Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 áprilisi babák

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2004. augusztus 3. 15:32
Gondoltam nyitok egy ilyen topicot...

Ma, a ciklus 31. napján poitív lett a teszt. Remélem nem lesz semmi baj, mert nagyon nagyon örülünk a kismanónak. Amúgy már van egy 18 hónapos kislányom!

Írjatok!
  1. 2009. augusztus 13. 10:15122951.

    azta......kísérteties.

    Menj el és derítsd ki ...izgalmas.....lehet valami zugolvasó..hahó !!!!!

     

    én olvasgatok, csak napok óta magam vagyok, és nem írtam....

    most meg kicsit másnapos vagyok, tegnap este vendégségben voltunk, és egy kicsit fejfájósan ébredtem. Még jó, hogy nyáriszünet van, még csak ügyeletet tartok, és nem sokan háborgatnak. Kávézom, és Cserháti Zsuzsát hallgatok. Már csak egy jó fürdő, masszázs hiányzik. Tényleg itt a sulival szemben van egy jó kis masszázs szalon, már napok óta tervezem, hogy be kellene jelentkezni.......

     

    lilom a nyámnál van, de ma már kicsit sírdogált, és azt mondta:

     - ne haragudj anya, tudom, hogy horváth mama az anyukád, de én csak egy kicsit szeretem... de azért ne legyél szomorú.....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (122950)
    2009-08-13  10:06
  2. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 13. 10:06122950.

    irgumburgumaztateremtetteanemjójájétaztahétmeganyolcátajóku tyafáját!!!!!!! Hát már megint nem írtok????????????????????

     

    Monik, köszi az invitálást, de most egy évig tuti szeretnék maradni... :) Aztán majd újragondolom a kérdést... :)

     

    Kezdek paranoiás lenni :)))  Ma kaptam egy üzit iwiwen egy kméti női fitness klubtól, hogy boldog szülinapot, és ha a szülinapomon bemegyek, fele áron vehetek bérletet.... az ajánlat csak a jeles napra vonatkozik... (holnapután...) Szóval kész az összeesküvés-elméletem: titokban itt olvasgatják a női fitnessztermek az irományaim, és most ittmaradásra csábítanak... :))))) De megnéztem a honlapjukat, nem tornáik vannak, hanem gépeik... nekem meg most félpénzem sincs, szóval így jártak... De azért ez a mátrix félelmetes... :))))))

     

    Na mennem is kell, elintéznivalóm van a városban...

     

    De ha visszajövök, és nem írtok még mindig, hát még hosszabb káromkodást írok... :)))

     

    Na pussz, ííííííííííííííírjatok!!!!

    előzmény:
    monikmam (122948)
    2009-08-11  08:36
  3. 2009. augusztus 11. 10:01122949.
    ...na, az előbb megzavartak, folytatom. Szóval, én is odafigyelek, mit és mennyit eszem. Én mindig reggelizem, a szénhidrátokat én is lényegesen csökkentettem. Ebéd egy kis vmilyen husi-köret nélkül, vagy nagyon kevéske körettel, vacsira pedig csak vmi gyümölcs. Muszáj, mert bár "csak" 5 kilótól kellene megszabadulnom,de az mind a hqasamon van zsír formályában. Szörnyű..ja és néha futok, meg trivivel tornázom.
    előzmény:
    monikmam (122948)
    2009-08-11  08:36
  4. 2009. augusztus 11. 08:36122948.

    Jó reggelt!!!

    Oliv, de jó lehetett romantikázni kicsit..... és a melóhelyhez is gratula, nagyon jól alakult ezek szerint!

     

    Tirvi, én sem vagyok odáid debrecentől, de azért cseppet sem unalmas, mindig van vmi program. debr. is fiatalos város, talán köszönhető ez a sok-sok egyetemnek, főiskolának, csak úgy mint szegeden, nem?

    Tornastudio hegyek mindenki választhat kedvére,. Több női fitness terem hm... nem jöttök Debrecenbe?????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 10. 14:08122947.

    Hogy jól, az túlzás, de el... :) Most tanfolyamokat böngészünk, ill. angolozni is szeretnénk... :) asszem túlteng most bennünk a lelkesedés, nem tudom, meddig tart ki... :)

     

    Nem tudom, miért ilyen ez a város. Szeged is hasonló nagyságú, mégis sokkal "fiatalosabb". Jó, itt is vannak néha programok, de a mindennapok nekem akkor is inkább a sznob fejjátszást juttatják eszembe... meg sok a magát kisistennek képzelő félművelt emberke is, na ilyenekkel ne találkozzon az ember... pláne ne függjön tőlük... (juj, még jó, hogy álnéven vagyok, meg ne verjenek... :)))

     

    Bár az intelligensebb embereknek szerintem ugyanez a véleménye. Sajnos belőlük van kevesebb.

     

    Prividet is megkaptam, válasz is ment.

    előzmény:
    greenolive (122946)
    2009-08-10  13:59
  6. 2009. augusztus 10. 13:59122946.

    Érdekes amit írsz Kecskemétről. Azt hittem kisebb városokban barátságosabbak az emberek. Érd elég alvó város, ide tulajdonképpen nagyon nagy százalék csak aludni jár haza. De én ne bánom, sőt jó ez így.

    Viszont most jártunk Tárnokon, magam is meglepődtem, milyen közvetlenek az emberek ott.

     

    Férjed jól elvan most itthon ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (122944)
    2009-08-10  13:45
  7. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 10. 13:47122945.

    Gratulálok, hol kezdesz?

     

    Jó lehetett a nyaralgatós-iszogatós-kimozdulós :)

    előzmény:
    greenolive (122943)
    2009-08-10  13:38
  8. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 10. 13:45122944.

    Helló-helló, megint én... :)))

     

    Emcsi, de jó lehetett ez az egész erdélyi kimozdulás (na jó, a hascsikarást leszámítva), én is mióta vágyom már arra.... Bár mostanában kezdtem beszélgetni egy eddig "fel nem fedezett" kollégámmal, akiről kiderült, hogy erdélyi illetőségű eredetileg, lehet, hogy ő tudna segíteni valami olcsó és nemráz program megszervezésében. Majd rákérdezek. Na, ez most jó érdekszerűen hangzott, bár szó sincs róla, írni is akartam régebben, hogy milyen meglepetések érik az embert, ha olyannal is elkezd beszélgetni, akivel "csak úgy" nem tenné, aztán a felszín mélyén egy érdekes-értékes emberre bukkan... Na szóval nála erről volt szó, és csak hal a tortán ez az erdélyi téma... meg erről is tök őszintén tudtam vele beszélgetni, erről az egész határon túli magyarságtudatról, nagyon tanulságos volt.

     

    A változatosságos listádról kifelejtetted az új pasit... :D Bár nem lett volna rá szükség, mert arra azért nem vágyom, elég nekem a régi, néha még sok is! :D Új gyerek se nagyon kell most :D, de egy kis környezetváltozást már el tudnék viselni. De egyelőre maradok a hátsó részemen (ami a nyár folyamán egyre tekintélyesebb méreteket ölt! :D :( , szóval Monik, hajrá együtt torna!!!!) legalábbis még egy évig legalább szeretnék, míg le nem érettségiztetem azon nebulóimat, kiknek már én csepegtettem a tudás nektárját eddig, és kíváncsi vagyok, mennyit ittak meg belőle... :D Egy évnél előbbre pedig nálam tervezni felesleges időtöltés, mivel mindig az élet írja a dolgainkat, szóval akkor majd visszatérek a kérdésre... :) De Kmét továbbra is egy nyűgös város nekem, amellett, hogy hírös város, szóval én még mindig irigykedve gondolok a pápai székhelyáthelyezésetekre... És keresztlányotok pedig tündér! :)

     

    Monik, sajnálom a lábikódat, remélem, hamar meggyógyul. Nálam is eléggé  zérus felé tendál a lelkesedés mutató az itthoni torna terén, de most ez az egyetlen lehetőség, lévén Kmét ebben is nagyon szörnyű hely, hogy nincs egy normális alakformáló női fitnesz-terem. Szegeden volt egy törzshelyem, eleve csak nők tehették be e lábukat (sajnálom, de híres pasipártiságom ellenére ebben nem tűröm a koedukációt..., bálnátlanítani a nőtársaimmal szeretek, a pasiknak legyen elég a végeredmény.... :) ), plusz ilyen jó kis alakformáló-zenés-kellemes zsírégető torna sincs, csupa konditermek meg spinning meg anyámkínja. Ja, kipróbáltam a spinninget, hát halál, felénél el is jöttem. Mire érne valamit az izmoknak, már szétment a segged a bicóüléstől. De komolyan. Nekem az ilyen élményszerű tornázgatás való, ahol akár pihenni is megállhatok, de a figyelmem is elterelem vmi jó zenével. Most már Norbinak is csak a gyakorlatait csinálom, de saját zenére...

     

    Összegezve: eléggé utálom a szülővárosom, az emberek frusztráltak és csöppet sem segítőkészek (mindig látom a kontrasztot, ha elmegyünk pl. Szegedre...), még egy alakformáló studio sincs, az árak is horrorok, csomó fejjátszás és képmutatás... ugyanakkor még van, ami itt tart, de gyanítom, hogy nem itt leszek hajlott hátú nénike... ha leszek egyáltalán...

     

    Sea, kitartást továbbra is! Andiék már hazaértek a nyaralásból, de nem jelentkezik a kis galád!!!! :) Pedig várom ám a képeket!

     

    Emcsi, tiéid is szuperek!

     

    na, asszem le kéne lőni magam... meg elkezdeni dolgozni...

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. augusztus 10. 13:38122943.

    Sziasztok!

     

    Olvasok néha, csak nem volt időm irni...

     

    Monik! uhh sajnálom nagyon jobbulást!!!+++

     

    Szemcsi! De szuper lehetett nyaralás! Képek is erről tanuskodnak.

     

    Sea! Szuper, hogy már meggyógyult mindenki!

     

    Trivi! Torna nekem sem megy mostanában :(

    Viszont csináltam a szénhidrát mentes evést, és ez nekem bevált. Újra 60 kiló alá mentem, bár mostanában újra eleresztettem magam és sajna jön is vissza...tortahegyek meg ilyesmik :))Férjemnek tegnap volt szülinapja.

    De folytatom majd újra, nekem bevált, igazából csak azt csinálom, hogy nem eszek kenyeret, tésztát, krumplit, riszt. De reggelire pl. néha ettem cornflakes-et.

     

    Gyuruj! Nagyon édes képeket tettél fel. (Smile-kat nem tudok tenni...)

     

    Del! 3.ik ? :)))

     

    Florci ! Azta mennyit nöttek megint_! Jöhetnél gyakrabban is mesélni.

     

    Mi is rengeteget mászkálunk, most Füreden voltunk. Még bulizni is lementünk, hatalmasat táncoltunk. Előtte meg megittunk egy üveg bort kettesben a parton, olyan szuper volt!

    Előtte meg Siófokon voltunk. Szóval sokat mászkálunk.

     

    Ma voltunk 4 éves státszvizsgálaton, kicsit megkésve:))

    Csináltatunk személyit is, már ilyet is lehet és ezzel lehete vinni őket EU területén és ráadásul ingyen van. Hátha vkinek jól jön az info.

     

    Szóval mi is kihasználjuk még utolsó nyarunkat, jövőre meló mellett már nehezebb lesz.

    Úgy látszik ez is megoldódott, máshol fogok kezdeni, szeptemberben és képzeljétek decemberig mehetek 6 órában. Remélem addig beszokik mindenki tökéletesen bölcsibe/oviba én meg a gondolathoz, hogy nincsenek egész nap velem. 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 10. 10:24122942.

    Sziasztok!

     

    Köszönjük, már jól vagyunk, mindenki meggyógyult.   Én még némileg mosott vagyok, de az majd elmúli.Úgy két év múlva.

     

     

    Sz-emcsi

     

    Tök jók a képek, amit írtál teljesen elképzeltem - mármint nem a hascsikarást hanem a hegyi levegőt, madárcsicsrgést.......hmmm isteni lehetett.

     

    Jól vagy, minden oké? Mikorra vagy kiírva? 

     

     

     

    Monik

     

    Szivárványszínű lábujj? Fogadjk csak a "ló-farkát" nézted.

     

     

    Trivi

    Tényleg, kistesó? Az változatos.

     

    Mondom én, aki idegbajt kapok,ha betegek.

     

     

     

    Csajok, tud valaki Egerben valami jó szállást esetleg?

     

     

    Gyuruj

    Tesók

     

     

     

    Na, szólít az apró.....ő is olyan kis akaratos mint Máté.Nem alvós, hasfájós, fogzásos nyűgös.... jól belenyúltam basszus.

     

    De egymást imádják, Meg minket is.

     

     

    Képzeljétek, Ricsi megy 3 napra az anyjáékkal a Balcsira. Nagy szó, mert még felköszönteni sem szokta.

     

     

    Na mögyök. Psandi, Olive, Lélek, mindenki? Hol hogy vagytok ? Mindenki nyral, csak mi nem?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. augusztus 10. 09:10122941.

    jujj, betegeknek jobbulást kívánok, sea, örülök, hogy már jól vagytok. Honnan a bánatból lehet ilyen frankó tüszősizét összeszedni?

     

    valmit még akartam írni, csak belezavartak....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. augusztus 10. 08:32122940.

    Jó reggelt mindenkinek!!!!

     jAJJ, DE JÓ KÉPEKET LÁTTAM.

     

    gYURUJ, ÉDESEK A GYEREKEK!

    Szemcsi, kismama korban a szilvával tényleg vigyázni kell, legalább is engem is meggyötört egyszer. Meg a toroskáposzta....

     

    hol is voltatok? Erdélyben?  Mi is ősszel készülünk, van az egyik barátunknak ott egy nagy "birtoka" és néhány napot szeptemberben ott fogunk tölteni.

    Most a hétvégén meg a tanyáján voltunk, az itt van a nyírségben. Lilo is lovagolt, szőrén ülte meg a pónit. Persze én mentem melette, hogy ha csúszkálna a feneke, legyen aki megfogja.

    A feneke nem nagyon csúszkált, nagyon ügyesen ülte a lovat, viszont én megfeledkeztem arról a tényről, hogy a lónak 4 lába van. Elöl kettő ésugye  hátul is kettő. Olyan ügyesen becsámpáztam a hátsó lába alá, hogy halottam amint a lábam kisujja, azaz kislábujjam reccsen .... és most a szivárvány összes színét fel lehet találni a láujjacskámot, ami egyébként testalakatomból adódóan  igen kicsinyke(normál állapotban). Lótaposott állapotban- nagy és lila.....

    szóval Isteni hétvégénk volt

     

    trivi, és szívesen tornázom veled. Sajnos ez a heti 3 alkalmas gyorstalpaló kondozás nem nagyon jött nekem össze. Illetve nagyon jó lett volna, mert azért látszik, hogy jártam, csak sajna én nem tudom ilyen sokszor lilot kire bízni. Úgy hogy marad az önszorgalom....

    sajnos ez az én esetemben ez 0 mutatóval bír.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. augusztus 9. 08:59122939.
    Na, keresek egy keresztlányosat is, de a keresztelőről még nincs jó kép, csak halvány, szóval ez utána készült. Úgy hívják, hogy Bíborka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. augusztus 9. 08:56122938.
    Na, még 2 kép
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. augusztus 9. 08:55122937.

    Sziasztok!

     

    Monik, de jó, hogy a gyerekek és ti is így élvweztétek! Pedofil pincér Képeket nemteszel fel?

     

    Gyuruj, de szépek a képeken a kicsik. Mondjuk ők nem nagyon hasonlítanak szerintem, azért-e, mert fiú-lány páros, vagy a két különböző családra ütnek?

     

    Trivi, ügyes vagy Norbival! Miféle újdonságra? Más munkahely, tanulás, vagy még egy gyerek?

     

    Sea, sajnálom ezt a betegséghullámot, nem sok pihenésben volt részed. Most már mindenki jól van?

     

    Mi is túl vagyunk a nyaraláson, olllyan jó volt, csak kár, hogy ilyen rövid. Csodaszép keresztlányunk van, olyan kis édes, legszívesebben hazahoztam volna . Ráadásul Sanyi keresztelte meg a keresztlányát, szóval nagyon megható volt számunkra. Nagyon sokan voltunk, 22 felnőtt +5 gyerek, nem volt egyszerű az ünnepi asztal megterítése. Aztán a keresztelő után elmentünk egy hegyi/erdei faházba, pár napot ott töltöttünk 18-an, szénsavas forrásvízet ittunk, madárdal, harapni lehetett volna a levegőt, olyan tiszta volt... sőt, képzeljétek, akármennyit ittunk (na persze nem én), nem lehetett berugni, olyan erős a levegő, hogy kimossa az ember fejét. A ház mellett hegyi patak, tele rákokkal, szóval csudajó volt. Igaz, hogy hazafele úton végig paráztam, mert rettenetesen görcsölt a hasam, de mire hazaértünk kiderült, hogy csak a szilvától, amit ettem . Az út nagyon hosszú volt, mert délután 2-kor indultunk, és reggel fél 7-kor értünk haza, igaz, hogy egy órát veszíterttünk, mert elkapott még a hegyekben valami rettenetes égiháború, és végigvártuk, hogy elmenjen. Sanyim viszont végig 100 %-ig éber volt, nagyon ügyes, a kölykök meg alulmúlták a nyávogásukkal a félelmeimet, szóval összességében azért az út is jó volt. 

    Teszek fel képeket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 7. 11:22122936.

    Hali!

     

    Juj, Sea, sajnálom ezt az össznépi betegséget, tényleg szörnyű lehetett. :( Nem is értem ebben a nyári kánikulában. Most már próbáld kipihenni magad...

     

    Én már kezdem magam sokkolni a tanévkezdéssel, nagyon nem várom... :( Inkább valami újdonságra kezdek vágyni megint...

     

    Sea, te mostanában bejársz a nyelvsuliba? VAgy még nem vetted fel újra a munkát?

     

    Lívi kapott most egy kisbicót, hihetetlenül élvezi. Szülinapjára akartam volna, de a legolcsóbb kínai gagyi is 18.000-nél kezdődött, és még azt sem engedhettük meg magunknak... :( De most Tibi összehalászta a rokonfiúk nagyon régi, ezer darabba szétszedett kisbicóját a kamrájukból, és egy nap alatt újjávarázsolta. :) Úgyhogy most állandóan úton vannak a járgánnyal... :)

     

    Másik nagy élvezet a strand, de már oda se nagyon megyünk szerintem a nyáron, de igazi kis vízibolha, imád bebújni a víz alá, ugrani, dobáltatni magát... szerencsére ebben sem rám ütött. Úgy örülök, hogy ilyen vagány kiscsaj. És olyan szeretetre méltó, kedves mindemellett. Ha pl. egy állattal találkozik, olyan óvatossággal, szeretettel simogatja meg, látszik, hogy odafigyel, ne okozzon senkinek/semminek fájdalmat. Közben meg mégis bátor, vagány. Én nem tudom, hogy hoztuk össze ezt a kiscsajt ilyenre, de mindenesetre árulnom kéne a receptet... :)))) Annyira imádom, hogy néha még most is bőgni tudnék, ha elnézem, milyen szívszorítóan aranyos... :) Na ennyit a napi anyaömlengésről. :))))

     

    Tegnapelőtt óta pedig tornázom Norbi bácsival. :) Kiinduló ok: a mérleg. :))) Fogyizni is akartam, de rájöttem, hogy nem vagyok képes nem enni és nem azt enni, amit megkívánok, szóval marad a kicsit kevesebb mennyiség, plussz Norbi bácsi. :))) De ezt próbálom szilárdan betartani, hogy tényleg mindennap tornázzak. Nincs vkinek ötlete, honnan tölthetnék le jó Norbit ingyé, mert a mostanimat sztem hamar megunom, ha naponta ezt nyűvöm. De stílusában nekem ez a fajta alakformálás jön be. Réka néni sikítozását meg inkább kihagyom... :)

     

    Nem akar vki csatlakozni távlatilag, hogy ne érezzem magam egyedül? :)

    előzmény:
    Sea74 (122935)
    2009-08-07  09:16
  17. 2009. augusztus 7. 09:16122935.

    Sziasztok!

     

    Egy bejelenkezés erejéig jövök, Trivi kérésére!

     

    Múlt péntek óta mind a 3 fiam átesett tüszős illetve sima mandulagyuszin,herpesszel és aftákkal a szájukban.

     

    Boti kezdte, neki volt tüszős, ő egy napig volt lázas, Máté nem volt tüszős, de 3 napig volt lázas, első nap 39,5-lel kezdte.  1 órát ültem vele hidegvizes kádban , mert nem ment le neki addig.  Aztán Ricsi. Ő egész jól megúszta, 2 nap láz, mandulagyulladás miatt.

     

    Boti alig evett, nem is cicizett illetve nagyon nehezen. Inkább kanállal, pohárból kapta a lefejt tejet. Meg vajas kenyeret fogadott el. Félórákig tartó kőkemény sírás - éjjel- nappal, nem alvás.........borzalmas volt.

     

     

    De mostmár vége, mindenki jól van, én még nem nagyon tértem magamhoz  éjjel sem aludtam még ha ők igen, mert állandóan a lázukat nézegettem..

     

     

    Egyébként Boti nagyot nőtt, hetek óta sétálgat ha fogjuk a kezét, mindenhol feláll , és kúszik. Azt mondjuk kevésbé szereti, mert nyomja a pocakját.  Majdnem 9,5 kg.

     

    Máté most hogy betegek voltak, nehezebben viselte Botit, de már alakul.

     

    Óóóó, Boti ébred. Basszus. Na majd jövök még, mert láttam ám szép képeket és olvasgattam is. 

     

    Puszi addig is. 

     

    Kismamik jól vannak?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2009. augusztus 6. 16:24122934.

    Sziasztok!

     

    Köszi a képeket! Nagyon édesek a gyerekek, Laura is hatalmas már! És milyen ügyesen görkorizik! Forgás édes lehet! :D

     

    Andi, Te képeid is várjuk ám a nyaralásról! (beárultalak ám, hogy lesznek...) ;)

     

    Fiatalodni vágyók, hajrá az új módszer... :)))) (reméljük, a gyártási folyamat is fiatalít mondjuk másfél évet önmagában is... :) ) bár egyesek akkor hamar második gyerekkorukat élnék... :)))

     

    Na, megint témához jutottam... :)

     

    Többiek, gyertek, ne csak az állandó "fórummentő csapat" erősödjön... :)

    előzmény:
    gyuruj (122932)
    2009-08-06  13:51
  19. 2009. augusztus 6. 14:13122933.

    Monik, örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. pedofil pincér   de jó fej lányod van  meddig lesz még fent a gipsz a kezén?

     

    szemcsi, lélek, vigyázzatok magatokra, remélem mindkettőtöknél minden rendben van, néha tessék jönni lejelentkezni  

    trivi, anyóst sajnálom, meg monik nálatok is.  olyan szomorú ez, mert sztem a nagyszülőnek és az unokának is szüksége van egymásra, kár hogy ezt egyes nagyszülők másképp élik meg, mindkét fél sokmindneről marad le.

    szemcsi-florci, képek nagyon jók,  és ahogy olvasom mindkettőtöknél zajlik az élet...   szemcsi, lényeg hogy a KH-as kalandnak jó vége lett, és Kincsőnek semmi baja sem lett.

     

    florci, lányok ügyik a szobatisztasággal nagyo Horváthország jó lehetett

     

    most már tényleg lassan velem lesz tele az oldal, megszünök,

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. augusztus 6. 13:51122932.

    az első képen Laura épp görkorizik, - kölcsönkapta az uncsitesója teljes felszerelésést, amíg ők nyaralnak. Nagyon ügyi vele, sztem nagyon jól érzi az egyensúlyt

     

    még mindjárt jön pár kép

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. augusztus 6. 13:43122931.

    Sziasztok,

     

    Elhatároztam, hogy most ha törik ha szakad írok. mostanában tényleg nincs egy perc időm sem, Laura már jó pár hete oviszünetel, Milánnál meg ugye már vége az eszem-alszom korszaknak, szóval kezdem megtapasztalni milyen a két gyerekes anyukák élete  Milán most 3 és fél hónapos, pár napja megtanult hasra fordulni, azóta folyton az csinálja, nagyon ügyi. bár hason nem szeret lenni, és rögtön bukik is, de magát a forgolászást nagyon élvezi, így a napi szórakozásom, hogy visszaforgatom a hátára  Ja, és mivel nagy ujjszopis a kis drágám, ezért képes úgy hasra fordulni, hogy közben végig szopizza az ujját, elég érdekes műveletsor  

     

    Laura pedig most egy-két hete nagyon okosan viselkedik, alig van hiszti, - gyorsan lekopogom   , remélem nem is lesz több olyan, mert a végén már vízzel öntöttük le, mert lila köd volt az agya helyén, és a sima "hagyomhaddhisztizzekimagát" nem jött be, de megnyugtatni sem lehetett. remélem tényleg kijött belőle a feszültség, mert ha még ezek után is maradt benne, akkor nem tudom hol fért eddig el?

     

    közben mindig olvastam ám mindent, és legalább kétszer írtam is, csak nem küldtem el, mert mindig félbe kellett szakítani vmi miatt, és nem tudtam befejezni...

     

    ó ha én is gyerekenként 3-at letagadhatnék, akkor szülnék még egyet-kettőt, és újra mennék  fősulira győrbe, életem legjobb legbulizósabb időszaka volt, és ott ismerkedtünk meg a férjemmel.

     

    teszek fel pár képet még mindjárt jövök

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. augusztus 4. 10:50122930.

    Jó reggelt , jó reggelt!

    Hűű, milyen szorgalmas vagyok!!!

     

    Szal, Domikat Isten éltesse! és ha van Dominikánk, őket is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. augusztus 3. 10:58122929.

    Nahát, ügyesen végigolvastam mindent, amiről lemaradtam.

    del, én is nagyon örülök a szomszédok nak. Én nem tudom, de ha úgy alakult volna gondolkodás nélkül örökbefogadnék....azthiszem...

     

    mamintiéknak is jó pihenést kívánok.

    florci! isten hozott. Jók a képek! kellemes indiánozást kívánok...

     

     

    milyen jó nektek, hogy elviszik a nagyik a gyerekeket.

    Én lilom anyámnál még soha nem aludt, anyósom pedig inkább itt dekkol nálunk a sötét szobában, minthogy otthon nála fektesse le Lilot. Mert egyszer nyafogott, h ahaza akar jönni, így aztán mama hazahozta(szemben laknak) ez csak azért kellemetlen, mert egyrészt lekiismeret furdim van, ha későn megyek haza, másrészt, mert óvatosan kell bulizgatni, mert ugye Lilo nem addig alszik másnap ameddig én szeretnék...szóval tanulság:

    így jár az aki 40-esen szül. annakbizony az anyja- nagymama- addigra már 60 fölött van. bár elehet, hogy ez csak nálunk okoz problémát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. augusztus 3. 10:02122928.

    kismamikáinknak  kellemes babvárást kívánok én is.

     

    szemcsi, lélek vigyázzatok magatokra.

    szóval mi van ezzel a gyerekenkénti 3 évvel? akkor én még 31 múltam..hihih, csak lassan nekem már frissíteni kellene, mert Bene kinő a gyerekkorból....

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. augusztus 3. 09:46122927.

    Szép napot mindenkinek!!

    Megjöttünk a nyaralásból. Szuper időnk volt, jó barnák lettünk. Nagyok- kicsik mindenki nagyon jól érezte mAGÁT.

    Pannám még szenved a gipszében, holnap kell visszamenni kontrollra. Gondolom szép fehér lesz a gipsz alatt a karja.

    Lilom is nagyon édes volt, én csak kovamoszatnak hívom mostantól, mert képes volt egész nep a vízben ázatatni magát, Megtanult karúszóval lebegni, kiemelte a két lábát -karját a vízből és úgy ringatózott. Mint egy kovamoszat........

     

    Benét elengedtük egyszer az éjszakába, megbarátkozott egy pincérrel, aki egyébként Pannira vetett szemet. Pannit is elengedtük a nagytalálkozásra, de ő hazamenekült, mert a pincér már 25 éves, és "mit gondol az a pedofil, hogy 16 éves lányokkal akar ismerkedni".

     

    nah, hát röviden ennyi, jó sokat ettünk-ittunk... jó volt.

    Olvasom a történéseket, jujj szemcsi, most járok kincső pénznyelésénel......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
6 7 8 9 10

Címlap

top