg, látszott, hogy őszintén örülnek nekem. :) Jól esett. Aztán még fokozták: nyáron ol-vas-tak!!!!!! És meséltek, hogy miket, és hogy tetszett nekik... :))) És akkor azt éreztem, hogy sikerüljön bárhogy is az érettségi, én már akkor is elmondhatom, hogy magyartanárként adtam valamit... :) 

     

    Na, ezek a kis mindennapi apróságok elterelik a figyelmem a gazdasági problémákról...

     

    Én is várom a további beszámolókat isi-ovi ügyben...

     

    Sziasztok!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. szeptember 2. 15:48123012.
    Boldog Dorina napot!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    monikmam (123011)
    2009-09-02  15:47
  16. 2009. szeptember 2. 15:47123011.

    sZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!

    Jajja, de szép képeket láttam!!!

    Örülök, hogy mindenkinek jól kezdődik a suli, ovi...

    nálunk a nagyok nem annyira, de Lilo nagyon örült. tesóm kisfia Áron, ő most kezdi az ovt, a Lilo melletti csoportban. Mondanom sem kell, hogy Lilot egész nap le nem lehet vakarni Áronról, és fordítva. Anyáskodik, Áron meg hagyja magát, és hangosan kacarászva rohangálnak az ovi udvarán.....

     

     

    lépek is csak bekukkantottam, mert rég tudtam már bejeltkezni, hülyéskedett az nlc. Most meg egész nap gyümölcsöt ettem, és kételkedek (kissé) hogy időben hazaérek...jujjjjj!!!!!!!!

     

    rohanok

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. szeptember 2. 14:00123010.

    Sziasztok,

     

    csak egy gyors bekuksi, látom azért mindenkinél alakulgatnak az első napok....

     

    olive, kár hogy elkerültük egymást... :-((  ha legközelebb vki erre jár... :-))) Laura is ment a katicán, ő se kapcsolgatta még magától ehhez is gyakorlás kell.... uncsitesói már úgy nyomják a zöld pályát, hogy ihaj, és még nincsenek 7-ek.

     

    andi, szegény dani :-( de a lényeg, hogy jól sikerült a végén az első nap. biztos még jobb lesz a mai :-)) nesszeszert sikerült befejeznem, Laura le is happolta rögtön, vitte bennt oviba a kacatjait :-) nem tudom, hogy fogom visszacsórni tőle .-))

     

    nálunk is jobb lett a tegnapi nap vége mint az eleje, azt mondták, hamar megnyugodott, és állítólag megígérték neki ma ő lesz a napos :-) így nagy örömmel ment :-) már nagyon kivi vagyok mit mesél ma.

     

    del, nálunk us tarthatsz vasalós napot, én most nagyon punnyadt vagyok, ezért most hogy Mili elaludt SEMMIT se csinálok.

     

    mennem kell, mert Milán mégse aludt el, sztem érzi a szelet, itt nagyon fúj.

     

     

     

    előzmény:
    Psandi (123009)
    2009-09-02  10:23
  18. 2009. szeptember 2. 10:23123009.

    Sziasztok!

     

    Olive, jó lehetett a kőszegi kirándulás.

    lassan kezdesz dolgozni, nagyon izgi :) látom a beszoktatással nincs gond, és Áron is örömmel ment oviba :)

     

    Gyuruj, kalandparkozás klassz lehet! mi is néztük Ausztriában,volt egy csomó helyen, de végül nem fizettünk be, de lehet, hogy ahétvégén elmegyünk Csillebércre, ott is van állítólag.

     HOgy érezte magát Laura az oviban? és elkészültél a nesszeszerrel? :)

     

    Del, látom, Lilus is hamar feloldódott, azért jófejek ezek a gyerekek, hogy paráznak előre aztán meg persze nincs semmi gond, mi meg hülyére aggódjuk magunkat :)

     táncikálás jó lehetett :)

     

    Nálunk is volt tegnap reggel egy kis pityergés, egyik sem akart menni sehova.   Szegény Danit alig bírtam bevonszolni az osztályterembe, leült kint egy sarokban és összegubózva sírdogált persze ezzel elment egy csomó idő és mire beértünk a terembe, már csak az utolsó padokban vlt hely. Ott leültettem egy kisfiú mellé, bemutattam őket egymásnak, de nagyon odavolt a drágám. Aztán az évnyitón még ott lehetettek a szülők, majd visszakísértük őket a terembe , de akkor szerncsére már mosolygott és elkezdett beszélgetni a kis padtársával én meg eljöttem. Ebéd után mentem érte, és képzeljétek, nem akart hazajönni!! Tök jól összebarátkoztak a kissráccal és nagyon jól érezte magát!! Egész este büszkén hajtogatta, hgoy ő már iskolás és ma is örömmel ment reggel, úgyhogy nagyon kő esett le a szívemről! Ma már van tornaórájuk, holnap pedig viszik őket úszni.Ma még értemegyek ebéd után, de holnaptól már napközis.

     

    Levi sem nagyon akart oviba menni tegnap, de szerencsére ő is nagoyn jól érezte magát, és ma már ő is ott alszik.

     

    Trivi, neked milyen volt az első nap?

     

    Várom a többiek beszámolóját is :) kíváncsi lennék Red, INom és Kiscu csajszijaira is, hogy milyen volt a sulikezdés,dehát nem írnak a galádok ...

     

    na megyek házimunkázom, aztán megyek is Daniért 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. del
    del
    2009. szeptember 2. 08:12123008.

    Sziasztok!

     

    Gyuruj, Olive: jó lehetett ez a kalandpark!

     

    Ovikezdés nálunk is megvolt tegnap, Lilus csak egy kicsit szenvedett előtte nekem, de amikor már meglátta a gyerekeket játszani, nem volt gond, szaladt be. Ma is próbálkozott kicsit...

    Milán 14-én kezd, nálunk is először 1 óra, aztán folyamatosan növeljük, kiküldenek, talán a hét vége felé már kajálhat is ott. Elvileg 2 hét a beszoktatás.

     

    Split gratulálok én is, majd írj, ha voltál dokinál.

     

    Ágóca: aranyosak a csajok, Zalán meg nagyon édes lehet már ennyi foggal. Stresszmentes költözködést kívánok nektek!

     

    Többiek? Ovi, suli, bölcsi?

     

    Pénteken megvolt a barátnőm esküvője. Nagyon jót buliztunk, végre Lajossal együtt egy kicsit táncikáltunk is. Szétröhögtük magunkat, minden vendégnek adtunk egy becenevet és egész éjjel így rébuszokban beszéltünk róluk. Nem is tudom, mikor szórakoztam ilyen jól utoljára. 

     

    Mennem kell, ma vasalós napot tartok.

     

    Szép napot mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. szeptember 2. 06:58123007.

    Gyuruj! Pont elkerültük egymást:( mi kedden délután voltunk. Áron is kipróbálta Katica pályát kis ügyes volt, bár kapcsolgatni nem tudta egyedül. Jók a képek nagyon! Én gyerekeztem főleg, meg kisvasútoztam, lábpályáztunk elöl, vagy 5X, baromira élvezték:)) meg a játszóteret.

     

    Laurának jó napja lett végül?

     

    Áronnal nem volt semmi gond, sőt rohant be, imádta. Neki már vannak kis haverjai, jól elvan.

     

    Nórival megvolt az első nap, azaz az első óra. Élvezte, persze, de miértis ne élvezné, új hely, játékok, gyerekek, és még én is ott vagyok. És ez így lesz 5 napon át. Nem értem miért nem fektettünk arra nagyobb hangsúlyt, ha már nem leszek ott mi lesz. De gondolom ők értenek hozzá, csak kicsit necces a 2 és fél hetem úgy érzem.

    A gondozónők aranyosak egy fiatal (másfél éve kezdett) nála van Nóra, meg egy picit idősebb. Tegnap voltak családot is látogatni, de mivel vidék csak úgy jöttek, ha hozom őket, (én ajánlottam fel végülis), de 6X tettem meg az utat tegnap. Ebből végülis nem volt gond, ismerik Érd bölcsi helyzetét, rajtam kivül még jópáran csinálták így. Remélem a toábbiakban sem lesz, mert már visszajelentkeztünk.

    Nórit már nagyon várják oviba, olyan aranyosak ovónők egy szekrényt adtak nekik, már jele is kint van. Oda szalad be reggelente játszani. Kénytelen vagyok előbb Áront vinni, mert ugye Nórit még nem hagyhatom ott bölcsiben. Szóval remélem tényleg sikerül januárban átmenni. Csak ez a szobatisztaság sikerülne...

     

    Én is várom az ovis/sulis beszámolókat!!!

    előzmény:
    gyuruj (123005)
    2009-08-30  08:25
  21. 2009. szeptember 1. 14:23123006.

    látom visszavetettem a topic egyébként hatalmas forgalmát. :-))

     

    nálunk Laura ma ment oviba ismét, pityergett a kis drágám, :-((( már tök kivi vagyok, milyen volt a napja... remélem azért jó... többeik? bölcsi, ovi, sulikezdés? milyen volt?

     

    mennem kell, mert épp varrok egy kis nesszeszert, amíg Milán alszik, be kéne fejeznem, mire felkel, különben csak holnap lesz kész.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. augusztus 30. 08:25123005.

    sziasztok,

     

    olive, Kőszegen voltatok? nem voltatok a holdfényligetben? mi pont most voltunk, szerdán, (az volt anyuéktól a szülinapi ajim, hogy vigyáztak a gyerkőcökre, hogy tudjak mászni. ) csatolok pár képet.

     

    olive, remélem bölcsikezdéssel minden OK lesz. laura is egy picit volt idősebb emlékszem, nagyon fáj a szívem érte, sokat sírtam. az elején. (sztem többet mint ő)

     

    psandi, sulikezdés izigs lehet, nálunk L. uncsitesói mennek suliba most, olyan arik, tiszta izgatottak. mivel a suli az ovitól nincs messze, onnan fogják őket első nap átkísérni, sztem tök ari dolog, nem?

     

    trivi, szupi, hogy a gólyanap jól sikerült, remélem, azértnem lesz rosszabb az osztály, mint amilyennek most tűnt...

     

    na gyord keresek pár képet, aztán megyek.

    előzmény:
    greenolive (123003)
    2009-08-30  07:19
  23. 2009. augusztus 30. 07:26123004.

    Ágóca!

     

    Képeket nem teszel ? Rég láttunk fotokat. Jó hogy jöttél Te is!

     

    Sulikezdés, azta nem semmi, komolyan Dani is, emlékszem Ő volt a nagyfiú a fórumon mikor áprilisiakat vártuk....

     

    Dinókiállításon is gondolkoztam, hogy még jó lenne beiktatni. Meg Jégkorszak 3-on. Még sosem vittük őket moziba, Áront mindig zavarja, ha vmi túl hangos, Ő tuti végigülné, de Nóra nem biztos. Azt sem tudom kell-e nekik jegy..

     

    Bocsánat ennyi voltam.

    Szép napot mindenkinek.

    És mostanában ünneplőknek sok boldogságot!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. augusztus 30. 07:19123003.

    Sziasztok!

     

    Próbálok én is visszakapcsolódni.

     

    Lélek! Ez borzasztó lehetett!!! Remélem mihamarabb felépülsz lelkileg. Kitartást hozzá! Nagyon sajnálom !!!

     

    Split! De jó hogy végre jöttél!! Gratulálok picúrkához!!!

    Végülis eredetileg is hármat terveztetek, nem? Most jöhet a kislány :))

     

     

    Múlt héten Kőszegen és környékén jártunk. Nagyon édes kis varoska, szuper időnk volt. Nagyon aktív pihenés volt, mint ahogy azt tölünk már megszokhattátok:) Voltunk csúzda parrkban, kalandparkban, megmásztunk egy-két hegyet, na jó dombot, de Nórit cipelve hegynek tüntek:) Szóval szuper volt, gyerekek, mi is élveztük.

     

    Kedden kezdjük ovit/bölcsit. Bölcsis beszoktatás elég döcögösen megy. Először 1 óra aztán másfél. 5 nap kaphat valamit enni. Nem értem miért kell ezt ennyire elnyújtani. Ráadásul szept. 21-én kezdek dolgozni. Jó lenne, ha addigra már minden simán menne.

    Bevallom azért tartok a dologtól. Nóri még olyan picike, nekem. És hogy nem beszél, azaz csak mi értjük, így nehezebb elengednem. Remélem hamar megértik, majd amit mond. Szobatisztaság sincs sehol sem. Utólag, néha közbe már szól. Bár az is igaz, alig foglalkoztam ezzel a témával, egyszerűen alig voltunk itthon a nyáron.

    Húgom kislánya is Áronnal kezdené az ovit, de Ő sem lett szobatiszta. És még azt mondják lányok előbb lesznek azok. ( Áron ilyenkor már az volt )

     

    Elküldöm aztán irok még.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. augusztus 29. 16:59123002.

    Sziasztok!

     

    Lélek, ezt szörnyű lehetett átélni, nagyon sajnálom! Hogy vagy most?

    Most a legfontosabb, hogy felépülj, megerősödj, a többin meg ráértek gondolkodni akkor, ha eljön az ideje.

     

    Trivii, gólyabál jó lehetett :) reméljük marad a csapat és nem jön hozzá túl sok "gázképző"

     

    Tök szar idő van, pedig úgy volt, hogy megyünk a kollégáimmal éjszakai vidámparkozásra, tök jó buli lenne de ha marad ez a szélvihar, ne adj Isten, esni is fog, akkor sajna elmarad.

     

    Megvettem ma a még hiányzó dolgokat az iskolakezdésre, bekötöttem a könyveket-füzeteket, Dani is egyre izgatottabb, sokat beszélgettünk a suliról és már csak hármat kell aludni, hát nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz az egész... :)

    Levi is keddtől középsős, olyan édi, mert mondja, hogy nagyon fog neki hiányozni a Dani, ugye eddig egymás melletti csoportszobában voltak, csak találkoztak nap közben is, most ennek vége.

     

    Mennem kell mesét olvasni, sziasztok 

     

     

    előzmény:
    Lélekszem (122998)
    2009-08-28  09:26
3 4 5 6 7

Címlap

top