Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi Magasság

John Connor
Létrehozva: 2016. augusztus 6. 16:26

 


 


Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!! Hisz a nőnek gondolnia kell arra, ha fiú lesz a gyerek, akkor kitől fog örökölni magasságot ??? Nem akarhatja, hogy a fia alacsony legyen. Ez alatt nem csak az alacsonyságot értem, hanem mindent ami ezzel jár egy fiú számára. Mert egy fiúnak nagyon is számít mekkora lesz !!! és persze a pénisze is !!!


 


Írok példát azért :


 


158 cm-es nő, ha 168 cm -es férfival csinál gyereket akkor vajon mekkora lesz a fiú ??  170 cm ? valószínű igen, ( hisz a fiúk szinte mindig az apjuk magasságát öröklik, vagy ritkán magasabbak lesznek ) Nem fogja elérni a 178 cm-es átlag férfi magasságot. Hogy fog szocializálódni a fiú ? Nagy valószínűséggel már általánosba frusztrált lesz, gátlásos, mivel nem nől olyan ütemben mint mások, egykorú fiuk. Minden évnyitón szembesül, hogy ő bizony nyáron nem nőtt vagy csak alig mások meg mennyit nőttek...Lehet még csúfolják is őt az iskolában, rossz esetben a lányok. Az igazi gond csak kamaszkorban jön el neki. Szeretne már barátnőt 15-16 évesen, viszont ő gyerektestben van. Nem tud odamenni a lányokhoz mert ők átlagban magasabbak mint ő....Már 14-15 éves korában befejeződik a testi fejlődése, hiszen eléri az apja magasságát, ez van a génjeibe. Azt látja , hogy a vele egykorú fiúk magasabbak nála sokkal. Lányok többsége is !!! Elkezd depressziós lenni, magába zárkózni, hogy ő ilyen lett. Tanulmányaira is rámegy ez az egész, mivel a gondolatai ezen a megoldhatatlan problémán járnak. Lelki beteg lesz. Öngyilkosság jár a fejében...Elkezdi a szüleit okolni, amiért nagyon alacsony, törpe lett, főleg apját amiért megcsinálta, anyját meg az igénytelensége miatt, hogy leállt egy törpével. Még tudnám folytatni milyen lelki nyomorék lesz a fiú, ha alacsony apától lesz. Ehhez még jön az, ha kicsi a pénisze...HÁT ILYEN ÉLETET AKAR EGY FIÚ ? NŐK NEM AKARHATJÁTOK, HOGY A FIATOK EZEKEN MENJEN KERESZTÜL !!! Persze lehet okoskodni, mennyi példa van rá, hogy ekkora az apa és a fia meg 190 cm...Ilyen esetekben más ágról örökli a fiú a magasságot, de ilyen nagyon ritkán fordul elő !!!


 


 


 


Annál több olyan esetet látok, pl : 158 cm a nő a férfi 190 cm és a fiú is akkora lesz !!! és a fiú teljesen normális életet él !!!


 

  1. 2016. augusztus 6. 22:4226.

    En soha nem jartam colostokkal randizni. Szal' hiaba eleted szerelme, ha kilog a rublikabol, szakitasz vele?


    Unokabatyam fia pl alacsony, es egy allati magas baratnoje van. Magasbol tesznek a filozofiadra, ugyanis kepzeld, nagyon szepen megvannak es szeretik egymast.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  2. 2016. augusztus 6. 22:3625.

    Szal kicsi vagy, ha meg csunya is vagy, meg meg luke is, meg csoro is, akkor az tenyleg nagy baj. 29 evesen meg szuz vagy, az sem az apad, sem az anyad hibaja. No mar a kis pici fekete bajuszod? Onassis pl tokmag volt, meg allati ronda, megis a legszebb nok kozott valogatott. Vagy Picasso.

    előzmény:
    John Connor (19)
    2016-08-06  21:55
  3. 2016. augusztus 6. 22:2924.

    Egy újabb hímnemű őrült az Nlc-n! 


     

  4. 2016. augusztus 6. 22:1923.

    "Biztosan nem hallottad még azt a mondást,hogy a "kis ember nagy bottal jár".


    VAGY NEM !!! ...


    Átlag női magasság szerintem 165-170


    Férfi 178, de mindenképp 175 fölött van


     


    158-185 ??? fiu meg 172 ??? ezt nem hiszem el, akkor betegség állhat e mögött...mikor mérted , hány éves volt ?  lehet 20 évesen fog megnyúlni...lehet szerencséje lesz és nem záródtak le még a növekedési zónák a csontok végén.


     

    előzmény:
    Lédienn (13)
    2016-08-06  19:34
  5. 2016. augusztus 6. 22:1022.

    Nekem emelle meg az 'otthol' is tarsul. Egy pasi ismerkedni akart velem, o komolyan, en nem, de amikor azt irta, hogy 'otthol' vagy mar? en vegkepp befejeztem.


     


     

    előzmény:
    Walmart (2)
    2016-08-06  16:45
  6. 2016. augusztus 6. 22:0821.

    Azért volt elég a 178 cm mert az a férfi átlagmagasság

    előzmény:
    Sheriff-2 (11)
    2016-08-06  18:43
  7. 2016. augusztus 6. 22:0720.

    ,,A Hozzád hasonlóknak nagyon komoly problémájuk van és az a probléma közel sem a magasságotok, vagy a f*rok méretetek!Mit tudsz Te a nőkről, mikor f*rok méretek fontosságáról zagyválsz?! Voltál Te már nővel? Gondolom pasiként írod mindezt..."


     


    Igen, nagyon komoly problémáim lettek a méretek miatt. Nem voltam nővel.


    Mindezt köszönhetem apámnak, és anyám igénytelenségének.

    előzmény:
    mickamacka (10)
    2016-08-06  18:37
  8. 2016. augusztus 6. 21:5519.

    Én rengeteg ilyet látok, és ha nem is 190 akkor mindenképp 180 felettit választanak.


    Amúgy alacsony férfit ( 170 ) nem is látok nővel csak egyedül...


    Nem tudom akkor hogy lett ekkora, mindenesetre örüljetek hoyg átlagos lett.


    Igen tudom, nálam már nagyon nagy bajok vannak,  29 éves vagyok.

    előzmény:
    huncut (9)
    2016-08-06  18:25
  9. 2016. augusztus 6. 21:2518.

    Egy ilyen magas pasas hona alatt ket kkis csaj is elfer...:)

    előzmény:
    kukucsk@ (16)
    2016-08-06  20:16
  10. 2016. augusztus 6. 20:2017.

    A géneket nem tudjuk megváltoztatni.Nyilván mindenki megálmodja,hogyan szeretne kinézni,ha választhatna,de ez nem így működik.Van,amin lehet javítani,változtatni,a magasság nem ilyen.Szerintem te már túlságosan belemész ebbe a dologba,az élet nem így működik,ahogy te leírtad.


    Tudod mit szoktam mondani,ha valaki a magasságán kesereg,túl magas,túl alacsony,stb...:Örüljél neki,hogy van kezed,lábad és egészséges vagy.Mindenkinek meg van a világban a párja,csak találkozni kell vele.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  11. 2016. augusztus 6. 20:1616.

    Bizony,sok magas férfi szereti az alacsony nőket,és nagyon jó érzés,amikor mellettük úgy érzi az ember,hogy biztonságban van.Szóval jó ott a hónuk alatt

    előzmény:
    Sheriff-2 (11)
    2016-08-06  18:43
  12. 2016. augusztus 6. 20:0615.

    Az alábbiak jutottak eszembe:


    1. a náci teória is hasonló volt.


    2. Amúgy hogyan szeretnél emberek "kötelezni" arra, hogy olyannal házasodjanak, aki (kizárólag!!!) külsőre passzol a másikhoz?


    3. Nem gondolod, hogy a mai világban nagyon nehézkes lenne rávenni embereket, főleg nőket, hogy számukra nem szimpatikus emberekkel közösüljenek? Neked nyilván tök nyolc, de nőként, hidd el, én nehezen élném meg, hogy rám kényszerít a TÖRVÉNY egy magasabb embert és TILT a számomra kedves emberrel való gyereknemzéstől. 


    4. Nem gondolod, hogy minden idők legrosszabb diktatórikus berendezkedése lenne ilyen mélységekig beleszólni a családok magánéletébe és befurakodni intimszférájukba?


    5. Esetleg lenne egy őr, aki ellenőrzi, hogy mindenki a számára kijelölt, megfelelő magasságú emberrel közösül és nemz gyereket? Egy tanács, vagy főbiztos előtt történne az aktus, nehogy valaki megszegje a törvényt és kedvére szeretkezzen?


    6. A teóriádban miért nincs IQ hányados alapján kalkulálva a párválasztás? Miért csak a külső az, ami alfa&omega a párválasztási teóriádban? 


    +1. Ezek után nem érzed azt, hogy mennyire beteg az elméleted? 

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  13. 2016. augusztus 6. 19:3914.

    Én is írok példát.
    A volt férjem 176 cm volt, én 164. Apósom, anyósom, szüleim is csak a 170-172 cm-t magasságot verték. A két fiam, egyik 186, a másik 189 cm.
    Unokatesóm nő létére 174 cm, a férje olyan 170 körül volt. Mindenesetre alacsonyabb. A két lányuk egyik sem érte el az anyjuk magasságát.
    Élettársam 186 cm, a fia, csak 170, a lánya szintúgy 166.



    Most akkor mi van? Megdőlni látszik az elméleted.



    Egyszer olvastam egy tanulmányt, hogy a II világháború idején az amerikai katonákat milyen magasnak látták az emberek. Az európai emberek, olyan 1970 táján kezdték elérni AZT a testmagasságot. Úgy hogy szerintem erre, inkább a környezet, a táplálkozás van hatással.  

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  14. 2016. augusztus 6. 19:3413.

    Nagyon unatkozhatsz és kínodban olyan barom elméletet gyártottál,aminek semmi alapja sincs.  Testalkat is genetika és senki nem lehet abban biztos,hogy az utódok kitől,mit örökölnek!


    ......"Ehhez jön még,h kicsi a pénisze"...  


    Biztosan nem hallottad még azt a mondást,hogy a "kis ember nagy bottal jár". 


    Megsúgom,a testmagasságnak amúgy semmi köze a pénisz méretéhez.


    Egyébként pedig a mai magyar átlag(!) magasság nőknél 160-170cm,férfiaknál 172-178cm. (Munkám miatt gyakran kell testmagasságot is mérni). Elárulom,ritka a nőknél a 170+,vagy férfiaknál a 178+ testmagasság. 


    Az egyik baráti házaspárnál a feleség 158cm magas,a férje 185cm magas. Ne tudd meg,hogy néznek ki egymás mellett akkor is,ha a nő 15centis sarkú cipőben ágaskodik mellette. A fiuk mindössze 172cm magas lett,a lányuk 170cm alatt. A 185cm magas apa szülei egyébként mindketten alacsonyak,a 158cm magas anya szülei is. 


    Ja,és semmi párkacsolati vagy egyéb pszichés gondjuk nincs egyiküknek sem a testalkatuk miatt sem.


    Sanszos,hogy neked viszont van!


     

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  15. 2016. augusztus 6. 18:4512.

    hónap = hónom/hónam

    előzmény:
    Sheriff-2 (11)
    2016-08-06  18:43
  16. 2016. augusztus 6. 18:4311.

    Szerintem egy férfinek elég magasnak kell lenni ahhoz hogy a lába leérjen a földre. Nekem a 178 cm. mindíg elég volt.


    A fetiek vonatkoznak a nőkre is. A 186 cm.-es barátom pedig csak alacsony nőket kedvel, azt szokta mondani hogy "szeretem a hónap alá csapni"

  17. 2016. augusztus 6. 18:3710.

    A 169 cm "teljesen átlagos női magasság"??? Hol, a langaléták országában? 


    Egyébként ez volt ÉLETEM ELSŐ esete, hogy hangosan röhögtem egy topicnyitón :) Viszont legalább szórakoztató volt.


    Hát, én meg azt gondolom, hogy bizonyos IQ alatt elköttetném a termékeny korú egyedeket. Azokat is, akik legalább alapfokon nem tudnak helyesen írni. 


    Egyébként kezdek rájönni, hogy ott, Közép-Kelet-Európában valami naggyon, de nagggyon nem stimmel ezzel a tökéletes külső mániátokkal. Na, nem csak a magyarokról van szó, de a magyaroktól Keletre is komoly gondok vannak...majd belegebedtek a nagy erőlködésbe...abból, hogy mekkora presztízst csináltok a külcsínyből.


    Nem elég, hogy a kicsit gömbölyded, egészségesen széles csípőjű nők már a kutyának nem kellenek, csak a negyvenkilóra zsugorodott nők "vonzóak", de hogy most már a magasság is gondot okoz, na, az mindennek a teteje. 


    A Hozzád hasonlóknak nagyon komoly problémájuk van és az a probléma közel sem a magasságotok, vagy a f*rok méretetek!


    Mit tudsz Te a nőkről, mikor f*rok méretek fontosságáról zagyválsz?! Voltál Te már nővel? Gondolom pasiként írod mindezt...


    Addig spekuláltok, hogy a végén kihaltok! Aztán spekulálhattok!


    Mi lenne, ha szimplán keresnél magadnak egy aranyos, jókedvű lányt -aki tök mindegy milyen magas, hány kiló, milyen színű a haja- és megpróbálnád élvezni a párkapcsolat minden előnyét! 


    Annyira odáig vagytok a nagy elégedetlenségetekkel, miközben többségetek tökéletesen használhatatlan, érzelmileg nulla és annyi az esze, mint egy jól megrakott tál molylepkének! Inkább azon kéne filóznotok (nem a lányok súlyán, magasságán), hogyan változtassatok a hozzáállásotokon, a párkapcsolatban betöltött szerepeteken, de k..a gyorsan. 


    Hidd el, ha oda jutsz, egy dolog fog számítani: hogy az a pici egészséges legyen! 


    Az eszem megáll...

    előzmény:
    John Connor (7)
    2016-08-06  17:54
  18. 2016. augusztus 6. 18:259.

    Én pedig egyáltalán nem gondolom és látom, hogy az ilyen alacsony nők baromi magas férfit választanának.


    Tévedsz, egyetlen nagyszülő sem volt magas, még a nagypapák sem.


    Azért nálad nagy bajok lehetnek ha csak centikkel értékelsz egy embert.

    előzmény:
    John Connor (7)
    2016-08-06  17:54
  19. 2016. augusztus 6. 17:578.

    Amúgy sok 160 alatti nő azt mondja, hogy azért választott 190-es férfit mert jól kiegészítik egymást...

    előzmény:
    huncut (6)
    2016-08-06  17:40
  20. 2016. augusztus 6. 17:547.

    Nagy szerencsétek van, hogy lány lett !!!


    169 cm, teljesen átlagos női magasság. Miért lett ekkora ?


    biztos vagyok benne, vmelyik nagyszülője elérte az átlagot, és őtőle örökölte.


    De nőbe nem számít a magasság, nem baj, ha pici. Csak tudnia kell korrigálni...azzal, hogy magashoz megy. Ennyi.


    Hála Isten egyre kevesebb az alacsony férfi, pont azért mert a nők magashoz mennek, és a gyerekük ezáltal magas lesz, és így szépen lassan eltűnnek az alacsony férfiak. Csak meg kell figyelni ezt a jelenséget...


     

    előzmény:
    huncut (6)
    2016-08-06  17:40
  21. 2016. augusztus 6. 17:406.

    Pont 158 magas vagyok és sose választottam volna 190 centis férjet. A férjem hozzám való, 171 centi, és bár lányom van ő 169-re sikeredett. Az elméleted megdőlni látszik.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  22. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. augusztus 6. 17:305.

    Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!!



    Lehetek őszinte?


    Azt szólom hozzá, hogy minden ilyen hülyét kizárólag bezárva tartanék.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. augusztus 6. 17:254.

    Olyan ez   mintha egy szarvasmarhatelepen a  tenyésztési naplót olvasnám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Figyuka! Menj dokihoz,  hogy szakember   javítson az önértékelési defekteden.


     


    Amúgy meg van férficipő is magasított sarokkal.


     

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  24. 2016. augusztus 6. 16:543.

    ha érdemi választ tudnál adni akkor jó lenne...

    előzmény:
    Walmart (2)
    2016-08-06  16:45
  25. 2016. augusztus 6. 16:452.

    Mindig kiver a víz, ha a "nő " mint ige- helyett azt olvasom vagy hallom, hogy  "nől" áhhh ... és ilyenek osztanak itt észt, szupi 

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26

Címlap

top