Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megcsal a feleségem

megcsalva
Létrehozva: 2017. december 7. 19:45

Kb két hónapja gyanús lett a feleségem aki egy "hol voltál" kérdésre úgy válaszolt hogy "nem mondom meg", ekkor még azt hittem hogy semmi komoly és nem is foglalkoztam vele, de a kocsijába maradt egy papír ami kellett aznap és -mivel a telefonja ki volt kapcsolva- utána mentem oda ahol mondta hogy van. Ez egy mélygarázs, de nem volt ott az autója. Legközelebb amikor mondta hogy elmegy oda akkor már szándékosan mentem arra, persze telefon kikapcsolva, kocsi meg sehol. Majd rá egy hétre mint benyögte hogy elmegy "szaunázni", de feltűnt hogy szauna előtt nagyon kicsinosította magát, ami kissé feltűnt. Ekkor hirtelen felindulásból betettem egy mobilt nyomkövető üzemmódba a kocsijába és hangfelvételre állítottam. A kocsi egy hegy tetején egy turistaháznál állt meg és ott állt kb 2 órát. A telefon felvette hogy egy volt osztálytársával van-aki szintén házas és ő volt ez első barátja több mint harminc éve- és azt is hogy ágyneműt is vitt magával. Még poénkodtak is, hogy milyen könnyű lenne lebukni, csak elég lenne megnézni, hogy ott van-e a kocsi a mélygarázsban.


28 éve vagyunk házasok, szerintem csak kalandot keresett. Itthon -szerintem- mindene megvan, megbecsülés, évente 3-4 külföldi nyaralás, szex, pénz,  gyerekek, családi légkör, nincs semmilyen káros szenvedélyem, látszólag most is nagyon szeret. Nyilván apró veszekedések voltak, de sohasem voltam tettleges, legfeljebb a hangomat emeltem fel, de ezt is csak kb félévente legutoljára nem is tudom mikor, de több mint egy éve. Érdekesség hogy október végén nyaralni voltunk egy földközi tengeri szigeten és -látszólag- nagyon dúlt a szerelem köztünk. Most is kérdezte hogy mikor megyünk legközelebb ketten, gyerekek nélkül. 


Már belengette hogy hamarosan megint "szaunázni megy". Általában szerdánként van "szauna nap"


Én szeretném ha abbahagynák ezt a kapcsolatot, és meg tudnék neki bocsátani. Nagyon szeretem így ennyi idő után is. Mostanában felpörgettem a szexet is napi szintűre (előtte heti 2X-3X volt 28 év után is) Szerintetek hogy kellene hozzákezdeni a kapcsolat rendbetételéhez. Ehhez le kellene buktatnom a feleségemet? Ha igen hogyan tegyem úgy hogy megmaradjon a méltósága? Nyilván gáz hogy kémkedtem utána, mivel előtte még a telefonjába sem néztem bele soha, de nyilván érthető, hogy erősen gyanús lett. Kikértem a híváslistáját is és összehasonlítottam a telefonjában tárolt adatokkal. Azok a hívások amikor a pasijával beszél hiányoznak a híváslistáról 95%-ban. Volt hogy napi 5X beszélt vele volt hogy több mint félórát, persze amikor nem voltam otthon.


Szóval a kérdésem hogyan tovább, ha folytatni szeretném vele? Várjak hátha elmúlik? Borítsam a bilit? MIT  TEGYEK? Felőröl a bizonytalanság.


 

  1. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 19:2576.

    Rossz hirem van: a felesegednek most JO. NAGYON jo.

    előzmény:
    megcsalva (75)
    2017-12-09  19:19
  2. 2017. december 9. 19:1975.

    Humora van a srácnak, de azzal én sem állok rosszúl, az élethez való hozzáállása lehet hogy vonzóbbnak tűnik, mert tud szabad lenni, mivel semmi nem köti semmihez, mivel nincs pénze és nem is lesz soha. Engem köt a vállakozásom, hogy komolyan és alázattal álljak hozzá, mert abból élek, de ez csak azt jelenti hogy napi 1-2órát dolgozom vele.A többi időm szabad.Ezért is érdekes hogy a feleségem így meg meri csinálni, pedig tudja ha utána akarok nézni valaminek arra tudok időt szakítani. A jó szex biztosan tudom hogy megvan itthon is, mindig meg is volt. Öserő ott van inkább, mert már 16 évesen is Rambónak készült a srác, és most is ilyen gyerekes faszságok érdeklik, mint airsoft, katonáskodás, stb. pedig nem volt katona sem mert puhány hozzá lelkileg. Én voltam bár szerintem is hülyesgég az egész katonáskodás. Az újdonság faktor biztos bejátszik, bár kétséges hogy mennyire új a felmelegített székelykáposzta. Inkább szerintem mint első szerelem fíilig játszhat be a srác, de az meg nem tart örökké. Rá kell jönni a feleségemnek, hogy szar ez így neki, régen sem volt jó, csak ehhez idő kéne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (73)
    2017-12-09  19:07
  3. 2017. december 9. 19:0774.

    Miért mit tudnék csinálni? Elé állok hogy valja be?  És ha tagad? Pontosan ezért akarom kikérni egy szakember véleményét hogy Ö mit mond. Addig meg marad a játszma.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (72)
    2017-12-09  18:53
  4. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 19:0773.

    Annyi mindenkeppen igaz, hogy a noket altalaban nem motivalja elegge egy kockahas a felred.gashoz, hanem fontosak egyeb szempontok is. DE ezek az altalanositasok nem jok sok  mindenre, azt csak o tudja, mi vonzza a pasijaban. Jo szex? (az bizos resze), a pasi esze, humora, szabadsaga, elethez valo hozzaallasa, osereje vagy csak az, hogy ujdonsag. 

    előzmény:
    megcsalva (71)
    2017-12-09  18:29
  5. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 18:5372.

    Nem jo, mert mar jatszmaztok.

    előzmény:
    megcsalva (70)
    2017-12-09  18:24
  6. 2017. december 9. 18:2971.

    " Ha viszont becsajoznal, azt baromi rossz neven venne, csak szolok, mint no:)"


    Még ehhez: az mondják a nök nem a kalandot keresik mint a pasik, hanem az érzelmeket. Ez igaz? Mert én mint pasi ha félrekúrnék nem az érzelmek miatt tenném, hanem kalandból. Érzelmileg egy félrekúrás nekem semmit sem jelentene, olyan lenne mintha kiverném, csak azért annál jobb, de nem több érzelemmel párosulna. Lélekben nem csalnám meg a párom. Kérdés hogy a párm hogyan van ezzel, mert ugye most felborult a status quo ezért nem tudom hogy hol a fent és hol a lent.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (68)
    2017-12-09  18:19
  7. 2017. december 9. 18:2470.

    Nem akarok becsajozni, csak úgy tenni, hogy esetleg pofára eshessen amikor gyanúsít.


    Pl, most is gépelgetek már napok óta órákat. Itt van tőlem 3 méterre és biztosan kiszúrta már, ezért  a gyanúsítás, de ez nekem szerintem jó :) Vagy mégsem, te hogy látod?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (68)
    2017-12-09  18:19
  8. 2017. december 9. 18:2069.

    Nem az előzmények miatt, ezt megbeszéltük akkor  -úgy gondolom. Ráadásul semmi nem történt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (67)
    2017-12-09  18:15
  9. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 18:1968.

    Elegge tisztan latsz te is. Nyilvan lesznek meg lefutott korok, de elobb-utobb dontenetek kell, milyen szabalyok szerint eltek egyutt. Vagy nem eltek egyutt.


    Amugy tok mindegy, van-e pocakod vagy nincs, ha noci szerelmes, pont nem erdekli. Ha viszont becsajoznal, azt baromi rossz neven venne, csak szolok, mint no:)

    előzmény:
    megcsalva (66)
    2017-12-09  18:13
  10. 2017. december 9. 18:1567.

    Ja, értem, szóval az előzmények miatt nem akarsz keménykedni... Hát végülis szerintem nincs jó tanács arre, majd az idő, meg az érzelmek megteszik hatásukat...


    De a jakuzzi szerintem igenis fontos lenne, ha másképp nem megy, akkor közvetlenül a hálószobába kéne elhelyezni! Gondolom, ráfér a lakásra egy teljes csere is akár...

    előzmény:
    megcsalva (60)
    2017-12-09  17:56
  11. 2017. december 9. 18:1366.

    Lehet hogy igazad van, bár én mindent megteszek hogy visszaépítsem. Ha neki is csak egy kis kaland volt akkor részemről fátylat rá. Ha nem akkor talán az e legjobb ha itt a vége.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (64)
    2017-12-09  18:07
  12. 2017. december 9. 18:1365.

    Lehet hogy igazad van, bár én mindent megteszek hogy visszaépítsem. Ha neki is csak egy kis kaland volt akkor részemről fátylat rá. Ha nem akkor talán az e legjobb ha itt a vége.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (64)
    2017-12-09  18:07
  13. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 18:0764.

    Ez a kapcsolatnak az a vergodes-fazisa, amikor mar a szavak nem azt jelentik, amit igen, mindenki bizalmatlan mindenkivel, a felek a masikra mutogatnak, magyarazni kell a szavakat es egyaltalan, m es mindenki inden gyanus vagy azert mert tenyleg, vagy mert a gyanusitgtasokkal akarjak elterelni a gyanut...Tenyleg nem karogni akarok, de innen nemigen van visszaut, vagy csak mindket fel kitarto munkajaval, mert csak igy lehet (elenyeszo szamu esteben...) a bizalmat visszaepiteni.

    előzmény:
    megcsalva (53)
    2017-12-09  17:31
  14. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 18:0363.

    Ez egy NAGYON jo hsz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (52)
    2017-12-09  17:29
  15. 2017. december 9. 18:0162.

    Sajnos nem fér be nagyobb jacuzzi a fürdőszobába, -8 m2 az egész- meg aztán falat is kéne hozzá bontani. Ezt is akkor raktuk be -vittük fel az emeletre- amikor még nem volt lépcső a lépcsőházban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (55)
    2017-12-09  17:36
  16. 2017. december 9. 17:5861.

    Elég kevesen foglalkoznak atomfizikával :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (57)
    2017-12-09  17:38
  17. 2017. december 9. 17:5660.

    Nem szeretnék válni, vissza szeretném kapni 100%ban, ezen dolgozok. Csak nem szeretném elkapkodni, elrontani. Simán lehet hogy néhány hónap után elmúlik a rózsaszín köd, és magától kimúlik a kapcsolat, mert rájön, hogy neki nem ilyen pasira van szüksége.


    Az a helyzet, hogy egyszer én is lebuktam internetes ismerkedés közben, (kb 10 éve) de ott még csak gondolatszinten ment a dolog, még randi sem volt. Igazából akkor jöttem rá hogy nekem nincs is ilyenre -félrekúrásra- igényem, csak mint kaland izgatta a fantáziámat, de valószínűleg még ha lett volna is randi akkor is visszakoztam volna. Ugyanis akkoriban a feleségem kicsit elhagyta magát külsőleg és hiába kérleltem nem hallgatott rám -talán csakazért sem. Érdekes hogy amikor nem bombáztam a kéréseimmel akkor magától helyreállt az igényeimnek megfelelően. Lehet hogy akkor is volt lovag, csak nem ismertem fel? Szerintem nem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (58)
    2017-12-09  17:43
  18. 2017. december 9. 17:4659.

    30 éve gyerekek voltak és igazából 33 éve történt amikor együtt voltak talán 1 évig. A feleségem akkor 15 éves volt. De a srác már akkor is összeférhetetlen deviáns gyerek volt, pl le sem érettségizett, mert az szerinte hülyeség, -aztán kb 10 éve amikor hazajött úgy hogy 10 év alatt semmiféle idegen nyelv tudás nem ragadt rá- elkérte a feleségemtől az érettségi bizonyítványát, hogy az alapján hamisítson egyet magának. Sőt megkérte a feleségem hogy kérjen magának egy másolatot, mert azon elég neki a nevet kijavítani. Azt hiszem hogy akkor még a feleségem is beintett neki, azzal hogy "hülye vagy Béla" (nem ez az igazi neve)


    Szóval ilyen a srác. Többször belevágott mindenféle vállalkozásba -más pénzén- és rendre belebukott. Ma eljutott odáig hogy a saját testvérei sem adnak neki munkát -pedig megtehetnék, sőt leginkább szóba sem állnak vele.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (52)
    2017-12-09  17:29
  19. 2017. december 9. 17:4358.

    A házasságok nagy részében előbb-utóbb megcsalásra kerül sor valamelyik fél részéről, ez sajnos tapasztalat - nem a sajátom, hanem sajnos jó ismerőseim története. Szóval én a gyerekekre koncentrálnék, hogy őket vajon meddig kell még együtt nevelnetek - én ennek függvényében alakítanám a kapcsolatot valszeg.

    előzmény:
    megcsalva (56)
    2017-12-09  17:37
  20. 2017. december 9. 17:3857.

    Egyébként ennyi dugás mellett azért nem valószínű, hogy atomfizikával foglalkoznátok, főleg a feleséged nem...

  21. 2017. december 9. 17:3756.

    A srác kint vlt sokáig egy másik kontinensen, Kb 10 éve jött haza, de a FB-n 2 éve vették fel a kapcsolatot.


    Az idegesítő az hogy mostanában szinte minden nap hallok róla valami sztorit, de 90%ában negatív színben feltüntetve az ürgét, leginkább azt emlegetve hogy mekkora loser, meg hogy romokban szegénynek az élete, összeférhetetlen, gyülölködő, fasiszta, ostoba, stb. Ez egyébként mind igaz, de gondolom a feleségem a gyanú eloszlatása miatt mondja, csak hát nyilván az is gyanús hogy mennyit beszél róla.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (54)
    2017-12-09  17:31
  22. 2017. december 9. 17:3655.

    :) Igazából én csak azt nem értem, hogy a másik pasit miért nem vettétek be magatok mellé a fürdőkádba? jó, tudom, szűk a hely, de biztosan nem okoz gondot venni egy nagyobb jakuzzit...

    előzmény:
    megcsalva (53)
    2017-12-09  17:31
  23. 2017. december 9. 17:3154.

    Egyébként, ha harminc éve szakítottak, akkor te honnan tudsz róla ennyit? Csak nem szokta emlegetni?

    előzmény:
    megcsalva (51)
    2017-12-09  17:13
  24. 2017. december 9. 17:3153.

    Ma reggeli történet: tegnap elhatároztam hogy kondizni fogok és megvettem a ruhákat hozzá, a feleségem segített választani. Ti, lehet hogy a külsőmmel elégedetlen, mivel az elmúlt hónapokban cikizte kicsit a pocakomat. Tény hogy rárakódott az utóbbi időkben kb 1-2 cm-es zsírréteg és ez engem is zavar, mert sohasem volt sehol zsírpárnám. Persze a feleségemmel együtt megyünk kondizni, addig sem tud a pasijával lenni:)


    Tehát fürdünk egy kádban a feleségemmel, és erre megkérdezi hogy miért most? Meg hogy az elmúlt 30 éveben miért nem. Mondom neki: cica, mert jól akarok kinézni, hogy tetszek neked.


    erre Ő: gyanús, nincs valami nő a képben?


    - B+, meggyanúsított hogy csajom van, vagy legalábbis csajozni szeretnék, azért akarok kondizni.


    Ez már milyen? Legszívesebben az arcába mondtam volna, hogy aki itt megcsalja a másikat az nem én vagyok B+, csak azért nem mondtam, mert kedden megyek a párterapeutához, -mediátorhoz- hátha mond valami érdekeset... azt még megvárom.  


    Érdekes hogy más barátom is a tükörmódszert mondta azaz hogy csináljak úgy mintha lenne nekem is csajom. Én nem akartam, mert szerintem csak elmérgesítette volna a helyzetet, de ez tulajdonképpen az a módszer. Most eset le a feleségem reakciójából.

  25. 2017. december 9. 17:2952.

    Úgy érted, hogy 30 évvel ezelőtt már elég intelligensnek találta egyszer, csak aztán kiderült, hogy mégiscsak primitív? De most  direkt jól áll neki, hogy primitív, főleg, mivel az intelligencia relatív... Nyilván valamiért a nyers energiákra van szüksége a feleségednek, mert azt nem kapja meg tőled. De óva intenélek a látványos, izzadságszagú változásoktól!

    előzmény:
    megcsalva (51)
    2017-12-09  17:13

Címlap

top