Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megéri küzdeni?

Torolt_felhasznalo_677896
Torolt_felhasznalo_677896
Létrehozva: 2017. június 17. 23:42

Sziasztok! 


Igazából nem is kérdést teszek fel, csak úgy érzem, ki szeretném írni magamból a gondjaimat. Igaz, már felnőtt 27 éves nő vagyok, és ezt el kellene tudnom magamtól döntenem, mindenesetre ha valaki hasonló helyzetben van, vagy értelmesen hozzá tud szólni, ne tartsa magában :) A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt, ő is ugyanannyi idős, mint én. A gondok kb két éve kezdődtek, mikor először észrevettem, hogy más nőknek írogat. Amivel még nem is lenne gond, ha nem tette volna egyértelművé, hogy azok a nők be is jönnek neki. Persze észrevettem, veszekedés, aztán békülés, ígéret, hogy soha többet nem fordul elő, és ugyanúgy csinálta tovább. Aztán egyre rosszabb lett a helyzet, nem törődött velem, hétvégenként bulizni járt a haverjaival, én otthon, hozzáteszem, már együtt éltünk. Továbbra is csajozott, egyszer elegem lett, elköltöztem. Nem vette komolyan, sajnos én sem... Békülés, ígéretek. Majd jött egy lehetőség, németországi munka. Na, gondoltam, új élet, új helyen, próbáljuk meg. Hát már a második héten saját szemmel láttam, hogy miket írogat megint másoknak... Ekkor már ott tartottunk, hogy szex sem volt köztünk, ami azóta se javult, kb havi 1 alkalom vagy annyi sem. Mondtam neki, előadta az áldozatot, aztán szokásos rutin, minden megy tovább. Nem kellett sokat várnom a következő alkalomig. Míg én dolgoztam, ő otthon ült és másokat szédített. De jó nő vagy, stb... Nekem soha nem mondott ilyet. Mondtam neki, még ő volt felháborodva, megsértődött, hogy pakol és hazamegy. Másnap beállított egy virággal, hogy ő nagyon szeret, és tényleg soha többet nem csinál ilyet. De akkor már végérvényesen eltört bennem valami. Ennek már 3 hónapja, egyáltalán nem tudok bízni benne, nem tudom elhinni, hogy tényleg abbahagyta. Érzem, hogy ennek így nincs értelme, de nem tudok lépni. Nem szeretem, csak sajnálom. Sajnálom, hogy mi lesz, ha szakítok vele, hazamegy, mennyire fog neki fájni. De azt is tudom, hogy jelenleg ez nekem a legrosszabb, egy rossz kapcsolatban szenvedek, ahol nem kapok meg semmit,amire nőként szükségem lenne, semmi törődés, szép szavak, semmi, csak a kritika és veszekedés állandóan. És ez neki sem jó. Már több alkalommal írta másoknak ( lányoknak, nekem nem mondja ), hogy elege van a kötöttségből... Ha én kérdezem, sose mond semmit, csak hallgat. Miért ilyen nehéz lépni és változtatni? Tudom, mit kellene tennem, és tudom, hogy az lenne a legjobb, de nem megy... Már másra vágyom, szabadságra, kötetlenségre, és neki is ez kellene, mert a mi kapcsolatunk már nem kapcsolat, csak együttélés, egyik napról a másikra vagyunk és ennyi....


Köszönöm, ha elolvasod :)

  1. 2017. június 25. 13:4953.

    Igazság szerint nem neki, Neked fog fájni. Csak ezt nehéz bevallani, hogy félünk tovább lépni. 27 éves vagy, most kell lépned, ha egyszer egy tartalmas, szép kapcsolatban akarsz élni, családban. Ne járt úgy, ahogy egyik barátnőm, évekig nem mert kilépni egy kapcsolatból, amikor megtette, akkor szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb viszonyok jöttek, mire megtalálta a hozzá illő Társat, elment az idő. 39 éves, lombik előtt állnak..

  2. 2017. június 24. 11:2852.

    Kutyából nem lesz szalonna.Sohasem változna meg, ilyen a természete.Minél előbb rúgod ki, annál előbb túl leszel rajta, és kezdessz új életet.Aztán most tanulj belőle, rövidre kell fogni a gyeplőt és soha ne add ki magad hogy mennyire szereted, mert visszaélnek vele.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_677896 (13)
    2017-06-18  16:24

Címlap

top