Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 áprilisi babák

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2004. augusztus 3. 15:32
Gondoltam nyitok egy ilyen topicot...

Ma, a ciklus 31. napján poitív lett a teszt. Remélem nem lesz semmi baj, mert nagyon nagyon örülünk a kismanónak. Amúgy már van egy 18 hónapos kislányom!

Írjatok!
  1. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 28. 15:30123001.

    Na megjött a család, még egy plussz gyereket is kaptam, ma nálunk van Lívi egyik uncsitesója. Úgyhogy most nem is itt tovább, mindenkinek, aki mostanában ünnepelte szüli- vagy névnapját, minden jót kívánok! Andi,klassz lehetett a hegyekben, most én se bánnám a jeges fürdőt... :)

     

    Pussz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (123000)
    2009-08-28  15:11
  2. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 28. 15:11123000.

    Sziasztok!

     

    Lélek, én is nagyon sajnálom, tényleg borzasztó még elképzelni is. A továbbiakra meg tényleg aludj még néhányat, ha már eltávolodnak ezek az emlékek, könnyebb lesz dönteni. Én kívánom, hogy a lehető legjobban alakuljanak innentől a dolgok, nagyon megérdemelnétek! ++++++

     

    Én is észrevettem, hogy hülye volt nlc, még hsz-ek is tűntek el az éterben az elmúlt időszakban... 

     

    Ma volt a suliban a gólyanap, az én osztályom ugyan már másodikos, de mivel van képesítésem meg gyakorlatom ilyen kommunikációs csapatépítő tréningek levezetésére, tartottam most egyet egy olyan osztályban, ahol fogok majd tanítani. Aranyos kis banda volt, de félek, hogy nem volt ma még ott a keménymag... úgy értem, hogy jött a szolíd kis szakközépkezdő csapat, az évismétlők, máshonnan ide rakottak meg majd szeptemberben... Na mindegy, örüljek, hogy ez jól sikerült. Igaz, szauna volt, 50 fokban a saját izzadtságunkban fürödtünk... de ennek ellenére jó hangulatban voltunk...

     

    jaj, most mennem kell, majd folyt köv

    előzmény:
    Lélekszem (122998)
    2009-08-28  09:26
  3. 2009. augusztus 28. 11:02122999.

    Lélek, ezt még olvasni is szörnyű, nemhogy átélni   tényleg nagyon sajnálom mielőbbi felépülést kívánok neked, testileg is és lelkileg is, gondolom ez utóbbi lesz a hosszabb idő... aztán majd hozza az élet, h. lesz a következő vagy sem, még aludjatok rá párat, van idő eldönteni...

     

    split, neked pedig nagy gratula,  és nagyon szorítok, h. minden OK legyen... mennyi idősek is vagytok?

     

    Ágóca, örülök, hogy jól vagytok,  legközelebb képet is kérünk.

     

    szemcsi, veletek mizujs? remélem jól vagytok, azért néha ugorj be egy jelentkezésre.

     

    még jövök, most mennem kell.

    előzmény:
    Lélekszem (122998)
    2009-08-28  09:26
  4. 2009. augusztus 28. 09:26122998.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm az együttérző szavakat, nagyon aranyosak vagytok!

    Pár hsz-t olvastam vissza, de csak felületesen, remélem, megbocsátjátok.

     

    Split, sok szerencsét kívánok, szorítok!

     

    A babó 10 hetes volt. Elkezdett iszonyúan görcsölni a hasam hétfő délelőtt, délre már nagyon elviselhetetlen volt, 1-kor elkezdtem vérezni. Kórház, a vizsgálatkor még a babó jól volt, de már nagyon véreztem, mire felértem az osztályra, repedt a burok, víz el, aztán a baba is. A műtőben fejezték be, nagyon véreztem. 1 hétig voltam kórházban, mivel erősen belázasodtam, valami baci bekerült  a szervezetembe. Azt nem tudni, mi volt előbb, a baci vagy a vetélés.

    A továbbiakban még nem tudom mi lesz, ezt átélni másodszor, csak más formában, elég szar, félek, h mi van, ha megint... J-nek is ez volt az első reakciója, h akkor felejtsük el. Csórikám nagyon megijedt, mire visszajött a holmimmal, már a mütőben voltam. Azt mondta, nagyobb szükség van rám, mint még egy gyerekre. Tulképpen igaza is van. Azóta már kicsit másképp gondolja, azt mondja, ha én bevállalom... De aludjunk rá még...

     

    Bocsi, h nem reagálok senkinek, boldog mindenfélét a mostanában ünneplőknek!

     

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. augusztus 26. 12:38122997.

    Sziazstok!

     

    Na remélem, most már műxik rendesen az nlc, ui. napokig meg sem tudtam nyitni még az oldalt sem.

     

    Lélek, nagyon sajnálom a történteket, mielőbbi felépülést kívánok és gyere közénk, hátha tudunk segíteni :)

     

     Split, nahát!!! gratulálok! mennyi idősek vagytok?

     

    Voltunk Delékkel adinó kiállításon, szerintem egész látványos volt, a gyerekeknek is tetszett, bár itthon nem mesélnek róla semmit,c sak hogy jó volt, nem tudom, hagyott-e bennük bármilyen nyomot? Del, köszi a fotózást, majd küldd át légyszi nagyban is az emilemre, köszi :)

     

    Ágóca, de jó, hogy bejelentkeztél, nem semmi, mennyi foga van már Zalánnak és a tök ügyi a mozgása is :) Danit nem különösebben hozza lázba a suli, de holnap du. nálunk is meglesznek már a tankönyvek, kíváncsi vagyok, érdeklődik-e majd utánuk.

    2 napja átrendeztem a gyerekszobát, beraktam az íróasztat, áttologattam a bútorokat, és tök jó lett a szoba! Szerintem még tágasabb, mint előtte, nagyon tetszik nekem is és a gyerekeknek is!  :)

     

    Voltunk az ünnepek alatt 3 napot Ausztriában a hegyekben, annyira jól éreztük magunkat, jó levegő, szép zöld fű, hegye, bocik, nyuszik, felmentünk egy 3000 m magas hegyre, ott még hó is volt! ott spec. majd megfagytunk, de amúgy tök jó időnk volt, 32 fok , még helyi beach-en is voltunk, fürödtünk a jeges tóban :) meg hatalmasakt kirándultunk, legeltünk az útmenti áfonyabokrokról... :)

     

    Na megyek, megnéztem a pörköltömet, hogy hogy áll, aztán lassan megyek dolgozni, apu jön majd vigyázni a gyerekekre.

     

    Ja még egy kérdés a végére:  mamatali???? :):):)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. augusztus 26. 12:38122996.

    Sziazstok!

     

    Na remélem, most már műxik rendesen az nlc, ui. napokig meg sem tudtam nyitni még az oldalt sem.

     

    Lélek, nagyon sajnálom a történteket, mielőbbi felépülést kívánok és gyere közénk, hátha tudunk segíteni :)

     

     Split, nahát!!! gratulálok! mennyi idősek vagytok?

     

    Voltunk Delékkel adinó kiállításon, szerintem egész látványos volt, a gyerekeknek is tetszett, bár itthon nem mesélnek róla semmit,c sak hogy jó volt, nem tudom, hagyott-e bennük bármilyen nyomot? Del, köszi a fotózást, majd küldd át légyszi nagyban is az emilemre, köszi :)

     

    Ágóca, de jó, hogy bejelentkeztél, nem semmi, mennyi foga van már Zalánnak és a tök ügyi a mozgása is :) Danit nem különösebben hozza lázba a suli, de holnap du. nálunk is meglesznek már a tankönyvek, kíváncsi vagyok, érdeklődik-e majd utánuk.

    2 napja átrendeztem a gyerekszobát, beraktam az íróasztat, áttologattam a bútorokat, és tök jó lett a szoba! Szerintem még tágasabb, mint előtte, nagyon tetszik nekem is és a gyerekeknek is!  :)

     

    Voltunk az ünnepek alatt 3 napot Ausztriában a hegyekben, annyira jól éreztük magunkat, jó levegő, szép zöld fű, hegye, bocik, nyuszik, felmentünk egy 3000 m magas hegyre, ott még hó is volt! ott spec. majd megfagytunk, de amúgy tök jó időnk volt, 32 fok , még helyi beach-en is voltunk, fürödtünk a jeges tóban :) meg hatalmasakt kirándultunk, legeltünk az útmenti áfonyabokrokról... :)

     

    Na megyek, megnéztem a pörköltömet, hogy hogy áll, aztán lassan megyek dolgozni, apu jön majd vigyázni a gyerekekre.

     

    Ja még egy kérdés a végére:  mamatali???? :):):)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. augusztus 25. 23:13122995.

    Sziasztok!

     

    Gyorsan adok némi életjelet magunkról, mert nem tudom mikor tudok jönni legközelebb. Bocs, de csak 1-2 dologra reagálok most:

     

    Lélek, nagyon sajnálom, mielőbbi testi-lelki felépülést kívánok, és remélem hamarosan kopogtat a gólya!

     

    Szemcsi, Split nagy gratula! Vigyázzatok magatokra!! Szorítok!

     

    Mi jól vagyunk. Petra nagyon várja az iskolát, teljesen be van sózva, pakolgatja a táskáját ki-be, nézegeti a füzeteket, holnaptól már könyvek is lesznek. Zozika is várja már az új ovit. Köszi az úszótáboros ötletet! Amikor vki felvetette itt, akartam írni, h szerintem még korai nekik(persze akkor sem volt időm írni...), de tudtam, h Petrának már jó lenne, így befizettük mindkettőjüket, és nagyon bejött! Hihetetlenül élvezték! Végül 3 hetet voltak, és mindenki odáig volt Zoétól, h milyen ügyes és lelkes. Idén ez volt nekik a nyaralás.

    Zalán holnap lesz 6 hónapos! 8,5 kg, kinövesztette már 5 (!) fogát, amiket édesen csikorgat, és amiket baromira megszenvedtünk, gurulva és tolatva közlekedik, és 1 hete kóstolgatjuk a barackot. Ja, és imádja a Csajokat.

    Hétvégén költözünk, először sajnos albérletbe, mert nem lett kész a házunk. Hetek óta dobozolok, de alig haladok a 3 gyerek mellett.

    Hát, röviden ennyit rólunk, még nem tudom, lesz-e az új helyen netünk, de remélem időnként be tudok ugrani, legalább olvasni. 

     

    Puszi mindenkinek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. augusztus 25. 07:26122994.

    Tiszta hülye most az nlc. 5x jelentkeztem be , míg végül sikerült hozzászólnom.

    Spilt!! de jó, hogy jöttél. Már annyit emlegettünk, no és micsoda hírek?? mennyi idős, vagy még akkor ha ilyen óvatos vagy , a napokban tudtátok meg?? Mindenesetre nagyon szorítok, és természetesen nagy nagy gratula.

     

    figyelj, fel fog pörögni a topik

    előzmény:
    split (122992)
    2009-08-25  05:50
  9. 2009. augusztus 25. 07:25122993.

    Tiszta hülye most az nlc. 5x jelentkeztem be , míg végül sikerült hozzászólnom.

    Spilt!! de jó, hogy jöttél. Már annyit emlegettünk, no és micsoda hírek?? mennyi idős, vagy még akkor ha ilyen óvatos vagy , a napokban tudtátok meg?? Mindenesetre nagyon szorítok, és természetesen nagy nagy gratula.

     

    figyelj, fel fog pörögni a topik

    előzmény:
    split (122992)
    2009-08-25  05:50
  10. 2009. augusztus 25. 05:50122992.

    Sziasztok!

    Itt egy nagyon elveszett bárányka, de mentségemre váljon hogy nem történt velünk semmi különös. Sajnos olvasni se volt nagyon időm mert a nyár nagy részét a balcsin töltöttük. Az első pár évbe még előfizettünk lent netre de bavallom mostanra pont az a szenzációs az ott töltött időben hogy se tévé se net. Mint gyerekkoromban. Szuper volt ez a nyár sok szép idővel és kalanddal és nagyon élveztem hogy ilyen nagyok szépek és okosak már a srácok és idén először totál  babakocsimentesek voltunk.

    Mondjuk a takarékosság jegyében semmi extra helyen nem voltunk, főleg almádiban kicsit fenyvesen, meg sikondafürdőn. Nem mondom hogy nem hiányzott a tenger, de utólag jól döntöttünk hogy nem mentünk, ideje rendezni a likviditásunkat.

    Jó hírekkel jövök, de még nem akarom elkiabálni, bár szerintem itt együtt sírunk együtt nevetünk. Olybá tűnik hogy lesz nálunk hármaska. Mi nem voltunk elég bátrak hogy belevágjunk, de ő jönni akart így kihasználta a rést a pajzson. Remélem nem lesz semmi gond, mert ennyit még soha nem aggodalmaskodtam mint vele. Főleg itt is olvasom Lélek szomorú híreit. Remélem hamar felpül testileg/lelkileg, esetleg valaki leírná mennyi idősek voltak?

    A nyár miatt csak szept elején jutok el orvoshoz, kéretik drukkolni, addig meg itt elémelygek magamba.

    Egy esetleges taliban mindíg számíthattok rám! Csak idejében szóljatok!

    Pusssz!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. del
    del
    2009. augusztus 24. 12:29122991.
    előzmény:
    del (122990)
    2009-08-24  12:12
  12. del
    del
    2009. augusztus 24. 12:12122990.

    Ejha! Velem van tele az oldal...

     

    Csakazértis felrakom még azt a képet! 

    előzmény:
    del (122989)
    2009-08-24  11:53
  13. del
    del
    2009. augusztus 24. 11:53122989.

    Nemtom mi van, szarakodik az nlc...

     

    kép próba... 

    előzmény:
    del (122986)
    2009-08-24  11:42
  14. del
    del
    2009. augusztus 24. 11:50122988.

    Sziasztok!

     

    Megpróbálok újra írni, de az előbb nem tudtam elküldeni...

     

    Szóval voltunk ma a dinokiállításon Andiékkal. Szerintem tök jó volt, a gyerekeknek is tetszett. A fiúk okosak és szépek, mint mindig, jól elvoltak Lilivel és Milán is csatlakozott néha. :-))) Levi nagyon hozzánőtt Danihoz.

     

    Csináltam képet róluk, megpróbálom felrakni. Persze az én gyerekeim nem oda néznek, ahová kellene, így rakok róluk is egyet külön. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. del
    del
    2009. augusztus 24. 11:49122987.

    Sziasztok!

     

    Megpróbálok újra írni, de az előbb nem tudtam elküldeni...

     

    Szóval voltunk ma a dinokiállításon Andiékkal. Szerintem tök jó volt, a gyerekeknek is tetszett. A fiúk okosak és szépek, mint mindig, jól elvoltak Lilivel és Milán is csatlakozott néha. :-))) Levi nagyon hozzánőtt Danihoz.

     

    Csináltam képet róluk, megpróbálom felrakni. Persze az én gyerekeim nem oda néznek, ahová kellene, így rakok róluk is egyet külön. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. del
    del
    2009. augusztus 24. 11:42122986.

    Sziasztok!

     

    Voltunk ma Andiékkal a Dinokiállításon, szerintem jó volt maga a kiállítás.

    Megállapítottuk, hogy milyen nagyok már a gyerekek. :-) Dani és Levi nagyon össze vannak nőve szerintem... szépek és okosak :-)))

    Tök jól elvoltak együtt, bár Lili eleinte félt, mert azt hitte, hogy sötét lesz bent. 

     

    Csináltam képet róluk, megpróbálom feltenni. Persze az enyémek nem oda néznek, ahová kellene, így rakok róluk még egyet.

     

    Valamiért nem megy a kép, majd egy másik hszban.... 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. augusztus 23. 16:10122985.

    Szép hétvégét mindenkinek!!

    Kképzeljétek, gondoltunk egy nagyot, és ma elmentünk a dínó kiállításra. Nagyon jó volt, lilo nagyon élvezte, bár az elején azt mondta, talán vissza kellene fordulni. Utána meg: - azon tördeltem a fejemet, hiogy a dínók szabadon vannak e, vagy be vannak keretezve.....

     

    jó pihenést továbbra is...jövök még ha tudok, lilom keres....

     

    ja, csináltattam egy tetkót, hogy el ne felejtsem hány éves lettem.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. augusztus 20. 14:16122984.

    Ide is jöhetne karneváli hangulat.

     

     

    Most jöttünk nemrég haza Botival, kint voltunk a kempingben. Olyan jót tudtam volna lustizni a napon.   Persze a fiúk pörögnek ezerrel, nincs lazítás. Rég voltam ilyen halovány színű, még tavaly pocakosan is barnább voltam - na jó, miután megsültem a mogyoródi aqua strandon.

     

     

    Gyuruj

     

    A fene tudja, telik is az idő meg nem is. Persze ha arra gondolok, hogy Boti máááár 9 hós, akkor igen. Próbáltam most inkább megélni, mint túlélni a hónapokat, arra gondolva, hogy már nem lesz több ilyen az életemben. Nem mosok 56-os méretű rucikat, nem kell már (mell) szívóznom többet,nem lesz több babaillat.....  Fura ez, nem akarunk több gyereket,de mégis hiányozni fog.

     

    Harminc-ennyi-mennyi évesen ez a korszak lezárult, aztán jönnek az új élmények és új kihívások.  Remélhetőleg.  Mostmár újra tengerpartra vágyunk, pihenni, kirándulni a srácokkal....

     

     

    Hejj, de jól elméláztam. Közben boti is dünnyög.

     

    Jó pihenést mindenkinek!

    előzmény:
    gyuruj (122982)
    2009-08-20  10:04
  19. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 20. 10:22122983.

    Szia! Huh, mennék Savariázni, de elég messze vagytok... :) Majd azért küldj egy kis karneváli hangulatot... :) Köszöntést én is köszi. :) Egyidősek vagyunk, úgy láttam. :) Ja, te már 3 évvel fiatalabb...

     

    Tényleg, visszatérve a kötelezőkre: általánosban már elég nagy szabadságuk van a tanároknak, egyáltalán nem lenne muszáj nekik pl. Kőszívűt olvastatni, csak hát gondolom, ők is ezt tanulták, ezt tudják, kényelmesebb így.  Nekem egyébként a Kőszívű pont tetszett, de akkoriban az Egri csillagokat még én se nagyon díjaztam. Felnőttként egész más volt olvasni, mintha nem is az a könyv lenne. Sok regényre valóban meg kell érni, nem ált. iskolásoknak való. 

     

    Általánosban még az lenne a lényeg valóban, hogy megszerettesd magát az olvasást, miközben megtanítod a gyerekkel a műértelmezési módszereket. Mi pl. a Kőszívű karakterei segítségével tanultuk meg a jellemzést hetedikben, de úgy gondolom, bármelyik másik regényben találhatnánk olyan jellemeket, akik által meg lehetne érteni,milyen módszerekkel alkot meg egy író egy alakot, és ha gyereknek magának kell jellemzést írni, akkor ő is milyen módszereket használhat azon kívül, hogy  felsorolja, "szép okos bátor". Talán még a szocializmus idején volt nagyon tervszerűen és kötelező jelleggel leszabályozva a kötelező olvasmányok listája is, hiszen így vált ellenőrizhetővé, hogy valóban minden gyerekhez ugyanaz az ideológia jusson el... Ez ma már nem így van, de a tanárok még nem nagyon tudtak szakítani a régi szokásaikkal.

     

    Középsuliban kicsit más a helyzet, ugyanis vannak kötelező érettségi tételek, érthető módon, ami a nemzeti "irodalmi kánonban" benne van, Petőfi, Arany, Ady, Jókai... őket nem lehet kihagyni az anyagból. Szóval az alapműveket, alap irodalomtörténetet muszáj megtanítanunk, ami talán nem is baj. Emellett azért nekünk is van egy pici szabadságunk, én is szoktam olyan könyveket kiadni "kötelezőnek", ami nem is tétel, csak egyszerűen jó. :) Ezeket viszont pont azért nem szeretik elolvasni, mert minek olvassam el, ha nem is érettségi tétel... De ez már abban gyökerezik, hogy utálnak olvasni, ez meg már egy másik téma... Zuram is megjött, mi indulunk rokonozni.

     

    Szép hosszú hétvégét mindenkinek!

    előzmény:
    gyuruj (122981)
    2009-08-20  09:58
  20. 2009. augusztus 20. 10:04122982.

    sea, közben átnéztem a képeidet a picasán. nagyon édesek a srácok, Boti is már mekkora, pedig nemrég született.  második gyerkőcnél még gyorsabban repül az idő mint az elsőnél, nem?

     

    na tényleg megyek, mert Mili felkelt.

     

    előzmény:
    Sea74 (122962)
    2009-08-14  09:17
  21. 2009. augusztus 20. 09:58122981.

    Sziasztok,

     

    Lélek, nagyon-nagyon sajnálom ami történt  kívánok neki mihamarabbi testi-lelki felépülést. ha van kedved gyere beszélgetni. 

     

    trivi, köszi a köszöntést, és én is kívánok Neked is és Moniknak is boldog szülinapot.   pörgős korszak Lauránál is van, ami nem pörög eléggé, az neki nem is szoknya :-))

     

    Monik, sztem ne aggódj az éveid száma miatt, hisz mindenki annyi idős amennyinek érzi magát, és sztem te bőven nem érzed magad annyinak

     

    del, de jó lehetett turizni egy nagyot :-) nekem is van egy kedvenc turim, és van egy két olyan üzlet is, ahol nagyon jó minőségű cuccokat lehet nagyon kevés pénzért kapni, azt is szeretem. meg persze ha lenne időm varrnék is, mert azt is imádok :-)) csak időm nincs.

     

    psandi, nem semmi, hogy dani is már suliba megy, milyen pici volt még a fórum elején ő is, és már sulis.....

     

    olive, de jó, hogy visszavesznek 6 órában :-) bár írtad, hogy csak pár hónapig, de akkor is szupi.

     

    del, látom te is megtaláltad a számításodat, szupi hogy nem kell visszamenned melózni. én is szeretnék vmi ilyesmit, hogy ne kelljen, csak sztem bp-en kívül jóval nehezebb dolga van az embernek ilyen téren...

     

    még az olvasáshoz akartam írni, hogy én most imádok olvasni, és este nem  tudok elég fáradt lenni az olvasáshoz, de a kötelezők 80%-át utáltam, vagy mert nem értettem, mint pl. köszívű ember fiai, vagy csak mert olyan hosszúnak tűntek annyi idősen. én ezt sokszor úgy inéztem el, hogy elolvastam a rövidített változatát, vagy megnéztem videon, (pl Aida). 

     

    lassan megyek, mert nálunk ma kezdődik a savaria karnevál, így felveszzük Laurát (anyuéknál aludt) és megyünk egyet "bulizni". Nem jár vki erre hétvégén karneválozni? Ha igen szóljon.

     

    szép napot mindenkinek

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. augusztus 19. 15:08122980.

    Sziasztok!

     

    Lélek

     Borzasztóan sajnálom, nagyon tudom mit érzel!  Sokat gondolok rátok és mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!

     

     

    Ünnepelteket Isten Éltesse!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 19. 11:41122979.

    Monik, Gyuruj, boldog szülinapot!

     

    és igen, gyerekenként minimum a mínusz három év....

     

    Del, ügyes vagy a vásárlással, nekem is van kedvenc turim, ahonnan mindig batyukkal jövök haza, bár mostanában ezt is kénytelen vagyok kerülni... Viszont ma direkt mentem el, mert kitört Lívin a pörgősszoknya-korszak (nem tudom, miért ér ez utol minden kislányt... ) és alig volt egy-két ilyen ruhája, a többit meg hosszas érvelések után lehet csak ráadni, szóval muszáj volt bemennem...  és találtam is egy igen pörgőset, meg gyönyörű felsőket. De azért visszafogtam magam. :)

     

    na mennem kell, mégegyszer Isten éltessen minden ünnepeltet!

    előzmény:
    monikmam (122978)
    2009-08-19  08:30
  24. 2009. augusztus 19. 08:30122978.
    JJA!! de - 3X3   év
    előzmény:
    monikmam (122977)
    2009-08-19  08:30
  25. 2009. augusztus 19. 08:30122977.

    ..én is nagyon sajnálom lélek. Gyere ha már tudsz, és beszélgessünk!! az naggyon jót tesz....tudom milyen rohadt érzés....

     

    szomorú lettem...

     

     

     

    ja, és tekintélyes korba léptem, ma lettem 41 éves..picsábbba, én nem érzem, h komolyodnék, de azt sem, hogy múlik az idő..múlik?????telik??szalad? halad?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
4 5 6 7 8

Címlap

top