Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Változások az NLCafén

NLCafé
Létrehozva: 2017. szeptember 4. 15:22
Kedves Fórumozók!

Némi ráncfelvarráson esik át az NLCafé. Sajnos, emiatt a Fórum és a profiloldal egyes funkciói nem érhetőek el, szíves türelmeteket kérjük! A fórumon böngészni, hozzászólni, topikot nyitni természetesen továbbra is tudtok.


Kérjük, hogy kérés-kérdés esetén az alábbi e-mail címre írjatok: ugyfelkapu@nlcafe.hu


Jó böngészést! 

  1. 2017. november 7. 16:49251.

    Eltelt két hónap. A hatalmas eredmény ami megszületett a képfeltöltési lehetőség, ami a rácfelvarrás előtt is működött. Szóval nem kaptunk ennyi idő alatt semmit, hanem csak visszakaptunk abból, amit elvettetek. Gratulálok, vállveregetős smile.

  2. 2017. november 2. 13:11250.

    Hááááááát, akkor legyen úgy, én pedig majd az ötödik hónapfordúlóra.

    előzmény:
    Tete (240)
    2017-10-25  18:43
  3. 2017. október 28. 17:25249.

    A facebook szerintem nem alternatíva, hiszen ott vállalni kell névvel, mindennel, hogyha vmilyen téma érdekel. Lehet, hogy ismeretlenektől jobban szeretném a választ.


    Én szerintem azért ült le a fórum, mert amúgy sem volt igazán használható. Úgy értem, nem lehetett a topicnyitónak üzenni, a képfeltöltés nehézkes, sokan nyitják a fórumot, elolvassák a hsz-t, de azt, hogy köszönöm, vagy vélemény a topicnyitótól a hsz-okra, hát... nem tudom, nem volt sok. Természetesen kell olyan is, aki rendületlenül gyűri a válaszokat a topicokba, így van mire reagálni. Az indexen is vannak fórumok, amelyek mennek és vannak olyanok, amik nem. A hoxa szerintem megy, mármint nem pörgős. Amit pörgősnek látok, az a gyakori, bár én ki vagyok tiltva, vagyis a hely, ahonnan netezni tudok, így sajnos nem tudok hozzászólni. Ezek a hulék nem ip címet tiltanak, hanem - szerintem - az egész hálózatot. A könyvtárból szoktam netezni, de vkit ott már letiltottak és mindenki tiltva van. 


    Amit én szeretek egy fórumban, ha rákattintok vkinek a nevére, akkor tudjak neki üzenni, lássam, hogy mihez szólt hozzá. Ha rákattintok a nevemre, akkor lássam, hogy mely topicokhoz szóltam hozzá, mikor, azokhoz mikor szóltak hozzá legutoljára, így látom,, hogy érdemes-e újra benéznem vagy várjak még x napot. Tudjam sorbaállítani db szám szerint a topicokat, így ha kedvem van, akkor a kevés hszokhoz lehet, hogy írok, kicsit felpörgetem. Lássam, hogy mely topicokhoz mikor szóltak hozzá, így ha van egy témám, és a kereső mutat 29 topicot, akkor a régiek lehet, hogy nem fognak érdekelni. 


    Ha valaki hsz-ára reagálok, akkor katt a nevére és máris írhatom a hsz-t, ne kelljen nekem beírni a nevet. Lehet, hogy én nem felejtem el beírni, mert gyakorlott fórumozó vok, de más elfelejti és találgathatok, hogy kinek írta... 


    Az is jó, ha többen reagálnak egymás után egy témára, akkor rákattintok a névre és látom a témába vágó hsz-okat. (ilyen pl. a port.hu fóruma). 


    Feleslegesnek tartom, hogy a port.hu fóruma kiírja, hogy x topicra hányan kattintottak és hányan szóltak hozzá. Az utóbbi a fontosabb. Az is felesleges, hogy egy-egy hsz-nak "nagy" helye van, pl. a startlap fóruma. Kit érdekel, hogy a hszó mikor csatlakozott, mennyit szólt hozzá, milyen csoportba van? Ráadásul a monitor hasznos felületének a felére lehet írni a hsz-t... Helypocsékolás, sőt, egy oldalra kifér 10-20 hsz. A port.hu oldalán be tudom állítani, hogy mennyi hsz-t szeretnék olvasni, pl. 90-et. Az indexen lehet 500-at is. Fogok majd 10-ével lapozni...


    Az is jó, ha beállíthatom, hogy jött-e válasz a kérdésemre, vki reagált-e. Pl. a gyakorin ha jön privim, akkor 2 napon belül üzennek, ha még nem olvastam volna. De a port.hu a legjobb, rögtön jön emailbe. 


    Az index és a port.hu fórumát szeretem nagyon, a gyakorit is, egyszerű, csak iddioták. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (231)
    2017-10-20  13:56
  4. 2017. október 27. 11:01248.

    Tényleg.4-et is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (246)
    2017-10-27  08:57
  5. 2017. október 27. 08:59247.

    Viccbol bejeloltem azt a kis keretet , hogy "kerek ertesitest ha valaki valaszol "

  6. 2017. október 27. 08:57246.

    a kepfelrakas mukodik!
    Koszonet

  7. 2017. október 27. 08:54245.

    kep kilepes nelkul


    Ezt a zoknit nem en kotottem :o)))))
    Hanem allitolag a Houston22

  8. 2017. október 27. 08:52244.

    Most meg egy proba, kilepes nelkul

    idézet:
    Mozdonj (243)
    2017-10-27 08:51:28

    .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (243)
    2017-10-27  08:51
  9. 2017. október 27. 08:51243.

    Most meg egy proba, kilepes nelkul

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (242)
    2017-10-27  08:50
  10. 2017. október 27. 08:50242.

    Uzemmodban a forum!!
    Lehet kepet felrakni
    Zokni : en kotottem :o))))
    Ja bocs, nem én : a Houston22 dicsekszik vele...

    idézet:
    Mozdonj (241)
    2017-10-27 08:47:31

    aha.Problema.
    Az elobb mukodott a Houston22-nel


    Ki kell lepni es ujra belepni , ahhoz, hogy a kepfelrakas mukodjon? Proba

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (241)
    2017-10-27  08:47
  11. 2017. október 27. 08:47241.

    Uzemmodban a forum!!
    Lehet kepet felrakni
    Zokni : en kotottem :o))))
    Ja bocs, nem én : a Houston22 dicsekszik vele...

  12. 2017. október 25. 18:43240.

    Sütök tortát a második hónapfordulóra. Azt teszek bele, amit Ti a javítás érdekében tettetek.


    Annyiban más a helyzet, hogy én nem nyomom le senki torkán, míg Ti ezt teszitek velünk.

  13. 2017. október 25. 12:51239.

    A jó munkához idő kell, a rosszhoz pedig még sokkal több.Ráncosodunk ráncosodunk.

  14. Ert
    Ert
    2017. október 25. 11:08238.

    Nagyon Kedves Ráncfelvarró Supercsapat!


    Kurvára jól dolgoztok, csak semmi látszata, valamit nagyon elkúrtatok, vagy tényleg basztok dolgozni!


    Írjatok már egy dátumot, mikorra várható a végleges üzembeállítás! Ha én alkalmazásomban lennétek nem, hogy fizetés de inkább ködbért fizetnétek minden elkúrt napért.


    Mi a cél? Tönkretenni az oldalt és elkergetni a még megmaradt felhasználókat???? Komolyan mondom sajnálom, hogy nem figyel senki rátok a vezetésből....


     

  15. 2017. október 23. 14:23237.

    Le merném tenni a nagyesküt, hogy külsős nlc alkalmazott. Több jel utal erre, mint az ellenkezőjére.

    idézet:
    Antenka (236)
    2017-10-23 14:15:17

    ......vagy pedig unalmában szórakozik itt, pedig én már ajánlottam neki hogy a saját gatyájában kotorásszon inkább.


                  Többezres állami trollhadseregeket alkalmaznak a kormányok - Magyar Nemzet

    előzmény:
    Antenka (236)
    2017-10-23  14:15
  16. 2017. október 23. 14:15236.

    Le merném tenni a nagyesküt, hogy külsős nlc alkalmazott. Több jel utal erre, mint az ellenkezőjére.

    előzmény:
    kekelefant (234)
    2017-10-21  01:12
  17. 2017. október 21. 07:32235.

    Errol a hozzaszolasomrol beszelsz?
    Ez politikai gumiszobaban tortenik : itt semmi helye.
    Nincs benne vicc.
    Mint a KKK altal autoval szandekosan meggyilkolt Charlottesville-i tiltakozonal, Trump nem itelte "belso terrorizmusnak" az esetet.
    Ennyi. 
    Minden amerikai ujsag beszelt rola.
    En rasszizmussal,sarlatansaggal, oldoklessel sosem viccelek.
    Viszont felszolalok ellene.
    Es ezt Te meg hazugsaggal es hirnevkeltessel sem fogod megakadalyozni/leallitani.
    Latom, hogy jossz utanam es kotekedsz/hergelsz/belemkotsz.... de en nem allok le kozelharcra: a csunya szemelyeskedes nekem nem kenyerem.


    Mozdonj

     


    2017. október 2. 23:1412549.
    Las Vegas...feher ember csinalta ...
    Feher csinalta , tehat  nem beszel a nagyfonok Trump terrorista aktusrol ?????

    ... Egy faszfej nyilvanos helyen a leheto legtobb embert le akar puffantani... ez a terrorista aktus definicioja Usa-eknal...
    Ideje arrol beszelni , hogy miert is nem lett semmi abbol , hogy a lovoldozo/fenyegetozo  sheriffeket lefegyverezzek....
    Ez a nagy jotetemeny  ///=legyen csak mindenkinek fegyvere , oszt majd eloszedjuk, ha a "szemeteket"  megunjuk////   is Trump szar valasztasok elotti igerethalmazaban/ajandekcsomagjaban diszelgett.... 
    Hat most majd orra ala lesz dorgolve
    ****

    Ennek a hozzaszolasnak van elozmenye s van folytatasa.
    ***
    kekelefant
    2017. október 3. 00:2612550.
    Hogy nem sul le a kepedrol a bor?????Ennyi ember meghalt es megsebesult,mert valaki bekattant,meg nem tudjuk ,hogy miert,es te itt gunyolodsz?????

    Nem felsz hogy rad szakad az eg??Velejeig rossz ember vagy,aki meg egy tragediabol is viccet csinal,neked semmi emberi erzesed nincs????
    Torolve vagy,meg az emleked is,mint ha sosem lettel volna.
    előzmény:
    Mozdonj (12549)
    2017-10-02  23:14
    *****
    Mozdonj



     
    2017. október 4. 07:1412565.
    A kutya ugat s a karavan halad.... Szegeny szegeny Amerika....
    Mai szennyes , roviden : ????????????
    Szenilis lett-e  a first-csaladfo ?

    Lemondhatta volna a Porto Rico-i  utazast , Las Vegas miatt ... mert nem mindennap "buszkelkedhet"  megvert recorddal : az orlandoi lovoldozesben , 477 nappal a Las Vegasi elott , "csak" 48 ember halt meg..
    477 nap alatt 521 lovoldozes volt az Egyesult Allamokban , 585 halottal es 2156 sebesulttel...
    Trump  nem ismeri el, hogy belso terrorizmusrol van szo.
    Szot sem akar hallani arrol, hogy talan le kellene szerelni a sok ven faszit, akik ide-oda fenyegetoznek a nekik nemtetszok lepuffantasaval...
    Odahuz inkabb Porto Ricoba "reprezentalni" , s az aldozatok vigasztalasara szant beszed kellos kozepen szemukre hanyja, hogy szetrugjak az Allamok evi koltsegveteset....
    Megszoritja a mar inzultalt polgarmesterno kezet es/de nem hagyja meg sem mukkanni : magasra emelt orral tovabbigyekszik....
    Bejelentkezik a segelyosztok koze s mint a TV-s realiti-jatekon, valasztasi meetingen, vagy a biciklis Tour de France bemelegito hirdetoinek a rago es egyeb gumit dobalo kocsijai : ! papirkeztorlo csomagokat dobal a tomegbe , mondvan : "szorakozzatok" =“Have a good time!” ??????????
    *************
    Izelito az extremjobb  nyelvezetrol s hangulatrol a polgumi topikbol:
    kekelefant
    2017. október 3. 22:4412564.
    Nem letezel!!!!!!Ki vagy radirozva,te szornyeteg.......
    Es ez volt az utolso......
    ******
    Egy buzi agitátor nem fogja megbocsájtani hogy nem sikerűlt becsempészni egy másik buzit elnöknek.
    ***
    beirasai amit IGAZKent idekopkod semmi más mint hamis szszélsőbaloldali provokáló propaganda, amit IIGAZSÁG címen hangoztat. Egyetlen mód van ilyenekkel elbanni: NEM KELL ESÉSZREVENNI.
    o egy nagy nulla, aki valaki szeretne lenni, és amíg valaki is észreveszi addig el... Ha senki, akkor MEGHALT.
    temessuk öt el, talán a pokolban mar várnak rá a többiek, hasonszőrű agy betegek.
    BÉKE  póraira!
    *****
    Sheriff-2
    2017. október 3. 15:4112560.
    Hazugság minden szavad,azért neveznek téged sunyinak.


    ............................


     








     




    előzmény:
    kekelefant (234)
    2017-10-21  01:12
  18. 2017. október 21. 01:12234.

    A forum azert pukkant le,mert ilyenek mint az embernek [mozdony]nem nevezheto egyenek irhatnak.


    Nem tudom ki hallott a szornyu lovoldozesrol Vegasban,amikor egy bekattant pasi lelott tobb mint 50 embert,es sokkal tobbet sulyosan megsebesitett,teljesen varatlanul tortent,kozben kiderult,hogy a bekakkant pasi aki ongyilkos lettt,sulyos agytumora volt.


    Ez az embenek nem nevezheto  [mozdony],pedig viccet csinalt belole,kirohogte magat,ennek artatlan emberek elete nem szamit,mar varjak a pokolban,ezt meg el tudtam intezni!!!!!!!!!!


    hat csoda,hogy amig ez meg bejarhat,senki mas nem akar????????????????

    előzmény:
    cabron (230)
    2017-10-20  13:02
  19. 2017. október 20. 22:56233.

    Nem avult el szerintem. Dehogy.


    Az egy dolog, hogy manapság, mióta létezik a facebook 3 másodperc alatt leordítják a fejed vadidegen, közömbös senkik, ha nincs felrakva fotód, mert szerintük nem vagy "hiteles" , amikor hozzászólsz bármihez. Szeretem, amikor ugyanezek az emberek ettől függetlenül azért igényt tartanak arra, hogy arc nélkül vhol tanácsot kérjenek, amikor tetvesen jön haza az iskolából a gyerek, amikor poloskás a lakásuk, amikor egészségügyi, szexuális problémájuk adódik, amikor minta családként pózerkednek, de közben csalja és/vagy veri őket a párjuk, amikor munkahelyet akarnak váltani, etc. Millió helyzet adódik, amit nem óhajt kiteregetni senki, amikor vkinek rohadtul nincs rá igénye, hogy megőrizve a "hitelességét" az összes ismerőse, rokona, kollégája belelásson az intimszférájába, a legbelsőbb magánügyeibe. Erre való a fórum. Az ilyen közösségi terekre, a névtelenségre mindig lesz igény. Ezt itt egyszerűen szétverték az állandó változtatásokkal és azzal, hogy az utóbbi pár ilyen alkalommal már egyre látványosabban tojtak a fórumozók fejére, véleményére, mi több láthatóan kicsit sem érdekelt senkit, ha végleg elfogynak innen az emberek. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (231)
    2017-10-20  13:56
  20. 2017. október 20. 14:03232.

    es azert most is lehet jokat vihogni... pl a vito panelmagus frusztralt pofijat elkepzelve .....
    Jatssza a sertett hokuszpokuszt , hogy O nem ad tanacsot Neten a Trollok /ez en vagyok/ miatt , irjon neki privit a szerencsetlen esztikeee , akit a szerelmi kotes erdekelt...
    Kivancsi vagyok , meddig ragta a karmait a privit varva , mire rajott , hogy mar nincs privi

    előzmény:
    cabron (230)
    2017-10-20  13:02
  21. 2017. október 20. 13:56231.

    Szerintem maga a forumozas valt elevultté .
    Mindenhol.
    Nem csak itt az nlcafen .
    Az indexen is , a hoxan is , a canadahunon is.
    Uj kommunikacios feluletek vannak feltalalva es mi megoregedtunk...
    Faj a dolog ,persze ,  mert szerettuk , mert a forumozas eltunesevel  a mi tortenetunk/eletunk egy resze tunik el ...
    De a pohar nem csak felig ures lehet..lehet az felig teli......egy honap mulva meglatod, hogy ujra jo lesz

    előzmény:
    cabron (230)
    2017-10-20  13:02
  22. 2017. október 20. 13:02230.

    Na, jóvan mennyémá!


     


    Szerinted  miért pukkant le ennyire a fórum? Mert a sok ráncfelvarrásnak köszönhetően egyre kevesebb embernek van kedve itt cseverészni. Egyre szarabbra "fejlesztették" ugyanis. Mert kóklerek, szar szakemberek és szar munkát végeznek. Ennyi.


    Ja, és igen. Hagyni kellet volna a régit, amíg meg nem érkezik a használható új.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (228)
    2017-10-20  10:36
  23. 2017. október 20. 10:39229.

    a gacen , a txitteren?????????? szemuveg--->a gacen , a txitteren=face, twitter

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (228)
    2017-10-20  10:36
  24. 2017. október 20. 10:36228.

    Kikutattál egy pár dolgot, hogy mihez hogy lehet hozzáférni, ettől még teljesen abnormális ez a rácfelvarrás. Nehogy már csak körmönfont módon lehessen használni az oldalt?

    idézet:
    cabron (215)
    2017-10-18 07:54:35

    En tudom , hogy dolgoznak az oldalon es hogy a munka halad...
    Hat hete nezem , mi tortenik es lattam mar valtozast...
    Nem boszorkanysag kovetni a munkakat : az egered jobb gombjara kattintasz , es belepsz arra az oldalra , ahol az oldal "kode-programja" nyilvanos.
    Itt latod a csatateret.... olvasgassad a "rem"-eket , legtobbje zölddel van irva, remisalt emlekezteteseket. Ide ezt fogjuk berakni , oda azt stb.... ha ezt olvasgatod , latod, hogy mi van meg tervben...
    E miatt vagyok positiv es mivel rengeteget fejlesztettem aktiv hangya eletemben , tudom, hogy atirni egy letezo oldalt  sokkal hosszabb , mintha egy teljesen uj rendszerrel kezdtek volna valami ujat - es parhuzamosan  itthagytak volna  egy ideig az itteni fogcsikorgatoknak a regi rendszert , vagy egy archivum-szeruseget..
    Sajnos a FORUMunk a legelevultebb  es a legkevesbbe latogatott resze a noklapjanak.
    A napi latogatottsag az össz Nlc- n 300-400 ezer ember.
    Ez is nyilvanos adat .
    Itt , a FORUMon , alig lezeng valaki : a reggeli elso hozzaszolas este meg lathato...
    E miatt nem elsobbseg a Forum fejlesztese.
    Eloszor gondolom , hogy a nagyon latogatott reszeken cserelik a pelenkat...az surgos... a gacen , a txitteren , ott vesztenek kuncsaftot..
    Turelem kell gyerekek es a beszologatasok helyett precizen leirni a panaszokat...hogy szamba legyenek veve amikor ideer a programozok csapata...

    előzmény:
    cabron (215)
    2017-10-18  07:54
  25. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. október 19. 18:58227.

    az hogy fér bele a nagy becsületes lényedbe, hogy a degeneráltnak ugatsz mert állítgat rólad ezt azt


    és te meg pont úgy állítgatsz ezt az (220)


    csak úgy megemlítem


    normális érv erre nincs, szóval fölöslegesen akarnád ezt megmagyarázni


     


     

    előzmény:
    vitopmd (223)
    2017-10-19  01:32

Címlap

top