Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Takarítőnőnek nincs virág?

taka
Létrehozva: 2019. március 9. 16:59

Nőnapra ajándék a női alkalmazottaknak? De a takarítónőknek nem? Azok nem nők? Azok nem alkalmazottak?

Kis munkahely főnök egy szál virággal köszönti a női alkalmazottakat. Van két takarítőnő + 1 konyhás néni. Ők semmit se kapnak. Ők le vannak sajnálva.

Miért, ők nem nők? ők nem alkalmazottak?

miért kell őket ennyire semmibe venni? Nyilván annak szól ez hogy az „csak „ egy takarító van 8 általánosa nem kell semmibe se venni ha megsértődik majd elmegy kit érdekel holnapra lesz a helyére. Annak nem jár virág az csak egy kis senki egy lábtörlő arra miért figyeljünk oda, az nem ér meg 1 szál virágot se.


Nyilván ez a logika van mögötte?

Mindezt nem érintettként csak szemlélőklnt kérdezem.

  1. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. március 10. 19:59101.

    Ezzel  az a baj,hogy urat már ismerjük,


    Ami az egészhez való hozzáállását illeti, itt a válasza a felvetésemre hogy ha ennyire  zsenírozza őt a  takik és konyhás néni virágtalansága miért nem tesz ő maga lépéseket a megoldás fele.


     


    A válasza   után csak azt mondhatom,hogy csevegj vele te, mert a válasza   igazi gentleman megnyilvánulás.


    Jó szórakozást hozzá:


      






    taka


    2019. március 10. 11:2362.




    " miért nem vettél nekik vitágot?"




     




     




    Én ugyanazt veszem nekik amit ők nekem maradjunk ennyiben.




    A nagy lóf***szt azt.




    Amit én kapok tőlük azt adom én nekik. így a korrekt nemde?




     


     


    előzmény:Csend Ike (56)2019-03-10  10:49
    előzmény:
    terdszelikatica (94)
    2019-03-10  19:06
  2. 2019. március 10. 19:29100.

    Akkor ti nők csináljátok rosszul.


    Én ha egy férfinél el akarom érni hogy megtegye amit szeretnék vagy akarok, akkor hangos kérést mondok, szükségem van egy segitő férfire. Erre általában minden férfi ugrik. A kérést ezután mondom el, és amelyik visszakozik akkor már nyugodtan mondom hogy semmi baj, férfiak segitségét kértem. De kevés az a férfi aki visszakozik, ők viszont megérdemlik a női nemi szerv jelzőt.


    És ez minden élethelyzetben működik, a családi körtől kezdve a baráti körön át a munkahelyig és hivatalokig. A kérés pedig bármi lehet, feltenni, levenni, kivinni, emelni, idehozni, odavinni, kinyitni, bezárni, tehát bármi.


    Ha a kollégákat igy szólitotta volna meg valaki, hogy férfi segitségét kéri, utána a főnök előtt kifejti hogy kellene egy-egy szál virág az "alantas" munkát végző hölgyeknek is, megnéztem volna azt a himneműt aki nyiltan bevállalja hogy nem férfi.

    idézet:
    Nikita 666 (84)
    2019-03-10 17:01:24

    Roma meger egy misetremek az otlet 

    előzmény:
    Nikita 666 (84)
    2019-03-10  17:01
  3. 2019. március 10. 19:2699.

    Nyikita otlete nem rossz. Egyszer ki kellene probalni meg akkor is h skeptikusak vagyunk. Sokszor a varatlan dolgok meglepo reakciokat hozhatnak .

    előzmény:
    taka (92)
    2019-03-10  18:14
  4. 2019. március 10. 19:2198.

    Vihar a biliben. 


    Ha valaki képes megsértődni azon, hogy a kollégáitól kap-e virágot nőnapra, ám tegye...


    Nem ez a megalázó a történetben, hanem az, hogy beosztástól tették függővé ez a gesztust. És ennek semmi köze a nőnaphoz. Bennem felmerült a kérdés, hogy ez a munkahelyi morál miért csak nőnapkor került felszínre? 

    idézet:
    cabron (85)
    2019-03-10 17:06:03

    En megitelesem szerint ez nem vihar a biliben.Nalam ez a jeghegy csucsa

    előzmény:
    cabron (85)
    2019-03-10  17:06
  5. 2019. március 10. 19:1797.

    előzmény:
    Kercsi (95)
    2019-03-10  19:09
  6. 2019. március 10. 19:1196.

    off es akkor mi van ? Tanuld mar meg egy forumon nem a szemelyhez szolunk hanem a temahoz .Lenyegtelen h  nick  ferfi vagy no , hasonlit-e vagy ugyanolyan mint mas nick .a tema amit felvetett elo .Igen van lehet ilyen helyzet .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748578 (89)
    2019-03-10  17:30
  7. 2019. március 10. 19:0995.

    Bunko a fonok. Nincs mod ra, hogy megneveld egy kicsit? vehetnel egy szal viragot a elfelejtett takaritonoknek es a fonok jelenleteben atadnad nekik, kesei marcius 8-kent. Ne csak magadban fustologj, probalj tenni valami pozitivat is, meg ha remenytelennek is tunik a helyzet,  valamit ezzel megis elindithatsz a kornyezetedben. 


    Vannak nok akik nem torodnek ezzel a kotelezo viragosdizassal, nem mindenkinek esik rosszul, ha kimarad ezekbol a kotelezo 'figyelmessegekbol'. En azt furcsallom, hogy ferfiak, akikrol messzirol latni, hogy inkabb alkoholra koltenek a penzuket, viraggal a kezukben baktatnak az uton ezen az egy szal napon es minden bajert, bosszusagert, amit a feleseguknek okoznak egesz evben a csokor kotelezo viragert elvarjak a feloldozast. Szivesen lemondok a viragrol marcius 8-an, ha a tobbin NONEK erezhetem magam.

  8. 2019. március 10. 19:0694.

    Csendike es akkor mi van ?kinek tartanak fegyvert a fejehez, h barmihez is hozzaszoljon? Ha valakinek nem tetszik egy topic ne szoljon hozza en is azt mondom, de a tema amit felvetett elo .

    előzmény:
    Csend Ike (87)
    2019-03-10  17:14
  9. 2019. március 10. 18:1893.

    "Bennem felmerült a kérdés, hogy ez a munkahelyi morál miért csak nőnapkor került felszínre? "


     


     


    Dehogy. Naponta 100 x megmutatkozik egyéb ügyekben is.


     

    előzmény:
    cabron (85)
    2019-03-10  17:06
  10. 2019. március 10. 18:1492.

    Itt? Mindenki mélyen kussolt volna, senki nyikkanni se mert volna.


    Itt? ugyan.


     


    "Ha a kollégákat igy szólitotta volna meg valaki, hogy férfi segitségét kéri, utána a főnök előtt kifejti hogy kellene egy-egy szál virág az "alantas" munkát végző hölgyeknek is, megnéztem volna azt a himneműt aki nyiltan bevállalja hogy nem férfi."

  11. 2019. március 10. 17:5291.

    kispályás! sokan hazudnak, írnak mindenfélét magukról, aminek fele sem igaz, DE ne sértegesd a hölgyeket/nőket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748578 (90)
    2019-03-10  17:32
  12. Torolt_felhasznalo_748578
    Torolt_felhasznalo_748578
    2019. március 10. 17:3290.

    A többieknek: örüljetek mint majom a farkának hogy kaptok 03.08.-án egy szál virágot.Úgy kapjátok ezeket a virágokat hogy előtte és utána kb a fele itteni pulykát  véresre veri a pasija.


    Szép virág nézegetést!

  13. Torolt_felhasznalo_748578
    Torolt_felhasznalo_748578
    2019. március 10. 17:3089.

    Sok topikod volt már számtalan nick-el. Ezidáig a Fostalicska tetszett a legjobban.mert az 1 az 1-ben tényleg te vagy.


     

  14. 2019. március 10. 17:1888.

    No, akkor olvasd el mit irtam alább.


    Detto. Amig egy férfi nőként viselkedik a nővel, addig lényegtelen a virág, megemlékezés. Többet ad egy kapcsolatban mint az a férfi, aki délelőtt a szeretőjének visz egy csokrot, délután az asszonynak.

    előzmény:
    cabron (75)
    2019-03-10  12:47
  15. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. március 10. 17:1487.

    Mese habbal az egész.


    Pont mint a többi gagyi topikja, amikben  össze vissza hazudozik és valósként mutatja be a  lázálmait.


    És emiatt van itt vége a dolognak.


     

  16. 2019. március 10. 17:1286.

    A mozdonj vagy megint hazudik,vagy félreérthetően írta azt amit oda tett.


    Ugyanis abban igaza van hogy a jelenlegi elnökünk úgy viselkedik,de olyan értelemben írta,mintha én viselkednék úgy.Ezt csinálja nagyon sokszor,hogy valami összefüggést keres/talál,és egészen más értelmet ad a mondanivalójának.Megint kijelentem hogy mozdony úr egy szemét/hazug gazember.


     mozdonj,cáfold meg,ugyanis könnyen bizonyítható a te hazudozásaid is,és az elefánté is,csak utána kell/lehet olvasni,mert sajnos már nincs lehetőség bemásolni a hozzászólásokat.


    (megjegyzem itt még azt,hogy ilyenkor mozdonj vagy törli magát,vagy eltűnik válasz nélkül,vagy más topicban válaszol....)

    idézet:
    Sheriff-2 (64)
    2019-03-10 12:01:04

    A rólad irt szövegét nem olvastam el, miután villanásnyira azt láttam hogy arról ir amit te irtál esetleg nem irtál.


    Engem ez a beszéd itt nem érdekel. Akadnak itt olyanok, akik olyasmiket is tudni vélnek az életemről, hogy csak nézek! Miért foglalkozol azzal, hogy ki mit ir rólad? Mondtam már, nem kell, ne tedd, felesleges energiapazarlás olyan emberekre figyelmet és dühöt pazarolni, akik nem ismernek.


    És mint érdekesség, a párommal imádjuk egymást, de virágot, köszöntést nem kaptam. Kifejtettem neki hogy ne, nem kell, a nőnap nálunk valóban minden napos. A cserepessel nem tudok mit kezdeni mert gondos kezeim között elpusztulnak, a vágott virágot is ide-oda teszegetem hogy ne zavarjon minket, alig várom hogy elszáradjon. Az évek múlásával a párom rájött hogy ebből a szempontból egy alattomos némber vagyok, igy nőnap nincs, van ellenben állandó figyelem és szerelem.


     

    előzmény:
    Sheriff-2 (64)
    2019-03-10  12:01
  17. 2019. március 10. 17:0685.

    Vihar a biliben. 


    Ha valaki képes megsértődni azon, hogy a kollégáitól kap-e virágot nőnapra, ám tegye...


    Nem ez a megalázó a történetben, hanem az, hogy beosztástól tették függővé ez a gesztust. És ennek semmi köze a nőnaphoz. Bennem felmerült a kérdés, hogy ez a munkahelyi morál miért csak nőnapkor került felszínre? 

    előzmény:
    terdszelikatica (79)
    2019-03-10  16:13
  18. 2019. március 10. 17:0184.

    Akkor ti nők csináljátok rosszul.


    Én ha egy férfinél el akarom érni hogy megtegye amit szeretnék vagy akarok, akkor hangos kérést mondok, szükségem van egy segitő férfire. Erre általában minden férfi ugrik. A kérést ezután mondom el, és amelyik visszakozik akkor már nyugodtan mondom hogy semmi baj, férfiak segitségét kértem. De kevés az a férfi aki visszakozik, ők viszont megérdemlik a női nemi szerv jelzőt.


    És ez minden élethelyzetben működik, a családi körtől kezdve a baráti körön át a munkahelyig és hivatalokig. A kérés pedig bármi lehet, feltenni, levenni, kivinni, emelni, idehozni, odavinni, kinyitni, bezárni, tehát bármi.


    Ha a kollégákat igy szólitotta volna meg valaki, hogy férfi segitségét kéri, utána a főnök előtt kifejti hogy kellene egy-egy szál virág az "alantas" munkát végző hölgyeknek is, megnéztem volna azt a himneműt aki nyiltan bevállalja hogy nem férfi.

    előzmény:
    taka (50)
    2019-03-10  09:52
  19. 2019. március 10. 16:5283.

    A te hozzászólásodra irtam mivel te vetetted fel, de tulajdonképpen azoknak irtam akiknek ingük, ők vegyék magukra.


    Hm, baszatlannak kevés nőt mondanék. Én inkább férfi által kielégitetlen nőkről beszélnék, ez pontosabb.


     

    előzmény:
    taka (46)
    2019-03-10  09:22
  20. 2019. március 10. 16:5182.

    Egy görény hozzá képest Gina Lollobrigida! 

    előzmény:
    Csend Ike (71)
    2019-03-10  12:29
  21. 2019. március 10. 16:5081.

    ez volt a "klasszikus" topikja. Ebben volt a legtöbb hsz. :-D :-D 

    előzmény:
    Csend Ike (61)
    2019-03-10  11:11
  22. 2019. március 10. 16:2980.

    Nagyon sokszor nem válaszoltam a hazugságaikra,de mindennek van határa.Azt szokták mondani hogy a halgatás beleegyezést jelent,ezért néha emlékeztetenem kel az olvasókat,h.hazugságokat terjesztenek ismeretlen emberekről.


    Ez itt a világhálózat,amit bárki bárhol bármikor olvashat.

    előzmény:
    terdszelikatica (78)
    2019-03-10  16:03
  23. 2019. március 10. 16:1379.

    Itt nem arrol szol a tortenet hogy kit hogy ertekel , a szeretoje, elettarsa vagy a ferje . Itt arrol van szo h van egy nemzetkozi unnep amit a vilag nehany tajan megunnepelnek es viraggal koszontik a noket .Egyfajta gesztus . Nos ezt a gesztust a TI  kornyezeteben nem mindenki kapta meg.Marpedid ez akar tetszik akar nem egyesek szamara serto es megalazo.

    előzmény:
    cabron (75)
    2019-03-10  12:47
  24. 2019. március 10. 16:0378.

    Nagyon alattomos mocskos szemét hazug alak vagy te kispofám.Mint mindíg velem kapcsolatban megint hazudsz.Ugyanis amit ide írtál,azt én soha az életben sehol senkinek nem mondtam/írtam,ezt is te találtad ki,úgy mint olyan sok aljas hazugságot,amit terjesztessz minden,pontosabban sok topicban.


    "Sherif egy csillagos napon rozsaval noket koszont ?
    Es a tobbi napokon ?  : az Usa  politikai topikban normalisnak tartja, hogy gazdag es befolyasos maffiozo a vedtelen nok puncijahoz nyul , ellenzi a terhessegmegszakitast , a fekete szinu no az nem no , ha egy nö megeroszakolasrol beszel akkor az hazudik...."


    A kékelefántal kapcsolatban a megjegyzésed elég pontos,kár hogy kihagytad azt hogy közel két évig tűrtem a velem kapcsolatos hazugságait.

    idézet:
    Sheriff-2 (63)
    2019-03-10 11:47:31

    Draga Sheriff en mar annyiszor mondtam Neked ott is es most itt is :Nem kell minden kesztyut felvenni amit elenk dobnak .   igenis sokat szamit a kulso megjelenes ,de a gesztusok mindenkinek kijarnak nonapon 

    előzmény:
    Sheriff-2 (63)
    2019-03-10  11:47
  25. 2019. március 10. 15:3977.

    Szerintem nagyon csúnya dolog volt a főnök részéről, hogy kihagyta a "személyzetet".....valamelyik nő alkalmazottnak én megmondanám - hogy nagyon rosszul esett neketek... Hátha tesz valamit  - máskor nem lesz ilyen, vagy megmagyaázza a megmagyarázhatatlant....

Címlap

top