Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felbukkant régi szerelem

Erzsókám
Létrehozva: 2018. június 21. 20:12

Sziasztok !


26 évvel ezelőtti szerelmem felbukkant. Jelenleg én egyedülálló vagyok. Ő állítja a nagy szerelme mindig én voltam. Meg nem nősült de van egy 10 éves gyereke akit imád. A távolság nagy köztünk, de már találkoztunk egyszer. Érdekes találkozó volt, de jól esett hogy áldozott rám időt . Naponta ír, vagy hív. Van ennek jövője ?

  1. 2018. június 28. 18:1129.

    Szólalj már meg Erzsóka  -hol tart az ügy?

  2. 2018. június 28. 16:4828.

    Napi 12x felhiv?! nalam mar ettol beindulna a riasztoberendezes. Meg a legnehezebb bevasarlolistaval a kezeben is el kell tudjon boldogulni egy ferfi asszony nelkul, legalabbis ha mar cserkesz volt, nemhogy egy idegenlegios! barmilyen urugybol is hiv, 12-szeri hivas csak munka teren elfogadhato, de mar ott is tul sok ez a probaido utan. Nem tudja magat kontrollalni, es ezt a tettlegesseg is bizonyitja. Keress inkabb masikat. Hangsulyozod, hogy mennyire nehezen jott a gyerek. Szuksegtelen, ez nem a te problemad, ne is tedd azza. Egyetertek az elottem hozzaszolokkal, atestel mar egy alapos agymosason es mar neked is az a fontos, amit o sugall neked (nehezen jott ossze a gyerek, stb...komolyan, mi kozod hozza? ha konnyen jon, akkor is a gyerek a legfontosabb, itt tiszta erzelmi zsarolasnak vagy az aldozata).


    Ha agressziv es megutott, ez az egesz topic targytalan, nincs mit keress ilyen ferfi mellett, hacsak nem az aldozat szerepet akarod magadnak. Keress olyant, aki kiegyensulyozottabb.

  3. 2018. június 26. 14:0427.

    Ez aztán egy különös ember,.... viszony.....Szerintem ne bonyolódj bele!

Címlap

top