Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Eltitkolta,h telefont vett

LUCA
Létrehozva: 2019. Április 3. 20:08

Ahhoz szeretnék ötleteket kérni, hogy szerintetek anyám miért titkolta el, hogy vett egy új telefont, közben nekem azt hazudta, hogy elromlott a régi, nem is tudom hívni, hetek óta, plusz ébresztőt sem tud állítani stb. Csak a vezetékesen elérhető.


Nem szoktam hívogatni állandóan, plusz a testvérnek megmondta, vele közösen állítgattak be mindent. 


Nem akarnám nyomni, mert sajátom... Meg belenézegetni sem akarom, ha ettől fél. 


Közben meg valaki folyamatosan hívogatja rajta, állandóan szól, rákérdeztem, h "na vettél ma telefont“, hát ez a régi, full nem igaz, meg neki hogxan lenne telefonja... Legalább hetek óta meg van neki.


Nem értem. Max. az lehet még, hogy rólam tárol adatokat, n ez lenne az első, hogy a tesómmal együtt beléptek volna valamilyen fiókomba, vagy belenéztek volna tabletbe, telefonba. Arra ébredtem, hogy aludtam, az ágyamon nyomjál, pedig nem is tőlük kaptam, nyertem... 


 


Mire fel ez a nagy titkolózás. Megkérdeztem volna milyen fajta, hol vetted aztán ennyi, nem foglalkoztam volna vele tovább. Mint a CIA rejtegeti, de folyamatosan hívják, a tesóm is. 


Leszarom, de valami nincs rendben és biztos, hogy vagy valami fiókom van azon beállítva neki is, vagy nem tudom, tesóm múltkor napokig dolgozott rajta, de azt mondta az övé, azért nem is érdekelt.


 


Szerintetek?? 

  1. 2019. Április 8. 10:37103.

    Hát, lelked rajta...


    Sajna ez nem az én szintem, úgyhogy maradok a röhögök rajtad és szánlak effektusnál. Többre nemigen méltatnálak, ha nem baj. :)

    előzmény:
    LUCA (101)
    2019-04-06  22:17
  2. 2019. Április 7. 11:44102.

    Az időskori demencia nem szégyen. Hülye topikokat nyitogatni viszont az.

    előzmény:
    LUCA (101)
    2019-04-06  22:17

Címlap

top