Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi Magasság

John Connor
Létrehozva: 2016. augusztus 6. 16:26

 


 


Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!! Hisz a nőnek gondolnia kell arra, ha fiú lesz a gyerek, akkor kitől fog örökölni magasságot ??? Nem akarhatja, hogy a fia alacsony legyen. Ez alatt nem csak az alacsonyságot értem, hanem mindent ami ezzel jár egy fiú számára. Mert egy fiúnak nagyon is számít mekkora lesz !!! és persze a pénisze is !!!


 


Írok példát azért :


 


158 cm-es nő, ha 168 cm -es férfival csinál gyereket akkor vajon mekkora lesz a fiú ??  170 cm ? valószínű igen, ( hisz a fiúk szinte mindig az apjuk magasságát öröklik, vagy ritkán magasabbak lesznek ) Nem fogja elérni a 178 cm-es átlag férfi magasságot. Hogy fog szocializálódni a fiú ? Nagy valószínűséggel már általánosba frusztrált lesz, gátlásos, mivel nem nől olyan ütemben mint mások, egykorú fiuk. Minden évnyitón szembesül, hogy ő bizony nyáron nem nőtt vagy csak alig mások meg mennyit nőttek...Lehet még csúfolják is őt az iskolában, rossz esetben a lányok. Az igazi gond csak kamaszkorban jön el neki. Szeretne már barátnőt 15-16 évesen, viszont ő gyerektestben van. Nem tud odamenni a lányokhoz mert ők átlagban magasabbak mint ő....Már 14-15 éves korában befejeződik a testi fejlődése, hiszen eléri az apja magasságát, ez van a génjeibe. Azt látja , hogy a vele egykorú fiúk magasabbak nála sokkal. Lányok többsége is !!! Elkezd depressziós lenni, magába zárkózni, hogy ő ilyen lett. Tanulmányaira is rámegy ez az egész, mivel a gondolatai ezen a megoldhatatlan problémán járnak. Lelki beteg lesz. Öngyilkosság jár a fejében...Elkezdi a szüleit okolni, amiért nagyon alacsony, törpe lett, főleg apját amiért megcsinálta, anyját meg az igénytelensége miatt, hogy leállt egy törpével. Még tudnám folytatni milyen lelki nyomorék lesz a fiú, ha alacsony apától lesz. Ehhez még jön az, ha kicsi a pénisze...HÁT ILYEN ÉLETET AKAR EGY FIÚ ? NŐK NEM AKARHATJÁTOK, HOGY A FIATOK EZEKEN MENJEN KERESZTÜL !!! Persze lehet okoskodni, mennyi példa van rá, hogy ekkora az apa és a fia meg 190 cm...Ilyen esetekben más ágról örökli a fiú a magasságot, de ilyen nagyon ritkán fordul elő !!!


 


 


 


Annál több olyan esetet látok, pl : 158 cm a nő a férfi 190 cm és a fiú is akkora lesz !!! és a fiú teljesen normális életet él !!!


 

  1. 2016. december 25. 21:23251.

    Ezt egy boldog tokmag irta.


    A boldogsag nem kivul es kulsosegekben van, hanem bennunk, belul,  a szivunkben.  Vagy nincs.

    előzmény:
    Sissi52 (249)
    2016-12-25  20:51
  2. MI
    MI
    2016. december 25. 20:54250.

    Milyen jó lenne Neked, ha egy kicsit értelmesebb lennél, mint magasabb.

    előzmény:
    John Connor (246)
    2016-12-24  23:59
  3. 2016. december 25. 20:51249.

    Szerintem is te mar igy fogsz elni meg egy kicsi ideig, mert 80 evesen mar nem so ido van hatra.


    En, ha az en nagyanyamnak kereke lett volna, most gurulnek, de mivel nem volt, igy megtanultam jarni.


    Termeszetesen igazad van, 170 cm-esen mar csokeveny vagy, semmilyen no nem all veled szoba. SOHA!!!


    250 hozzaszolas utan is ugyanazt fujod, remenytelen vagy. De nem testileg, hanem agyilag.


    Ja, mit hozott neked a Jezuska???

    előzmény:
    John Connor (246)
    2016-12-24  23:59
  4. 2016. december 25. 19:33248.

    Faraszto is lehet egesz nap tevezni meg netezni, olyannyira, hogy meg bele is lehet oregedni.


    Mondd meg apadnak meg anyadnak, hogy szerezzenek neked not is, ne csak eltarsanak teged 30 evesen is. Micsoda egy mazlista vagy ilyen jo szulokkel, hogy felnott korodban is kinyaljak a fenekedet, ahelyett, hogy 18 eves korodban kihajitottak volna.

    előzmény:
    John Connor (246)
    2016-12-24  23:59
  5. 2016. december 25. 10:38247.

    Ez hihetetlen,nem a magasságtól függ.A szomszédom még nálam is kisebb,pedig én 160 vagyok, és egy hasonló magasságú lánnyal él már évek óta...nem is egy hasonló alacsony pár van a városunkban is..

    előzmény:
    John Connor (246)
    2016-12-24  23:59
  6. 2016. december 24. 23:59246.

    Karácsony...ezt az ünnepet utálom a legjobban.


    Milyen jó és szép lett volna, ha megnőttem volna még legalább 8 cm-t és most a barátnőmmel tölthetném a karácsonyt...


    de ez  sose fog megvalósulni az Apám miatt és az Anyám igénytelensége miatt.


    Így telnek nálam az ünnepek, itthon vagyok, netezek, tv-zek, szomorkodok amiért ilyen lettem, amiért én nem élhetek normális életet.


    Szilveszter is így fog eltelni. Milyen jó nekem ugye ? 29 éves vagyok és már belül olyan vagyok, mint egy 80 éves öregember, elfáradtam.


     

  7. 2016. szeptember 14. 02:46245.

    Jut eszembe a magasságról:


    https://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


    Persze most azt fogod mondani, könnyű neki, akkora farka van, hogy a földet éri...

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  8. 2016. szeptember 10. 01:17244.

    Persze, apad anyad tehet rola, hogy te gyava vagy odamenni egy lanyhoz. Az a aboldog parkapcsolat sem az egbol hullik, azert naponta meg kell kuzdeni. Mint ahogy le kellene kuzdened a gyavasagodat meg lustasagodat es vegre odamereszkedni egy lany ele. Lehet, akkora visszautasitast kapsz, hogy attol jobban szipogsz meg nyeled a konnyeidet, mintha nem mennel oda. Aztan odamegy ujra meg ujra meg ujra. Es egyszer csak meglepetesedre valaki igent fog mondani. Ezt se apad se anyad nem teheti meg helyetted, akarhany centi is vagy. Annak idejen Brad Pitt megkerte minden kolleganoje kezet, de mind nemet mondott neki. Vegul megkerte Jennifer Anistont, aki igent mondott. Pitt itt allatira meglepodott. Pedig Pitt ugye milyen jo srac.


    Ugy is elhetsz, hogy eltelik az eleted, te meg csak nezel. Vagy osszeszeded magad es elkezdesz elni. De barmit teszel vagy nem teszel, azert csupan te vagy a felelos.


    Hogy a kulsod. Talan felszemed van, gorbe vagy x labaid, pupos vagy, vagy hianyoznak vegtagjaid? Vak vagy vagy suketnema? Autista, vagy skizofrenias? Gyogyithatatlan betegseged van, pupos vagy? Akkor rihatnal, de igy. 

    előzmény:
    John Connor (238)
    2016-09-05  23:27
  9. 2016. szeptember 10. 01:05243.

    En mar masik topikokbana lelkemet kitette erte. Hiaba. Vissza-visszakanyarodik ugyanoda, ld 238. hozzaszolasa. Majd meglatod. Mindenert az apja meg az anyja a felelos, o semmiert. Akik tulajdonkeppen eltartjak ot meg 29 eves koraban is.

    előzmény:
    feleselek (242)
    2016-09-09  22:59
  10. 2016. szeptember 9. 22:59242.

    Űjjélefiam, eggggyes! Biológiából! 


    A testmagasság nem közvetlenül a szülőktől öröklődik. Meg a többi testi adottság sem.


    Pl. a szüleim A-s vércsoportúak, én 0-ás vagyok. Miért? Mert két komponense van a RH faktoroknak, és két A0-ból 25% az esély, hogy 00 lesz. :)


    A fiúk általában (de nem mindig) az édesanyjukra hasonlítanak jobban, az ő tulajdonságaik közül örökölnek többet, mint az apjukéból. Tehát akkor a mama ne legyen alacsony, ha azt akarjuk, hogy a fiú biztosan ne legyen az!


    De még itt sem biztos, mert sok gyerekben a nagyszülők (vagy még távolabbi felmenők) tulajdonságai köszönnek vissza.  


    Ezért van az, hogy fekete szülőknek is születhet fehér gyereke, ha valamelyik felmenő fehér volt. 


    A testmagasság egyébként nemcsak genetika, hanem fejlődés, hormonok, táplálkozás kérdése is.  Pl. ha a pajzsmirigy hormonja hiányzik, a gyerek örökre 100 cm alatt marad és az értelmi szintje is megreked egy kétéves szintjén. 


    A 170 cm (férfi, európai) nem alacsony. A 160 már igen, de azzal is nézhet ki valaki jól - magas férfi is lehet ronda. Ha nem lehetsz magasabb, arra ügyelj, hogy szélesebb se legyél, ne hízz el. 

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  11. 2016. szeptember 6. 14:00241.

    Anyu 174 cm volt. Az nőnek nem kicsi. Apai nagymamám 150 pár cm. Én 158 lettem. Haragudjak a mamára??? Jaj ne már...

    előzmény:
    John Connor (216)
    2016-08-20  15:18
  12. 2016. szeptember 6. 13:56240.

    Nem, ezt annak köszönheted - a helyzetedet teljesen átérzem és értem - hogy nem mersz/akarsz lépni és ismerkedni. És ezt Te is tudod csak rohadt gyáva vagy. A férfiakat vissza szokták utasítani, igen, nem 100%-os a találati arány. De a 10-20%-ban már ott a boldogság lehetősége. Miért is nem vágsz bele??

    előzmény:
    John Connor (238)
    2016-09-05  23:27
  13. 2016. szeptember 6. 13:55239.

    Másik topikodba írtam, hogy 158 alacsony vagyok. Csoda jól mutatnék egy minima 190 centis palival az oldalamon, vagyis én az övén "lobogva":) Vagy ez nem szempont csak a gyerekcsinálás, maga a kapcsolat az tök másodrendű?


    Volt húszévesen 190 centis srác, imádtam, de az akkor divatos rohadt magastalpú patacipő ellenére is apró voltam mellette, hát még mezítláb... mikor jött hozzánk, anyu ránk nézett és azt mondta: ülj már le nálunk, fiam!:))


    Gyerekek amúgy többnyire túlnövik a szüleiket. Engem biztos:)


     


    Ja amúgy a magasság és a farokméret nem feltétlen vannak egyenes arányban már ne haragudj.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  14. 2016. szeptember 5. 23:27238.

    Mikor megyek vhova és útközben mikor körülnézek, azt látom, hogy az emberek, fiatal párok, milyen boldogok. Fogják egymás kezét, nevetgélnek, sétálgatnak a jó időben, beülnek vhova stb...én meg nézem őket, egyiket a másik után, miközben akkora fájdalom megy a lelkembe, nem is tudom, hogy mondjam, írjam le, de mintha már itt középen, itt belül, fizikai fájdalmat éreznék. ÉS azt gondolom, hogy ez nekem nem adatott meg ! Én ilyet nem élhettem át, és nem is fogok soha. Eközben olyan szinte jutok, hogy majdnem összeesek ott helyben, kijön a könnyem, és ott helyben megakarok semmisülni.


    Én csak külső szemlélő vagyok...


     


    Ezeket, amiken én átmegyek, átmentem, ezt az anyukámnak köszönhetem, mert igénytelen volt és apámnak, akinek tilos lett volna ilyen adottságokkal gyereket csinálnia. Meg kellett volna elégedni a nővéremmel.

  15. 2016. augusztus 26. 19:05237.

    bele se gondolj mi lett volna ha fiú lesz...úgy járt volna mint én.

    előzmény:
    huncut (6)
    2016-08-06  17:40
  16. 2016. augusztus 26. 00:26236.

    Fuss,mert latom a szuleid jonnek haza,majd lesz neked haddelhadd,aztan ki fizeti ki  amit a telefonszexre koltottel?A    vege katonai iskola lesz,oda mar 12 eveseket [mint te] is felvesznek]Aztan   ott nem lesz gep,csak trening,en csodalom ,hogy eddig is vartak a szuleid....

    előzmény:
    John Connor (233)
    2016-08-23  23:05
  17. 2016. augusztus 23. 23:36235.

    Igy van, pirinyoka, nincs erettsegid, tehat egy darab diplomad sincs. Ugyanis leleplezodtel tobbsorosoen, miszerint halovany gozod sincs, hogy egyaltalan mi az.


    Egy alacsony embernek nincs gyermeki alkata.


    De igen, a diplomak boldogitanak. Tobb lesz alatalukaz eszed, es nem beszelsz ilyen hulyesegeket. Masreszt jo penzt lehet veluk keresni, es mar az is boldogsag, hogy nem kell a holnaptol felni, megvehetsz barmit, amire vagysz, sajat keresetedbol. De hat ezt te honnan is tudhatnad, se diplomad, se allasod, se penzkereseted.


    Szoval hogy is van az a nemet melleknevragozas? Diplomas torpeurasag?

    előzmény:
    John Connor (233)
    2016-08-23  23:05
  18. 2016. augusztus 23. 23:29234.

    Te teljesen becsavarodtal. Ebbol is vilagosan latszik, hogy dehogy voltal vagy vagy te tanar. No, ha farkad van, akkor bizony pasi vagy.


    De van egy otletem, operaltasd magad nove. Azert meg suljon ki a szemed, amiert gyalazod a szuleidet. Remelem, megkapod meg erte az elettol a magadet.


    A 'magassagod'miatt nem kell aggodnod, hiszen alacsony vagy.


    A farkadat meg mutogasd mindenkinek es irjal ki nepszavazast, ki szerint kicsi, ki szerint nem.

    előzmény:
    John Connor (232)
    2016-08-23  22:55
  19. 2016. augusztus 23. 23:05233.

    érettségim nekem tényleg nincs meg, de nincs is rá már szükségem.


    Helyette vannak diplomáim, de kidobnám legszívesebben őket a kukába.


    Ennyi diploma olyan embernek lenne jó aki tudott szocializálódni, nincsenek gátlásai, nem lelki nyomorék, selejt, sérült stb...


    De én mit kezdjek velük ??? nem boldogítanak.


     

    előzmény:
    Sissi52 (231)
    2016-08-22  01:23
  20. 2016. augusztus 23. 22:55232.

    pszichiáter....már a jó Isten se tudna rajtam segíteni...


    Amúgy mára már eljutottam oda, hogy a farkam mérete jobban zavar mint a törpeségem.


    Törpeségem az 15 éves korom óta


    Farkam mérete kb 2-3 éve...


    Pl : ma elmentem vhova mert vennem kellett vmit, de szinte már a rosszullét kerülgetett mikor emberek között mentem...majdnem összeestem már annyira fáj ez az egész...hogy nem lettem férfi a méreteim miatt és nem is leszek soha.


    Szégyelltem magam a magasságom miatt, és ha ránéztem egy nőre  egyből az jutott eszembe hát kicsi a farkam ... még arra se lennék jó.


    2-szeres genetikai hibás lettem a rohadt apám miatt


    Már úgy próbálom ezt az érzést elfojtani, hogy úgy megyek, hogy a földet nézem és senkire nem nézek rá. Olyan rossz így, tudva hogy nem lettem férfi. Sírni tudnék

    előzmény:
    Sissi52 (228)
    2016-08-22  01:08
  21. 2016. augusztus 22. 01:23231.

    Amit meg ahogy irsz, hat persze, hogy nincs meg meg az erettsegid sem. Azt meg hallomasbol se tudod, mi az, hogy Masters meg PHD. Szoval hanyfele melleknevragozas van a nemetben, espedig?

    előzmény:
    John Connor (225)
    2016-08-21  23:20
  22. 2016. augusztus 22. 01:21230.

    Hat gyurd neki magad, hogy legalabb az az egy erettsegid meglegyen, az a minimum. Tudtommal 170 cm-es torpeknek is kiadjak az erettsegi bizonyitvanyt Magyarorszagon, ha megfelelnek. Istenem, a te apad meg anyad mitol rohadt? Szoval hanyfele melleknevragozas van a nemetben, es peldak?

    előzmény:
    John Connor (225)
    2016-08-21  23:20
  23. 2016. augusztus 22. 01:17229.

    Te meg mindig nem erted, amit mondani akarsz. Senkinek nem adnak egy ev utan Masters degree-t erettsegi nelkul. Na, mindegy. Ha viszont kiall a podiumra egy ember, es erdekes eloadst tart, nem azt nezik, hany centi a farka, hanem ha ugyes es okos, akkor csodaljak. Ne haragudj, de akkora ostobasagokat beszelsz. A diplomamunkat is most hallottad tolem eloszor.


    Szoval hanyfele melleknevragozas van a nemetben, es pedig?


    Nem joval kezdtel ki, ha engem akarsz hulyenek nezni. Ami a te sokkk diplomadat illeti. Persze, a te szamodra letesitett egyetemek egy evesek, erettsegi se kell hozza. Hogy tanitottal te, ha a hatso falon osonsz be, hogy eszre ne vegyenek?

    előzmény:
    John Connor (226)
    2016-08-21  23:45
  24. 2016. augusztus 22. 01:08228.

    Jo mulatast. Keress fel egy pszichiatert, de surgosen.


    Csak azert hazudozol, mert alkalmad van ra. Azert hazudozol itt, mert van enelce. A diplomakrol valo hazudozasod is azert van, mert alkalmad van ra. Te dontesed. Inkabb fokuszalj a kerdesemre: szoval hanyfele melleknevragozas van a nemetben, espedig?


     A szuleid gyalazasa miatt meg mara mar egeszen megutaltalak. Azert csak sajnalni tudlak, hogy ilyen dolgok miatt teszed tonkre magadat. De hat ez is a te dontesed. Ostoba ember topreng azon, ami megvaltozhatatlan, es bolcs ember az, aki megteszi, ami megvaltoztathato. Tehat tovabb mar nem fogsz noni, ez nyilvanvalo, viszont hatartalan lehetoseg van az eletben, ami altal boldogga tehetjuk magunkat. De hat neked kar beszelni, te mindent jobban tudsz. Jo szorakozast, egeszsegedre!


    Kihajtanalak a foldekre kapalni, milyen jol aludnal utana.


    Persze, hogy nem ersz semmit a diplomaiddal, hiszen nincsenek! Onsiratas helyett ugordj ki az agybol es tegy valamit. Ha meg torpe vagy, keresd fel a fovarosi nagycirkuszt, ott erhetsz el sikereket.
    Rohadt apad meg anyad, ez szep. Tudod te hanyfele betegseg van, ami oroklodik? Es senki sem rohadt emiatt. Te legalabb egeszseges vagy.

    előzmény:
    John Connor (227)
    2016-08-21  23:54
  25. 2016. augusztus 21. 23:54227.

    Én nem írtam volna ezt le, csak itt vetettétek föl a diploma dolgot...csak azt akarom ezzel mondani, hogy semmit nem érek velük !!! Mert az alacsonyságom és a kis farkam miatt az életem egy pokol. Minden nap felkelek és csak nyűg az életem. Azt mondom...jajj már megint felébredtem...


    Az az állapot a legjobb, mikor alszom és nem álmodok semmit ( Elvileg mindig álmodunk csak nem emléxünk rá ) csak az a legrosszabb mikor hajnali 4-5 körül végre odajutok, hogy talán eltudok aludni ( mivel egész nap az van a fejemben, hogy kis farkú törpe lettem és már aludni sem tudok ez miatt...) akkor elindul az agyam, hogy 29 éves létemre egy nyomorult, selejt, kisfaszu törpe lettem a rohadt apám miatt meg az anyám igénytelensége miatt, elment mellettem az élet, és ez nem fog változni már soha...és ott fekszem az ágyban és már azon veszem észre magam, hogy reggel van...

    előzmény:
    Sissi52 (221)
    2016-08-21  18:55

Címlap

top