Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Átok levétele egy házról.

Torolt_felhasznalo_687679
Torolt_felhasznalo_687679
Létrehozva: 2015. október 7. 03:25

Szeretnék segítséget kérni olyanoktól elsősorban, akik jártasak a témában, illetve van személyes tapasztalatuk.
A probléma a következő: van egy szép nagy családi házunk, és valaki elátkozta. Egymás után mennek tönkre a házban a dolgok (vízvezeték, villanyvezetékek, berendezési (köztük sok új!!) tárgyak, valamit személyes, nem tárgyi dolgok, hanem az életkörülményeinkkel kapcsolatos dolgok is, mióta a házban lakunk (teszem hozzá, nagyon súlyos dolgok, ami nem könnyen túlélhető/átvészelhető). Szeretném megtisztítani a házat, eltávolítani az átkot (nem tudom, honnan jött, mert van néhány rosszakarónk, csak sejtésem van, de ez csak feltételezés), különböző módszerekkel is akár. Nem keresztény vallásúak vagyunk, tehát az ilyen jellegű dolgokat mindenféleképpen mellőzzük, inkább a tényekre koncentrálnék. Aki tud valamilyen konkrét segítséget nyújtani a tanácsaival, annak nagyon megköszönöm!
Kira.

  1. 2015. október 11. 20:0451.

    Amit írtál, nem is olyan hülyeség, tovább gondoltam. A röntgen a sugárzása révén "átlát" az emberen, ez idáig oké. Viszont eszembe jutott, van műszer, amivel a röntgen sugárzását mérik.


    Lehet hogy nem az volt, de gondolom valami hasonló.


    Hm, pedig imádunk füstölőt használni, és illatos gyertyákat csak úgy. Nem tudtam hogy káros. Habár nem túl gyakran használjuk. Az az igazi baj hogy cigizek, nem is a füstölő.


    Egyébként hogy témánál maradjunk, én magam is ismerek olyan személyt (család) akinek a kezében szétesnek tárgyak, ránéz valakire és illető minimum elesik, elejt valamit, nekimegy valaminek... új dolgokat tesz tönkre, pedig óvatosan ér hozzá. Nem mindig, de túl sokszor ahhoz, hogy véletlennek tartsuk. Nem gondoltunk rossz szellemekre, de az energiáival biztosan van valami, és úgy tűnik időszakos. Meg kell tanulni együtt élni vele, neki az a rossz, hogy félve adjuk a tárgyainkat a kezébe. A legdurvább az volt, amikor megfogta a kilincsünket, és anélkül hogy lenyomta volna, a kezében maradt az egész. Odáig semmi baja nem volt, és a darabka úgy nézett ki, mintha valaki erős marokkal a tövén beül letörte volna, szilánkosan. Láttam amikor nyitotta az ajtót, ilyesmiről szó sem volt. Az ajtóhoz pedig senki nem ért, az biztos.


    Mi történhetett? Ki tudja. És ez csak egy eset volt vele kapcsolatban, van amit meg sem mernék említeni itt.

    előzmény:
    HataMari (45)
    2015-10-10  18:54
  2. 2015. október 11. 10:2350.

    Csak annyi a "bibi" a sztoriban, hogy orvos nem szeizmológiára küld tovább, ha az ember testében a szervei "kezdik felmondani a szolgálatot", hanem belgyógyászatra, EKG-re, CT-re, stb.

    előzmény:
    Nikita 666 (44)
    2015-10-09  22:28
  3. 2015. október 11. 02:1149.

    Fejunkon talaltad a szoget


    Olyan ez mint a hires mondas:


    minden  ugyved hazudik,de en is ugyved vagyok,tehat hazudtam,es akkor az ugyvedek megsem hazudnak...


    Vagy a Schrodinger macskaja.....

    előzmény:
    HataMari (45)
    2015-10-10  18:54
  4. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2015. október 10. 20:0048.

    Te magad idézed elő. Akkora benned a feszkó, hogy a tárgyak egymás után mondják fel a szolgálatot. Ha úgy tetszik, te vagy az "átok."


    Próbálj lazulni és relaxálni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687679 (1)
    2015-10-07  03:25
  5. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. október 10. 19:4447.

    Basszus!


    Lehet a mienken is az van,de lehet inkább rajtunk..Tavaly vettük októberben a házunkat(sosem volt jó állapotú,tudtuk hogy szigetelni kell, vezetéket cserélni, festeni csempézni)de amióta elkezdtük a felújítást, minden napra jut valami..(kiderült az egész tetőszerkezetet ki kellene cserélni, a fal dől hátul, nincs lábazati szigetelés, és még az újonan megcsinált dolgok sem tökéletesek.(tehát még olyan 3 millió kellene rá)(mondjuk ezek mind az először  nálunk dolgozó """szakember"" mármint annak hiszi magát műve, de én is úgy érzem, hogy valaki minket átkozott el, mert ömlik a a negatív dolog az életünkben..a páromnak sérve van,(tavaly jött ki
    )(mindennap érzi), nem jön össze a gyerek, ha én keresek akkor a páromnak megy szarul, ha ő keres nekem nincs semmi.Tavaly meghalt az utolsó vér szerinti rokonom (nagyim) a féltesóimmal nincs kapcsolatom,( a Párom egyetlen normális családtagja, az édesapja is meghalt, pont amikor terhes lettem, aztán egy hónap múlva el is vetéltem...)az anyja egy szemétláda, a nővére egy hisztis, érdek ,irigy csajszi... Szerintem ez is "átok-gyanús" .sajnálom nagyon ami Veletek is történt, a sok hülyével ne foglalkozz aki azt mondja hogy Te vagy a hülye, nekik biztos qrva jó minden.Lehet hogy a mi képzelőerőnk nagy, de az ember már nem tudja mit gondoljon ha semmi nem úgy jön össze ahogy sok másnak meg igen..

    idézet:
    rockcica (37)
    2015-10-09 18:39:54

    Ezzel a beállítottsággal csak ilyenre számíthatsz a következő időkben is.

    előzmény:
    rockcica (37)
    2015-10-09  18:39
  6. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2015. október 10. 19:0846.

    http://www.egely.hu/?page=vitalmero&id=3&lang=hun


     


    Lehet, hogy ilyennel mérték. 

    előzmény:
    Nikita 666 (44)
    2015-10-09  22:28
  7. 2015. október 10. 18:5445.

    Ha igaz, hogy minden elromlott az adott holgy korul, akkor a korhazi meromuszer is csak elromolva/visszafele tudott jarni, nem? Tehat akarmivel is vizsgaltak ki, az eredmeny csakis hamis lehetett. Ha megsem hamis az eredmeny, akkor nem is igaz, hogy minden elromlott korulotte. Ha meg hamisak az eredmenyek, akkor meg az nem igaz, hogy a szerveit betegnek lato gep a jo kepet latta, ergo a szervei nem is voltak betegek ergo santa a tortenet, ahogyan van. Ha az orvos tovabb kuld emberket vizsgalatokra, manapsag, az maximum MRI, de sugarzast nem mer az orvostudomany. Anno meg MRI sem volt, esetleg  rontgen, ami nem sugarzast mer, hanem rontgen sugarzas segitsegevel "lat" bele az emberbe. Vagy talan az UH, ami meg ultrahang  segitsegevel mer -de az sem sugarzast mer, hanem kepet alkot az ultrahang segitsegevel.  Rossz energia aramlast ma is csak az orvosi diploma nelkuli onmagukat orvosnak hivo hokuszpokolok kepesek "merni", ami meg igencsak hiteltelen modszer!


    En speciel a fustolot nem szetretem, rengeteg egeszsegre karos anyag tavozik fustolokbol, illatositott gyertyakbol, egyeb lakasillatosito buzolvenyekbol. Egeszsegedre jobban vigyazhatnal, nem a vedangyalod dolga az!

    előzmény:
    Nikita 666 (44)
    2015-10-09  22:28
  8. 2015. október 9. 22:2844.

    Néhányan igen nehezek vagytok, de nem baj.


    A szitu több mint 20 éve történt. Én leírtam azt, ami tény volt. Most leírom azt, amire nem emlékszem, de valószínűleg így történt.


    A nő nem érezte jól magát, mint említettem a szervei kezdték felmondani a szolgálatot. Gondolom az orvosnak megemlítette hogy mik történnek a közelében, és az orvos így küldte tovább. Már nem emlékszem arra, vagy az orvosnak, vagy a riportot készítőnek hagyományos órája volt, ami elkezdett visszafelé járni.


    És mint említettem, nem vagyok fizikus, fogalmam sincs milyen energiát mértek rajta. Ha sugárzott, azt meg tudták mérni Uri Geller nélkül is.


    Azt az egy dolgot nem értem, hogy miért írod, mérőműszer nem létezik hozzá? Már akkoriban is létezett. Ha a kekeckedést mérni lehetne, bizony itt sok embernél kilengene.

    előzmény:
    csutak51 (33)
    2015-10-09  16:13
  9. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. október 9. 19:3943.

    Én csak azt nem értem, mért kell leidiótázni valakit (illetve itt gyakorlatilag minden hozzászólót) azért, mert nem HISZ valamiben. Érted, a hit, hát annál megfoghatatlanabb dolog a világon nincs! 

    előzmény:
    rockcica (37)
    2015-10-09  18:39
  10. 2015. október 9. 19:3542.

    Szerintem a TI tele van negativ energiával 


     


    ha valaki ennyire csak a rosszat látja mindenben és a rosszat veszi észre mindenben, az  nyugodtan hiheti, hogy el van átkozva


     


     


    egyébként én javasoltam neki  vitopmd- t és milyen érdekes, hogy figyelmen kivül hagyta... pedig vitopmd- nek topikja is van ott és ráadásul elég hires mágus hirében áll.. annak aki tényleg hisz ilyenben, 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (35)
    2015-10-09  16:48
  11. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. október 9. 19:2341.

    Az embert egy kis pont a világmindenségben. Férjem, aki biológus, szokott azzal szórakoztatni, hogy X meg Z faj mióta van a Földön, és hozzájuk képest hol van az ember... De nem csak ilyen értelemben kis pont. Én simán el tudom képzelni, hogy vannak nálunk sokkal hatalmasabb erők, egyfajta felsőbb hatalom, istenség, sors, mindegy, minek nevezzük. És mért ne lehetne neki is rosszkedve... nemcsak emberi szokás az, hogy rúgjunk bele a kisebbe... Tegyük fel, épp engem pécéz ki. Volt már ilyen érzésem és életszakaszom nekem is, hogy szó szerint úgy éreztem, minden, de tényleg minden összeesküdött ellenem.


    Ha viszont van ilyen dolog, amit felülről kapunk, és ami miatt egy ember szív, azt egy másik ember le nem veszi. 40 ezer HUF, kézcsókolom, áfa nélkül, a számlatömbön meg épp otthon hagytam, lenyomhatjuk okosba? Hát nem, így megszüntetni a sors akaratát, kötve hiszem, hogy sikerül...

    előzmény:
    rockcica (40)
    2015-10-09  18:47
  12. 2015. október 9. 18:4740.

    Még annyit fűznék hozzá, hogy az ilyen átok levételekben nem hiszek, akik horribilis összegekért hókusz pókuszolnak, az tuti kamu.(meg aztán tudom, hogy vannak rossz időszakok az ember életében, de amikor már ilyen halmozott, akkor elgondolkodtató).Csak nem tudom hogy tudnék rájönni mi ez, és ha esetleg átok, mit lehetne csinálni ellene..

    előzmény:
    rockcica (37)
    2015-10-09  18:39
  13. 2015. október 9. 18:4239.

    Mostanában kezdem az hinni, hogy nincs is kerítés...(((

    előzmény:
    rupcsi (36)
    2015-10-09  18:37
  14. 2015. október 9. 18:4038.

    Tudod én csak derültem azon, hogy idiótának  nevezi azokat, akik nem hisznek, pedig azok közül szokták a benne hívőket leidiótázni, ha elfogy a türelmük...bár az sem szép dolog.


    Most hogy mondod más szemszögből, teljesen igazad van!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (35)
    2015-10-09  16:48
  15. 2015. október 9. 18:3937.

    Basszus!


    Lehet a mienken is az van,de lehet inkább rajtunk..Tavaly vettük októberben a házunkat(sosem volt jó állapotú,tudtuk hogy szigetelni kell, vezetéket cserélni, festeni csempézni)de amióta elkezdtük a felújítást, minden napra jut valami..(kiderült az egész tetőszerkezetet ki kellene cserélni, a fal dől hátul, nincs lábazati szigetelés, és még az újonan megcsinált dolgok sem tökéletesek.(tehát még olyan 3 millió kellene rá)(mondjuk ezek mind az először  nálunk dolgozó """szakember"" mármint annak hiszi magát műve, de én is úgy érzem, hogy valaki minket átkozott el, mert ömlik a a negatív dolog az életünkben..a páromnak sérve van,(tavaly jött ki
    )(mindennap érzi), nem jön össze a gyerek, ha én keresek akkor a páromnak megy szarul, ha ő keres nekem nincs semmi.Tavaly meghalt az utolsó vér szerinti rokonom (nagyim) a féltesóimmal nincs kapcsolatom,( a Párom egyetlen normális családtagja, az édesapja is meghalt, pont amikor terhes lettem, aztán egy hónap múlva el is vetéltem...)az anyja egy szemétláda, a nővére egy hisztis, érdek ,irigy csajszi... Szerintem ez is "átok-gyanús" .sajnálom nagyon ami Veletek is történt, a sok hülyével ne foglalkozz aki azt mondja hogy Te vagy a hülye, nekik biztos qrva jó minden.Lehet hogy a mi képzelőerőnk nagy, de az ember már nem tudja mit gondoljon ha semmi nem úgy jön össze ahogy sok másnak meg igen..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687679 (2)
    2015-10-07  06:56
  16. 2015. október 9. 18:3736.

    Szervusz Edda!


    kapaszkodj meg! Ahol dolgoztam, jött egy fiatalember ( kezdő családdal). Meggyőzően magyarázta nekem, hogy az ördög itt van tenykedik. Továbbá valakinek a száján jött ki rádió formában.


    "aki eztet elhiszi szamarabb a lónál ...." Idézve tőlem.


    lehidaltam! Felsőfokú vegzettséggel mosta volna az agyam, és gondolom a rábízott fiatalfelnőteket is. Egyébbként rendes, családszerető stb. 


    "Nagy az Isten állatkertje, sajnos alacsony a kerités"

    előzmény:
    eda-1952 (34)
    2015-10-09  16:26
  17. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. október 9. 16:4835.

    Szerintem az önmagában nem "baj", ha valaki hisz az átok létezésében. Végül is mindenki abban hisz, amiben akar, amíg nem árt vele másoknak. Egész világvallások épülnek nemcsak megmosolyogtató, de egyenesen nevetséges "tényekre".

    A topikindítóval nem az a baj, hogy hisz az átokban, hanem hogy gyűlöli azokat, akik nem. Elképesztő indulat robban belőle pusztán azért, mert nem azt kapta, amit várt. Ez sokkal ijesztőbb, mint az, hogy azt hiszi, szerinte meg vannak átkozva.

    előzmény:
    eda-1952 (34)
    2015-10-09  16:26
  18. 2015. október 9. 16:2634.

    Rossz fórumot választottál, az tény.Rengeteg babonás, szellemes és hasonló oldal van,ahol érdeklődéssel várnak, ahová itteniek nem mennek. Tudod ha ide írsz, akkor bizony előfordul, hogy a többség -mint én- először levegő után kap, hogy a XXI.században valaki abban hisz, hogy megátkozták a házát...((( Aztán ha kapnak levegőt, megszólalnak.


    No és van még egy rossz hírem: a topikot nem tudod törölni és törölni sem fogják szerintem a kérésedre, mert nem sért szabályt. Nem bánt ez téged, főleg ha elmész, vagy akár másik nevet választasz.

  19. 2015. október 9. 16:1333.

    Nem poénnak szántam.


    Simán nevetségesnek találom, hogy orvos küldene olyan "mérésre"  bárkit, amihez mérőműszer nem létezik.


    Bár biztosan vannak orvosok, akik Mammon oltárán feláldozzák az becsületüket, megtagadva orvosi esküjüket.


    Ha "sugárzott" szegény nő, azt legfeljebb Geiger-Müller számláló mérhette.

    előzmény:
    Nikita 666 (27)
    2015-10-08  22:43
  20. 2015. október 9. 12:2832.

    Itten már csak a piócás ember segíthet 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687679 (1)
    2015-10-07  03:25
  21. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. október 9. 12:2231.

    Akiben ennyi gyűlölet van, annak nincs szüksége átokra ahhoz, hogy boldogtalan és keserű legyen az élete. A magadfajta embert én akkor sem átkoznám meg, ha hinnék az ilyesmiben, mert az olyan lenne, mint tengerbe vizet hordani.

  22. 2015. október 9. 11:4230.

    Ne gyűlölködj! Inkább fogadd el,hogy az emberek többsége (köztük én is) nem hisz az effajta rontásokban,átkokban. Szerintem előbb tegyél rendet a lelkedben és mindjárt szebb lesz a világ:))

  23. 2015. október 8. 22:5629.

    Írj nevet kinek válaszolsz vagy a számot hányadik hozzászólásra mert így csak én fogom érteni

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2015-10-08  22:33
  24. 2015. október 8. 22:4528.

    És ez mire van? Mert a szellemeket tulajdonképpen megtartanám.

    előzmény:
    sárkánycsont. (24)
    2015-10-08  20:53
  25. 2015. október 8. 22:4327.

    Poénnak szántad, de nem az. Én is megérzem ha valaki rosszindulatú, lehet akár a világ legbűbájosabb embere. A szemed, füled becsaphat, de az érzékeid nem. Meg kell tanulni figyelni rájuk.


    Arra emlékszem, hogy a nőnél valamilyen sugárzást mértek. Nem tudom mifélét, nem vagyok fizikus.

    előzmény:
    csutak51 (20)
    2015-10-08  19:40

Címlap

top