Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szánalomszex?

Torolt_felhasznalo_577636
Torolt_felhasznalo_577636
Létrehozva: 2018. augusztus 10. 18:59

Sziasztok, üdv. Mindenkinek! Ha kiderulne, hogy megcsak a ferjetek és hónapok óta szeretője van,, szerintetek jó ötlet szexszel visszaedesgetni? Léci válaszoljatok, nagyon fontos! 

  1. 2018. augusztus 26. 22:28102.


    Igy van

    előzmény:
    maszi (97)
    2018-08-26  20:53
  2. 2018. augusztus 26. 22:25101.

    Latom kozben nevet valtoztattal, azert ment oda ,mert te mondtad meg a felesegnek hol vagytok.De nem valt be,mer meg mindig haza kullog,es honnan tudod ,hogy meztelenul fogadta,abbol amit elmeselt,hiszel a husveti nyusziban  is????


    Egy no sem var ferfit meztelen,hanem valami csabosban,es azt nagyarazta,hogy a no kicsalta a sexet belole????????Hat ez hogy mukodik,plane ferfinel akinek baratnoje van?????Leesett a gatyaja..?

    előzmény:
    Babe (96)
    2018-08-26  18:49
  3. 2018. augusztus 26. 22:17100.

    Szia Babe!!!


    Szerintem te mondtad meg a felesegnek,hol talalhat,ugy latszik,teged ertek tetten,es ezert gondolod a pasi dobni foja a feleseget,mekkora felre ertes,mert meg nem vagytok hovatalosan egyutt ugye???O haza kullogott nem???


    Ilyenkor te vagy a szanalmas,ragaszkodni,mu botranyt rendezni,egy 15 eves nos ferfiert,minek????????

    előzmény:
    Babe (86)
    2018-08-26  15:18
  4. 2018. augusztus 26. 22:1299.

    Nem nekem irtal,de en mar ezt annyiszor hallottam egyedullalo koromban: a felesegem nem ert meg,elvettem mert terhes lett,nincs mar koztunk semmi,de a gyerekek miatt vagyunk egyutt,es erdekes,hogy a gyerekek sosem lesznek idosebbek????


    A szereto megkonnyebbul,mikor haza mesz,es vegre fellelegezhet!Otthon a tiszta ruha, a tobbi megoldas..ha a szeretovel egyutt laknatok,es latnad smink belkul reggel,kenyelmes pongyolaban, takaritani,hisztizni,hogy minden az o vallan van,es  Pistike rossz jegyet hozott a sulibol,es kis kati mar festi magat,es randizik,ugy futnal ,mint a nyul....


    Nem kell otthon maradni ha minden idegesit,van valas is,persze ha beallitasz a szeretodhoz egy vas nelkul,es nincs hova menned,a no a fraszt kapna...Latod   mar teged kohogve krakolva,zuhany elott ossze borzol hajjal,ahogy szurcsolod a kavet????


     

    előzmény:
    ab ovo bacsi (85)
    2018-08-26  14:37
  5. 2018. augusztus 26. 20:5698.

    Teljesen egyetértek Veled! Azzal is, amit a topikindítónak írtál.

    előzmény:
    nemkeso (90)
    2018-08-26  17:38
  6. 2018. augusztus 26. 20:5397.

    Ezt a pasid elmondása alapján tudod, vagy felvette videóra és lejátszotta neked? Tudod lehet, hogy éppen apus ment oda sündörögni az asszonyhoz, hogy békét csiholjon.


    Tudod, nagyon vicces, de észre se veszed, hogy mekkora óriási düh van benned a feleséggel szemben, márpedig ez sok mindent jelent. Hiába vagy lekezelő, nagyszájú, degradáló, utálkozó a feleségekkel szemben, de úgy tűnik, hogy mégis az ő poziciójára fáj a fogad. Hogy te legyél az első és egyetlen nő ebben a kapcsolatban.


     

    előzmény:
    Babe (92)
    2018-08-26  18:08
  7. 2018. augusztus 26. 18:4996.

    Miert kellett volna lejaratva ereznem magam? Minek jott oda? Pofara esni? Mit ert el vele? Kabe a nagy semmit! Ha egyaltalan gondolkodott, hogy mi volt a cellja a latogatassal, mit szeretett volna elerni. Jol beleesett a sajat csapdajaba.Ugy kell neki  Hulye tehen! 

    előzmény:
    nemkeso (95)
    2018-08-26  18:24
  8. 2018. augusztus 26. 18:2495.

    Termeszetesen te nem erezted magad "ciki" helyzetben, lejaratva. Ez mindent megmagyaraz, szoval ne oszd az eszt.

    előzmény:
    Babe (87)
    2018-08-26  15:18
  9. 2018. augusztus 26. 18:1694.

    Te meg idiota vagy, ha nem erted...

    előzmény:
    Babe (91)
    2018-08-26  18:01
  10. 2018. augusztus 26. 18:1693.

    Szoval  hogy en is valaszoljak a topicindito kerdesere, ja, probalja nyugodtan visszaedesgetni, ha neki oromot okoz a maszatos szanalomszex!  Amugy a helyeben inkabb foznek egy finom ebedet vagy vacsorat annak a szerencsétlennek. Hess vissza a fakanalhoz! 

    előzmény:
    nemkeso (90)
    2018-08-26  17:38
  11. 2018. augusztus 26. 18:0892.

    Nalunk azt csinalta a neje, hogy fogta magat, anyaszult meztelen csak ugy odaallt a ferje ele es felszolitotta, hogy dugjanak. Tolem aztan megdugathatja magat, ugyse lesz vele olyan a szex, mint velem. 


    Nnna, hat igy viselkednek az okos es torodo felesegek. Elmehetnenek struccnak az allatkertbe. Hihihiiiii!

    előzmény:
    nemkeso (90)
    2018-08-26  17:38
  12. 2018. augusztus 26. 18:0191.

    Latom te is pont olyan buta es begyoposodott vagy, mint az itt kommentelok tobbsege. Szomoru. Hany eves vagy, ha tudhatom? 

    előzmény:
    nemkeso (89)
    2018-08-26  17:28
  13. 2018. augusztus 26. 17:3890.

    Azt hiszem a szerelem kialakulasa soran elkepzelt kepek csapnak be bennunket. Ezert mondjak, hogy a szerelem- mert vak= nem eleg egy hazassaghoz. Sokkal, sokkal fontosabb alkoto elemei vannak, amik idovel nemhogy elhomalyosodnak, de erosodnek. Ilyen a baratsag, bizalom, gyengedseg, torodes, megertes, turelem...es meg sorolhatnam. Aztan, amikor a szerelem, az eszeveszett vagy, elmulik /es biztosak lehetunk benne, hogy elmulik/, ha az emlitett elemek nincsenek, vagy nem eleg erosek, akkor merul fel az igeny a MAS-ra, az UJ-ra, az IZGALMAS-ra. Ami egy ido utan, tagadjuk vagy nem, ELMULIK...aztan megint ott vagyunk ahol a part szakad. Nem lenne szabad elfelejteni, hogy az eskuvo csak egy nap, a hazassag viszont egy eletre /kellene/ szoljon. Akik pedig azt, a manapsag oly divatos elvet hangoztatjak, hogy a hazassag halalra itelt intezmeny, meg hogy az ember nem szuletett monogamiara...tudjak be ennek az eletfelfogasnak, ne hazasodjanak meg. Nagyon sok boldogtalansagtol mentik meg sajat magukat es a kornyezetuket is.


    De hogy a topikindito kerdesere is valaszoljak, a nehany perces szexszel nem lehet senkit visszaedesgetni. Biztos, hogy elfogadja, elvezi is, de a problemat nem oldja meg.

    előzmény:
    ab ovo bacsi (85)
    2018-08-26  14:37
  14. 2018. augusztus 26. 17:2889.

    Megis mi lenne az "elvarhato es elfogadhato" viselkedes, reagalas a felesegtol? Talan hivja meg vacsorara a szeretot?

    előzmény:
    Babe (87)
    2018-08-26  15:18
  15. 2018. augusztus 26. 16:3588.

    Sosem értettem meg, hogy ha egy kapcsolat annyira rossz, akkor miért és hogyan lehet abban élni. Mindent meg lehet oldani, akár válással is, csak úgy kell hozzáállni. Tudom, hogy közhely, de egy totál megromlott kapcsolat, ennek következtében egy szeretői viszony több ember életét is tönkre teheti, amiről senki soha nem beszél, pedig nagyon komoly következményei vannak a gyerekek életében. A felnőtt férj és feleség el kéne, hogy döntse, hogy mit akar. Lehet-e abban a kapcsolatban tovább élni, érdemes-e abban a kapcsolatban tovább élni, és ennek eldöntése után jöhetnek az anyagi dolgok. De és itt társadalmi dogma ide, vagy oda az az ember, akinek már totál elege lett a házastársából, és egy másik ember fontosabb a számára, annak végig kéne gondolnia, hogy azzal, hogy szeretőt tart, milyen károkat csinál a társa, a családja, a gyerekei életében. És végig kéne gondolnia azt is, hogy lehet-e annyira önző, hogy a jelenlegi családját hazugságban, megtévesztésben tartsa saját kis önző érdekei előtérbe helyezésével. Ahelyett, hogy karakán módon első körben végig gondolja, hogy meg lehet-e menteni a kapcsolatot, érdemes-e megmenteni, szeretem-e őket annyira, hogy dolgozzak a kapcsolaton az érdekükben, mert ha minden egyes válasz a nem, akkor kell annyira karakánnak és jó fejnek lenni, hogy eléjük merjen állni, és kimondja, hogy elég volt, és elsősorban ne az anyagaikra gondoljon közben. Azt azért senki se gondolja, hogy a gyerekei nem érzik, és nem tudják bármennyire is kicsik, hogy a szüleik milyen kapcsolatban vannak egymással. Márpedig egy ember felelősséggel tartozik elsősorban a gyerekei iránt, akiknek az ő élete a példa, bármennyire is közhelynek tűnik. Az unokanővérem aki válóperes ügyvéd, azt szokta mondani, hogy egy jó és kultúrált válás, amiben mindenki azon van, hogy ne sérüljenek, sokkal jobb mindenki lelkének, mint egy "modoros" házasság, amiben elhitetjük a másikkal, mintha kellene még valamire.


    A saját tapasztalataim, és az a rengeteg nő, akivel együtt dolgoztam negyven év alatt, és az a sok topik, amit itt olvastam az nlc-n egyetlen dolgot mutatnak, hogy az aki szeretőzik önző, és senki másra sem gondol csak és kizárólag saját magára. Az összes többi duma, amit felhoz a szeretőzés mellett az maszlag. A bátorság, és nagyság ahhoz kell, hogy merj szépen változtatni.

    előzmény:
    ab ovo bacsi (85)
    2018-08-26  14:37
  16. 2018. augusztus 26. 15:1887.

    Hello! Tuti jo a tema, kevesen mernek igazat mondani rola.Nekem is van szeretom, nalam 15 evvel idosebb. Egyszer amikor egyutt voltunk rank tort a felesege , na peldaul errol miert nem beszelnek a felesegek  Hogy ego es ciki helyzetekbe hozzak magukat??? Volt ott minden, csak eppen az emberi viselkedes hianyzott. Ugy sajnáltam a szeretomet, hogy egy buta furia a felesege. 

  17. 2018. augusztus 26. 15:1886.

    Hello! Tuti jo a tema, kevesen mernek igazat mondani rola.Nekem is van szeretom, nalam 15 evvel idosebb. Egyszer amikor egyutt voltunk rank tort a felesege , na peldaul errol miert nem beszelnek a felesegek  Hogy ego es ciki helyzetekbe hozzak magukat??? Volt ott minden, csak eppen az emberi viselkedes hianyzott. Ugy sajnáltam a szeretomet, hogy egy buta furia a felesege. 

  18. 2018. augusztus 26. 14:3785.

    Kedves Maszi! A legtöbb ember kizárólag csak általánossŕgban, a társadalom dogmái közé szorítve képes a házasságról és a hűtlenségről véleményt alkotni. Nagyon kevesen merik bevallani önmaguknak, hogy bizony egy idő után a házasság már csak gazdasági vállalkozásként funkcionál (minél jobban összefonódott - házastárssal közös cég, vagyonhalmozodás és minden, ami ezzel jár - rendkívül bonyolulttá tud tenni egy kívánt, ám nehezen kivitelezhető válási procedúrát. Sokan csupán csak ezért maradnak benne a számukra már rég nem élhető, élvezhető házasságban. Van  hogy nincs kiút belőle, hiába kiált az ész és a lélek szabadság után. Még belegondolni is szörnyű, hogy egy valamikori elhibázott lépés miatt egy életen át a tűrés kényszer korlátai közé van szorulva az ember... Ilyenkor szokott a házasságon való dolgozás odáig jutni  hogy örülsz, ha elviseled a másik hanghordozását, vagy ahogy a levegőt veszi melletted egy légtérben. Máshova vágysz, de be vagy zárva a saját kalitkádba. Közel sem annyira egyszerű élethelyzetek a szeretői viszonyok, mint ahogy a külső, fennhangon szájaló kéretlen tanácsadók látják azt. A csapda pedig ott van, hogy míg kívül a "hadakozás" folyik (lásd feleségek, megcsalt férjek szemszöge) addig ott belül, a szeretői viszonyban élő pár között egyre erősebb kötelék alakul ki, és már azt sem tartják akadálynak, ha törvényesen nem kapcsolódhatnak össze. A lényeg az éltető oxigén, amit egymástól kapnak, hogy kibírják azt, ami amott van. 

    előzmény:
    maszi (82)
    2018-08-25  22:24
  19. 2018. augusztus 26. 01:0584.

    szerintem,mindd a ketto,ferj ,szereto izgisnek talalja az ellopott idot,ha egyutt elnenek,mas utan zexne,aki csapodar,azin nem lehet segiteni.....


    Karcsonykor egy orat vele van,aztan megy a csaladhoz,jaj de undorito.....kenyelmes frater onzo is....

    előzmény:
    maszi (82)
    2018-08-25  22:24
  20. 2018. augusztus 26. 01:0183.

    előzmény:
    maszi (81)
    2018-08-25  22:16
  21. 2018. augusztus 25. 22:2482.

    Mi lenne akkor, ha az új nőre szánt idődet a feleségedre szánnád? Esetleg akkor otthon is több lenne a szex. Ha esetleg a feleségedet is ugyanúgy kényeztetnéd, mint a szeretődet? A feleségeddel is el szoktál menni kettesben nyaralni, kirándulni, mozizni, vacsorázni, hétvégézni, stb? Ha fontos a másik nő, akkor a férfi is őszinte lesz önmagához, meg a nejéhez és mer nyilatkozni a házasságáról, és mer lépni és elválni? És utána? A következő házasságban is múlik az idő, lesz esetleg gyerek, és jön az új szerető?

    előzmény:
    ab ovo bacsi (78)
    2018-08-25  15:12
  22. 2018. augusztus 25. 22:1681.

    Nagyon rég a kezdetek óta itt vagyok az nlc-n, nagyon sok topikot olvastam, és ismerőst szereztem, akiknek hasonló gondja volt, mint a TI-nek, vagy szerető volt, mint Te. Az első férjemnél én is átéltem a megcsalt feleség szerepet, elváltam, mondjuk ennek már 30 éve, és 25 éve házas vagyok. Hogy mit gondolnak a feleségek? Először is szerintem nem járnak, vagy nagyon kevesen  pszichóhoz. Egyben biztos vagyok, hogy nem a feleség a hibás abban, hogy a férj szeretőt tart, bár általában mindig azt kérdezik, mit csináltak rosszul. Nagyon közhely, de egy házasságon dolgozni kell, és nem elég, hogy csak az egyik fél dolgozik rajta, hogy csak az egyik fél érzi, hogy ellaposodott a kapcsolat és ezt szinte mindig a feleség szokta megérezni. Ezt mindkét félnek érezni kellene. A tapasztalataim szerint a feleségek próbálnak mindenféle dolgot, hogy jobb legyen a kapcsolat, és elkezdik mondogatni a férjnek, hogy ő is figyeljen és oldják meg ketten. Persze, nyilván egy 10-20 éves kapcsolat nem lehet olyan, mint az első egy-két évben. A pasik rettentően lusták, és imádnak a langyosvízben dagonyázni, vagyis hiába próbálja őket kicsalni az asszony, nem nagyon lehet, mert leülepszenek, mint az iszap. Egészen addig, amig nem jön valaki, aki rájuk mozdul, új, friss husi, aki rátapint náluk a lényegre, a rohadt nagy hiúságukra, és aki előtt el tudják újra játszani a szuper pasit, és rettentő nagy vetítésbe tudnak csapni. Eljátszák az új nőnél a mister tökéletest, aki a feleség és család áldozata. Alapvetően minden pasi elmondja a szeretőnek, hogy a felesége csúnya, buta, elviselhetetlen, nem lehet vele szexelni, és persze ő már nem is akar. És azért azt ne felejtsd el, hogy mi szörnyű feleségek szeretjük a férjünket, és 10-20 éves emlékeink vannak velük, jóban-rosszban emlékek. Azt se felejtsd el, hogy egy szerető mindig a plusszról szól, és nem lehet összehasonlítani a házassággal, mert a házasságban minden ott van, nem a heti 1-2-3 boldog alkalom, hanem a kőkemény valóság, a háztartás, a pénzügyi gondok, a gyerekekkel való mindennapos problémák, a szülők, a tágabb család, és olyan apróság, mint egy csöpögő csap esete is. Persze, hogy a szeretőt hibáztatják az asszonyok, így védekeznek, és még ezzel is védik a férjüket.

    előzmény:
    Barackfa (65)
    2018-08-21  20:34
  23. 2018. augusztus 25. 18:5880.

    Igen ugy elnek,mint a galambok:  hol az egyik repul ki ,hol a masik.......


    Nagyon harmonikus lehet.......csak aztan a mai vilagban nehogy osszeszedjenek valami bajt,vagy gyereket..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_220790 (79)
    2018-08-25  17:28
  24. Torolt_felhasznalo_220790
    Torolt_felhasznalo_220790
    2018. augusztus 25. 17:2879.

    Tehát úgy gondolod, hogy el kell válni, vagy megbeszélni a pároddal, hogy éljetek nyitott házasságban, amiben ő is félrekefélhet? Elvégre a boldogság, gondolom, neki is jár... biztosan boldog lenne ő is egy fiatal szeretővel, míg a gyerekeiteket és a közös házatokat stb. biztonságban tudhatná a randijai alatt!

    előzmény:
    ab ovo bacsi (78)
    2018-08-25  15:12
  25. 2018. augusztus 25. 15:1278.

    Férfiként hozzászólva, nős vagyok és szeretőm is van. Sokan azt gondolják, hogy a férfiak könnyen és gondolkodás nélkül jutnak el a hűtlenségig. Megeshet, de ezen esetek zöme, csak egyszeri alkalom, vagy ha nem  akkor is csak az otthon hiányzó szex megszerzése a cél. No de mégis mikor ítélnek rosszul a nők, szeretők és feleségek? Ha a férfi jelentősen többször marad távol a családjától, esetleg bizonyíthatóan sokat költ a szeretőjére (van hogy a nyaralás is belefér, függ a férfi pozíciójŕtól, a karácsony neccesebb, de pár óra megoldható)  nos, ebben az esetben már aggódhat a feleség, mert minden jel arra mutat, hogy fontos a másik nő. Ez az a pillanat, amikor őszintén kell önmagunknak nyilatkozni a házasságunk minőségéről. Noha lehet próbálkozni "javítgatásokkal", de tisztában kell lenni azzal, hogy a javulás lehet csak átmeneti, ami egyszer elromlott, máskor is meghibásodhat, vagyis kezdődik elölről az egész. Nem szeretnék nagy szavakat használni, mégis élnem kell a lehetőséggel:Csák egy életünk van. Miért kéne boldogtalanul végigszenvedni? 

Címlap

top