Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pránanadi

Levena
Létrehozva: 2004. július 20. 00:20
Sziasztok!
Szeretnék véleményeket és tapasztalatokat olvasni erről az energetikai irányzatról. Mi különbözteti meg a többitől, mint pl. a Reiki? Elég keveset tudok az ilyen dolgokról, de szeretnék ezen változtatni. Végignéztem a már meglevő topikok címét, de nem találtam olyat, ami a Pránáról szól, ezért úgy döntöttem nyitok egyet. :) Ha minden sikerül, akkor talán hamarosan részt fogok venni egy ilyen tanfolyamon, de addig is szeretnék minél többet hallani róla.
  1. 2004. október 28. 14:44351.
    Itt vagyok!
    Egyszer már balogzs-nek nagyából összeszedtem a tudnivalókat azt majd bemásolom, lehet lesz benne némi ismétlés ezért bocsi.
    Az I-es tanfó két napos általában hétvégén szomb. vas. reggel 9-18 óráig szokott tartani. A tanítás tibeti tradíciók szerint földön (párnán) ülve zajlik az egyes tanfó szóbeli tanítás nincs szükség füzetre és ilyesmire.
    az lső nap folyamán képessé válsz az energia kérésére és fogadására, megtanulod azokat a kéztartásokat amikkel saját magad fel tudod tölteni energiával és elvégzel néhány meditációt és garantáltan nagyon jól fogod magad érezni. A második napon szintén van egy avatási (hangolási szertartás) és elsajátítod a táskezelést, hogy másokon is tudjál segíteni, haszükség van rá. Végeztek néhány olyan gyakorlatot ami az érzékelésedet fogja finomítani. Ismét egy kis meditációval megspékelve. Ha van még kérdésed nosza tedd fel nonamona te meg javíts ha nem igy gondoltad.
    Ide másolom még a BZs-nek írottakat is, aztán mazsolázz. A módszer neve Pránanadi – prána = életerő, nadi = csatorna – Az a lényege az egész módszernek, hogy az aurában keletkező blokkokat szedjük le a beteg testfelületről és így beindul az egészséges energiaáramlás, ezzel együtt a gyógyulási folyamatok is. Nem csodaszer általában nem látványosak a gyógyulások de amikor sikerül megfordítani egy betegséget az tartós gyógyulást jelent, hiszen nem a betegséget, hanem az embert gyógyítjuk.
    Ezt a technikát a 90-es évek elején egy német származású úriember hozta el Európába Ő kint élt Tibetben, egy lámakolostorban a gyógyító lámák között 18-évig és ezután kért és kapott engedélyt, arra hogy taníthassa európai embereknek is a gyógyításnak ezt az ősi módját. Az engedélyt megkapta, de nagyon szigorú szabályokhoz kötötték a tanítás feltételeit. Először is tudni kell, hogy a II. fokozattól kezdve a tanítások titkosak ez részben azért van, így hogy ne kerüljön olyan kezébe a gyógyítás, aki ennek a módját nem sajátította el megfelelőképpen, másrészt nagyon komoly energiákkal dolgozunk, már a II. fokozatnál is és nem vagyunk egyformák nem mindenki, bírja egyformán ezeket az energiaszinteket, ahhoz hogy továbbhaladjunk egyre magasabb szintre magunknak is fejlődnünk, kell, (nem is keveset). Nagyon érdekes út ez, amin járunk és főleg nagyon sokat tanulunk a Mestereinktől. Magyarországnak és egyben Európának is a Nagymestere Petrezselyem József. Ő minden tanításért kiutazik Tibetbe, és amikor engedélyt kap a lámáktól akkor adja tovább amit tanult. Számomra ez az élő kapcsolat garancia arra, hogy valóban azt tanuljuk, meg amit kell. A fokozatok úgy vannak nálunk, I-es után négy hónapra lehet leghamarabb jelentkezni a II-re a kettes után kilenc hónap múlva a Mestered megnézi a fejlődésedet és mehetsz III-ra ez a Mester tanfolyam, ez négy nap bentlakásos, nagyon nagy előrelépést, de még több feladatot jelent. Ezután kb. félévente léphetsz tovább a következő szint a szimbólumos sebészet ciszták, daganatok, szemölcsök aura blokkok eltávolítása, azután a csont
    előzmény:
    ZiD (341)
     
  2. 2004. október 28. 14:27350.
    Igazából nagyon rosszat I. -el nem tudsz csinálni. De azért ezt a védelmet az avatáson megkaptad!!!!
    előzmény:
    baloghzs (349)
     
  3. 2004. október 28. 14:21349.
    köszönöm, értem!
    és ez már most is él? I-es szinten?
    előzmény:
    nonamona (348)
     
  4. 2004. október 28. 14:20348.
    Tehát, ha jót akartál, de mégis rosszat tettél, kérdezted, visszaszáll-e rád. A rossz nem száll rád, de kapsz figyelmeztetést, hogy ilyen nem illik csinálni. Kezdetben csak apró jeleket, később (nálam például így jelentkezik) komoly fejfájást, hasmenést, stb. Tehát ennek elkerülése érdekében mindig kérdezd meg a pálcát, ingát, hogy teheted-e, még ha jó is amit tenni akarsz!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    baloghzs (345)
     
  5. ZiD
    ZiD
    2004. október 28. 14:18347.
    OK, köszönöm!
    szeretettel várom:-)
    előzmény:
    ezisen (346)
     
  6. 2004. október 28. 14:15346.
    Mindjárt írom csak 5 percre el kell mennem
    előzmény:
    ZiD (341)
     
  7. 2004. október 28. 14:13345.
    juj, ezt nem értem! milyen emlékeztetőktől?
    és mit ne csináljak?
    előzmény:
    nonamona (342)
     
  8. 2004. október 28. 14:12344.
    Ezisen, Nonamona!
    köszi, vettem az adást, kivárom türelemmel. :D

    köszi!
    előzmény:
    ezisen (337)
     
  9. 2004. október 28. 14:12343.
    ezisen felvállalod a tájékoztatást?
    Ha már elvégezted az avatóit, dolgozz is vele. Ha nem megy, segítek szívesen!!!
    előzmény:
    ZiD (341)
     
  10. 2004. október 28. 14:11342.
    Azért az emlékeztetőktől is meg szokott kegyetlenül fájdulni a fejem!!!!! Csak hogy véletlenül se csinálj ilyet legközelebb!
    előzmény:
    baloghzs (334)
     
  11. ZiD
    ZiD
    2004. október 28. 14:10341.
    Köszi a választ!

    Arról tudnátok írni, akár vázlatosan, hogy egy ilyen I. "tanfolyamon" mi történik, mennyi idő és ilyesmik?
    Akár priviben is szívesen veszem, tényleg nagyon érdekelne!
    előzmény:
    nonamona (339)
     
  12. 2004. október 28. 14:09340.
    Tudod, mi megalakítottuk a "véletlenben hívők klubját"
    előzmény:
    ezisen (337)
     
  13. 2004. október 28. 14:08339.
    Szia ZiD! A prananadi, mint tibetből származó energetikai technika, a budhizmus alapjaira épül. De neked semmit sem kell foglalkoznod a buddhizmussal, hogy nadizhass. Az egyesület jelenlegi vezetője is katolikus. Nem kell vallást választanod, hogy nadizz, csak hitet!
    előzmény:
    ZiD (335)
     
  14. 2004. október 28. 14:08338.
    Hát ez jó nézd meg tök egyszerre írtuk
    előzmény:
    nonamona (336)
     
  15. 2004. október 28. 14:05337.
    Ezt csak akkor tudnám megmagyarázni, ha elmondanék olyat amit nem mondhatok egyenlőre kíváncsi vagyok nonamona mit mondasz erre?
    előzmény:
    baloghzs (334)
     
  16. 2004. október 28. 14:05336.
    Elolvastam, amit írtam és azt hiszem, hogy egy kicsit zavaros lehet. De sajnos vannak olyan dolgok, amiket nem lehet elmondani. Most még nem! De remélem, hogy egyszer te is megtudod!
    előzmény:
    nonamona (333)
     
  17. ZiD
    ZiD
    2004. október 28. 14:04335.
    Sziasztok!

    Eddig csak "csendben" olvasgattam a fórumot, nagyon nagyon érdekeseket hallok és látok itt:-)

    Mindig is gondolkodtam, h. el kellene menni egy reiki tanfolyamra, de annyira nem volt motivációm. Most pedig véletlenül idevetődtem, és nagyon érdekes, amit olvasok!!

    Egyébként én is megvettem még egy jó fél éve Choa Kok Shui Mester: A csodálatos prána gyógyítás könyvét (valaki említette korábban), szóval amatőr módon érdeklődöm az ilyesmi iránt

    Azért írok, mert egy kérdésem lenne. Lehet, hogy nagy butaságot kérdezek, de nézzétek el, mert nem vagyok nagyon "szakértő" a témában:-)

    Szóval, ha valaki elmegy egy pránanadi "tanfolyamra", mennyire kell/elvárás hozzá, hogy a buddhizmussal kapcsolatba kerüljön/megtanulja/megismerje?
    Mennyire vannak ezzel kapcsolatosan kötelező dolgok?

    Maga az univerzális energia, gyógyítás, egészséges élet stb. érdekel nagyon, szívesen tanulok is, de valahogy érdekes módon a buddhizmus sohasem fogott meg, pl. ellentétben sokakkal, nem olvastam a lámákról, Tibetről. Ne értsetek félre, nem zárkózom el előle, csak valahogy eddig még nem fogott meg, nem keltette fel az érdeklődésemet.

    Tudtok valami infót írni ezzel kapcsolatosan?

    Köszönöm szépen
    Üdv
    ZiD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. október 28. 13:56334.
    ja, értem!
    de ha nem rossz szándékból okoznék ilyet, az gondolom nem "száll visszza" rám, ugye? (amellett, hogy leáll persze)
    előzmény:
    nonamona (333)
     
  19. 2004. október 28. 13:49333.
    Hát nem tudod, mert leállítják!!! De mint minden mágiát, lehet jóra és és rosszra is használni. Majd ha magasabb szintre jutsz, meglátod, hogy ez nem csak fekete vagy fehér. Te akarhatsz valakinek nagyon jót, azzal mégis annak az embernek rosszat teszel. Pl. belenyúlsz a karmájába, nem engeded az útját járni.

    Biztos ismered a mondást: A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.
    előzmény:
    baloghzs (332)
     
  20. 2004. október 28. 13:42332.
    én eddig ezt hittem, hogy a Pránát, intelligens révén nem lehet rosszra használni!

    sőt, a reikinél is ezt hiszem. . . akkor tévedésben vagyok?
    előzmény:
    nonamona (331)
     
  21. 2004. október 28. 13:36331.
    A védelem amit kapsz egyrész arra van, hogy a betegségeket ne tudd átvenni, másrészt arra, és ez főleg a II. szinttől számít, hogy ne tudd rosszra használni a nadit. Ez azt jelenti, hogy ha Te rosszat akarsz valakinek és arra a nadit használod, a szellemi vezetők leállíták a rosszat és azt te kapod vissza. Tehát nagyon kell vigyázni, mit csinálsz!
    előzmény:
    baloghzs (329)
     
  22. 2004. október 28. 13:31330.
    Ha már megindult a motoszka, hogy menni kéne segítőnek akkor egyet lehet tenni, gyorsan meg kll kérdezni mikor van a következő egyes és menni kell!
    Látod én is az elején nem jártam, pedig rám fért volna most meg szinte minden másodikon ott vagyok, és ha tehetném a többi szintekre is szívesen mennék. Egyszer voltam mesterin, az nagyon jó volt tán jobb mint a saját tanfolyamom. De hát négy nap az négy nap.
    előzmény:
    otletes (315)
     
  23. 2004. október 28. 13:31329.
    érdekes, mert pl. a reiki I-en első körben megtanultunk 2 (szerintem jó) védelmet, mindennapi használatra.
    Igaz a betegségátvétel ellen ott nem jár alapból védelem. . .

    ezt akartam is kérdezni tőletek. . . amit a nadíban védelmet kapunk az mire vonatkozik? arra, hogy nem veszem át annak a betegségét akit kezelek? vagy másra is?

    mondjuk valami miatt a reikinél sem féltem soha hogy átveszem a betegséget! előfordult már valakivel ilyen, mármint hogy átvette, és ha igen, mik a tapasztalatai?
    előzmény:
    ezisen (328)
     
  24. 2004. október 28. 13:21328.
    Ez a kéz láb kezesztbe ez jó én is alkalmaztam ameddig nem tudtam küldeni. Itt a legtöbben még nem tudnak védelmet kérni magukra, viszont én amikor még nem is nadiztam a jógamesteremtől tanultam egy olyan védelmet, hogy elképzeled hogy mialatt jó mélyen beszívod a levegőt azalatt a koronacsakrádon keresztül egy nagyon szép fehér fényt szívsz magadba, amikor kifújod a szádon ez a fehér fény mint egy burkot von köréd, ami megvéd. Ezt pillanatok alatt meg lehet csinálni és működik.
    előzmény:
    nonamona (324)
     
  25. 2004. október 28. 13:17327.
    Küldöm a Mesteremhez őket. És "sajnos" lassan fel kell készülnöm a 3. avatására. Csak olyan sok az öt lelátogatás. 5X4 napot egyszerűen nem tudok kisajtolni fél év alatt az időmből.

    A hiúak pedig - ezen mindig vita van nálunk - addig tartogatják a tanítványokat, amít nem tudnak mesterit avatni. de én miért gátoljam más fejlődését???!!!!
    előzmény:
    ezisen (325)
     
  26. 2004. október 28. 13:14326.
    Azt hiszem Te nem értettél meg engem. A Te szempontodból jó, ha másokat kezelsz!! A te fejlődésed érdekében
    előzmény:
    otletes (322)
     
  27. 2004. október 28. 13:14325.
    Nonamona, hogy van ez nállatok ha kettesig tartasz tanfót mit csinálsz utánna a tanítványaiddal küldöd valakihez aki továbbviszi őket?
    előzmény:
    nonamona (320)
     
  28. 2004. október 28. 13:13324.
    Tedd keresztbe a kezed, lábad. Ezzel lezárod az energia áramlását. Ha olyan szinten vagy, kérj magadra védelmet ellenük. Küldj szeretetenergiát - ha megfigyeled, ezek mindig olyan lelki nyomik!
    előzmény:
    otletes (322)
     
  29. Torolt_felhasznalo_429455
    Torolt_felhasznalo_429455
    2004. október 28. 12:22323.
    hát igen, az energiavámpírok.
    én ezeket úgy intézem, hogy amikor észreveszem, hogy gyünnek, akkor mielőtt vagy miközben szívnak, küldök is egy kicsit. elég annyi, hogy mosolyogva nézek, sugárzom a jókedvet. . . aztán ha elég, akkor vagy szóban leállítom őket, vagy pedig körbeveszem magam tükörrel vagy üvegghengerrel. ez utóbbi hihetetlenül jól működik, tapasztaltam apósomnál, aki amikor iszik, akkor kötekedős lesz és nagyon csúnyán állnak a szemei, brrrr de ijesztő. és a legutóbb amikor rám mutogatva magyarázott, a férjem mellém állt és megfogta a kezem, mert úgy érezte, hogy meg kell védenie. én pedig nem értettem, hogy mi van, mert valahogy én belülről nem is éreztem kellemetlennek a szitut. nem éreztem késztetést, hogy megmondjam a tutit, csak egyszerű nyugodt hangon elmondtam, én hogy gondolom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2004. október 28. 12:15322.
    Biztos félreérthető voltam, persze tudom hogy kell a társ kezelés is, én abból a saját szempontomból kérdeztem, hogy nekem elég e ha magamat kezelem, vagy keresnem kell nadist?

    Az energialecsapolók ellen mit lehet tenni, van aki engem is órákig fenntart telefonon olyannal amit 5 perc alatt elintézhetnénk stb. ?
    előzmény:
    nonamona (320)
     
  31. 2004. október 28. 12:07321.
    Erről az energiavámpírkodásról jut eszembe egy jó kis sztori! Ez Reiki I- es után volt, egy barátnőmmel álltunk Győrben a vonat mellett a peronon, (a barátnőm is reiki I-es volt, de mostmár ő is pránás is :) és jött két ember hangosan veszekedve! Egyik egy csavargó féle, aki fel akart ülni a vonatra, és győzködte a másikat( kalauz) hogy engedje fel, az meg persze nem, és jó hangosan vitáztak. . . harsogott a peron tőlük. Közben jó gyorsan mentek a vonat eleje felé, és mikor odaértek mellénk, hirtelen megálltak, de fél méterre tőlünk. . . és csak mondták a magukét! De olyan hirtelen álltak meg, és olyan közel hozzánk! :D Csak néztünk. . . És képzeljétek el, hirtelen tök lenyugodott mind a kettő, a kalauz azt mondta, hogy "hát jólvan szálljon fel valamerre a vége fel. . . meglátjuk mit tehetek" a csavargó meg hirtelen elkezdett bocsánatot kérni a kalauztól, hogy ő megérti a kalauz helyzetét is, aki ugye az állásával játszik. . . :DD

    Annyira vicces volt. . . jó sokat nevettünk rajta hogy beálltak mellénk megnyugodni. . :D
    előzmény:
    nonamona (317)
     
  32. 2004. október 28. 12:05320.
    Az, hogy kezeled magad nagyon-nagyon jó. De nem teljesen helyettesíti, hogy társkezelj. Arra azért van szükség, hogy érezd, hogy mozog a kezedben, benned az energia, ha beteget, betegséget kezelsz. Tehát ez a tapasztaláshoz szükséges.

    Az, hogy tanfolyamot látsz segítőket, az jó, nálunk mindenki, aki elvégezte az adott tanfolyam szintet bármikor elmehet más tanfolyamára is. Ez jó, mert segítesz a Mesternek, jó, mert ismételsz, és jó, mert olyan emberek között vagy, akikhez mentális szinten kapcsolódsz. Én öreg nadis fejemmel is csüngök mesteremen, ha lehetőségem van, mindenképpen töltök vele egy-két órát.
    előzmény:
    otletes (315)
     
  33. 2004. október 28. 12:00319.
    A kezeléseket nem elviselni kell, hanem átélni. Utána gyerekjáték az egész.
    előzmény:
    nonamona (318)
     
  34. 2004. október 28. 11:59318.
    Egy jó tanács, nálunk ez bevált: Ha igazán nem figyelsz a kezelésre, saját magadra, sohanem fogod (fogja a párod) érezni az energiát. Én úgy tartom az I. tanfolyamot, hogy amikor a kezelés van teljes csendnek kell lenni a helyiségben. Csak halkan szól egy medi zene, általában valamilyen mantrás, mert az felerősíti az energiákat. Ég egy fehér gyertya. Szemeket muszály becsukni, mert így (ez csak a kezdet kezdetén van így) a környezet semmmilyen külső hatása nem zavar meg. És csak befele figyelés. Akkor meg fogja érezni, hogy vannak belső szervei, van valami a tenyerébe. Meg kell tanulni, hogy felismerje az energiát. De ehhez nagy koncentrálás kell. Amikor ezt megtanultad, már nincs szükség ilyen intenzív figyelésre, hisz az energia nem a koncentrálástól működik. Az csak arra kell, hogy tapasztalj!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_321190 (316)
     
  35. 2004. október 28. 11:53317.
    És majd közlekedsz az utcán és megtalálnak az energiavámpírok, hozzád érnek, hozzád dörgölőznek a buszon, állandóan lefoglalnak, csak veled akarnak beszélgetni (van ilyen kollégám brrrrr).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429455 (314)
     
  36. Torolt_felhasznalo_321190
    Torolt_felhasznalo_321190
    2004. október 28. 11:53316.
    Ezt a bevonzást én is tapasztalom! Igazából így is kerültem a pránanadival kapcsolatba, hogy engem bevonzottak :)
    Amúgy én is párommal voltam a tanfolyamon, és együtt csináljuk a kezeléseket többnyire, ami elviselhetőbbé teszi az alvás helyetti kezeléseket. :) De ő mégis "hitetlen" még mindig. . . És miután kezelés közben nem is érez semmit, elkönyvelte magában, hogy neki ez nem megy. . . és talán nem csak neki, hanem az egésznek semmi értelme. . . és mintha csak egyre jobban csökkenne a hite :( nem tudom, mi lesz, de attól tartok, hogy kettesre már egyedül megyek :( Valami tanács, vélemény?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429455 (314)
     
  37. 2004. október 28. 11:49315.
    Ez a hajnövekedés nagyon tetszik. majd figyelem hogy az én ősz szálaim is veszik-e az adást ::))

    Bevallottam már korábban, hogy a három hét letelte után kicsit ellustultam, aztán nektek köszönhetően újra kezelem magam, s én is csak csodákat tapasztalok, sokkal stabilabbnak érzem magam ha értitek mire gondolok.

    Egy kérdés : én csak magam tudom kezelni, mert a közelemben tudtommal nincs nadis, van különbség ha csak magam kezelem, vagy időnként azért nem árt társat keresni.

    Egy másik kérdés: több segítőt láttam amikor a tanfolyamot végeztem, olyat is aki senkit nem kísért, tehát a saját örömére jött látszólag. Ez ajándék a Módszernek, segítség a Mesternek, megerősítés Önmagunknak? motoszkál bennem hogy menni kéne ::))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. Torolt_felhasznalo_429455
    Torolt_felhasznalo_429455
    2004. október 28. 11:37314.
    arról nem is beszélve, hogy mennyire bevonzzuk egymást azokkal, akik hasonlóan gondolkodnak. néha elképesztő, hogy a kutyakajás nénivel meg a bányavagyonhasznosító hivatalnokával is öt percen belül "égi" a téma. és nem én kezdeményezem! valahogy megérzik, hogy velem lehet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. Torolt_felhasznalo_429455
    Torolt_felhasznalo_429455
    2004. október 28. 11:34313.
    mióta pránázok, velem együtt változik a környezetem is. mintha valamiféle olvasztógömb lennék. mindenki épít maga köré egy védelmi rendszert, ami néha tényleg csak egy felesleges, eleve elutasításon alapuló "jaj, csak nehogy észrevegyék, hogy hiszek benne" történet. ki vékonyan, ki vastagabban keni fel magára ezt a cuccot. szinte az ondhatom, hogy igazán nagy ismerettségi körömben a nagmamámtól a szomszédig és a barátokon keresztül nem is tudok olyat mondani, akire valamilyen módon ne hatott volna ez az "új" energia.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2004. október 28. 11:27312.
    akkor nekem ebből a szempontból szerencsém van! A párom vevő minden ilyesmire, igy sokkal könnyebb. Pl most esténként csináljuk az önkezeléseket, de ha egyedül kéne, nem tudom ki állná ki minden este 1, 5 óra hosszet a csivitelős zenét! :DDD
    előzmény:
    nonamona (311)
     
  41. 2004. október 28. 11:15311.
    Nyugodtan beszélj róla! Bár először idiótának nézik az embert (tudom, én is végig csináltam), majd megszoknak, hogy rigolyás vagy, utána hozzád mennek, ha fáj valamijük. És én egy ilyen emberrel élek együtt! Talán ez is karma????!!! S ha látnád, hogy huzogatja oda a kezemet, ha fáj valamilye!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_321190 (310)
     
  42. Torolt_felhasznalo_321190
    Torolt_felhasznalo_321190
    2004. október 28. 10:37310.
    Én még nem szoktam meg, hogy bizony ha bizonyos dolgokat elmondok, akkor elég furán néznek rám. Még a családban is. . .
    A kollégákról már nem is beszélve. Csupa "racionális gondolkodású" pasi, akik azt hiszik, hogy ha rendesen megtanulták a fizikát, akkor már mindent tudnak az életről :)
    előzmény:
    ezisen (309)
     
  43. 2004. október 28. 10:32309.
    Jaj anya, hát hogy néznénk már hülyének, ez a fórum azért van, hogy meg tudjuk beszélni ezeket a dolgokat. Bizony, hogy van köze a nadihoz egyrészt a kuty érzi rajtad, hogy kicsit töltekezhet melletted, másrészt Te magad is nagy változásokon mentél át az utóbbi három hétben, így lehet, ami eddig távol tartotta őt tőled megszűnt és mostmár megfelelsz neki. Egyébként meg minél többször jársz a mestereinknél, annál több olyan dolog történik veled, amit majd csak itt mesélsz el, ha nem akarod hogy zakkantnak tartsanak, bár ez engem már kicsit sem zavar.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_321190 (306)
     
  44. Torolt_felhasznalo_429455
    Torolt_felhasznalo_429455
    2004. október 28. 10:28308.
    szia!

    ha én kezelem magam, akkor mindkét macskám rámtelepszik!
    a kutyákkal nekem is az a tapasztalatom, hogy jobban bírnak, mióta pránázom, viszont az is hozzátartozik, hogy elég erős kutyafóbiám volt, amit többek között a prána segítségével nagyjából leküzdöttem. a félelmet ugyanúgy mint a szeretetet a rezgéseinken keresztül megérzik a kutyák.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2004. október 28. 10:23307.
    Szerintem biztosan azért volt! Az állatkák annyira érzik az energiát! Odament kicsit feltöltődni a kezed alá! :DD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_321190 (306)
     
  46. Torolt_felhasznalo_321190
    Torolt_felhasznalo_321190
    2004. október 28. 10:08306.
    Sziasztok!
    Tegnap fura dolgot tapasztaltam. A fodrászom kutyusa sosem engedte, hogy akár csak hozzáérjek (már több, mint egy éve járok hozzá), és tegnap vagy 10 percig hagyta, hogy simogassam, sőt tette a kezem alá a buksiját (nem kezeltem, csak megsimogattam. . . ). Most voltam először a pránanadi I. óta. Szerintetek van ennek köze a pn-hoz? Lehet, hogy hülyeség, de ti csak tán nem néztek hülyének az ilyen kérdések miatt :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2004. október 28. 08:33305.
    Sanadan, ez tök jó!!! :DD
    előzmény:
    sanadan (304)
     
  48. 2004. október 27. 20:06304.
    Egy két lehelletnyi gondolat.
    Az egyik az, hogy mindenkinek meg kellene tanulnia valamilyen energiagyógyítást, önmagáért, családjáért.
    De azt látom, hogy sokan indulnak meg, amikor elkezdik hallani, vagy kezelést kapnak.

    Másik, hogy hasonló gondolkozású emberek vannak a kör
    nyezetemben, és ez jó, mert nagyon hiányoltam már:-)

    Nagyon jó az is, hogy mindenféle fokozatú nadis akad itt, és tisztába tesznek bennünket kezdőket.

    Azt meg alig merem leírni, hogy rengeteg új kis hajamszála kezdett el nőni, tök feltünő, mert ágaskodik mind. Azt meg már le sem merem írni, hogy ősz szálaim(nem kevés) között megindult a visszaszineződés!!! Azt hittem, hogy rosszul mostam meg a hajam, annyira beindult!!
    Mi történik itt:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2004. október 27. 18:40303.
    Hát hogy én pont ma nem voltam net közelben, nagyon jó volt olvasni ezt a kis csevelyt ::)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. Torolt_felhasznalo_727665
    Torolt_felhasznalo_727665
    2004. október 27. 17:32302.
    Sziasztok!

    Csak ülök (még szerencse!) és nézek!
    Hol lehet ilyet tanulni???

    Üdv!
    Egy Reiki II. -s
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top