Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagytak karácsonykor

Torolt_felhasznalo_220688
Torolt_felhasznalo_220688
Létrehozva: 2018. december 26. 14:31

Vasárnap elhagyott a férfi, akivel 1.5 éve ~lek együtt. Felkészültek a karácsonyra, megvetted a halat, beállított a fát  megvetted a beigli megterített nekem. 



n



n



n


Reggel elmentem dolgozni, megcsókolgatitt, hogy siessek haza. Délelőtt felhívott, hogy minden rendben otthon. 



n



n



n


Mire hazaértem mindenét elvitte,még a szennyest is a kosárból.. Azóta ki van kapcsolva. Összeomlott, kórházban vagyok. 



n



n



n


Kérem beszélgessenek velem köszönöm 



n



n



n


 



n



n



n


 

  1. 2021. Április 14. 00:26105.

    When it comes to men's hygiene products, Dove Men + Care has emerged as one of the best brands across all of its products. Dove Men + Care Antiperspirant Deodorant is certainly one of the Best Men's Fragrance Free Deodorant for a few reasons. For starters, it's not very luxurious, which is a win for wallets everywhere. Possibly more significantly, it's designed especially for men and includes 1/4 moisturizer in its formula, so dryness from sweat doesn't cross the line into dry skin. Lastly, it's got a nice, clean subtle masculine scent so your armpits will smell as fresh as they feel and stay dry all day. Truly, you can't go wrong with this stick deodorant and will never regret using it.

  2. 2020. december 19. 16:57104.

    Nem merte szembe megmondani. Lehet, hogy jobb is. Csak az időzítés! 


  3. 2019. január 22. 15:28103.

    Az okos a más hibájából tanul, a hülye a sajátjából sem.


    előzmény:
    Csend Ike (102)
    2019-01-22  10:33
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. január 22. 10:33102.

    Hát,igen.Hülyére vett!Nem mintha egy szót is elhinnék a mesédből, csak a többi lüke liba miatt írom.


    Viszont ez nem butaság, ez korlátoltság a részedről és bizony nem tanulsz te a saját eseteből sem.


    Na, lesz még pár ilyen dolog az életedben,tuti.

    előzmény:
    Hajós (101)
    2019-01-22  05:54

Címlap

top