Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pránanadi

Levena
Létrehozva: 2004. július 20. 00:20
Sziasztok!
Szeretnék véleményeket és tapasztalatokat olvasni erről az energetikai irányzatról. Mi különbözteti meg a többitől, mint pl. a Reiki? Elég keveset tudok az ilyen dolgokról, de szeretnék ezen változtatni. Végignéztem a már meglevő topikok címét, de nem találtam olyat, ami a Pránáról szól, ezért úgy döntöttem nyitok egyet. :) Ha minden sikerül, akkor talán hamarosan részt fogok venni egy ilyen tanfolyamon, de addig is szeretnék minél többet hallani róla.
  1. 2004. október 25. 09:22201.
    Ha megkérdezhetem milyen gyakorlatot csináltatok a férjeddel? Nagyon érdekelne, mert ez az elengedés tuti jó, sokszor tapasztalom, hogy, még aki nagyon meg akar gyógyulni valamilyen bajából az is nagyon, ragaszkodik hozzá. Gondolj bele, ha a betegséget magunknak kreáljuk, mondjuk, azért mert hiányérzetünk van, pl. úgy érezzük, nem szeretnek eléggé bennünket akkor, ha ebben nem történik (változás mármint a szeretetben) akkor persze hogy ragaszkodunk egy olyan dologhoz, amivel ezt a szeretetet, figyelmet ki tudjuk csikarni.
    Az is lehet, hogy valami előző életből magaddal cipelt blokk, egy utazásban esetleg választ kaphatsz rá.
    előzmény:
    galathien (197)
     
  2. 2004. október 25. 09:21200.
    Köszönöm a bizalmat, „mint legtapasztaltabb”, de ezekhez az érzékelésekhez úgy látom nem sok köze, van a tapasztalatnak. Például én csak szeretném úgy látni az aurát ahogy Te. Ezek a dolgok olyan borotva élen táncolnak, hogy csak a tudatod képzi e őket vagy valóban érzékeled szerintem majdnem mindegy, az Ő számára nagyon is valósak. Igazából nem tudok állást foglalni, de mióta nadizok annyi mindent láttam már ami józan ésszel nem magyarázható, hogy én mindent elképzelhetőnek tartok.

    előzmény:
    sanadan (196)
     
  3. Torolt_felhasznalo_975598
    Torolt_felhasznalo_975598
    2004. október 25. 09:06199.
    Csak annyit hogy én hittan szakon vagyok-"véletlenül".
    Most már egész biztos hogy mi csináljuk a lényeket.
    Az a 3 kis csimbók nincs valami jó helyen rajtad!Lehet hogy még nem elég erős a védelmed, és megtalálták a gyenge pontokat. Sztem a legjobb ha érzed hogy szívnak, próbálj velük beszélni. Hallják amit gondolsz. Általában kérésre elmennek, de valamelyik olyan gané hogy nem érdekli. Nekem is volt hasonló és miután semmire nem ment el, segítséget kértem felülről.
    Ezek a kis szemetek a félelemből élnek. Nekem pl ilyen rohadt arcokat nyomkodnak a fejembe. Eleinte működött, de hozzászoktam. (túl sok horrorfilm mi hasznos:)))
    Én úgy érzem, nadival is átjön a betegség lenyomata, de az ránk nem hat!!Alvással ki is megy.
    Lehet ha vkinek nadi kell, akkor az a fajta energia jön, ha reiki kell, akkor meg az. Ezek a dolgok intelligensebbek mint mi:))
    A dögevés, a nikotin meg a koffein mindig káros. Szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. október 25. 08:14198.
    HÚ ez egy kicsit meredek, nekem is.

    Az én kérdésem az lenne, hogy miért csak 3 hétig tilos a hús tojás kávé stb. Utána mi változik? Esetleg ez csak egy engedmény az Ego-nak hogy ezt kibírja, de jobb lenne ezekből keveset vagy semmit sem fogyasztani . Mi a tapasztalatotok?
    előzmény:
    galathien (195)
     
  5. 2004. október 24. 11:57197.
    Én sem. . :)
    Ha tippelnem kellene: lehetnek valami tudati dolog megszemélyesítői, szóval mondjuk egy-egy szimbólum, valami gyermekkorban berögzült rossz gondolati sémához, viselkedési mintához stb.
    Vagy valami más. .
    előzmény:
    sanadan (196)
     
  6. 2004. október 23. 20:48196.
    Hát nem is tudom mit mondjak!
    Én nem foglalkozom még gondolatban sem ilyesmikkel.
    Ezisen mit mondsz, mint legtapasztaltabb !
    Nem lehet hogy a tudatod hozta létre ezeket az izéket?
    előzmény:
    galathien (195)
     
  7. 2004. október 23. 17:54195.
    Sziasztok!
    Akkor röviden elmesélem:
    egyszer egy éjjeli szoptatás alatt, bóbiskolva ugrott be a kép, hogy ott, ahol úgy szokott fájni a hátam (lapockatájt) ül 3 kis fazon, olyanok, mint az öreg épületek, templomok vízköpői és hosszú szipkákkal, szívószállal szivattyúzzák az energiámat. Amikor ez beugrott, képzeletben egy nagy sallerral lesöpörtem őket. A lányom ebben a pillanatban elengedte a cicit, én kinyitottam a szemem és ő szélesen vigyorgott.
    Aztán a beszélgettünk a férjemmel, meg csináltunk egy gyakorlatot és rájöttem, hogy nem lehet "elzavarni" őket. Arra éreztem rá, hogy őket "elengednem" kell, csak úgy lehet. Érdekes, hogy én is mennyire ragaszkodom hozzájuk, már-már szeretem őket, bár ezt nem volt egyszerű bevallanom magamnak.
    Kiegészítésként még egy: amikor a társkezelést kaptam a nadin és a társam épp a hátamnál tartott , teljesen befeszültek az izmok, begörcsöltek szinte és benne az "ellenállás" szó merült fel. Akkor vonzottam be a lányomat, persze nem tudatosan (be kellett hozni szopizni), mielőtt igazán nekilátott volna a hátamnak. . Magamnak meg ugye pont azt a területet el sem érem. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. október 22. 16:04194.
    Galathien, én igazából nem éreztem különbséget. . . talán attól, hogy nekem (is) - ahogy ezisen mondta, olyan egyhelyrőljövőnek tűnik a dolog. . . de a párom váltig állítja hogy ő érezte hogy tegnap reikit kapott tőlem, nem pránát. Lehet hogy neki fejlettebb az érzékelése. . . talán?

    Egyébként nem is meséltem, de mikor az avatás 1. napja után ott a városközpontban bolyongtunk amig a 3. szintesek vizsgáztak, elmentünk egy templom mellett, és nekünk is be kellett menni. . . valami litánia volt, szűz máriához. olyan jó volt ott elülni egy darabig. . . aztán vége lett és csak mi maradtunk Kareszal, és odajött a pap. . . aztán segitettünk neki székeket cipelni a karzatról a másnap elsőáldozásra! :)

    Ezisen bejegyzéséhez hosszáfűzve: igen, a reikiben tényleg nem kaptunk alapból védelmet, erre figyelnünk is kell minden kezelésnél (mármint ha mást kezelünk) én úgy gondolom az tudati szinten levédhető! Ugyanakkor, reikin tanultunk 2 véle védelmet, amit a pránában viszont nem. Egy "piramisos" és egy energiavédelmet. Ezt szoktam alkalmazni, mert erős. . .

    szép hétvégét!
    zsé
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. október 22. 13:42193.
    Pedig beszélhetnél róla szerintem ez nem az a hely ahol gyagyásnak néznek. Pontosan mit érzel és hogyan?
    előzmény:
    galathien (192)
     
  10. 2004. október 22. 13:12192.
    Köszi, Ezisen, akkor nem aggódom. A templomos történet nagyon tetszik.
    Zsé, szerintem is tündériek!:) Így meg tudjátok különböztetni, hogy melyik technika szerint jön az energia? De jó.
    3 star, nekem is van 3 kis hasonlóm. A hátamon ülnek és szivattyúznak. Igaz, erről nem szeretek beszélni, mert sokan gyagyásnak néznének.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. október 22. 11:34191.
    Szia!

    Nem emlékszem pontosan ugye kettest végeztél? Ha igen tudsz teret tisztítani, szerintem nem ártana a lakást mentálisan kitakarítani, és magad is ugyanazzal kezelni. Van ilyenkor félelemérzés benned? Pl. mikor a kis lény szétszedett, vagy tudod kívülállóként figyelni a dolgokat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (186)
     
  12. 2004. október 22. 11:33190.
    Sziasztok!

    Sokan teszik fel ezt a kérdést, hogy miért jobb a reiki, minta nadi? Sajna nem ismerem a Reikit de szerintem, ezt így nem lehet összehasonlítani egymással, hogy egyik jobb vagy a másik, annál is inkább, mert ez a két dolog nem állhat szemben, ha mégis akkor annak csak mi emberek vagyunk az oka.
    Ha nem bánjátok, elmesélek egy rövid történetet, Soha nem voltam vallásos ennek megfelelően templomba sem jártam, csak nagyritkán. Miután elkezdtem nadizni, és fokozatosan egyre jobban éreztem az energia áramlását egyszer a Lehel téren bementem a templomba, mert olyan bemehetnékem támadt (10 éve minden nap ott megyek el előtte). És amikor beléptem a nyakamba szakadt az energia akkor világossá vált számomra, hogy mindegy minek nevezzük mi emberek ki Jézusnak ki Buddhának, ki Allahnak, ki Univerzális energiának mind egyről beszélünk.
    A Reikisek azért szoktak eljönni Prána tanfolyamra, mert úgy tudom a reikiben nincs védelem az ellen, hogy ne vehessél át mástól betegséget. Egy reikis tanítvány mondta, hogy a prána rezgése sokkal finomabb rezgés, mint a reiki, de nem gondolom, hogy ez bármilyen minősítés lenne.
    előzmény:
    baloghzs (188)
     
  13. 2004. október 22. 11:31189.
    Szia!

    Úgy tudom, hogy Szombathelyen vannak pránások baloghzs lehet, tud neked segíteni címmel, telszámmal.

    előzmény:
    ildi32 (187)
     
  14. 2004. október 22. 10:19188.
    Szia!

    én nem tudom megmondani mitől jobb a prána mint a reiki, vagy jobb-e egyáltalán. . . kissé meg vagyok zavarodva magam is!
    tegnap a páromnak a nyakát kezeltem, , és azt mondta, hogy a reiki jön. . . . én meg meglepődve: "a reiki?????" és kérdezte, miért mit küldtél? Hát mondom. . . már magam sem tudom. . . de azt hittem pránát. (????)
    Ő meg erősködik, hogy ez reiki volt.

    Hát nem tudom.
    Okosabbak, egitsetek. . . . most akkor mi van?

    Aztán , megcsináltuk mindketten a komplett prána önkezelést, és akkor télleg Prána jött.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (186)
     
  15. 2004. október 22. 10:14187.
    Sziasztok!
    Tudtok-e abban segíteni, hogy Zala megyében hol tanulhatom a Prana nadit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_975598
    Torolt_felhasznalo_975598
    2004. október 22. 10:02186.
    Kicsit meg vagyok kavarodva!
    Tegnap megyek keresztül a szobámon, mire a szekrényajtómból kiesett az üveg és széjjeltört. Kb 1 méterre álltam a dologtól, kezem-lábam lefagyott a rémülettől.
    Este aztán elég érdekeseket álmodtam.
    A lény aki szétszedett a saját kreálmányom volt, sztem. A szétszedés nálam az hogy darabokat szedett ki az aurámból.
    Nem vagyok sértődős, a választ igyekeztem értelmezni. (a saját alacsony szintemen:))
    Tökjó a fogas sztori!!!!!
    Reikisek, mitől jobb a nadi?
    előzmény:
    baloghzs (185)
     
  17. 2004. október 22. 09:16185.
    Ja, és galathien, olyan aranyosak a babás képeid, meg amin 2-en vannak az is! :)))
    A kisbabád egyszerűen egy tünemény! :))
    Zsé
    előzmény:
    galathien (182)
     
  18. 2004. október 22. 09:11184.
    Galathien!

    Szia! mi tényleg egymás mellett ültünk!!! :)))
    puszillak, örülök hogy minden oké!

    zsé
    előzmény:
    galathien (182)
     
  19. 2004. október 22. 09:06183.
    Így utólag elolvastam, lehet, hogy nem kellene ilyen hevesen reagálnom, nem volt bennem bántó szándék, bocsi 3star!!
    Egyébként a szigorúságot meg a Mesteremtől tanultam aki a Te Mestered is, és valójában Ő sem szigorú, csak nem hagyja az embernek, hogy mellébeszéljen, a szókimondásával arra ösztönöz, hogy nézzél szembe magaddal.
    Ha kimaradt egy kezelés, hát kimaradt, ez kb. ennyi, a kimaradt kezelést nem lehet pótolni, viszont jó gyorsan meg lehet bocsátani magadnak. Nem az a cél, hogy lelkifurdid legyen.
    ölellek ezisen
    előzmény:
    galathien (182)
     
  20. 2004. október 22. 07:58182.
    Sziasztok!
    Baloghzs, mi egymás mellett ültünk, igaz?
    3star, mi volt, vagy milyen volt, az a cuki kis lény? És hogy szedett szét?
    Ezisen, nem vagy túl szigorú? Úgy lecsapsz rájuk. . Mit gondolsz, mekkora baj, hogy egy kezelés kimaradt? Elaludtam. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. október 22. 06:45181.
    Lám-lám ezért köll menni amikor lehet a kettesre, az embergyereke olyan ám, hogy hiába tudja, az eszével mit kellene tennie, ott van az a bizonyos hárombetűs EGO ami sajna nagyon hamar felül tud kerekedni.
    előzmény:
    otletes (180)
     
  22. 2004. október 21. 16:52180.
    Szia!
    Nagyon jó hogy idetaláltál, pláne hogy részletesen leírtál mindent. Én bevallom mostanában csak ritkán tudom kezelni magam, akkor is csak úgy érzésre, de ma tuti rendesen leszek mert a kezdeti lelkesedés kezd alábbhagyni de a jó hatások nagyon hiányoznak, amik persze így elmaradnak.
    előzmény:
    baloghzs (179)
     
  23. 2004. október 21. 15:29179.
    Sziasztok!

    Hát az én történetem - a fogakkal kapcsolatban.
    Volt egy időpontom, amire bejeentkeztem egy altatásos fogászatra. . . a 4 bölcsességfogamat "kellett" kihúzni. . . meg töméscsere 3 fogban. Igazából csak az alsó kettő bölcs. fog volt problémás, de az már huzamosan, évek óta. . szeptemberre elszántam magam hogy egyszerre túl leszek rajta.
    aztán meg kiderült (ezisen segitségével) hogy éppen másnap lesz a PN 1-es tanfolyam. . . és mindketten elmentünk a párommal! :)))

    Hát a tapasztalatokról: képzeljétek el, 1x sem kellett bevennem a hétvégén fájadalomcsillapitót. . . ez még számomra is hihetetlen. . . azt mondták a páromnak a fogászaton, hogy másnap estére nekem szét fog dagadni a fejem a 4 húzás miatt, erre semmi (!!!) dagadás, lász, stb. . . . sőt a felső 2 fogam jövő hét elejére H-K szinte teljeen be is gyógyult. Azóta is kezelgetem őket, meg beszéltem J-al is (a mester) ő is azt ajánlotta, hogy jó hosszú helyi kezeléseket csináljak.

    Most ahogy irtam 1-el lejjebb, már egyáltalán nem fájnak, viszont sztem van még "bennem" gyulladás - nem is csoda - és ezek a vándorló "másholfájások" vagyis inkább sajgások ezt mutatják. Remélem ezen is urrá tudok lenni előbb utóbb. . .

    Hozzátartozik, hogy próbáltak a legjobb szándékkal lebeszélni erről a megoldásról (szivből köszönöm a jószándékotokat), és igen, értettem is miért. . . és általában (egyáltalán) nem vagyok ez a fejjel a falnak rohanó típus, de azt hiszem ennek most igy kellett lennie. . . . ha másért nem, akkor azért, hogy a PN "vészhelyzetben bizonyíthasson" a mindig kételkedő énemnek. . . :)

    Ezisennek ezuton is köszi a segitséget!
    Ja még annyi, hogy én is reikis voltam a Pn előtt, vagyis persze még most is az vagyok, viszont azóta nem használtam a reikit. Igazából ezeket a viszonyokat még nem tudtam kibogozni magamban. . . és bizony okoz fejtörést!
    van vki aki átment hasonlón?

    szép napot mindenkinek
    Zsé

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. október 21. 15:05178.
    Szia!

    Örülök, hogy jobban van a fogad, azért az elég aggasztó volt. Megoszthatnád a többiekkel is a foghúzásod és az egyes tanfolyam kapcsolatát.
    üdv ezisen
    előzmény:
    baloghzs (177)
     
  25. 2004. október 21. 14:34177.
    Szia Ezisen!!!

    na végre, idetaláltam!!!!
    No most az a helyzet, hogy kezelem magam szépen, bár nem mindig sikerül teljesen "végigmenni" magamon, olyankor azt szoktam hogy le gyökércsakráig, aztán a hátat, szóval hogy inkább a kéz-láb maradjon le, mint a hátsó oldal. Szerinted?
    Ez pl. a hétvégén volt, mert anyut kezeltem 2 nap alatt 4x teljesen, és már nem birtam magamra is annyi időt szánni. . .

    De általában szerencsére sikerül végigmennem! :)))

    A fogammal. . . alakul, de van még gyulladás, mert valami fájdalom oda vissza cirkál az állkapcsomban (a kihúzott helyek már abszolut nem fájnak!!) és mindig másik fogam érzékeny. . . gondolom ez még gyulladást jelent. (?)

    puszillak ezerszer! :)
    Zsé
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. Torolt_felhasznalo_975598
    Torolt_felhasznalo_975598
    2004. október 19. 12:50176.
    Persze hogy az ego kibúvója. És senki sem mondta hogy meg lehet úgy inni, és csak 1xvolt. Az embereket nem zavarom le, hanem ha érzem hogy tele van, nem töltöm túl. A macska elmegy, ha tele van, az ember meg csak élvezkedik. Amúgy is egy tyúkszemet meg egy rákot nem ugyanaddig kezelek:))Nagymamámnak pl 20 perces kezelés doszt elég mert ha tovább kezelem, már fészkelődik meg izgága. csodálkoztam is hogy ennyi elég neki, de hát ez van. így is teljesen meggyógyult.
    Azért köszi a tanácsot, erre biztosan szükségem volt a továbbhaladás érdekében, köszönöm.
    előzmény:
    ezisen (175)
     
  27. 2004. október 19. 11:59175.
    Tátott szájjal hallgatom, amiket írsz, jómagam most lesz három éve, hogy a nadival foglalkozom, kb. 10-15 I-es ill. II-es tanfolyamon voltam már segítő, úgyhogy elmondhatom szinte szóról szóra, tudom az anyagot, de hogy a kávét megkezelve meg lehet inni hááát ez jó, ilyet ott biztosan nem mondanak. Ez szerintem nem kompromisszum, hanem az EGO talált egy kibúvót.
    Az meg hogy másfél óra alatt 2-3 embert is lezavarsz nem biztos, hogy jót tesz sem, a betegnek sem neked. Nálam egy kezelés minimum egy de inkább másfél óra. Ugyan közöm nincs hozzá, de szerintem eredményesebben tudsz gyógyítani, ha ragaszkodsz a tradíciókhoz.
    Szeretettel: ezisen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (173)
     
  28. Torolt_felhasznalo_975598
    Torolt_felhasznalo_975598
    2004. október 19. 11:21174.
    Ja még valami. Jön valaki Nyíregyre nadis bálra?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (173)
     
  29. Torolt_felhasznalo_975598
    Torolt_felhasznalo_975598
    2004. október 19. 11:10173.
    Hát a kompromisszum az az volt, hogy a kávét kezeltem de megittam, nem kellett volna. Igazából nem az számít(az is persze) hogy mit juttatsz be a szervezetedbe, hanem a hozzáállás. Ha lemondasz a számodra fontos aljzószerekről, azzal a tested fölötti uralmat erősíted. Bár ma már sokakat a test irányít. ld pl ha nem eszel fél napig másra sem tudsz gondolni. Ezt próbáltam legyőzni mikor 3 napig semmit se ettem első nap vizet se, 2-3 nap csak vizet. Tény, hogy utóbb elkussol az ego egy kicsit, de az első nap gyilkos. Az energiaszintem sokszorosára nőtt, sokkal tisztábban láttam a dolgokat, sőt ha lehet ilyet mondani, még okosabb is lettem. :)
    Az energiaszintből maradt meg, de utóbbi a kajával elment:))
    Ez a kúra tavaly volt, egy hónapja megint meg akartam csinálni. Mivel nem kértem felülről segítséget az akcióhoz, első nap estére annyira "szétestem" hogy éjszaka egy cuki kis lény széjjelszedett. Másnap úgy ébredtem mint akit agyonvertek. Kezeltem magam de így is egy hét volt mire helyrejöttem. Emberkék óvatosan a kúrákkal. :)
    Az zavart az 1es fokozatban, hogy másfél óra egy kezelés. most már 2-3 ember lemegy ezalatt.
    előzmény:
    sanadan (172)
     
  30. 2004. október 18. 20:26172.
    Mi ez a kezelt kv, az is kv?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (169)
     
  31. 2004. október 18. 20:25171.
    Ez érdekelne engem is.
    előzmény:
    galathien (170)
     
  32. 2004. október 18. 13:38170.
    Sziasztok!
    Mi volt, mikor kompromisszumot kötöttél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (169)
     
  33. Torolt_felhasznalo_975598
    Torolt_felhasznalo_975598
    2004. október 18. 13:19169.
    Nekem írta, megkaptam, köszi.
    Aki egyesen volt, ne kössön kompromisszumot, mert én kötöttem, pl kezelt kv. Az is kv!
    Meg képzeljétek tavaly hogy jártam. Vettem egy kiló banánt a kórháznál és teljesen kikészített!Enyhe depresszióm lett meg egy hétig mindenem fájt. Utólag jöttem rá, hogy a kórházból áramló negatív cuccot felszedte a banán, azóta mindent kezelek őrültmódjára. Még a zőccségboltosat is:))
    Sose lehet tudni alapon:)
    A társamnak nem kellett volna elmennie avatásra, és nem vette a lapot, úgy értve, a nyelvvizsga "véletlenül" pont akkor volt. Akinek el kell mennie azt segítik hogy eljusson. Én pl hittan szakon vagyok. Fél évben 1x szombaton csendesnap van, kötelező megjelenni. Pont aznap lett volna avatás és márúgy volt, hogy nem megyek avatásra, mikor átrakták péntekre valamiért.
    előzmény:
    ezisen (168)
     
  34. 2004. október 18. 06:23168.
    Szia!

    Kinek írtad?
    előzmény:
    sanadan (167)
     
  35. 2004. október 17. 20:23167.
    Szia privi ment, megkaptad?
    előzmény:
    sanadan (164)
     
  36. 2004. október 15. 07:34166.
    Szerintem 3star nem arra gondolt hogy a látás korlátoz, hanem ha valaki nagyon akar látni az korlátozza.
    előzmény:
    sanadan (164)
     
  37. 2004. október 15. 07:26165.
    "Csak az tud elmenni, akinek szükséges. " Ezzel nem értek egyet, szerinted ma Európa ezen felén ki van olyan jó állapotban úgy fizikálisan mint mentálisan, hogy elmondhassa magáról neki nincs szüksége javulásra.
    Az más kérdés, hogy valóban az tapasztalható, hogy egészen komoly akadályok is gördülhetnek az ember elé, amik ha az ember nem igazán akar menni nagyon jók kifogásnak. Van az a három betűs szó EGO ami ha a saját léte forog kockán tálcán kínálja a kibúvót. Pont most hétvégén volt egy lány a I-es tanfolyamon -Ő tudja kiről van szó itt van velünk a fórumon- aki két kicsi gyerek mellől jött tanfóra, úgy, hogy a pici még szopizik, és a családja a város másik végéből hozta neki oda a babát időnként szopni. Ő el akart jönni, meg is tudta oldani, igaz nehezített pályán, de ott volt. A csoporttársad megbukott a nyelvvizsgán, na és akkor mi van, remélhetőleg a következőn már a nadit használva könnyebben átmegy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (163)
     
  38. 2004. október 14. 22:01164.

    Hello 3star, sziasztok

    Starom, nem tudhatod hogy kinek milyen erős vagy gyenge az érzete:-) Pl. amikor kérem az energiát totál erősen érzem az érkezését, kezemből dől a meleg.

    A 2. -es miért tartod nehéznek? Nálad mik voltak a jelek? Jöhet privibe is.

    Látásról: igen mindenki látó a maga szintjén. Szerinted ha tudom a látást a gyógyításban hasznosítani, hogyan korlátozom be magamat, nem inkább egy kiterjesztett érzékelés ez? Pont ezért kezdtem el a nadit!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975598 (163)
     
  39. Torolt_felhasznalo_975598
    Torolt_felhasznalo_975598
    2004. október 14. 15:43163.
    Biztos vagyok benne, hogy érzel dolgokat, csak ez nem olyan erős érzet, mint amit a fizikai érzékszerveiddel érzel. Figyelj jobban!A 2estöl Nem akartam senkit elijeszteni, de ez az igazság, és kész. De mindenkinek magának kell tudni, meddig megy el. Lesznek jelek, hogy érezd, menned kell-e kettesre. Ha nem veszed a jeleket, akkor majd közbejön valami, és nem tudsz elmenni. Csak az tud elmenni, akinek szükséges. Persze ezt is ki lehet játszani, pl az egyik társam nyelvvizsgáját hagyta félbe miatta. (nem is sikerült neki).
    A látásról annyit, hogy szerintem mindenki látó, a maga szintjén. Egyébként ha túlzottan belekapaszkodik vki a látásába, azzal szépen be tudja korlátozni magát.
    Jó kezelgetést mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_321190 (148)
     
  40. 2004. október 14. 14:48162.
    A fél percek jók, de haguatkozz az érzéseidre nyugodtan
    előzmény:
    galathien (161)
     
  41. 2004. október 14. 14:12161.
    Most kezeltem meg a kislányomat. 4 hónapos. Olyan édes volt, jó volt látni a reakcióit, meg ahogy nézett. Úgy tudta, hogy mi történik:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2004. október 14. 09:58160.
    Köszi Ezisen!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2004. október 13. 08:18159.
    Jó reggelt!
    Na, tegnap nem kókadtam bele, kedvesem beszélgetett velem, így éberebb voltam és az érzeteimet is jobban tudtam figyelni. Olyan drága volt, hogy tudta, hogy utána rettenetesen fogok fázni és csinált nekem egy bögre forró kakaót meglepiként. :)
    Szerintem is jó, hogy meg tudjuk beszélni ezeket a kérdéseket. Mindjárt megy is egy "szakmai" kérdés piriviben Ezisennek;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2004. október 13. 08:03158.
    Én is legtöbbször mást érzek mint akit kezelek. Akivel lehet megbeszélem, és legtöbbször úgy van ha nekem meleg érzetem van neki általában hűvös.
    előzmény:
    galathien (155)
     
  45. 2004. október 13. 08:02157.
    Nem vagyok én olyan szétcsapós! Nagyon jó, hogy ilyen jó kis érzeteitek vannak, bár én sajna nem látom az aurát, viszont a kezemmel amikor lesimítom, nagyon jól érzékelem, hol szükséges kezelni én úgy hívom ezt hogy húzza a kezemet. Szerintem neked azt kellene megpróbálnod, hogy mielőtt kezelsz előtte néznéd meg, és próbáld meg a blokkokat látni benne. Azt mondják akik látják olyan mint egy fekete felhő.
    előzmény:
    sanadan (156)
     
  46. 2004. október 12. 21:11156.
    Sziasztok:-))
    Milyen szakértő kezdők vagyunk, amíg ezisen széjjel nem csap közöttünk:-)

    A kimelegedés nálam is megvan, sőt totál lever a víz.

    A kéz forrósodást most még csak magamon értékelem (mert ott tudom mi bajom) hogy ahol kell az energia ott melegszik sőt forrósodik a kezem, ebből számomra egyenesen köv. , hogy mások kezelésénél is ez az irányadó. Most társkezelés alatt az aura látása még nem igazán megy, mert önmagamat kell először tisztítani, ahhoz hogy az aura látásra is tudjak koncizni. Ha az is összejön akkor nem tudom mit fogok látni. Eddig aurát ilyen közelről, hogy az alanyomon lógok, még nem próbáltam nézni. Gondolom tudatban a saját aurámtól el kell majd különítenem. Az aurát 2-3 éve már látom. Nagyon jó hogy Ti is elkezdtétek, jól lehet megbeszélni. CSAK titkokat nem szabad irni:-) Akkor átváltunk privibe ok?
    előzmény:
    galathien (154)
     
  47. 2004. október 12. 20:38155.
    Ezt nem is tudtam (a meleg-érzetről). Ez mindenkinél így van? És ahol hideget érzek? Ott többlet van? És ahol én is mást érzek és - a társkezelésnél - a másik is?
    előzmény:
    otletes (151)
     
  48. 2004. október 12. 20:36154.
    Sziasztok,
    na, mindjárt nekikezdek. . Most aludtak el a gyerekek, így csak ilyenkor tudom elkezdeni. Persze jobb, mint ha reggel csinálnám, mert akkor meg egész délelőtt kókadt lennék. :)
    Én azt figyeltem meg, hogy amikor mást kezeltem eszméletlenül kimelegedtem, de ha magamat, akkor is eléggé, utána viszont mindíg elmondhatatlanul fázom. De persze ez logikus.
    Sanadan, milyen jó, hogy látod az aurát! Nekem még egy kis idő, mire ez a képességem újra előjön (mert ugye kisgyerekkorban még megvan. . ). Amit az idegenek érintéséről írsz, az is ismerős nekem;) Szóval megértem. .
    Milyen volt a társkezelés?

    Képzeljétek, nálunk a macskát alig lehet rólam leszedni, míg kezelem magamat és utána az alatt a fotel alatt alszik:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2004. október 12. 18:32153.
    Hmm . . . az oklevelet a végén mi megkaptuk ünnepélyes szavak közepette!
    előzmény:
    otletes (151)
     
  50. 2004. október 12. 18:30152.
    Köszi otletes:-)
    Most végeztem el az önkezelést, és igazad van, ahol meleg a kezem ott energiahiányom van.
    előzmény:
    otletes (151)
     

Címlap

top