Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. hus
    hus
    2017. június 14. 04:37501.

    A demokratak amit csinalnak, az nem mas, mint az utolso rugasok, kapkodnak fuhoz, fahoz rohannak a vargahoz, de az sörözik.


    Pelosi annyira nem lehet buta, mint amennyire elo sikerul neki adni az utobbi idoben, inkabb beteg szegeny es ot is kihasznaljak, mint Hillaryval tettek. Egy beteg asszonnyal uldoztetik a kinkeserves problemajukat. Nem tudom, hogy ezek utan mit fognak csinalni, ha vege lesz ennek a haborgasnak.


    Valahogy az sem megy a fejukben, hogy Comey mit muvelt, mint Hillary vesztessege sem megy bele a fejukben azota sem. Olyan szerencsetlenul csinalnak mindent,  Trump oldalat erositik.  Nincs aki leallitana oket?   Egnek, mint a Reichstag. Nem feltuno nekik? Kinek nem feltuno? Tudod kinek, akinek nincs annyi toltelek a fejeben.Azert mar egy-ket musort kozvetito demokrata parti egyen is felszolalt, hogy hagyjak mar abba az egeszet.


    Most a szinhazban   darabokat adnanak elo az elnokrol. Istenem, innen latni mekkora baj van.


    Azert nem gondoltam volna a valasztasi ejszaka utan rola.


    "Liberal commentator Van Jones blasted the Clinton presidential campaign for setting $1 billion "on fire."


    Speaking at "The People's Summit" convention in Chicago, Jones said Democrats were "tricked into fighting among ourselves over the wrong issues."


    Jones, who served as President Obama's so-called "green jobs czar," said the campaign gave itself a false choice during the election."


    http://insider.foxnews.com/2017/06/10/van-jones-slams-h illary-clinton-campaign-billion-dollars-fire-peoples-summit


     


    |Na most engem csak az erdekel,  hogy mi tortent, vagy tortenik azzal a penzzel. Kivancsi lennek az elszamolasi papirokra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (493)
    2017-06-13  19:40
  2. hus
    hus
    2017. június 14. 02:58500.

    Aaaa, Houstonkam, valoszinu Mozdonj csak jatszik, mint ahogy szokott.  Ne vedd ot komolyan akkor, ha biztos tudod, hogy 100%-ig igazad van. Habar a politika is mas  teszta. Neked miert is adna igazat, ha ki nem allja a hozzaszolasaidat. Lehet, hogy nem is olvas teged, csak irja  a maga gondolatait Trumprol.


    Minden esetre nem sok minden jon be arrol amit kivanna Trumpnak, te az ellenkezojet hajtod, hat mitol is egyeznetek meg vele kapcsolatban.


    Ne foglalkozz vele, irtam mar. Azt ir amit akar, annak orul aminek akar, legfeljebb, ha nem ugy van, ahogy szeretne, akkor püffög mint a szénnel fütött csi-hu-hu.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (491)
    2017-06-13  19:31
  3. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 14. 00:15499.

    szorakazik velem az nlc...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (498)
    2017-06-14  00:14
  4. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 14. 00:14498.

    a kep lemaradt a csoda alkotasrol, valami GYILKOSSAG A PARKBAN VASARNAP vagy hasonlo cim alatt megy a csoda szindarab...


    olvasom valahol, hogy felallva duhongo tapssal udvozoltek a darabot a new yorki kozonseg.... 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (496)
    2017-06-14  00:02
  5. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 14. 00:06497.

    legtobb ami kijon a szajan, latszik hogy mar kicsit zagyva.. menne mar haza az unokaihoz, ott osztana az eszt! 

    előzmény:
    Tova (495)
    2017-06-13  23:56
  6. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 14. 00:02496.

    errol hallottal? 


    EZ most az uj DEMOKRATAK ALTAL RENDEZETT LIBERALIS SZOLASSZABADSAG AMERIKABAN. 


    oh.. szegeny Amerika! 


    How Outrage Built Over a Shakespearean Depiction of Trump

    reszlet a cikkbol... ami a szindarabrol ir.. 


    But the production is also explicit and graphic, featuring a blond, Trump-like Caesar in a red tie, whose bloody stabbing is seen as offensive and inappropriate to some who have seen it. They, along with Breitbart News and Fox News, have driven a campaign on social media against the Public that has prompted two corporate sponsors — Delta Air Lines and Bank of America — to withdraw their support of the production, and a third, American Express, to distance itself.

  7. 2017. június 13. 23:56495.

    Igen, amit a demek tesznek, vagy nem tesznek az nem nagy dolog...  Par napja Pelosi egyik beszedjeben mondott tobb erdekes dolgot is, Pl. Trumpot 2x Bushnak nevezte, a riporter figyelmeztette a hibara, de o" nem reagalt ra.  Ezutan valaki egy papirra rairta a hibajat es ele tette a podiumra. Akkor vegre kapcsolt, a szivehez kapott, bocsanatot kert es megjegyezte hogy jobb szeretne ha Bush lenne az elnok! Erdekes, annak idejen Bush es Obama idje alatt is Bush volt az oka minden rossznak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (493)
    2017-06-13  19:40
  8. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 13. 23:55494.

    Na mit szolsz? Anderson ur megszolalat, mert egy californai mocsok szemet politikus elkezdett Trump levaltasarol "intezkedni"....


    ugye errol Anderson ur rogton tud, meg is jelent SOKAT MONDO CIKKET. Irtam is a firkusz urnak.. olvasd el! micsoda szemet firkasz!!!! 


    Ilyenek etetik  a nepet a szemet hazugsagokkal. Csodalkozunk ha a nep el van hulyitve??? ha ilyen fizetett mocskot olvasnak, es INNEN veszik a "tudasukat" mi tortenik Amerikaban??? 

  9. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 13. 19:40493.

    es mikozben ez a szenny le folydogal Washingtonban, a hulye ven KKKKK Pelosi nagy pofaval olyat mond, hogy amit Lorette Lynch tett..


    "jaj hat nem egy nagy dolog"...


    NE MOND HOGY NEM KELL HANYNI!!!!!!!!!!!!!!


    szegeny Amerika, ugye emlekszel hany eve mondom! Es ugye voltak a hulyek, agymosottak, akik jottek a szoveggel, hogy ne szidd az orszagot aki befogadott!!!!!


    hat latod, ennyire butak az emberek!!!! hogy fogalmuk sincs mirol beszelnek... hogy nem latja hogy mit muvelnek a belso ellenseg az orszagunkkal! 


    evek ota romboljak, zullesztik. mi lesz ennek a vege???? 


    nem kell ide kulso ellenseg... van belul eleg!!! 

  10. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 13. 19:36492.
    Senate panel to question Sessions on Russia, 

    MA EZ A CIRKUSZ MEGY!!!!! 


    ne mond nekem hogy nem kell hanyni!!!!! 

  11. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 13. 19:31491.

    orulok hogy meghallgattad! ennyi mocskot mashol ugysem hallani, egyutt! a sajnos az, hogy igaz, hiszen ateltuk! 


    es a felsorolt dolgok hogy vajon AZT miert nem "investigaljak" az ember elgondolkozik felette. Hogy lehet hogy CSAK A DEMOK ALTAL KOVETELT DOLGOK VANNAK INVESTIGALVA????????? 


    vajon, nekem EZ tetszik a legjobban, HONNAN VOLT OBAMA ELVTARSNAK 175 BILLIO AMIT IRANNAK ADOTT? ES KIK VITTEK ODA? 


    EZZEL MIERT NEM FOGLALKOZNAK????????? 


    gondold el, hogy a veteranok meg az idosek evek ota (8 evig Obama elvtars alatt) egy filler emelest nem kaptak. A veteranokra NINCS PENZ. 


    gondold el, hogy a 175 milliot szetosztanak veteranokra, idosekre, beteg gyerekekre... MINDJART NEM VOLNA KEVES PENZ AZ EGESZSEGUGYBEN.


    jaj, husika, annyira mocsok az egesz , hogy csak AZT nem ertem, hogy VANNAK EMBEREK AKIK MINT PL MOZDONY ELVTARS.. EZEKET DICSERI, es o ott ahol el, ha jol latom Franciaorszag, onnan azon gyulolkodik hogy Trump le legyen valtva. Kulon topik ahol errol pofazik.... 


    EZT probald nekem megmagyarazni? hogy lehet ennyi szenny mellett KIALLNI ES AZOKAT TAMOGATNI?????????????? 


    NEM ERTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    hus (489)
    2017-06-13  05:28
  12. hus
    hus
    2017. június 13. 06:45490.
  13. hus
    hus
    2017. június 13. 05:28489.

    Meghallgattam a musorat es meglepetesemre  volt benne eleg informacio amirol nem tudtam es azt hiszem sokan masok sem.


    Ennyi szennyet es ennyire gonoszan 


    Idonkent azt gondolom, hogy ne  turkaljanak mar ,  nyuljanak a melyere, mert szegyenletes  ami idaig is kiderult , amit a demokratak  eddig veghez vittek.Viszont akkor nincs viszonyitas, nem tudnak vedekezni es az emberek sem tudjak kiertekelni a valosagot, ha valoban valosag.


    Igen es azzal is tisztaba vagyunk, hogy a politikat nem angyalkak iranyitjak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (484)
    2017-06-11  17:33
  14. hus
    hus
    2017. június 13. 05:04488.

    Most mit irjanak a nlc-n a  meglepetestol, hiszen Trumpnak varjak a bukasat.  Soha nem gondoltam, hogy Comey ekkorat bukik ilyen rovid ido alatt.


    Koszonhetik maguknak a demokratak, mert nem birtak megallitani  kéjes vagyukat, mert elso naptol kezdve le akartak buktatni es birosag ele allitani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (485)
    2017-06-12  22:20
  15. hus
    hus
    2017. június 13. 04:55487.

     A hozzaszolasokert irtak ezt a cikket, hat ugye a megjegyzesek legalabb nem olyan negativak es gusztustalanok, mint szoktak lenni egy-egy cikknel. 


    Irhattak volna azt is, ahogy ment, ugy a mellei felett lobogott a 4 nyaklanca. Aranyos, bájos , formas


    .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (486)
    2017-06-13  03:42
  16. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 13. 03:42486.

    ha nem tudnak Trumprol irni, hat irnak a "lobogo mellekkel setalt a top model"...


    a cikk nulla.. mint 99% az nlc cikkeknek.. de a hozzaszolasok!!!!! megeri... 

  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 12. 22:20485.

    figyelitek? ekkora bukas mint a Comey.. es NEMA CSEND AZ NLC .HAHAHAHAHAH 


    Ya... bezzeg ha kiderult volna menne a szoveg Trumprol! 


     

  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 11. 17:33484.

    ha mikor teszel veszel a konyhaban tudnad hallgatni a computered (nekem az ipad ami velem van es a muzsikat hallgatom rajta) ezt hallgasd meg, hosszu, azert mondom hogy mig teszel veszel... a radio helyett ez a beszedje a Comey ugyrol, meg ugy altalaban az Obamaek mocskarol..


    AMIROL SEHOL NEM HALLANI.. hiszen o volt a szent aki a vizen jart a csodas felesegevel egyutt :((( 


    ERDEMES MEGHALLGATNI.. LEGALABB AZ ELEJET!!!!! 


    www.youtube.com/watch?v=Ac3ENbHI0Ss


     

  19. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 11. 17:25483.

    Ebben a hozzaszolasodban a keprol irnek (a demokrol mar elobb megirtam a velemenyem)


    fantasztikus munka lehet a hegyekben termofoldet teremteni. Micsoda rend szorgalom kellhet hozza! csodas kep.valahol Azsiabol, ugy gondolom. 

    előzmény:
    hus (478)
    2017-06-11  04:07
  20. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 11. 17:22482.

    buta liba??????????????


    no neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 


    hahahahahahaha .... nem eleg kifejezo!!!!!


    hulye KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK


    EZ MAR INKABB ! 

    előzmény:
    hus (477)
    2017-06-11  03:55
  21. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 11. 17:20481.

    majd jobban utana nezek, de azt hiszem tevedsz. A youtubon lattam a 3 es 4dik reszbol, es a szereplok egesz masoknak neznek ki. Hurem lanya a foszereplo, de a tobbi, akiket latsz az elso reszben azok is mind ott vannak, Sot van egy a yoububon, ahol Mustafa halala, meg az edesanyja es Hurem talalkozasa.. Tehat egesz mas mint itt amibe beneztem. 


    de ezert majd jobban keresgelek, hogy mi is ez a szultana 


    igen, tulajdonkeppen en azon vagyok teljesen elamulva, hogy micsoda rendkivuli szineszi munkat teljesitenek. A masik ketto is, amiket mar lattam, az osszes szereplo annyira jok, hogy egyszeruen nem lehet kiemelni ki a legjobb.. a kez, vall, szem mozdulatok.. fantasztikusnak talalom. Az arcjatek, a siras, a konnyek ahogy tudnak folyni a szemukbol.. 


    es a lenyeg... hogy szorakoztato, hogy nem durva, hogy csak lonek sosem toltenek.. hogy nem csim bum az egesz story. Az amerikai filmek lassan mar vagy sify vagy fortelem.. drog, ver, hullak. stb... 


    ezekben a storykban tortenet van, karakterek, amik fantasztikus szineszi munkaval van kikerekitve. Eljatszva. 


    A baratnom most nezi, allandoan a Huremre panaszkodik.. hogy micsoda meregkevero bestia. Nekem vegig szimpatikus volt, Amit tesz, onvedelem. 


    es igen, nagyon nagy szerepet tolt be a tortenelemben, ha elolvasod rola (nem a szineszrol) a storyt, bizony nagy asszony lett belole. Abban az idoben amikor a no csak egy harom senki volt, egy sok kozul. 


    az 1001 Night-ban az a ferfi a foszereplo aki a szultant jatsza, a Love Bird-ben pedig az a rettenetes jokepu bajuszos krapek szinten a szultanbol. 


    viszont a nok ujjak.. es az 1001-ben egyszeruen elbuvoloen szepseges. Nagyon fogod szeretni. 


    de.. tudod addictive.. nem lehet abbahagyni ha elkezded...:))))) annyira tudjak bonyolitani a szalakat, hogy akarod tudni mi a kovetkezo hahahahaha

    előzmény:
    hus (475)
    2017-06-11  03:46
  22. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 11. 17:08480.

    en ugy gondolom hogy az a teny hogy a NEP TRUMPOT valasztotta.. megmutatta a vilagnak hogy ELEGE VAN A MOCSOK POLITIKUSOKBOL.


    persze a media annyira a kezukben van, hogy EZT nehez tudomasul venni es elhinni. Mert ha csak a mediat hallgatna az ember, azt hinne hogy Trump Putyinka altal lett elnok, es az orszag Hillaryt akarta. Legalabb is EZT szeretnek elhitetni mindenkivel. 


    Tudod azert legyunk oszintek, ahogy elnezem a demokratak IGEN CSAK NAGYON BUTAK! HAHAHAHAHAHA


    mert hogy vesztettek... hat Istenem, volt mar ilyen a tortenelemben, hogy 8 ev utan a masik part gyozott! sot.. ez mindig igy volt ...


    de akkor azt hinned, LOGIKUS GONDOLKODASSAL.. ha volna!!! hogy megbeszelik mi volt a hiba, es azon kezdenenek dolgozni hogy kijavitsak, hogy a kovetkezo valasztaskor nyerjenek. Hogy legyen a platformjuk amivel magukhoz edesgetik a nepet.. megha hazugsag is, de JOL HANGZIK. 


    de neeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm


    ok a nyertesek, Hillarynek kene ott ulni a barsonyszekben, Putyin az oka hogy nem mert Trumpot ultette oda.. stb. stb. blodseg..Ezzel akarnak nyerni a kovetkezon???????????? 


     

    előzmény:
    hus (472)
    2017-06-11  02:10
  23. hus
    hus
    2017. június 11. 04:29479.

    Houstonkam meg valamit az ajanlott sorozatrol.  Regen es most is ilyen harcok vannak a hatalomert. Amikor valaki olyan magasra kerul es meg is akarja tartani poziciojat, annak mindenre fel kell keszulnie es olyat is tennie, amire soha nem gondolt volna elozoleg. 


    Az igaz szeretet pedig engedmenyekre kepes es szembe szall mindenkivel,  egye fene a torvenyeket. 

  24. hus
    hus
    2017. június 11. 04:07478.

    A demokratak sajnos magukat is szet fogjak bomlasztani. Remelem az embereknek tobb eszuk lesz es nem mennek bele a mocskossagban.


    Lehet ezt latni es nap mint nap bizonyitjak be, hogy  mennyire sajat maguk ellensegei. De mikor jonnek majd ra?  Igaz az egyik mellett vero demokrata asszony jol megmondta az FBI fonoknek, ha valami nem tetszett neki, miert nem mondta, jelezte azonnal?  Igen, nem akkor kell kinyogni a fajdalmakat amikor felmondtak neki. Jogosan. mert en ugy kivagtam volna a nekem dolgozot, hogy a laba nem erte volna a foldet, amikor munkajanal fogva a hallgatasra van hivatva. nem pedig  Trump "halalosellensegenek" kiadni az orszagos titkokat.


    Micsoda szegyen. Igazan nem lett volna szabad igy tavoznia. Houstonkam es meg ezek akartak Trumpot vinni birosag ele.  Hol az esz? Ahol a kisholgynek? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (469)
    2017-06-10  16:39
  25. hus
    hus
    2017. június 11. 03:55477.

    Ez egy nagyon buta liba, mondhatod ugy is.Csak gágog es gágog. Ertelme  meg a popsijaban van a mondanivaloja szerint. Lehet, hogy masban okosabb, meg nem mutatta meg nekunk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (471)
    2017-06-10  16:51

Címlap

top