Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi a haszna a fórumnak?

nikiniki
Létrehozva: 2019. március 19. 21:04

Mi ez ha nincs haszna? Nem segitség, nem hasznos, akkor mi? Sok hülye irogat egymásnak teljesen érthetetlen dolgokat ennyit láttam. 

  1. 2019. március 26. 12:1251.

    Nna, kíváncsian várom, mi lesz a következő topikja GiGinikikdoncseznek... :-D


     


     

  2. 2019. március 26. 11:3850.

    oriasit tevedsz pici mama

    előzmény:
    cool (44)
    2019-03-26  08:02
  3. 2019. március 26. 11:3749.

    te aljas, alvalo szemet mocskos hazug rohadek


    engem ha lekurvazol, akkor annyi, bar mero hazugsag minden szavad


    en az en draga, jo, kituno tanulo gyermekemet?


    soha nem bantottam. nem is volt ra ok


    te viszont tobbszor irtad, hogy pofonnal targyalsz a gyerekeiddel, ket pofon oszt csendben van


    en k volnek? fekete meg arab pasik? soha! sokat ittal es felremlik a multad, te eltel teveorszagban


    ez mar mindennek az alja, hogy a gyermekemet a szadra vetted aljas mocskos ragalmakkal. 


    te rohadek


    en volnek feleszu, meg delirium? te vagy az. ilyeneket normalis ember ki sem talal, amiket te. 


    mindenesetre jol bemutatkoztal ujbol a topikozok elott


    rossz no hogy lehet valaki, es miert rossz anya az, aki szrtettel felnevel egy gyermeket?


    arab, fekete ferfi baratnak nalam jo, de agyamban soha! nem vagyok olyan, mit te. ilyesmi meg eszembe se junta soha


    Einstein, nezd, hova jutott az ember a 21. szazadban, te tudtad ezt

    előzmény:
    Nikita 666 (46)
    2019-03-26  09:00
  4. 2019. március 26. 11:1548.

    Nyikita , most mar be kellene fejezni a szemelyeskedest .

    Undorito es kopnivalo , amiket itt bepakolsz . Visszaeles .


    Miert fontos NEKED az utolso szo joga ?
    Sissi es nikinikinek adok-kapok elintezendo dolguk van  , De TE mi a feszkes fenenek folysz bele ?

    A moderaciosban olvastad az arabos szovaltast , ugye ?
    Ott Rolad van szo : kekelefantnak a nikiniki-rol Te ugrottal be . Ennyi .


    Teljesen mas : a topikindito kivetel nelkul mindenkit gyalaz az inditoban .
    Kar meg egy emberbe belekotni es ezzel szelesiteni ezt a szomoru veszekedest .


     

    előzmény:
    Nikita 666 (46)
    2019-03-26  09:00
  5. 2019. március 26. 09:0347.

    Nem láttam hogy téged bárki is sértegetett volna.


     

    előzmény:
    Ollo Barkacs (43)
    2019-03-26  06:36
  6. 2019. március 26. 09:0046.

    Ne beszélj te más gyerekéről, amiket te irtál a tiédről, az nagyon durva.


    Azért térdepeltetted kukoricán, mert veled is ezt csinálták. Azt irtad, a gyeredet állandóan bántották azok a pasik akiket magadhoz vittél, és azért rugtad ki mindet páros lábbal. A gyereked figyelemhiányos volt, zavarta a többit, azért tanácsolták el minden iskolából. Amikor pedig orditottál vele, akkor elbújt. Szereztél magadnak egy néger pasast is, ki akartad próbálni, de a gyereked megijedt tőle. Most pedig valami arabot szedtél össze, Kékelefántnak panaszkodtál, ő javasolta hogy ne foglalkozz az arabbal.


    Az egész életed egy katyvasz, állandóan csak pasiztál, férfit nem tudtál megtartani, a gyerekedet sem tudtad rendesen nevelni.


    Ezek csak amiket leirtál, mi lehetett még, amiket nem mertél elmondani? Rossz nő, és rossz anya vagy, te csak ne akarj másoknak tanácsokat osztogatni.

    előzmény:
    Sissi52 (39)
    2019-03-25  23:35
  7. 2019. március 26. 08:0345.

    Természetesen jotudni22 trollrol beszélek!

    előzmény:
    cool (44)
    2019-03-26  08:02
  8. 2019. március 26. 08:0244.

    Előzmény: jotudni22


     


    na,  es  Teged  miert  "csinaltak"  a  szuleid  Sissi-mama?      Visszaolvastam  sok=sok  forumotokba........


    hajjaj........ a   Sissi nevezetu  mindenbe  beleszol------vajjon  miert???


    ALKALMAZOTTja   a  Noklapjanak?   (NATTYON--NATTTYON  is  valoszinu...)


    Kulonben  mi a  f---e'rt  van  itt  folyton??  E'jjel  is,  nappal  is....   mindenkine'l  okosabb???


    UNNNYALMAS  VAGY  MA'R  !!!!!!!!!  


     


    Ezt az idös "hölgyet" ki kell tiltatni a fórumról. Minden nap beleköt mindenkibe!
    Kibírható lenne nagy létszámnál, de ma?
    20 fős napi látogatásnál e miatt a megvadult nagyi miatt a maradék fórumozó is le fog morzsolódni.

    előzmény:
    jotudni22 (40)
    2019-03-26  02:12
  9. 2019. március 26. 06:3643.

    Írj mégegyszer a Moderációnak. Kérd a törlésedet.
    Itt a cimtől kezdve sértegeted a fórumozókat.
    Mi van a szabályzatban: félrevezetni hazudozással a fórumozókat az nem tilos?
    A kamutopikozás az nem tilos?

  10. 2019. március 26. 04:4542.

    natyon natyon anyad neked a tudod ki, na azt becezgesd

    előzmény:
    jotudni22 (40)
    2019-03-26  02:12
  11. 2019. március 26. 04:4341.

    azt csinalok, amit akarok, mi kozod hozza? 


    hat teged miert csinaltak meg? meg csak most tamadtal nekem,de te maris unalmas, gonosz, goromba, sot nevetseges vagy

    előzmény:
    jotudni22 (40)
    2019-03-26  02:12
  12. 2019. március 26. 02:1240.

    na,  es  Teged  miert  "csinaltak"  a  szuleid  Sissi-mama?      Visszaolvastam  sok=sok  forumotokba........


    hajjaj........ a   Sissi nevezetu  mindenbe  beleszol------vajjon  miert???


    ALKALMAZOTTja   a  Noklapjanak?   (NATTYON--NATTTYON  is  valoszinu...)


    Kulonben  mi a  f---e'rt  van  itt  folyton??  E'jjel  is,  nappal  is....   mindenkine'l  okosabb???


     


       UNNNYALMAS  VAGY  MA'R  !!!!!!!!!  


     

    előzmény:
    Sissi52 (39)
    2019-03-25  23:35
  13. 2019. március 25. 23:3539.

    hat ja, eladja a sajat gyereket is a haszonert. eszebe jut, hogy van valami kolke a szomszedban a nagyanyjanal, idejon es hasznot remel belole. 

    előzmény:
    jotudni22 (38)
    2019-03-25  20:25
  14. 2019. március 25. 20:2538.

    A  "forumok"  szimpla'n :   szorakoztato'k  !!!  


    Ebbol a'll    AZ       U"ZLET  !!!!


    Business,,,,  business....


    No, persze  az  ido"  multa'n,  bizonyos  te'ma'k   unalmasok  lesznek.   Akkor  azta'n  uj  "forumot"  kell  kitala'lni....


    Ezt  a folyamatot  nevezik ugy,  hogy  "business= uzlet


     


    UZLET UZLET

    előzmény:
    Sissi52 (37)
    2019-03-25  12:39
  15. 2019. március 25. 12:3937.

    na most menjel be es kerd szamon a forumot a hasznodert. ugy latszik, a helyedre, a sok hulye kozze keveredtel idiota mondandod kapcsan.  en viszont 

  16. 2019. március 25. 12:3536.

    ugy latszik, ez a szemetkedesed nem jott ossze. nyikita frusztralt, ugy latszik, szivi mar nem pitiszkalja szilveszterkor a paplan alatt. kielegitetlen kozepkoru k-k

  17. 2019. március 21. 18:3435.

    hat inkabb rongyul vagyok, fajok. pacienset akartam megmenteni az elesestol, es en estem el, eltort a bal felso karom, mult szerdan meg is kellett muteni. 


    most voltam legal helper-nel. nem is tudtam, ugyvedet fognak nekem szerezni, ill mar meg is van, aki kiharcolja a karteritest a velem kaocsolatban valo nyilvanvalo hanyagsag, nemtorodomseg miatt. ill valami disability nyugdijat is ki fognak nekem harcolni. nem is tudtam, azert mentem el, hogy ne legyen az ugyemben, ilyen sulyos ugyben tobb hanyagsag.


    kerj es megadatik, latod. 


    nos, en ezen mar tul vagyok, mas meg meg elotte, az ember sosem tudja, mi var ra. csak azert mondom, ha akad valaki, aki meg ezen is rohogni tud.


    en niki, mar nem akadok fenn az emberek merhetetlen aljassagan. edzodj te is, szokjad.


    de. de egy reg halott baratnom irta a fenykepe hatuljara nekem: 'amig a foldon elnek emberek, mindig akad kozottuk, akit erdemes szeretni'. es ezekbol nem kell sok. ill jo lenne, de mar a keves is jo


    mindjart megyek egy masik fontos hivatalos ugyemet intezni, utana meg jon a baratnom, aki vasarol nekem kajat, meg hoz shower chair-t. ill masik baratom meg mult penteken cipelt be 2 nagy szatyorral, ehen nem halok, csak gyumolcs kell. 


     


     

    előzmény:
    nikiniki (34)
    2019-03-21  15:21
  18. 2019. március 21. 15:2134.

    nem baj, most a boldogsagtol legyel osszezavarva, en is neked kuldtem, amit a vilag eszenek szantam, csupan veletlenul. azert elovas o mindent sunyiban, azt is el fogja olvasni. en most eros fajdalom csillapiton elek, 6 orankent egy szemet, de meg igy is szedulok meg elalszom, ha beveszem. probaltam nem, de anelkul meg eros fajdalmaim vannak. nem tudom, hogy lehet raszokni, alig varom, hogy ne kelljen szedni, de pl ezzel tudok aludni, kulonben a fajdalomtol nem. 


    ha akarod, majd nyitok uj topikot. higgadj le, legy nyugodt, jo sinen vagy. ha elvesztened a turelmedet, terj magadhoz es kerj bocsanatot, ha igazsagtalan voltal valakivel. megletod, attol is megnyugszik a lelked es nem veszted el a barataidat. 


    puszi, mennem kell. 

    idézet:
    Sissi52 (33)
    2019-03-21 14:38:27

    Amugy egy jo hosszu sort irtam de a fele se ment el nemtudom miert.. Nagyon sajnalom ha ilyen beteg vagy jobbulást

    előzmény:
    Sissi52 (33)
    2019-03-21  14:38
  19. 2019. március 21. 14:3833.

    nem baj, most a boldogsagtol legyel osszezavarva, en is neked kuldtem, amit a vilag eszenek szantam, csupan veletlenul. azert elovas o mindent sunyiban, azt is el fogja olvasni. en most eros fajdalom csillapiton elek, 6 orankent egy szemet, de meg igy is szedulok meg elalszom, ha beveszem. probaltam nem, de anelkul meg eros fajdalmaim vannak. nem tudom, hogy lehet raszokni, alig varom, hogy ne kelljen szedni, de pl ezzel tudok aludni, kulonben a fajdalomtol nem. 


    ha akarod, majd nyitok uj topikot. higgadj le, legy nyugodt, jo sinen vagy. ha elvesztened a turelmedet, terj magadhoz es kerj bocsanatot, ha igazsagtalan voltal valakivel. megletod, attol is megnyugszik a lelked es nem veszted el a barataidat. 


    puszi, mennem kell. 

    előzmény:
    nikiniki (31)
    2019-03-21  11:49
  20. 2019. március 21. 13:5632.

    "mondjad es probalj meg csupan a pozitiv, epitojellegu hozzasokra figyelni. ha lehuzatod magadat, azt te is akarod. ne menj bele mokuskerekbe sem ordogszekerbe....." 


    es hol  marad a mindfulness gyakorlatok sora ?


     
    előzmény:
    Sissi52 (26)
    2019-03-21  04:19
  21. 2019. március 21. 11:4931.

    nyikita, neked mindig igazad van, meg akkor is, ha nincs igazad. hiszen te laksz fent az olymposz csucsan, te vagy zeusz, mi csak silany rosszul sikerult alattvaloid vagyunk. en speciel egy fiatal oregasszony, megis mit akarsz te tolem. most direct hozzam ereszkedtel le az olymposzrol.


    neked nem is irok semmit. nem igertem neked semmit.


    nikinek fogok, egy masik forumban most kerte. ha nem kerte volna, en nem tolakodnek, mint te. 


    ne teveszd ossze magadat ovele. amit neki fogok mondani azt nem neked. vilagos.


    na most menjel szepen vissza a sarokba es ragcsald el azt a nok napi megmaradt kolbaszdarabkadat 


    te csak hagyd beken a tobbi forumozot, mint zeusz, a sajat nevedben beszelj, mert ha mindig korbenezel, mas mit gondol, lecsuszol az olymposzrol.


    mellesleg masok is jeleztek, hogy meg semmit nem irt a problemajarol, jol tette, meg nem volt itt az ideje. neki kell kesz lennie arra, hogy megnyiljon es szepen el kezdje mondani annak, akiben megbizik. nyikita, eddig o nekem semmit nem mondott. nem gondolod, hogy akkor miben tudnek segiteni. de most majd mondani fogja nekem es nem neked es vele fogok foglalkozni, ahogy veled is tettem korabban, de te a vegen rossz dontest hoztal, hat suljel sajat zsirodban ezutan. vele is addig fogok elmenni, amig szepen hallgat ram, de ha o is jobban tudja, mint te, abbahagyom. segiteni annak lehet, aki hagyja. 


    te semmit nem ertesz, el se olvasod, amit en irok, mar sokszor jelezted, de azert mindig beleszolsz. ez ovele komoly dolog, ha kozbe vicsorogsz, tudod mi a tunes, ahhoz tartsd magad.


    ha rolad lenne szo, megmondanam szivinek, kenjen le neked ket jo nagy pofont ahogy te szoktad a gyerekeiddel, aztan alvas. 

    idézet:
    Sissi52 (29)
    2019-03-21 11:26:24

    Egy uj topikban irj akkor hogy tudjam hogy te vagy mert mar összevagyok zavarva

    előzmény:
    Sissi52 (29)
    2019-03-21  11:26
  22. 2019. március 21. 11:4030.

    nyikita, en mar jeleztem nikinek, hogy ha milyen alapveto kivizsgalasokon mar tul vannak es megsem segit semmi, akkor segitek. de persze, ezeket te honnan tudnad, ha nem is olvasod, amiket irok. 


    a szadat azert jaratod, hogy ne legyen csukva 

    előzmény:
    nikiniki (28)
    2019-03-21  10:59
  23. 2019. március 21. 11:2629.

    nyikita, neked mindig igazad van, meg akkor is, ha nincs igazad. hiszen te laksz fent az olymposz csucsan, te vagy zeusz, mi csak silany rosszul sikerult alattvaloid vagyunk. en speciel egy fiatal oregasszony, megis mit akarsz te tolem. most direct hozzam ereszkedtel le az olymposzrol.


    neked nem is irok semmit. nem igertem neked semmit.


    nikinek fogok, egy masik forumban most kerte. ha nem kerte volna, en nem tolakodnek, mint te. 


    ne teveszd ossze magadat ovele. amit neki fogok mondani azt nem neked. vilagos.


    na most menjel szepen vissza a sarokba es ragcsald el azt a nok napi megmaradt kolbaszdarabkadat 


    te csak hagyd beken a tobbi forumozot, mint zeusz, a sajat nevedben beszelj, mert ha mindig korbenezel, mas mit gondol, lecsuszol az olymposzrol.


    mellesleg masok is jeleztek, hogy meg semmit nem irt a problemajarol, jol tette, meg nem volt itt az ideje. neki kell kesz lennie arra, hogy megnyiljon es szepen el kezdje mondani annak, akiben megbizik. nyikita, eddig o nekem semmit nem mondott. nem gondolod, hogy akkor miben tudnek segiteni. de most majd mondani fogja nekem es nem neked es vele fogok foglalkozni, ahogy veled is tettem korabban, de te a vegen rossz dontest hoztal, hat suljel sajat zsirodban ezutan. vele is addig fogok elmenni, amig szepen hallgat ram, de ha o is jobban tudja, mint te, abbahagyom. segiteni annak lehet, aki hagyja. 


    te semmit nem ertesz, el se olvasod, amit en irok, mar sokszor jelezted, de azert mindig beleszolsz. ez ovele komoly dolog, ha kozbe vicsorogsz, tudod mi a tunes, ahhoz tartsd magad.


    ha rolad lenne szo, megmondanam szivinek, kenjen le neked ket jo nagy pofont ahogy te szoktad a gyerekeiddel, aztan alvas. 

    előzmény:
    Nikita 666 (27)
    2019-03-21  10:02
  24. 2019. március 21. 10:5928.

    Napokon keresztül mantrázod hogy segitesz ennek a nőnek.


    Semmi de semmi használhatót nem irtál! Előbb-utóbb neki is feltűnik mint sok más fórumozónak, hogy te már csak a levegőbe beszélsz, nagy  szavakat használsz feleslegesen.


    Van valami javaslatod arra vonatkozólag, hogy mit tegyen azzal a kislánnyal aki nehezen alszik el?


    Nincs igaz?

    idézet:
    Nikita 666 (27)
    2019-03-21 10:02:51

    Köszi

    előzmény:
    Nikita 666 (27)
    2019-03-21  10:02
  25. 2019. március 21. 10:0227.

    Napokon keresztül mantrázod hogy segitesz ennek a nőnek.


    Semmi de semmi használhatót nem irtál! Előbb-utóbb neki is feltűnik mint sok más fórumozónak, hogy te már csak a levegőbe beszélsz, nagy  szavakat használsz feleslegesen.


    Van valami javaslatod arra vonatkozólag, hogy mit tegyen azzal a kislánnyal aki nehezen alszik el?


    Nincs igaz?

    előzmény:
    Sissi52 (26)
    2019-03-21  04:19

Címlap

top