Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Viszonya van a tanárával?

szandra81
Létrehozva: 2019. február 27. 16:30

18 éves a lányom, idén fog érettségizni. Egy ideje már gyanitottam hogy esetleg járhat valakivel, de akárhányszor kérdeztem, azt mondta nincs senki, én meg ráhagytam. De az édesanyja vagyok, meg hát én is voltam fiatal, tudom milyen az amikor egy lány szerelmes. Teljesen kivirult, boldogan jött mindig haza a suliból.


Pár hete azonban alapítványi bál volt a suliban és mivel a lányomnak van egy tánccsapata és felléptek, ezért ő is ott volt a rendezvényen. Nem velünk volt, én és a férjem a többi szülővel beszélgettünk, a lányom meg a barátaival volt, így nem is sűrűn láttam aznap este. Aztán indultunk volna haza ezért elindultam megkeresni. A tornateremben nem volt, kimentem a folyosóra, és ott állt ő meg a tesi tanára aki olyan 25-26 éves lehet. Mikor oda értem szétrebbentek, konkrétumot nem láttam de éreztem azt a vibrálást köztük. Utána próbáltam faggatni a lányomat de hát természetesen nem mond semmit. A férjemnek még nem mondtam, mert lehet én értettem félre, de múltkor vacsinál kapott egy üzenetet ami S. M-től jött, így volt a telefonjára írva,ez pedig "egészen véletlenül" a tanára monogramja. Aggódom, hogy viszonya van vele, nagyon megutheti emiatt a bokáját. Mit tegyek? Kérdezzek rá? Tiltsam el? Mi ilyenkor a helyes megoldás?

  1. 2019. március 15. 11:4829.

    Mi már a helyzet, Szandra?

  2. 2019. március 3. 04:0328.

    Menjel mar, ki van nekikeseredve. Csak eppen egy szegeny gyereket kellene kimenteni a fenevad anyja karmai kozul. 

    előzmény:
    kekelefant (24)
    2019-03-02  23:32
  3. 2019. március 3. 04:0227.

    Dehogy vagyok rossz passzban. Ki a fene beszelt itt szexrol, allj mar meg!!! Igen, van olyan is, hogy egy diaklany szerelmes a tanaraba, meg olyan is, hogy az erzelem kolcsonos, es tenyleg komoly kapcsolat lesz belole. Hat ez a no csak annyit latott, hogy a lanya beszelt a tanaraval, o meg mar remeket latott. Menj ra a masik topikjara es felfogod, micsoda egy perszona ez a'kedves' anyuka. Ettol anotol minden kitelike. A levegot leszivattatna a lanya elol, kolostorba zarna, fekete lepelbe csavarna, es agyonverne, ha egy sajat velemenye lenne. Valoszinuleg ezt az egeszet is o talalta ki. 


    Beszelni a tanarral? Mirol? Ugye kedves tanar ur, szexelni tetszik a lanyomat? Mert ugye lattam, hogy hozza mert szolni. Elsullyednek a szegyentol. 

    előzmény:
    kekelefant (25)
    2019-03-02  23:43

Címlap

top