Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi Magasság

John Connor
Létrehozva: 2016. augusztus 6. 16:26

 


 


Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!! Hisz a nőnek gondolnia kell arra, ha fiú lesz a gyerek, akkor kitől fog örökölni magasságot ??? Nem akarhatja, hogy a fia alacsony legyen. Ez alatt nem csak az alacsonyságot értem, hanem mindent ami ezzel jár egy fiú számára. Mert egy fiúnak nagyon is számít mekkora lesz !!! és persze a pénisze is !!!


 


Írok példát azért :


 


158 cm-es nő, ha 168 cm -es férfival csinál gyereket akkor vajon mekkora lesz a fiú ??  170 cm ? valószínű igen, ( hisz a fiúk szinte mindig az apjuk magasságát öröklik, vagy ritkán magasabbak lesznek ) Nem fogja elérni a 178 cm-es átlag férfi magasságot. Hogy fog szocializálódni a fiú ? Nagy valószínűséggel már általánosba frusztrált lesz, gátlásos, mivel nem nől olyan ütemben mint mások, egykorú fiuk. Minden évnyitón szembesül, hogy ő bizony nyáron nem nőtt vagy csak alig mások meg mennyit nőttek...Lehet még csúfolják is őt az iskolában, rossz esetben a lányok. Az igazi gond csak kamaszkorban jön el neki. Szeretne már barátnőt 15-16 évesen, viszont ő gyerektestben van. Nem tud odamenni a lányokhoz mert ők átlagban magasabbak mint ő....Már 14-15 éves korában befejeződik a testi fejlődése, hiszen eléri az apja magasságát, ez van a génjeibe. Azt látja , hogy a vele egykorú fiúk magasabbak nála sokkal. Lányok többsége is !!! Elkezd depressziós lenni, magába zárkózni, hogy ő ilyen lett. Tanulmányaira is rámegy ez az egész, mivel a gondolatai ezen a megoldhatatlan problémán járnak. Lelki beteg lesz. Öngyilkosság jár a fejében...Elkezdi a szüleit okolni, amiért nagyon alacsony, törpe lett, főleg apját amiért megcsinálta, anyját meg az igénytelensége miatt, hogy leállt egy törpével. Még tudnám folytatni milyen lelki nyomorék lesz a fiú, ha alacsony apától lesz. Ehhez még jön az, ha kicsi a pénisze...HÁT ILYEN ÉLETET AKAR EGY FIÚ ? NŐK NEM AKARHATJÁTOK, HOGY A FIATOK EZEKEN MENJEN KERESZTÜL !!! Persze lehet okoskodni, mennyi példa van rá, hogy ekkora az apa és a fia meg 190 cm...Ilyen esetekben más ágról örökli a fiú a magasságot, de ilyen nagyon ritkán fordul elő !!!


 


 


 


Annál több olyan esetet látok, pl : 158 cm a nő a férfi 190 cm és a fiú is akkora lesz !!! és a fiú teljesen normális életet él !!!


 

  1. 2016. augusztus 13. 18:45176.

    Na figyelj szajhoz kocsonyaalak. Fogadd el mindket allast, amit neked talaltak ki. Megy az neked, egyszerre ket helyen is lenni. Es ket magyarorszagi varos kozelebb van egymashoz, mint Ausztria meg Magyarorszag. Kifelejtetted a kutatomunkat, a sok beszamolot, a szakdolgozat irast, ja, meg elsosorban a tanulast, nekem mondod, apoka??? Az egyetem elvegzese nem abbol all, hogy teged felvettek alt. isk.-i nemtudassal, aztan rovid idon belul behivtak a diplomaosztora, amig is te a rinyalasoddal voltal elfoglalva. A te eletkorodat tekintve neked ebbe 4 diploma ferne bele, ketszer 5 ev, ha tenyleg egyszerre jartal Magyarorszagon meg Ausztriaban is egyetemre. Tegyuk fel a lehetetlent.


    Egyebkent te ahogy irod, nem csupan elni, de meghalni is gyava vagy. Hat lebegsz. Komolyan azt hissed, ha 2 meter lennel, attol egybol boldog lennel? Odaadnad a diplomadat. Ez nem igy mukodik, azert meg kell szenvedni. Szoval lennel 2 meter, 0 iskolai vegzettseggel. Csak egy peldat mondok, egy ekkora pasinak szornyen fog fajni a hata, ha hajladozik a mosogato fole. Egesz eleteben. Mosogato takarito vagy szemetes allassal nagyon kapos leszel a nok koreben. Nekem elhiheted.


    Mellesleg ha gyava vagy felakasztani magadat, ajanlok jobb modszert. Ugordj kia 10. emeletrol, vagy menj el kulonfele szakrendelesekre es panaszkodj, hogy nem tudsz aludni. Kapsz vagy 10 helyrol nyugtatatokat, altatokat, vedd be mindet este, fekudj le, es nem kell tobbe anyadat meg apadat vadolnod. Megoldodik minden problemad. Remelem, van tesod, es remelhetoleg marad normalis gyerekuk.

    előzmény:
    John Connor (172)
    2016-08-13  14:42
  2. 2016. augusztus 13. 18:21175.

    Pedig bármennyire nem hiszed , nem a méreteid miatt nem kellesz a csajoknak, ha nem az agytérfogatod miatt.


    A méreteid tök átlagosak, a rinyálásod nem az.


    A te méreteddel megáldott pasik 99,999-% a boldogan él a csajával, ezzel szemben te csak siránkozol.


    Vedd már elő a két kezed , kapaszkodj bele a hajadba, húzd ki magad a gödörből és fejezd be a jajongást.


    Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen pasi is van a világon!


    (AMÚGY ANYÁD HELYÉBE MÁR RÉG ÚGY CSAPTALAK VOLNA SZÁJON, HOGY MÉG MOST IS A FÖLD KÖRÜL PÖRÖGNÉL).

    előzmény:
    John Connor (172)
    2016-08-13  14:42
  3. 2016. augusztus 13. 18:08174.

    Jo, defect ur. Mennyi nalad az a rengeteg diploma? 5 ev egyetem az 5 ev ide vagy oda. Engem ne szivass, nem vagyok hulye. Vagy 8-910+, 20-30 diploma az megis evekbe kerul. Plane, hogy melyen alt. isk. alatti szinten kezdted a tanulast.


    Nyugodtan vallald el a tanari palyat. A nebulok latni fogjak, hogy nem vagy langaleta analfabeta, de elfogadnak, sot szeretni fognak, ha szeretetre melto meg okos vagy. A magassagod centijet latjak, ha a nemiszerved aprosagat is tudomasukra akarod hozni, akkor mutasd meg nekik.


    Hulyesegedert meg ne a szuleidet hibaztasd, hanem verd a fejedet a falba, hogy immaron elokorkodtel 29 evet. De ugy latom, te a remenytelenul hulye kategoria vagy. Mar bocsanat, de ne is.

    előzmény:
    John Connor (172)
    2016-08-13  14:42
  4. 2016. augusztus 13. 14:50173.

    hidd el évek óta már erre gondolok minden nap...csak félek a fájdalomtól.


    Az lenne a legjobb, ha álmomba érne. Elvileg az fájdalommentes.


    ( habár olvastam, hogy megébrednek előtte...)


     


     


     


     

    előzmény:
    kekelefant (169)
    2016-08-13  01:14
  5. 2016. augusztus 13. 14:42172.

    Akkor nem vagy tisztában azzal, hogy BA és MA diploma is van.


    Oké a BA azért kell, hogy tovább lehessen menni...


    Ezenkívül egyszerre nem csak 1 egyetemen lehet tanulni !!!


    Úgy csináltam, hogy párhuzamosan csináltam Pesten és Grazban.


    Úgy elég gyorsan lehet végezni, ha a tantárgyakat elfogadtatom egyik egyetemről a másikba azokat amik egyeznek... Így mindjárt 1 évvel kevesebb lesz...


    Így szereztem rengeteg diplomát, Bécs - Graz - Pestről


    Sőt Tanárit is megcsináltam azt Pesten... és 2 Posztgaduálisom is van egyik osztrák másik magyar...azok 1-1 évek...


    DE mondom ezek csak papírok pecséttel ellátva, bedobtam a szekrénybe őket !!!!


    Ezek nekem nem számítanak, mondom odaadnám cserébe azonnal,ha 2 méretem átlagos lehetne !!!


    Miért hazudnék egy anonim oldalon ? Mi okom lenne ? Semmi...


    Más kérdés, mire ezek meglettek vagy meglesznek ( az egyik most januárban lesz ) gyakorlatilag roncs, meggyötört ember lettem...gyakorlatilag nincs értelme az életemnek a 2 méretem miatt.


    Most szeptemberben tanítanék egy helyen...megpályáztam egy másik helyet is...szerintem engem választanak mert visszaírtak...


    2 helyem lenne, de lehet egyikre se megyek. Minek ? Egész végig meg kellene játszanom magam, titkolnom a defektemet...az a baj már nem tudom, látják rajtam.


    Ezt mind az apámnak köszönhetem, meg anyámnak. Köszi


     

    előzmény:
    Sissi52 (167)
    2016-08-13  00:44
  6. 2016. augusztus 13. 01:50171.

    Egyszer, jó pár éve olvastam egy vidéki szépségkirálynővel egy interjút egy vidéki lapban (mivel én is vidéki vagyok). Jót röhögtem, amikor kérdésre válaszolva megemlítette, hogy a valóban szép lányok (akik joggal nyerhetnék meg a versenyt) túlnyomó többségének esze ágában sincs jelentkezni effélére, pedig ő is próbálta már többüket rábeszélni, de sikertelenül. Kac-kac-kac.

    előzmény:
    kekelefant (170)
    2016-08-13  01:24
  7. 2016. augusztus 13. 01:24170.

    Nyilvan van,kulonben nem csinalnanak,de az utolso[nem emlekszem a nevere]2-ik legszebb magyar lany,hat.....a  haja mu, az orrat 3-szor operaltak,alakja zero,az allaval jeget lehetne hasitani.....az osszes biro rovidlato?Es azelott valami intelligenca kerdes is volt,es ma?


    De amig nezik,addig lesz!!!!!


    Nekem is a kedvencem  Asimov,tokeletesen egyetertek veled,ugyan beleszovi a tudo


    Bocs valamit elithattam,nagy a meleg.....manyt,megis konnyu olvasni.

    előzmény:
    Antenka (159)
    2016-08-12  01:10
  8. 2016. augusztus 13. 01:14169.

    Nezdd van erre  megoldas:menj le a pincebe es akaszdd fel magad......meg mindig mint itt rinyalni,nem?

    előzmény:
    John Connor (162)
    2016-08-12  15:46
  9. 2016. augusztus 13. 00:55168.

    Egy ujabb nepvandorlas van, amit nem lehet megakadalyozni. Ozonleni fognak az emberek, ahol tulszporodtak, omleni fognak befele, mint a zaporeso. Maris azt teszik. Nem csupan a muzulmanok, de az indiaiak, kinaiak, afrikaiak, azsiaiak is. A feher ember maris kisebbsegben van. Amerikat nem hasonlitanam Europahoz. Europa korlatlanul engedi befele a mindenfele csocseleket. Sajat sirjat assa.

    előzmény:
    Antenka (165)
    2016-08-12  18:57
  10. 2016. augusztus 13. 00:44167.

    Ne kamuzgass mar itt, de tenyleg. Ugy latom, te nem vagy normalis. Nos, ahogy szamolom, az meg evekbe sem fer bele. Tehat te egyaltalan nem tanultal semmit a kozepiskolaban, 16 evesen ki is maradtal az iskolabol. 17 evesen teged azert felvettek egyetemre, az egy diploma, 5 ev. Utana meg ket diplomat Grazban az 10 ev, tehat ez 15 ev, aztan meg Pesten is nehanyat, mondjuk 4-et, 5-ot, az osszesen 25 ev. 15=25= 40 ev. Na, ja, persze. Es nem ersz a rengeteg diplomaddal semmit.


    Tom Cruise a maga 165 centijevel milliardos, engem ne etess a te okorsegeddel. Megolned apadat? O kozben bulvarlapokat olvasna? Hogy olned meg? Ahhoz batorsag is kell, te meg egy rakas szerencsetlenseg vagy. Apad helyeben en ugy vagnalak nyakon, hogy helyere billene az a hulye eszed. Bocs, de ez meg enyhe is.


    Na, figyelj, engem ne probalj meg hulyenek nezni. A vinyogast meg hagyd abba, legy ferfi. Vagy osonj ejszakakon keresztul a haztetokon fekete lepelbe burkolva, de ne huhogjal.

    előzmény:
    John Connor (162)
    2016-08-12  15:46
  11. 2016. augusztus 13. 00:43166.

    Erre valo a kozmetik plasztika..Szepsegkiralynok,van de a legtobb operalva van,,,,

    előzmény:
    Antenka (158)
    2016-08-12  01:08
  12. 2016. augusztus 12. 18:57165.

    Őszintén szólva én is gondolkodom azon néha, hogy most akkor a fehér kultúra esetleg mondjuk az egykori azték vagy maja kultúra sorsára fog-e jutni. De talán nem. Amikor pl. a Charlie Hebdo-féle gyilkosságokat követő milliós tüntetés volt Párizsban, akkor valahogy az a benyomásom támadt, hogy lehet, hogy mi esetleg kevesebben vagyunk, mint az arabok, de összeadva sokkal nagyobb szellemi potenciált képviselünk, ami hosszú távon sokkal keményebb védelmet fog jelenteni. Úgy gondolom, hogy ez egyébként az Egyesült Államokra is igaz.

    előzmény:
    Sissi52 (160)
    2016-08-12  10:47
  13. 2016. augusztus 12. 18:43164.

    Vagy menjél pszichológushoz, vagy keress nem konvencionális módszert, amivel megváltoztathatod a testméreteidet, vagy az énképedet. Pl. valamilyen önszuggesztió, agykontroll vagy a ThetaHealing.


    Állítólagos diplomás létedre döbbenetesen szűklátókorűen gondolkodsz.

    előzmény:
    John Connor (162)
    2016-08-12  15:46
  14. 2016. augusztus 12. 16:02163.

    Nem tudom ki volt ő, mert én csak pár napja vagyok itt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (148)
    2016-08-11  07:09
  15. 2016. augusztus 12. 15:46162.

    "Ha ennyire utalod magadat meg az eletedet, tudnek javasolni"


    Várom a javaslatot.


     


    "Megis mitol rohadt az eleted? Mert nem vagy 190 cm?"


    Nem akartam én 190 lenni csak átlagos férfi magas 178


    de 170 vagyok mint 14 évesen 29 éves létemre és a farkam meg 15


    Akkor még reménykedtem benne hogy férfivá válok, hisz 14 éves voltam. Gondoltam milyen szuper életem lesz. DE Miután betöltöttem a 15 azon a nyáron már semmit nem nőttem sehova. Így kezdtem a középsulit. Azonnal megcsapott már első napon milyen alacsony vagyok. Nem tudtam beilleszkedni a magasságom miatt. Nem beszéltem, nem szóltam senkihez. Visszagondolva még általánosba mondták a lányok nekem majd létra kell, hogy felérjem  a lányokat...igazuk lett. Visszatérve a középsulira...Egy idő után már nem jártam be...semmi kedvem nem volt, hogy lelki roncs legyek még jobban mire kijövök az épületből kb. 2-kor...Kezdtem elkallódni, és a tanulmányaimra ráment az egész...16 évesen már tudtam nem növök, nekem ennyi volt már csak a csoda segíthet rajtam. 17 évesen már nagyon komoly beteg lettem ami csak súlyosbodott. Hogy lett egy csomó diplomám ? úgy hogy elmentem 17 évesen Bécsbe az egyetemre felvételizni, felvettek...Itt se beszéltem senkivel, sőt hátsó ajtón mentem be az épületbe ,hogy ne találkozzak senkivel, hátha kinevetnek az alacsonyságom miatt és, hogy ne  érezzem azt, hogy milyen selejt vagyok. Azóta szereztem még 2 diplomát Grazban Pesten is néhányat...de nem érek velük semmit. Odaadnám az összes diplomámat, hogy mind2 méretem átlagos legyen....Barátnőm persze nem volt soha, most voltam 29 éves. Nem is az zavar hogy szűz vagyok, hanem az, hogy nem tudom megélni a 2 méretem miatt, hogy férfi vagyok és elteltek a legszebb éveim, már alig mozdulok ki, ha kimozdulok úgy megyek, hogy a földet nézem, próbálok úgy menni, hogy ne találkozzak emberekkel... csak telnek a napok és nem tudom megváltoztatni a helyzetem, minden nap minden percében szinte mindig csak erre gondolok...de ezt műtéttel nem lehet megoldani...férfi ? hát szerintem 14 éves kamasz vagyok hisz egy kamasz testébe rekedtem apám miatt aki felelőtlenül gyereket mert csinálni...hisz a magassága őt is zavarta, ennek ellenére gyereket csinált. Legszívesebben megölném ezért. Anyám meg...rögtön az elsővel gyereket csinált...


    Nem írom le részletesen az egészet, mert már így is sokat írtam.


     

    előzmény:
    Sissi52 (135)
    2016-08-10  23:21
  16. 2016. augusztus 12. 15:10161.

    Nem kamu, amit írok az az igazság, de amúgy egy csomó dolgot le se írtam...Mi olyan hihetetlen ebben ?

    előzmény:
    Antenka (157)
    2016-08-12  01:07
  17. 2016. augusztus 12. 10:47160.

    Nem tudtam irni, az enelce jovoltabol. A veget azt szerencsere en nem fogom megerni. Regota mondogatom, hogy a feher ember ugy jar, hogy bebastyazza magat, mint regen mondjuk pl a varakkal vette korul magat. Majd jonnek a vad tomegek es dongetik a kaput. Azt megse almodtam, ami a valosag lett ebbol, hogy pl Europa onkent nyitotta ki nekik a kaput. Az viszont igaz, hogy a vilag megnyilt, az informacio a legtolso helyre is eljut. Hogy aztan mit kezdenek vele? A vad hordak azt nezik, ha elveszik attol, akinek van, legyilkoljak, kiraboljak oket, akkor amijuk van, az oveke lesz. Ujat, jot nem hajlandok vagy kepesek 'termelni, alkotni' helyette.


    Masreszt a legmagasabb kultura mellett ott all maris az osbuta ostobasag. Mar ki van jelolve az elso ember, akin rovid idon belul fejatultetest fognak elvegezni. Ezzel parhuzamosan szaporodik azoknak a szama, akik szerelmi kotest akarnak, raolvasassal, kezratetellel probalnak gyogyulni. Enelce kiertekelese is, egy okos, egy ostoba velemeny. Az ostoba azt mondja, az o velemenye is egy velemeny, sot lehurrogja masikat, amint latjatok.


    Profi politikus? En nem mernek ilyen meresz kijelentest tenni. Babok ok, a hatalom figurai. Nem vallalnak felelosseget.


    Einstein ugyanis megmondta, a harmadik vilaghaborut az emberek mar kovekkel es bunkokkal fogjak megvivni. Eljon az idiotizmus korszaka, amikor is a technika legyozi az embert. Mar vannak nyomai is, csecsemot is bevagnak a TV ele, randi, csaladi osszejovetel, mindenki telozik maganak, vagy nem lat semmit a szinhazi eloadasbol, mert fel kell vennie es ki kell posztolnia a feszbukra.

    előzmény:
    Antenka (142)
    2016-08-11  00:07
  18. 2016. augusztus 12. 01:10159.

    Ne keverd a ruhákat bemutató modellbizniszt ("évek óta nem evett") a szépségkirálynő-választással ("a világbékét akarom"), a kettő, bár van kapcsolódási pont, messze nem ugyanaz, mások a kritériumok.


    Mellesleg van még olyan ember manapság, akit érdekel bármiféle szépségkirálynő-választás?

    előzmény:
    kekelefant (153)
    2016-08-11  23:24
  19. 2016. augusztus 12. 01:08158.

    Viszont van olyan, aki fiatalnak nem volt szép, és később fantasztikusan megszépül.

    előzmény:
    kekelefant (153)
    2016-08-11  23:24
  20. 2016. augusztus 12. 01:07157.

    Lehet, hogy kamu topik, de a hoxán hajszálpontosan ugyanezt végigcsinálta, és elég elkeseredettnek tűnt. Bár persze ettől még igazad lehet.

    előzmény:
    kekelefant (154)
    2016-08-11  23:38
  21. 2016. augusztus 12. 01:06156.

    Lejárt? Elnézést, de ezt nem értem. Mire írtam ezt? Visszaolvastam ezt a hozzászólásomat, de nem találtam magamnál ilyen megnyilvánulást.


    Az alapítvány könyvek nem a robotokról szólnak, hanem arról, hogy a robotok utáni korban hogyan boldogul az emberiség.


    Csak az utólag (a 80-as években) megírt előzmény regényeknél szőtte bele azt, hogy az egészet a háttérből a mindvégig "életben" (= üzemben) maradt R. Daneel Olivaw irányította. De ő csak kettőben bukkan föl, és ott is csak mindkettőnek a legvégén: Az Alapítvány előtt, és az Alapítvány és Föld című regényekben.


    Asimovnak a robotos novellafolyamát én már sokkal-sokkal az összes Alapítvány témájú könyv után olvastam el. Egyébként összességében imádom az összes általa írt sci-fi történetet. Elgondolkoztató és fantasztikusan szórakoztató egyszerre. Plusz szinte mindig beleszövi a tudományt is valamilyen szinten

    előzmény:
    kekelefant (152)
    2016-08-11  23:15
  22. 2016. augusztus 12. 00:16155.

    Az ilyen,de esetleg barmilyen topikban benne lehet, hogy esetleg kamu. Az nekem viszont nem kamu, amilyen otromban beszeltel a sajat anyadrol meg apadrol. Jo nagy szegenysegi bizonyitvanyt allitottal ki magadrol. Mi celod ezzel, ki tudja, de ha kamu, akkor neked nagyon beteg az agyad. Akkor te meg is erdemled azt a rohadt eletet, amit allitasz magadrol. Vigyazz, mert soha nem tudhatod, ha a falra fested az -ot.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  23. 2016. augusztus 11. 23:38154.

    Hahahaha,most jottem ra,ez egy kamu topik,es jokat rohogsz a valaszokon,de jopofi vagy!!!!!!!!


     

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  24. 2016. augusztus 11. 23:24153.

    Ez igy igaz,de van aki fiatalnak sem volt szep.........


    De a kulsosegek miota olyan fontosak,es az izlesek is valtozoak,en sose ertettem meg a szepsegkiralyno valasztast,kinek a szoke,kinek a fekete,magas kozeptermetu, karcsu,vagy csontkollekcio,hogy tudnak szavazni,a vilag legszebbjere?


    Es miert kell a sok uresfeju,aki evek ota nem evett ,es az egyetlen ertelmes mondata,amit bemagolt:en a vilagbeket akarom.......mert ennel tobet nem tudnak beszelni.......es meg ha termeszetes szepseg lenne,megertem,de hamis haj,operalt ez +meg az,ez nem ahogy elkepzeljuk az igazi szepseget-ahogy szuletett-


    Aki megtudja nezni a Boticcelli festmenyt-Venus szuletese-nagyjabol megerti mire gondolok.!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (150)
    2016-08-11  17:27
  25. 2016. augusztus 11. 23:15152.

    En is igy voltum,ereztem ,hogy az _alapitvany konyvekkel- valami nincs rendben,mert mindig is a kedvencem volt,amig el nem olvastam a fogadast,de hiaba,ha akart sem tudott rossz konyvet irni,a sifi nagyapja!!!!!!!!Es foleg a robotokrol szol ugy ahogy meg ma sem tud egy sifi iro sem,pedig sok tehetseges van...csinaltak egy filmet,de sajna nagyon elszurtakKire gondolsz,hogy lejart?

    előzmény:
    Antenka (140)
    2016-08-10  23:54

Címlap

top