Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Izmos nők

dreamery
Létrehozva: 2017. június 3. 11:49

Nagyon izmos, vagy testépítő nők, nektek milyen férfiak jönnek be? Kizárólagos szempont, hogy a férfi izmosabb legyen és csak utána jönnek a belső és egyéb külső tulajdonságok vagy ez nem feltétel?


Nagyon tetszenek a nagy erős izmos nők, hatalmas karokkal, combokkal, válakkal, de nem tudom, hogy lehet-e esély, ha én nem gyúrok. Mi a véleményetek és tapasztalaitok?

  1. 2017. június 5. 12:1426.


    Nem rólad írtam, fogalmam sincs a méreteidről és nem is érdekelnek.


    Rendben, vitázzunk.


    A szépség, amit mi ideálnak nevezünk, az belénk van kódolva. Az ettől túlságosan eltérő egyedek szaporodás szempontjából nem szerencsések. A túl vékony, vagy túlságosan hájas alkatú emberek természetesen tetszhetnek valakiknek, ez nem is vitatéma. Viszont általánosságban egy épkézláb ember nem kívánja meg őket, hacsak nincs valami káosz a fejükben a nemi vágy terén.


    Az ember eredendően nem kövérnek, szenvedélybetegnek született, ezt mindenki saját maga műveli saját magával. Elfogadni lehet az ilyen embereket, de ez legfeljebb megtűrés. Tudat alatt viszont el vannak utasítva, hiszen nem képesek a vágyaikat megzabolázni. Tudat alatt mindenki egészséges partnerre vágyik, viszont a képességeihez és külsejéhez mértet talál magának. Egészséges férfi előnyben részesít egy normál méretekkel rendelkező nőt. Nincs olyan nő akinek a szent lelkébe szeret bele egy férfi első látásra. Legfeljebb ad az átlagostól eltérőnek egy esélyt, ha lát benne fantáziát.


    A zsíros test látványa igenis visszataszító. más az ha valaki önmagából indul ki és önmaga megnyugtatásaként kikéri magának, és megint más az, amikor egészséges alkatú emberek szembesülnek azzal, hogy az embertársaik zöme kövér. Az egyik saját magát védi, a másik viszont kimondja azt, amit mindenki lát. Ha valaki sértőnek találja, tehet ellene.


    Mindenki izzad, a verejtékmirigyek működnek, hűtik a testet melegben.


    Túlsúlynál nem a tisztálkodás hiánya a fő probléma, ha figyelmesebben olvastad volna, akkor látod hogy nem azt tettem szóvá. A zsírnak van egy igen kellemetlen, mondhatni bűzös szaga. És ez a bőrön keresztül párolog. Mielőtt belém kötsz megjegyzem hogy kismértékű, fogyni nem lehet tőle, de érezni azt nagyon lehet. Illető nem érzi, megszokja, az az ő illata. Nyilván éreztél már sült zsír, szalonna illatot (szagot). Hasonlót lehet érezni, csak emberre jellemző illatokkal.


    Az pedig már másik téma, hogy manapság erősen nem ajánlatos a 35 fokos melegben ücsörögni, sétálni, legfeljebb fedett könnyű ruhában és sapkában vagy kendőben, ami véd a naptól. A nők többségének a bőre bizony ronda. Kiteszik a bőröket a ráncosító napnak, és szoláriumnak. A bőr bosszúja nem marad el, aszott ráncos bőrük lesz 15-20 év múlva. A barna bőr valóban vonzó, de az csak ideiglenesen barna, hacsak nem született valaki romának. Hosszútávon később lesz meg a böjtje az elmezavarnak, az viszont tartós károsodás. Érdekes hogy a romák és barna bőrűek viszont fehér bőrt szeretnének. A fehér bőr az ártatlanságé, az elit jelképe.


    A modorom nyers, viszont csak vitázom.


     


     

    előzmény:
    Babyface83 (25)
    2017-06-05  11:11
  2. 2017. június 5. 11:1125.

    A szépség, a vonzó külső relatív fogalom. Közhely, de igaz. A topicindító például az izomkolosszus nőket találja szépnek, az én párom (meg még sokan) taszítónak tartja őket. Vannak, akik igenis a szépnek tartják a teltebb nőket, olyan is akad (bár nem sok, gondolom), akiknek az extrémen túlsúlyosak tetszenek. 


    Valamint a kövérségnek is vannak fokozatai. Nem tudom, én például a te fogalmaid szerint annak számítok-e, kb 60 kiló vagyok a 150 centimhez, szóval nem vagyok vékony, vannak zsírpárnáim. Nem kérem, hogy bárki is elfogadjon, vagy szépnek tartson, ha neki nem ilyen a szépségideálja. Akinek tetszeni akarok, annak tetszek így, és nekem csak ez számít :) Szóval nem, nem kell hogy elfogadj te vagy bárki más, de a sértő jelzőket (mint például azt, hogy gusztustalan) kikérem magamnak. Az izzadás pedig nem csak hájfüggő. Nyilván egy bizonyos fokú túlsúly után nehézkesebb a tisztálkodás, és izzadékonyabbá válik az ember az összeérő bőrfelületek miatt. De én például a túlsúlyommal nem váltam izzadósabbá. Gyakorlatilag soha nem izzadok, akkor sem izzadtam, amikor vékonyabb voltam, és most ducibban sem. Tegnap kint ültem a 35 fokban, tök jól esett, egy cseppet sem izzadtam, nem volt melegem, én ilyen típus vagyok, szóval magamból kiindulva nem gondolnám, hogy egy kövér ember törvényszerűen büdös is.

    előzmény:
    Nikita 666 (24)
    2017-06-05  10:57
  3. 2017. június 5. 10:5724.

    Hogy a cáfolat folyamatban legyen: rendben vagyok önmagammal, mégis zavar a sok kövér ember magakelletése. Nekem ne mondják hogy szépek, nem, nem szépek. Ne mondják hogy betegség miatt kövérek, nincs az a betegség ami normális étkezés mellett túlsúlyt okoz. Ne kérjék hogy fogadjam el őket úgy, ahogyan kinéznek. Aki elégedett a kinézetével, az nem kér másokat arra, hogy fogadják el, az elereszti a füle mellett a beszólogatásokat. Márpedig ha ők nem elégedettek önmagukkal, akkor miért kérik hogy mások fogadják el őket?


    Ördögi kör, amelynek a megszakítása akkor lehetséges, ha a kövér ember elkezd fogyni.


    Kövér ember nem viszonyítható sem bálnához, sem pedig disznóhoz, mert eme két állatot nagydarabnak teremtette az Isten. Ahogyan egy bálna vagy disznó bizarr és beteges képet nyújtana soványan, ugyanúgy az ember is meglehetősen bizarr és beteges képet nyújt elhízottan. Viszont a kövér ember valóban undorító. Gusztustalan látvány a csüngő, himbálódzó zsírréteg. És mit mondjak, kánikulában meglehetősen bűzös is. Nem tud valaki annyiszor tisztálkodni, hogy az olvadó zsír ne üssön át a pórusain, és ne kezdjen irgalmatlan szagokat árasztani önmagából. Ezt már csak tetézi az, hogy a nők mélyen kivágott zsákruhában paskolgatják a hónaljukat, pár méteres sugarú körben jelezve hogy ők ott állnak.


     

    előzmény:
    Babyface83 (22)
    2017-06-05  09:20
  4. 2017. június 5. 10:3823.

    Te talán nem tudod, de egy 70 éves hibbant öregasszonnyal folytatsz párbeszédet.


     


    Ne itt kérdezgelődj, sőt, sehol. Ha megtetszik egy nő, menj oda hozzá, lesz ami lesz. Az 50% esélyed megvan rá hogy kialakul valami. Ha nem "mersz" azt a nők megérzik. Egy magabiztos férfi bármilyen testi adottságokkal sokkal szexibb, mint egy külsőre tökéletes ám félénk, aki fél a visszautasítástól. Ha egy jó nőhöz odamegy egy gyengébb kaliberű férfi, a nő mit gondol szerinted? Vagy azt hogy részeg, vagy azt hogy olyasmit tud, amivel a külsejét kompenzálja.


    Egyszóval: próbálkozz.


     

    előzmény:
    dreamery (21)
    2017-06-05  00:12
  5. 2017. június 5. 09:2022.

    Csak egy dologra szeretnék reagálni:


    " Itt, a kövéreket istenítő platformon."


    Na ne már... Biztos egy oldalt nézünk? :) Minden kövérebb szereplőjű cikkhez jön a komment áradat, egymást túllicitálva bálnáznak, undorító disznóznak (és ezek még a legfinomabb kifejezések az itt olvasottak közül). Ne érts félre, csinálják ha nekik ez okoz örömöt, úgy gondolom, hogy aki tényleg rendben van önmagával, azt nem zavarja az ilyesmi, csak cáfoltam a fenti állításodat.

    előzmény:
    Róza555 (10)
    2017-06-03  22:21
  6. 2017. június 5. 00:1221.

    Valaki mély nyomot hagyott benned. Azonban ezt ne rajtam vezesd le kérlek.

    előzmény:
    kekelefant (20)
    2017-06-04  23:29
  7. 2017. június 4. 23:2920.

    Kit nezel hulyenek?Azert mert te feleszu es kismeretu vagy,mas normalis,hallottal a santa kutyarol,menekuljon aki tud.......

    előzmény:
    dreamery (16)
    2017-06-04  16:48
  8. 2017. június 4. 20:1419.

    Ha meg tudod gyúrni a vasárnapi húsleveshez a tésztát, akkor még van esélyed. Persze legjobb , ha meg is főzöd!

  9. 2017. június 4. 17:3218.

    Nem pityogok, hanem megkérdeztem, hogy csak a testépítő pasik jönnek be nekik, vagy ez nem kizárólagos szempont.


     


    A fitness modellek nem tetszenek, a nagydarab erős vagy az izmos testépítő alkatot preferálom, persze ez szubjektív szépség ideál.


     


    Mivel gyerek korom óta sportoltam és jelenleg is lejárogatok terembe edzeni, ezért sportos és izmos is vagyok, de nyilván nem olyan szinten kidolgozott és méretű izmokkal rendelkezem, mint egy testépítő. A fegyelmezettséget és a kitartást tisztelem és ismerem is, pl. a küzdősportokhoz esetében sem árt ha van, de az élet nagyon sok egyéb területe is megköveteli.


    A külsővel, mint a megismerést megelőző első benyomással kapcsolatban teljesen igazad van. Éppen ezért született meg a kérdés, hogy csak testépítők jöhetnek szóba, vagy esetleg elég egy csak sportos izmos alkat is, amin azért látszik, hogy szintén van benne munka.

    előzmény:
    Róza555 (10)
    2017-06-03  22:21
  10. 2017. június 4. 16:5117.

    Akkor beteljesült :P

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (8)
    2017-06-03  20:51
  11. 2017. június 4. 16:4816.

    A topik kiírásáig nem jártam még itt.

    előzmény:
    kekelefant (11)
    2017-06-03  23:36
  12. 2017. június 4. 16:4615.

    Az egyéni véleményük érdekel, mielőtt odamegyek ismerkedni, hogy tudjam nagyjából milyen reakciókra számíthatok. Lehet kiröhögne, hogy én meg mit akarok egy nagyobb nőtől. :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (13)
    2017-06-04  11:38
  13. 2017. június 4. 16:4214.

    Az összhatásról írtakkal abszolút egyetértek, viszont addig el kell jutni. De nem tudom, hogy a testépítő alkat nekik előny, vagy pedig kizárólagos feltétel? Ha számukra feltétel, akkor ugye szóba se áll, tehát el sem jutunk az egyéb tulajdonságokig. Erre irányult a kérdésem.


     


    És természetesen nem elég egy kapcsolathoz annyi, hogy nagydarab vagy extra izmos, ez csak az ízlésem, ahogy írtad is, más dolgoknak is passzolna kell.

    előzmény:
    castaneasativa46 (9)
    2017-06-03  21:03
  14. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2017. június 4. 11:3813.

    Nem veszed őket egy kalap alá, mégis azt írod, a vélményÜk érdekelne. Olyan nincs, mindegyiküknek saját, külön véleménye van a kérdésről. Emberek, nem felfújható babák. Szóval ismerkedj velük, és ki fog derülni, mit szólnak hozzád. Egy jótanács: testalkattól függetlenül minden nőnél libidókiller, ha csak valami fétismánia miatt közelednek hozzájuk...

    előzmény:
    dreamery (3)
    2017-06-03  16:08
  15. 2017. június 4. 00:4312.

    Az a no aki a rovidlabu voros pasikat szereti[mint a kis Kabos volt]az beteg......

    előzmény:
    Babyface83 (2)
    2017-06-03  14:46
  16. 2017. június 3. 23:3611.

    Emlekszem rad!Te vagy a 14o centis mitugrasz,azt hittem mar kidobtak otthonrol....

    előzmény:
    dreamery (5)
    2017-06-03  16:51
  17. 2017. június 3. 22:2110.

    Mekkora poén ez a topik.  Itt, a kövéreket istenítő platformon.


    Egy biztos, hogy azoknak akik versenyszerűen ezzel foglalkoznak, de még a hétköznapi, edzőterembe járó, jó alakú nőknek sem jönne be egy nyúl Béla, női fórumon pityogó manus.


    De félre a tréfát: a testépítő nők, szerintem rettenetes amit tesznek magukkal, lapozzunk a lágyabb vonalakra. A fitness modellek akiket ismerek, nem csupán a szuper kinézetük, de egyszerűen életmódjukból adódóan nem jöhetnek szóba, csak hasonló életvitelű - ergo izmos férfiaknál. És ez oda-vissza igaz.


    Ilyen mértékű fegyelmezettség, kitartás mind az edzésben, mind az étkezésben, mind a napi ritmusban, egy átlagembernek érthetetlen és követhetetlen.


    Az a helyzet, manapság a plazmatest, a kontrollálatlan falánkság stb. a társadalomban az elfogadott. Gáz rendszeresen edzeni, hiszen súlyokat emelgetni még fájdalmas is lehet, gáz a táplálékkiegészítők fogyasztása, szánalomra méltó a diéta betartása, gáz a szépen kidolgozott test. Meg különben is honnan van ideje, ereje, pénze minderre?


    Nagyjából vágod ugye, hogy miért hasonló körből választanak ezek az emberek.


    Nekem a baráti köröm nagyobbik része is a teremből van. Hasonló értékrend és életvitel okán. Gondolhatod egy párkapcsolatban: tunya/beteges/plazma/bagós/iszákos vs. aktív/egészséges/izmos vonatkozásban a fentiek mennyire kiéleződhetnek?


    Ami pedig az emberek állítólagos felszínességét illeti, hogy elsőre a külső számít és ez milyen már....


    Mégis mi számítson? Mi az első benyomás? Az egy dolog, ha megismerem és gyík a természete akkor lapát, de bizony az első benyomás a külső, de majd a jóemberek/széplelkek megmagyarázzák ez milyen felszínes.


    Persze mert nem jut nekik más, mert maguk is gyenge kinézetűek. Átlagjulcsák, átlagjóskák.

  18. 2017. június 3. 21:039.

    Érdekesek ezek a kérdések. Azt is kérdezhetnénk, hogy bejönnek-e a szőke hajú, a hosszú lábú, stb. nők valakinek. Szerintem az összhatás számít minden kapcsolatban, amiben benne vannak a külső és a belső értékek- Lehet valaki extra izmos, ha egyéb vonatkozásokban nem lehet a tulajdonságainkat összeegyeztetni. 


    S hogy még bonyolultabb legyen a dolog, az újdonság varázsa hamar elillan, a körülmények is változhatnak. Ezért értelmetlenek a szépségversenyek is, mert néhány paraméter vonatkozásában hirdet győztest, vagy vesztest.


    Persze az elképzelhető, hogy valamilyen tulajdonság előnyt jelent, de ezt sohasem szabad önmagában meghatározónak tekinteni - szerintem.

  19. 2017. június 3. 20:518.

    Szerintem arrol almodoznak  , hogy egy noklapjan locsogo alfahim csapja nekik a szelet 

  20. 2017. június 3. 17:337.

    Azt sem :D 

    előzmény:
    Trafógyöngy (6)
    2017-06-03  17:05
  21. 2017. június 3. 17:056.

    Inkább pofoztatnád magad vele? Kis kéjenc.

    előzmény:
    dreamery (5)
    2017-06-03  16:51
  22. 2017. június 3. 16:515.

    Nem pofoznám, hanem kényeztetném :D

    előzmény:
    Trafógyöngy (4)
    2017-06-03  16:42
  23. 2017. június 3. 16:424.

    Birod a jó nagy pofonokat is.He?

    előzmény:
    dreamery (3)
    2017-06-03  16:08
  24. 2017. június 3. 16:083.

    Nem veszem egy kalap alá, csak érdekel a véleményük, illetve, hogy milyen elvárásakat támasztanak egy férfi belsň és külső tulajdonságaival szemben? Nem zavaró-e nekik, ha ők az erősebbek? Nagyon tetszik, ha egy nőnek nagy férfias izmos karja, robosztus válla van, de ugye jellemzően a nők szeretik ezt csak fordítva. 

  25. 2017. június 3. 14:462.

    Szerintem nem kellene egy kalap alá venni az izmos nőket sem, nyilván egyiküknek ez jön be, másikuknak az...


    A te példád is azt mutatja, hogy milyen sokféle ízlésük van az embereknek, mert sok férfi meg kimondottan írtózik a nagyon kigyúrt, férfias nőktől. Tehát ha most jön egy izmos nő és azt mondja neked, hogy neki csak a vörös hajú rövid lábú pasik tetszenek, attól még egy másiknak tetszhet egy magas szőke :)

Címlap

top