Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pránanadi

Levena
Létrehozva: 2004. július 20. 00:20
Sziasztok!
Szeretnék véleményeket és tapasztalatokat olvasni erről az energetikai irányzatról. Mi különbözteti meg a többitől, mint pl. a Reiki? Elég keveset tudok az ilyen dolgokról, de szeretnék ezen változtatni. Végignéztem a már meglevő topikok címét, de nem találtam olyat, ami a Pránáról szól, ezért úgy döntöttem nyitok egyet. :) Ha minden sikerül, akkor talán hamarosan részt fogok venni egy ilyen tanfolyamon, de addig is szeretnék minél többet hallani róla.
  1. 2009. szeptember 11. 07:5013601.
    Persze, hogy így van, te értetted jól :)
    előzmény:
    .Molly. (13600)
    2009-09-11  07:41
  2. 2009. szeptember 11. 07:4113600.
    Szerintem Nemuria nem a lázra értette, hogy hűt, hanem az energiára. Az energia hűt, ha lázat talál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (13598)
    2009-09-10  17:12
  3. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2009. szeptember 10. 17:1613599.

    Szia !

     

    Több év kihagyása után visszanéztem ide. Akkor beszélgessünk... Kérdezel?

     

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    .Molly. (13596)
    2009-09-09  21:08
  4. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2009. szeptember 10. 17:1213598.

    Szia !

     

    A láz nem hűt. Az fűtés, és jelez, vmi nincs rendben a testben. Első reakciója a szervezetnek, igyekszik "elégetni" a bacikat. Igaz, még nem tudja mi a támadő, de bekapcsolja a fűtést. A félreérthető, h a láz alatt, hidegrázás van. Ez az egyensúly hiányából ered.....

     

    SziaSzia Kobold 

    előzmény:
    nemuria (13595)
    2009-09-09  18:06
  5. Torolt_felhasznalo_646296
    Torolt_felhasznalo_646296
    2009. szeptember 10. 10:4213597.

    Sziasztok!

     

    Én most ismerkedek a Pránanadival. Érdekelne engem is egy Budapesti tanfolyam. Tudna valaki nekem információt adni, hogyan is lehet rá jelentkezni?

     

    Köszönöm szépen!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. szeptember 9. 21:0813596.

    Köszi a válaszokat! Megköszönném, ha priviben leírnád, mit kell csinálni az önkezelés megszakításakor. Igaz hogy elhangzott a tanfolyamon, mit hogyan kell, de annyi új infó volt, hogy nem vagyok benne biztos, hogy mindent jól megjegyeztem.

     

    Akkor szerintem a kiscsajnál csak helyi kezeléseket fogok alkalmazni, ha szükséges, lehet hogy kipróbálom a fogzásra, remélem más betegség nem vár most ránk, mert úgy néz ki, hogy még ősszel orrmandulaműtét lesz.

    A láz az, ami nekem a nagy mumus, mert ha ő belázasodik, tényleg semmi nem viszi le. Legutóbb pl. reggeltől szinte egész nap hűtőfürdőztem, prizniceltem, mellette 2 óránként lázcsillapító, aztán este 8kor ügyelet az injekcióért.

     

    Nagyon sajnálom egyébként, hogy ilyen kihalóban van ez a topik, pár hozzászólást visszaolvastam, és szívesen beszélgetnék - már amennyire időm engedi - másokkal is,  hogy kinek mi a tapasztalata.

     

    Jó éjt és köszönöm mégegyszer is a válaszokat!

    előzmény:
    nemuria (13595)
    2009-09-09  18:06
  7. 2009. szeptember 9. 18:0613595.

    Az önkezeléssel kapcsolatosan biztosan elhangzott a tanfolyamon, mi a teendő, ha meg kell szakítani a kezelést. Ha nem, akkor magánba megírom - később.

    Az nem baj, ha tejmentes a 21 nap, ez már könnyebbség, a tojást sem eheted, tahát akkor nincs gond a diéta összehozásával. Egyetek sok zöldséget, gyümölcsöt - a neten is van rengeteg recept vegiseknek, sők olyanok is, ami teljesen tej és tojásmentesek.

    A kórházi kosztnál, talán be tud segíteni valaki a rokonok, barátok közül - hiszen mint tudjuk, nem "hízlalda". A kezelést meg éjszaka, este könnyebben végig tudod csinálni - még mondanod sem kell mit csinálsz :-)

    Tudod, hogy az energia felpörget kissé, és el kell hogy mondjam, hogy a gyermekek pontosan tudják van-e egyáltalán szükségük energiára - hiszennekik is van még elég belőle. Szerintem csak akkor kezeld a gyermekedet, ha valóban szükséges. Neki még nincs olyan sok "ledolgoznivalója", nem táplálkozott egészségtelenül stb.

    Amikor beteg, persze hogy szükséges. A kezelések legyenek nagyon-nagyon rövidek, szinte pár mozdulattal végig kezelhető egy ilyen korú gyermek.

    A láz - az energiá ahol kell hűt.Tehát ha lázat talál, akkorhűtést végez.  A gyógyszer hatását semmikékkepn nem veszi el a kezelés, legfeljebb a káros mellékhatásokat, de azt is külön kell kérni! Ha szükséges, be kell adni a gyógyszert is, ennek hatását nem befolyásolja a kezelés - nincs káros hatása, nem tudunk ártani vele. Próbálkozz a kezelés mellett még hűtő fürdővel, vagy más praktikákkal. A gyerekeknél nagyon gyorsan felmegy a láz magasra, és törekedni kell a csökkentésére. Amilyen hamar érzékeled - ismered már annyira a picit, hogy tudod mikor fog felmenni a láza - azonnal kezd el kezelni. Sokat sokot segíteni a citromos tea (a citrom pld. hűt és a narancs is).

    Remélem segítettem :-) (nekem nem szúrja be a hangulatjelet, nem tudom miért :-(  )

    Erika

    előzmény:
    .Molly. (13594)
    2009-09-09  08:43
  8. 2009. szeptember 9. 08:4313594.

    Szia Nemuria!

    Köszönöm szépen a válaszod! Én is nagyon örülök, hogy sikerült résztvennem a tanfolyamon, rég voltam olyan nyugodt, mint abban a két napban.

    Amennyire tudom, próbálom betartani ezt a 3 hetet, de tegnap is még csak a jobb lábnál tartottam, amikor meg kellett szakítani az önkezelést. Ilyenkor azért van valami hatása?

    Egyelőre a hús és tojásmentes étrend betartása se nehéz (rosszabbnak gondoltam), gondot inkább csak az okoz, hogy a kislányom  tejallergiás, pici kora óta tejmentes diétán van, és nehéz mindkét diétát összehozni. Jövő héten meg kórházba megyünk tejterheléses vizsgálatra, ott meg kórházi koszt lesz nekem is.

     

    Még lenne néhány kérdésem, ha nem gond.

    Kislányom igazi örökmozgó, fél percre nem bír nyugton maradni, éjszaka is nagyon sokat felébred. Az teljesen elképzelhetetlen, hogy egy teljes kezelést végigcsináljak rajta, még úgy se, hogy alszik. Tegnapelőtt este megpróbáltam, amikor elaludt, de rögtön elkezdett fészkelődni, és félő volt, hogy felébred. Az ő esetében lehet helyi kezelést alkalmazni anélkül, hogy a 4 teljes kezelést megkapta volna?

    A másik a láz kezelése. Elhangzott, hogy a kezelések kezdetben felerősíthetik a tüneteket, ez igaz a lázra is? Mert ha ő belázasodik, 39-40 fokos láza van, amit sokszor csak demalgonil injekcióval tud a doki levinni. És láznál a lázcsillapító beadása előtt kell kezelni? A kezelés nem veszi el a gyógyszer hatását?

     

    Köszönöm szépen előre is a válaszokat. 

    előzmény:
    nemuria (13593)
    2009-09-08  18:01
  9. 2009. szeptember 8. 18:0113593.

    Szia Molly!

    Örülök, hogy elmentél a tanfolyamra. Ez neked is segíteni fog a továbbiakban, a lényeg, hogy elindultál egy úton, még akkor is ha más - gyermeked - érdekében.

    Tudom milyen nehéz egyedül nevelni egy kisgyermeket, én is végig csináltam annak idején, veled - veletek érzek.

    Az önkezeléssel az a lényeg, hogy ez egy lehetőség, hogy önmagad rendbe tedd, hogy megtisztulj az éves során felgyülemlett negatív anyagoktól, és ez a lelkiekre is érvényes. Amennyit csak tudod, használd ki ezt a lehetőséget, mert nem lesz több ilyen! Próbáld meg végig csinálni, és ha nem megy, mert van olyan nap mikor egyszerűen lehetetlen, ne érezz lelkifurdalást. Tudom, hogy most azt kellene mondanom, hogy igenis oldd meg, mert kell stb. Az élet néha nem úgy alakul, ahogy alakulhatna a mi elvárásaink szerint. Tegyél meg mindent, ami tőled telhető! A gyógyító készséget ez nem befolyásolja, nem veszítesz semmit, csupán a tisztulásod nem biztos hogy tökéletes lesz. Azt gondolom, hogy esetleg később,máskor megismételheted a 3 hetes kezelést, mikor már nyugisabb lesz az élet. Attól még most, nyugodtan kezelj másokat, és hidd el működni fog.

    Ugyanezt mondom arra is, mikor azt gondolod, hogy ha a kezed nem elég meleg, akkor nem is megy az energia. Az energia tudja a dolgát, teszi amit kell és nem kérdez, nincsenek elvásárai. Megkapod a számodra szükséges energiát akkor is ha nem érzed. Tudod az ember annyi mindenre figyel - így az elején főleg - (jól csinálom-e, figyelem a behatárolt időt, aztán elkezd aggódalmaskodni, biztos hogy működik-e stb.) hogy elsiklik a lényeg fölött. Később megtanuljuk, hogy tudjuk átadni magunkat egy-egy meditációnak teljesen, hogy tudunk befelé figyelni stb. Ez egy folyamat, ne sürgess semmit.

    Remélem tudtam segíteni. Kívánom, hogy sok örömöd legyen a babáddal és hogy adassék meg neked, hogy önmagaddal is törődhess kicsit. Együtt aztán csodálatos lesz az élet -kevesebb betegség, több nyugalom és szeretet - majd meglátod.

     

    előzmény:
    .Molly. (13592)
    2009-09-08  15:25
  10. 2009. szeptember 8. 15:2513592.

    Sziasztok!

     

    Remélem még idetéved valaki erre a topikra, és talán tud nekem segíteni néhány kérdésben...

    Most hétvégén voltam 1.tanfolyamon. Kislányom nagyon sokat beteg (2 éves), és elsősorban azért mentem, hogy neki tudjak segíteni, de most a 2 nap után úgy látom, hogy rajtam is van mit gyógyítgatni.

     

    Nagyon sok kérdésre választ kaptam a tanfolyamon, de van néhány, ami tegnap és ma merült fel bennem, remélem tudtok segíteni.

     

    Mi történik akkor, ha a 3 hét során nem tudom minden nap végigcsinálni az önkezelést? Kislányomat egyedül nevelem, itthonról dolgozom (főként amikor alszik), ő este 10 körül alszik el, egyelőre elképzelhetetlennek tűnik, hogy 3 héten keresztül napi másfél nyugodt órát találjak. A gyógyító képességet ez befolyásolja?

     

    A beavatás minden esetben sikeres? Társkezeléskor, amikor engem kezeltek, a társam keze szinte forró volt, éreztem is a melegséget, de amikor magamat kezelem, nem érzek meleget. Attól még az energia áramlik?

     

    Majd még lesz néhány kérdésem, csak felébredt a kisasszony....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. szeptember 1. 10:5013591.

    Sziasztok,

     

    én is segítséget kérnék Tőletek. Olyan valakit keresek, aki a kezeléssel gyógyít. Mindenképpen budapesti, és minél közelebb a belvároshoz.

     

    Köszönöm a hozzászólásokat!

     

    Üdv,

    Hmarti

    előzmény:
    Korni73 (13590)
    2009-08-29  09:50
  12. 2009. augusztus 29. 09:5013590.

    Sziasztok!

     

    Nekem is tudnátok küldeni az 1. tanfolyamra elérhetőségeket, én is budapesti vagyok. Előre is köszönöm a segítséget!

    előzmény:
    Levena (1)
    2004-07-20  00:20
  13. Torolt_felhasznalo_151950
    Torolt_felhasznalo_151950
    2009. augusztus 28. 15:4413589.
    Bocsánat, sokszor elküldtem, valami nem volt jó a rendszerrel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_151950
    Torolt_felhasznalo_151950
    2009. augusztus 28. 15:4313588.
    SZiasztok!Szeretném elvégezni az 1. tanfolyamot Budapesten!Tudnátok nekem ajánlani valakit akinél/ahol érdemes elvégezni? (priviben)Előre is köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_151950
    Torolt_felhasznalo_151950
    2009. augusztus 28. 15:3913587.

    Sziasztok!

     

    Szeretném az 1. tanfolyamot elvégezni Budapesten.

    A Petrezselyem József weboldalán láttam, hogy fel vannak sorolva a hiteles átadási engedéllyel rendelkezők!

     

    Tudna nekem valaki ajánlani valakit, akinél/ahol érdemes a tanfolyamot elvégezni??? (priviben)

     

    Köszönöm előre is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_151950
    Torolt_felhasznalo_151950
    2009. augusztus 28. 15:3913586.

    Sziasztok!

     

    Szeretném az 1. tanfolyamot elvégezni Budapesten.

    A Petrezselyem József weboldalán láttam, hogy fel vannak sorolva a hiteles átadási engedéllyel rendelkezők!

     

    Tudna nekem valaki ajánlani valakit, akinél/ahol érdemes a tanfolyamot elvégezni??? (priviben)

     

    Köszönöm előre is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_151950
    Torolt_felhasznalo_151950
    2009. augusztus 28. 15:3813585.

    Sziasztok!

     

    Szeretném az 1. tanfolyamot elvégezni Budapesten.

    A Petrezselyem József weboldalán láttam, hogy fel vannak sorolva a hiteles átadási engedéllyel rendelkezők!

     

    Tudna nekem valaki ajánlani valakit, akinél/ahol érdemes a tanfolyamot elvégezni??? (priviben)

     

    Köszönöm előre is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. augusztus 16. 21:0913584.

    Budapesten élek.

    Köszönöm a segítséget előre is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. augusztus 13. 13:1713583.

    Sziasztok!

     

    Engem is érdekelne tanfolyam.

     

    Én Pest mellett lakom...

     

    Köszi előre is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. augusztus 13. 13:1213582.
    Ha megírod merre élsz könnyebb lenne
    előzmény:
    sadri85 (13581)
    2009-08-12  22:24
  21. 2009. augusztus 12. 22:2413581.

    Sziasztok!

    Én szeretném elvégezni a tanfolyamot. Priviben tudnátok elérhetőségeket írni?

    Köszönöm, és szép estét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_823719
    Torolt_felhasznalo_823719
    2009. augusztus 11. 21:1413580.

    Sziasztok!

     

    Én a barátnőm révén kerültem kapcsolatba a pránanadihoz. Gyermeket szerettünk volna a férjemmel, ezért próbáltam ki. Az egyes tanfolyam után olyan mérhetetlen nyugalom vett körül, mintha burokban éltem volna. Semmi sem idegesített, ami nálam nagy szó. A hús mentes étrendet is simán vettem, az alkohol sem hiányzott, csak a kávé maradt meg. A kezeléseket rendesen végigcsináltam. Alig vártam a következőt! Fél év múlva jött a kettes. Azt mondták, hogy utána mindenkinek gyökeresen megváltozik az élete. Úgy lett, mert hamarosan kiderült, hogy babát várok.

    A hármasra már 8 hónapos terhesen mentem. Lányom 1 éves volt, amikor nagyon nehéz élethelyzetbe kerültem, sokat kezeltem magam. A "mellékhatása" az lett, hogy 9 hónap múlva megszületett a fiam. Manapság már nem foglalkozom vele napi szinten, de ha szükségét érzem, használom. Hirtelen kitisztul a kép és egyértelmű lesz minden és hitetlenkedek, ezt eddig miért nem láttam? A megérzéseim is jobbak lettek.

    Akit egy kicsit is érdekli a téma, menjen el egy tanfolyamra

    ..és igen, ne adja fel senki elsőre!

    Kitartás, nem csettintésre működik!

     

    Legyetek jók!

    Dalin

    előzmény:
    Levena (1)
    2004-07-20  00:20
  23. 2009. július 22. 21:5613579.

    Sziasztok Nadisok!

     

     

    Egy kis zene a nagy melegben: http://www.youtube.com/watch?v=xFVsqewJLkE&feature=related   Ha a 100 szótagú mantra találkozik a keleti művészettel.

     

    Volt valaki táborozni?

     

    További kellemes nyarat mindenkinek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. július 14. 15:5613578.

    Sziasztok!

    Van e esetleg valaki aki pénteken reggel megy le Kiskunmajsára a táborba Budapestről?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 21. 19:2813577.

    Kizártnak tartom, hogy ne sikerült volna a beavatásod, és azzal sincsen semmi gond, ha nem éreztél semmit, a technika ettól még működik.

    Sokkal nagyobb gondnak érzem,  hogy még csak egy hete végeztél, és máris arról számolsz be, hogy nem csináltál meg minden kezelést, ez kár, mert saját magadat fosztod meg attól amire vágysz, hogy érezd a hatását. Nem tudom  mi a problémád, ha gondolod priviben segítek, de azt látom, hogy nagy elvárásokkal kezdtél neki ennek a dolognak, ez is lehet az egyik gátja annak, hogy kevesebbet érzékelsz.

    Próbáld meg betartani a napi kezeléseket, és ne "akarj" mindenáron érzékelni, csak hagyd, hogy hasson rád az energia és figyelj befelé, és

    ne add fel !! Ismerek olyan nadist ( a barátnőm) aki hasonlóan nem érzett semmit sosem, mígnem az egyik tanfón megtörtént az áttörés, jelenleg ott tart, hogy napi szinten kezel, igaz sosem adta fel egy pillanatra sem.

    Sök sikert neked is!

    előzmény:
    Fantaghiro (13576)
    2009-06-21  13:03
  26. 2009. június 21. 13:0313576.

    Sziasztok!

     

    Már régebben rátaláltam a fórumra, de még csak 2000-ig tudtam elolvasni a hozzászólásokat. " hete végeztem 1-es tanfolyamot, és az a nagy problémám, hogy én már akkor sem éreztem semmit :( Mindenki mindenféle érzetről, háláról, energiaáramlásokról, melegedésről stb számolt be, én meg mindig ilyenkor elmondtam, hogy az égvilágon semmit sem érzek, csak a fejem fájdult meg, ennek R.J. örült is, azt mondta, ez is egy jel hogy hat a a dolog, tisztulás stb... Jó, bevallom, minden nap nem tudok teljes kezelést, sőt, azóta volt, hogy a részleges is kimaradt (a problémám főleg a fejem kezelésével oldható meg a segédlet szerint , így azt minden nap, kb a v tartásig jutok el), de azóta sem érzek semmit, ami változás, és megmagyarázhatatlan, a sok pattanás a hátamon (gondolom tisztulok, de ez a hústalan életmód miatt is lehet)

    S

    zóval tapasztaltak segítségét kérem: lehet az, hogy nekem nem sikerült a beavatás??? Vannak, akik nem éreznek semmit, de azért működik? (a problémám sem enyhült azóta :()

     

    Segítsetek...

    Köszönöm!

    előzmény:
    ezisen (13575)
    2009-06-12  11:40
  27. 2009. június 12. 11:4013575.

    Szia Anouk!

     

    Na ez azért nem teljesen így működik, írtam prrivit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722266 (13574)
    2009-06-12  11:29
  28. Torolt_felhasznalo_722266
    Torolt_felhasznalo_722266
    2009. június 12. 11:2913574.

    Sziasztok,

     

    Nem hiszem, hogy a testverem utjat en azzal befolyasolnam, hogy meg szeretnek nezni valamit az egyik elozo eletembol... es amire kivancsi vagyok (amennyire meg tudom allapitani) annak nem sok koze van a jelenlegi csaladomhoz... igazsag szerint mar reg keszulok egy ilyen utazasra, de harom eve kulfoldon elek (es szivesebben vegeznem ezt az anyanyelvemen), most itthon vagyok meg ket hetig, ugy gondoltam, akkor mar beiktatom.

    Azzal a feltetellel is szivesen megprobalnam, hogy az utaztato ram (auramra, energetikamra, stb) vet egypillantas, es ha annak alapjan amit lat-erez ugy gondolja, hogy ezt most nem, akkor elfogadom.

    Persze ha ez nalatok egy konkret szabaly, tiszteletben tartom.

     

    Esetleg van barkinek nadis ismerose Londonban, aki vallal utaztatast?

    Illetve meg tudjatok mondani, Angliaban milyen neven talalom meg a nadit (valahol mar olvastam, hogy "nyingma" kent emlegettek, de errol ti biztos tobbet tudtok)? Esetleg van angliai  "testveriskola" amirol tudtok?

     

    A valaszokat elore is koszonom,

     

    Anouk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2009. június 12. 10:1013573.
    Miért nem lehet utaztatni egy hozzátartozó elvesztése után?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769546 (13572)
    2009-06-12  09:40
  30. Torolt_felhasznalo_769546
    Torolt_felhasznalo_769546
    2009. június 12. 09:4013572.

    Itt: http://www.prananadi.hu/base.asp?SID=4

     

    Nagyon fontos, hogy valaki elvesztése után kb. 2 hónapig nem szabad utazni.

     

    (Ha aktuális lesz és úgy gondolod, kereshetsz ilyen ügyben. 1-es utaztatói fokozattal szoktam utaztatni.)

    Üdv.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722266 (13571)
    2009-06-12  02:09
  31. Torolt_felhasznalo_722266
    Torolt_felhasznalo_722266
    2009. június 12. 02:0913571.

    Sziasztok!

     

    Ugy tudom, hogy a prananadiban hasznalt reinkarnacios utazasban nem nadis is reszt vehet. Tudnatok bovebben irni errol a technikarol, az utazas meneterol es tudnatok esetleg valakit ajanlani aki vegez ilyen utaztatast (Pesten)?

    Minden valasznak, szemelyes tapasztalatnak orulnek, akar a forumon akar privatban.

     

    Koszonom,

     

    Anouk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. Torolt_felhasznalo_722266
    Torolt_felhasznalo_722266
    2009. június 9. 01:5613570.

    Kedves ezisen, nemuria: nagyon koszonom a biztato sorokat.

     

    Udv: Anouk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. Torolt_felhasznalo_893209
    Torolt_felhasznalo_893209
    2009. június 8. 00:1613569.

    ÜDVÖZLETEM

     

    A tegnapi napon találtam rá erre a topicra és diszkrét érdeklődő volnék.Az utóbbi 100-150 hozzászólást elolvasva a tanfolyamról sokmindent megtudhattam, de én valójában prána kulcsszó alapján találtam rá erre a fórumra.Engem maga a pránaizmus érdekelne.Ha van valaki köztetek aki segítene nekem akkor örömmel várom privát üzenetét egy tárgyilagos vagy meghatározott formájú levelezésre.Ismétlem engem a pránaizmus érdekelne és mivel ezt a fórumot találtam ahol foglalkoznak vele igaz nem teljesen úgy ahogy kerestem(ami érthető) szeretnék segítséget kérni azoktól akik jártasak ebben.A vegánság és egy átható tisztítókura terv érdekelne.A segítséget előre is köszönöm.A béke és a szeretet legyen veletek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. június 7. 14:2913568.

    Kedves Anouk!

    Veled - veletek vagyok. Hidd el, hogy a Húgod örökre a szívetekben marad és biztosan jó helyen van jelenleg.

    Szeretettel ölellek benneteket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722266 (13566)
    2009-06-05  23:43
  35. 2009. június 6. 09:3213567.

    Sajnálom ami történt, sok erőt kívánok a családnak, ezekhez a nehéz pillanatokhoz

    Nyújtson könnyebbséget, a tudat, hogy a lélek nem hal meg, csak ruhát cserél.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722266 (13566)
    2009-06-05  23:43
  36. Torolt_felhasznalo_722266
    Torolt_felhasznalo_722266
    2009. június 5. 23:4313566.

    Kedves Mindenki,

     

    Sajnos a hugom mult ejjel ota mar nincs kozottunk. Koszonom a biztato sorokat, gyogyito energiakat, imakat (es meg folytathatnam), en biztos vagyok benne, hogy tudja milyen sokan probaltunk neki segiteni.

     

    Anouk 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. Torolt_felhasznalo_722266
    Torolt_felhasznalo_722266
    2009. június 3. 22:1213565.

    Sziasztok,

     

    A segitsegeteket szeretnem kerni. A testverem ma egy baleset kovetkezteben komaba kerult, az orvosok azt mondtak a csaladnak, ne is remenykedjunk... En remenykedek, reikizek es igyekszem segitseget talalni. Ha valaki barmilyen modon tudna segiteni, v ajanlani valakit, aki segitene, kerem valaszoljon (akar itt, akar priviben).

     

    Elore is koszonom,

     

    Anouk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2009. június 2. 11:2313564.

    Május elején voltam én is a hármason. Jó érzés volt 1-eske ismerősökkel összefutni, jó buli volt ! Nagyon sok tapasztalatot szereztem, és azóta is sok-sok dolgot fedeztem fel....

     

    Találtam egy nagyon jó idézetet, néhányan már biztosan ismeritek, de szeretettel ajánlom mindenkinek :

     

    “Nem az a mester, aki megtanít valamire, hanem aki megihleti a tanítványt, hogy legjobb tudását latba vetve fölfedezze azt, amit már addig is tudott.”
    (Paulo Coelho)

    előzmény:
    ezisen (13563)
    2009-05-23  15:22
  39. 2009. május 23. 15:2213563.
    A múlt héten végigültem a párommal a mesteriét juj de jóó volt, néhányszor voltam már segítő a 3 -ason, de mindíg újabb élménnyel, és tapasztalattal leszek gazdagabb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. május 14. 17:5313562.
       köszönö szépen
    előzmény:
    csuti3333 (13560)
    2009-05-11  20:41
  41. 2009. május 11. 21:5213561.

    Régen működött, hogy ha megkérted a moderátorokat törölték. Talán tedd azt, most is.

     

     

    előzmény:
    csuti3333 (13560)
    2009-05-11  20:41
  42. 2009. május 11. 20:4113560.

    Elnézést kérek!Miután ráklikkeltem az elküld gombra rájöttem, hogy nem kellett volna.

    Szerettem volna törölni , de nem tudom hogy kell!

    Segíts és korrigálom a tévedésem!!

    Köszi

     

     

    előzmény:
    nemuria (13559)
    2009-05-11  19:07
  43. 2009. május 11. 19:0713559.

    Lehetőség van magán levelet írni, kérlek benneteket, a nadis tanfolyamokat ne reklámozzátok, mert tilos.

    Magánlevélben tudunk segíteni egymásnak. Köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-05-08  17:06
  44. 2009. Április 19. 19:3413558.

    sziasztok

    szeretnék egy budapesti pránanadi tanfolyamon résztvenni. Tudna valaki valami elérhetőséget adni? Ugyanis a prananadi.hu-n nincsen:(

     

    előre is köszi 

    előzmény:
    Levena (1)
    2004-07-20  00:20
  45. 2009. Április 19. 17:5813557.

    Szia!

     

    Most jöttem meg egy tanfolyamról, a III. ker ben van egy kezelő, ha kell még a száma szólj.

     

    ölelés ( ezisen)

    előzmény:
    tulipan79 (13540)
    2009-02-22  13:50
  46. 2009. Április 13. 12:2713556.

    Sziasztok,

    kérlek titeket segítsetek. Legkisebb lányomat tegnap kisebb baleset érte, a bal szemöldökét stoppolták össze meg elöl 2 foga esett ki az eséstől.. csak 2 kórházat jártunk meg tegnap.. :o((

    Kép róla : http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=13716586

     

    Jobb ünnepeket nektek!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. Torolt_felhasznalo_586705
    Torolt_felhasznalo_586705
    2009. március 18. 02:1013555.

    Sziasztok!

     

    Budapesten szeretnék 1-es tanfolyamot elvégezni. Tudja valaki, hogy hol lehet???

    Előre is köszönöm

    előzmény:
    ezisen (13554)
    2009-03-17  23:22
  48. 2009. március 17. 23:2213554.
    Sok sikert a hármashoz, jóóó kis tanfó nagyon :)
    előzmény:
    nixie (13553)
    2009-03-17  17:25
  49. 2009. március 17. 17:2513553.

    Szia Ezisen!

     

    Köszönöm a linket! Tőled eddig csupa jót kaptam :)

    Képzeld már várom nagyon a 3-ast, májusban megyek

    A másik linket a barátnőmtől már megkaptam, utaztató klubbon volt hétvégén ott hallotta.

     

    Pussz!

    Nixie

     

     

    előzmény:
    ezisen (13550)
    2009-03-16  18:25
  50. Torolt_felhasznalo_560059
    Torolt_felhasznalo_560059
    2009. március 16. 20:4013552.

    Sziasztok,

    én 2est végeztem januárban és bizony megyek tovább, mert fantasztikus dolgok történnek velem azóta és rengeteg erőt kaptam és csodálatos Barátokat!

    olvassatok bele :

    ww.prananadi.hu 

    Szép álmokat!

    Á

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_951346 (13548)
    2009-03-15  23:20

Címlap

top