Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerintetek sincs értelme?

Kendra
Létrehozva: 2017. Április 7. 12:10

Sziasztok!

Felvételi alkalmassági (óvónő) miatt vettem pár órát a volt gimis énektanáromnál. Azt mondta,szép szoprán hangom van,de meg kellene tanulnom,hogyan énekeljek. Szerinte érdemes lenne foglalkoznom a hangommal és keresni magam mellé egy énektanárt (azért nem magát ajánlotta,mert 1 hónapon belül elköltözök elég messze innét). Ő már a 2. énektanár,aki előtt énekelnem kellett,és ezt tanácsolta nekem.


Én szívesen ki is próbálnám a dolgot hobbi szinten,viszont a vélemények a családomon belül megoszlanak. Párom azt mondta,miért ne? Édesanyám szerint viszont hülyeség,nem énekesnő akarok én lenni,hobbi szinten meg mindegy,milyen a hangom.

Ti mit tennétek? Pénzkidobás lenne az egész? Vagy szánjak rá 2-3 hónapot?

Leszögezném még egyszer,nem popcsillag akarok lenni és nem is opera énekes,szimplán csak magamnak és a környezetemnek jó lenne énekelgetni néha,de nem tudom,megéri-e erre költeni. 


 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. Április 21. 21:2128.

    előzmény:
    Kendra (27)
    2017-04-21  19:27
  2. 2017. Április 21. 19:2727.

    Sziasztok! 
    Elnézést a késői válaszért,és köszönöm a véleményeket. :)
    Igazából már eldöntöttem,"belevágok",amint letudtam a költözést. :)

    Írtátok néhányan,hogy ne akarjak sztár lenni, megnyugtatlak Titeket,nem akarok (még ha 10 "X" veszett volna el bennem sem lenne hozzá se energiám,se kedvem).  Szimplán csak imádok énekelni és jó lenne,ha a családomnak is legalább fele annyi örömet tudnék vele néha-néha okozni,mint magamnak,nem beszélve arról,mekkora megkönnyebbülés lenne,ha mernék pl. párom előtt hangosan énekelni 1-1 népdalt,vagy valami szépet. 

Címlap

top