Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeret, de kidobott

Ancsuh
Létrehozva: 2018. március 21. 11:37

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.Volt egy párom,akivel 2 év fél éve ismerjük egymást,ebből ő 5 hónapig küzdött értem.A kapcsolatunk mindig viharos volt.Nehéz természetűek vagyunk,de igazi lelki társak,legjobb barátok,akik a legjobban ismerik egymást a világon. 
2 hónappal ezelőtt volt egy durva összeveszésünk,pedig előtte hónapokig harmóniában éltünk(tőlünk szokatlan módon),ő a semmin hisztizett én pedig nagyon rosszul reagáltam le és írtó undorítóan küldtem el a fenébe.Ezek után ő jött kibékülni,de nem tudott túllépni,mert következő héten már nagyon fura volt.Mondogatta, hogy aludjak nála meg stb,de nagyon hideg volt. Nem akarta elmondani mi a baja,ezért újra felidegesítettem magam és azt mondtam, hogy hagyjuk egymást békén(rossz szokásom minden veszekedésnél"szakítani").Ezek után nem jött többet. 
3 nappal később írtam neki,ő elmondta a sérelmeit(elege van a féltékenykedéseimből,a hisztikből és hogy ilyen undorítóan beszéltem vele)és hogy részéről ennyi.Másnap jöttem rá,hogy elvesztettem,ezért könyörögtem, sírtam, de még jobban ellökött. Utána lévő nap letiltott mindenhonnan.2 héttel később összefutottunk,ő látszólag gyűlölt,de azt mondta hajlandó találkozni.Ezek után feloldott mindenhonnan.3 hétig vártam,hogy keressen,de végül én írtam rá.Először paraszt volt nagyon,de miután leírtam neki, hogy beláttam a hibáim és változtatok megenyhült.Azt mondta nem kell miatta változnom,de megbeszéljük,hogy találkozik velem. Később lemondta a talit,ezér írtam neki egy búcsúlevelet,de azt mondta ne küldjem el,lesz lehetőségem elmondani. 
Végül találkoztunk.Végig kedves volt.Elmondta hogy még szeret,de nem hiszi hogy változnék, a tőlem kapott plüsökkel alszik.Elolvasta a búcsúlevelem, mert úgy bőgtem,hogy nem tudtam.Hazafelé kétértelmű dolgokat mondott,hogy majd ha vezetek akkor megtanít trükkökre,és küldjem el neki a búcsúlevelet,mert tetszik neki és szeretné olvasgatni.Mondtam neki, hogy ne tartson ilyen bizonytalanságban mondja el,hogy ad-e egy esélyt vagy sem.Kapott 1 hetet. 
3 nappal később elhívott találkozni.Én azt hittem döntött,de nem mondott semmit.Sétáltunk a várban és dumálgattunk úgy,ahogy régen.Később is felajánlotta a talit, de lemondta.Amikor letelt a gondolkodási idő felhívtam.Nem gondolta meg magát.Azt mondja látja a változást,szeret,de szakított mert látta,hogy ahogy viselkedtem, úgy nem fog menni kettőnk között.Nem mondta ki kereken,hogy nem.(talán nyitva hagyja a kérdést,így lehet nem most,de később még együtt lehetünk.Amikor kérdeztem azt mondta "hááát nem tudom")Elmonndta,hogy amikor a városban jár mindig eszébe jutok,szokott értem sírni,és sokszor megbánta a szakítást,de mindig meggyőzte magát.
Szerintetek? 

  1. 2018. március 25. 10:0451.

    Nem érted: a hiszti időpontját meg kell választani, és utána szükség van a jutalmazásra is, anélkül nem működik. Az érzelmi hullámvasút egy bizonyos szintig érdekes a férfiak számára (lehet, hogy a te férjednek nem, de sokvan, akinek igen), életet visz a kapcsolatba. Az sem mindegy, hogy miért hisztizik valaki - olyan dolgokért kell hisztizni, amiket a férfi, ha egy kis energiabefektetés árán is, de elő tud teremteni, meg tud oldani. Nincs értelme olyan miatt hiszizni, ami mondjuk a férfi lényeges személyiségjegyét érinti pl., mert azon úgysem változtat, akkor már frusztrálódik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (50)
    2018-03-25  09:58
  2. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2018. március 25. 09:5850.

    Őszintén szólva én ezt nem hiszem... Sokszor hallom én is, hogy a női hiszti aranyos, meg kedves, és a férfiak tulajdonképpen szeretik. Egy fenét szeretik. Mért szeretnék? Gondolj csak bele egy férfi helyzetébe: fáradt vagy, éhes vagy, minden bajod van, hosszú volt a nap, és tényleg a tököd tele van már mindennel. Hazaérsz. Mire vágysz, mi várjon otthon? Egy hisztiző nő vagy egy nyugodt nő?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (47)
    2018-03-25  09:48
  3. 2018. március 25. 09:5749.

    De sok olyan pasi is van, aki olyan, mint amit mondasz. Azokkal meg veszekedni nem lehet egy jót, még akkor sem, ha szükség volna rá, mert annyira különböznek a nézőpontok. Mindenki döntse el, mi kell neki...Én pl. nem bántam meg soha, hogy az ilyen pasikkal szakítás lett a vége - nem vagyok kíváncsi a csendes-macsó-erőszakra, ha nem kell a véleményem, akkor én sem kellek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (45)
    2018-03-25  09:40
  4. 2018. március 25. 09:5348.

    Jó, nyilván az is kell az egyensúly fenntartásához, hogy amikor viszont a nő megkapja, amit akart, a férfi ajnározva van, és biztosítva arról, hogy ő a teremtés koronája, amiért lehozta a csillagokat az égről. És a nő azt is eljátsza, hogy a férfi nélkül tutira halálra lenne ítélve stb. stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (47)
    2018-03-25  09:48
  5. 2018. március 25. 09:4847.

    Azért ez nem feltétlenül van így - egy csomó pasi pont hogy bukik arra, ha ugráltatják, meg műsort rendeznek neki. Csak nyilván kérdés, hogy megfelel-e neki a műsor. A TI túllőtt a célon az utolsó előadással, de addig nagyjából megfelelt. Szerintem lehet hisztizni (már akinek ez a stílusa), de azért a nőnek mégiscsak kontroll alatt kell tartania ezt, szóval hogy tényleg műsor legyen és ne valódi tragédia. Szórakoztató legyen! Gondolj azokra a nőkre, akik kikövetelik maguknak az ilyen-olyan ajándékokat, azok pl. ilyen műsort csinálnak - és ki vannak penderítve? Nem, imádják őket ezerrel, mintha nem lehetne értelmesebb nőt kapni! De hát a pasik egy részének igenis ez kell.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (45)
    2018-03-25  09:40
  6. 2018. március 25. 09:4146.

    Na jó, de azért hisztis picsának lenni (TI-től bocs az erős fogalmazásért) hosszútávon nemhogy a párkapcsolatokban, hanem úgy egyáltalán az életben sem kifizetődő, szóval ha ezt a tulajdonságát tudja javítani, akár csak egy kicsivel, akkor az mindenképpen hasznos lehet, szerintem. Meg már csak a saját idegei miatt is... Persze, nem kell túlzásba vinni, de egy kis önkontrollt tanulni nem árthat. Szerintem amúgy jó Ancsuh hozzáállása.

    előzmény:
    castaneasativa46 (44)
    2018-03-25  06:27
  7. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2018. március 25. 09:4045.

    Mondok valamit: a közvélekedéssel ellentétben (én azt tapasztaltam), nem a kiszolgálás, a meleg kaja, a mindig csillogó lakás, sőt még csak nem a szex az, ami a legfontosabb a férfinak egy párkapcsolatban, hanem: a nyugalom. A megbízható, stabil társ. Az, hogy ne kelljen állandóan azon stresszelnie, hogy mire megy haza, hogy na, vajon ma épp milyen hangulatban lesz a nőm. Hogy tudhassa: akármilyen a külvilág, a munkahely, a közlekedés, akármennyit kell sorban állni a postán, ha hazamegy, és becsukja maga után az ajtót, akkor biztosan a béke szigetére érkezik meg.

    előzmény:
    Ancsuh (42)
    2018-03-25  00:07
  8. 2018. március 25. 06:2744.

    Sajnos, sok olyan eset van, amikor az érzelmek megvannak, de a partnerjelölt valamilyen más - a másik által nem tolerálható -  tulajdonságokkal rendelkezik. Minden párkapcsolatban el kell tudni dönteni, hogy a partnernek milyen dilijét tudjuk tolerálni - mert az nekünk még megéri - és milyent nem. Tulajdonképpen ez a párkapcsolat alfája és omegája.


    Van aki azt is eltűri, hogy a partnere mindennap megveri. Kiléphetne, de nem teszi, mert más oldalról - pl anyagi oldalról - akkora pluszt kap, hogy az neki megéri.


    Ezért én semmiesetre sem javasolnám a partner miatti  túlzott átalakítást, mert az hosszabb távon amúgy is megbosszulná magát.

    előzmény:
    Ancsuh (43)
    2018-03-25  00:10
  9. 2018. március 25. 00:1043.

    Köszönöm a hozzászólást!


    Igen ez is benne lehet a pakliban, de nem gondolom hiszen 2 es fel ev alatt elegge megismertem es rajtam kivul soha nem erdekelte mas. :)


    Ettol fuggetlenul en tovabblepek ha o ezt akarja eppen ezen vagyok. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (40)
    2018-03-24  12:48
  10. 2018. március 25. 00:0742.

    Nagyon szépen köszönöm a kedves hozzászólást. :)


    Igen volt szó köztünk házasságról es gyerekről a későbbiekben. Egy kicsit viszakozott es végül elmondta hogy azért mert attól fél, hogy ha eljegyezne akkor hetente kapná vissza a gyűrűt a hisztik miatt. 


    A héten kb 3 napra eltűntem facebookról, hogy kicsit magamba legyek. Ő volt az egyetlen, aki fél nap után felhívott, hogy nem voltam aktív minden rendben van-e velem. Amikor megköszöntem neki az érdeklődést akkor azt mondta hogy szeret és nem tart szánalmasnak amiatt, hogy probálok eltűnni és látja hogy változok.


    Ezek miatt bízom benne hogy ha nem is most de később meg lehet köztünk valami.


    Persze én addig is azon vagyok hogy éljem a kis életem és elhagyjam a rossz szokásaim, mert már en is látom hogy ezek nem segitenek es feleslegesek. :)


     

    előzmény:
    Fruzsina89 (39)
    2018-03-24  10:34
  11. 2018. március 24. 23:3741.

    Az idiota te vagy,senki nem kerdezett,mert nem neked irtam,olyan gorombak es hulyek vagytok,ez lenne a jovo ifjusag????????


    Kulonben milyen kapcsolatrol beszelsz,a fiu mar dobta!!!!!!Meg olvasni sem tudsz rendesen??????????????


    Na ebbol a baromsagbol eleg volt......

    előzmény:
    Fruzsina89 (39)
    2018-03-24  10:34
  12. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2018. március 24. 12:4840.

    Szerintem van a képben egy (több) másik lány is, és még vacillál, hogy veled melegítse-e a fel a káposztát, vagy az újat válassza. Ellentmondásos viselkedés, letiltalak-felodalak, lemondott randevúk... Ha egy pasi többször is lemondja a találkát, eleve felejtős.


    Lépj tovább...

  13. 2018. március 24. 10:3439.

    Szia kedves Ancsuh!


    Javaslom, hogy ne foglalkozz az ilyen idiótákkal, mint a kék elefánt, nem érdemes neki válaszolni, valószínűleg egy troll.


    Beszéljünk inkább a kérdésedről: láthatóan nagyon heves a viszonyotok a sráccal aminek valószínűleg az az oka, hogy te is és ő is valamiért nagyon megfogtátok a másikat, testileg, lelkileg, szellemileg, mindenhogyan. Látszik, hogy ahogy te érte, úgy ő is oda van érted, ez kétségtelen, mivel ekkora veszekedések csak és kizárólag azok között tudnak létrejönni, akik oda vannak egymásért. Azt viszont tudnod kell, hogy egy férfi/fiú másképp működik, mint egy nő, és a hisztit, kiborulást, heves reakciókat nagyon rosszul kezelik, még akkor is, ha ő is csinálja néha. A nő irányából magabiztosságot, stabilitást várnak. Azt gondolom, hogy legalább egyikőtöknek egy kicsit vissza kéne vonulnia ebből a kapcsolatból, hátrébb kellene lépni, és külső személőként megpróbálni értékelni a helyzetet: mi a célod ezzel a kapcsolattal? gondolod, hogy van jövője, el tudod vele képzelni, hogy akár később házaspárként 20-30-40-50 évet leéltek együtt, gyerekeket csináltok, és közösen nevelitek őket? Ha erre az a válasz, hogy: nem tudom, akkor még mindenképp gondolkodj el azon, hogy a heves szerelem időszaka mennyi időt ér meg neked? Gondolkozz el a céljaidon, értékeiden, ne kommunikálj vele addig, amíg nem tisztázod magaddal, hogy mit is akarsz valójában. Egyelőre ennyi, de sok tanácsot tudnék adni, mert voltam ilyen kapcsolatban, és tudom, hogy milyen érzés. Kitartás, és egyet fogadj meg! Ne hisztizz a jelenlétében!

  14. 2018. március 23. 21:0938.

    Senki nem olyan agyalagyult,mint te,mindegy mi volt hideg,de maradtal,pedig hivott,most legalabb nem hiv tobbet,goromba  egy szerencsetlen vagy!!!!!!!!!

    előzmény:
    Ancsuh (34)
    2018-03-23  12:07
  15. 2018. március 23. 18:1737.

    Ez a videó nagyon jó! :D Teljesen igaz. Köszi :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (36)
    2018-03-23  13:35
  16. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2018. március 23. 13:3536.
    előzmény:
    Ancsuh (34)
    2018-03-23  12:07
  17. 2018. március 23. 12:1235.

    Mindenkinek köszönöm, aki próbált ÉRDEMBEN hozzátenni a témához! Sajnálom, hogy másoknak olyan ingerszegény a környezete, hogy az interneten csillogtatja a nem tudását, és ezért bármilyen topik témáját elviszi teljesen más irányba.

  18. 2018. március 23. 12:0734.

    Hát szöveget értelmezni nem sikerült....az szakítás előtti pár napban volt. És nem az idő volt hideg, hanem a viselkedése.... 
    Tényleg minek pofázik bele olyan ember, aki nem ért semmit? :D 
    Amúgy meg te valami fogyatékos vagy, hogy mindent becézgetni kell? "plüssikék", "macikák", "cicukák". Engem nem zavar, de kicsit se lehet komolyan venni a mondandód :D Ne járasd már le magad még jobban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (33)
    2018-03-22  22:18
  19. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. március 22. 22:1833.

    Mondogatta, hogy aludjak nála meg stb,de nagyon hideg volt.


     


     


    Inkább a plüssikéket választottad.


    Macikákkal vagy cicukákkal szundibundiztál?

  20. 2018. március 22. 22:1332.

    Te irtad,mar elfelejtetted??????Nezz vissza akkor miket zagyvalsz,ha ilyen rossz a memoriad......

    előzmény:
    Ancsuh (30)
    2018-03-22  17:35
  21. 2018. március 22. 22:1131.

    Gratula!!!!Egy par gepelt sorbol leirod az illetto,korat,termeszetet,talan meg a fatornyos falujat is?Evvvel keresel,vagy csak hobby?????

    előzmény:
    bánat (28)
    2018-03-22  10:57
  22. 2018. március 22. 17:3530.

    És te hol olvastál együttalvásról? Kérlek ne tegyél kitalált dolgokat a sztorihoz, mert ilyen nem történt.

    előzmény:
    kekelefant (27)
    2018-03-21  21:52
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. március 22. 12:3829.

    Kimodta,hogy TI normalis?Meghivja a baratja,hogy aludjon nala,de nem megy ,mert hideg van??????Ez lehet a fergeteges szerelem!!!!!!

    idézet:
    kekelefant (27)
    2018-03-21 21:52:25

    Lehet hogy neked van igazad?

    előzmény:
    kekelefant (27)
    2018-03-21  21:52
  24. 2018. március 22. 10:5728.

    Nemcsoda, hogy ide jár osztani az észt, valószínűleg az életben senki nem áll vele szóba. Itt legalább kiadhatja a frusztrációját. Más kérdés, hogy itt sem kíváncsi rá senki és ezt mégcsak észre sem veszi...


    Ahogy írtad, valószínűleg egy rosszindulatú, megkeseredett, frusztrált 40-50 éves magányos senki.

    előzmény:
    Ancsuh (21)
    2018-03-21  16:54
  25. 2018. március 21. 21:5227.

    Kimodta,hogy TI normalis?Meghivja a baratja,hogy aludjon nala,de nem megy ,mert hideg van??????Ez lehet a fergeteges szerelem!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (19)
    2018-03-21  16:46

Címlap

top