Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megszégyenítette az Instagram a duci lányt

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 18. 13:54
  1. 2021. július 3. 12:0933.

    Arrol nincs topic hogy hurra megvan az 5 millio beoltott es a 30000 ezer halott a magyaroknal. Hurra vilagelsok halalozasban es most hurraznak hogy magvan az 5 millio beoltott es nem kell maszk Tenyleg a magyaroknak ez a legnagyobb oromuk ?


     


    Mit szolnak ehhez a hirhez a szakemberek ?


     


    Izrael bekemenyitett mert a magas atoltottsag hozta meg a kivant vart eredmenyt . Mi lesz a magyarokkal ?

  2. 2021. július 3. 12:0332.

    icsoda erdekfeszito bulvar hir

  3. 2021. július 3. 10:5831.

    Not all we think that Instagram account hack can be achieved but it is possible here for us.

    előzmény:
    remember.ezredes (2)
    2014-07-18  13:54
  4. 2014. július 21. 06:0230.
    Aki PCOS-IR miatt hízik, pajzsmirigy-alulműködés miatt hízik, az kezelhető.
    Nem lesznek soha nádszálkarcsúak, de aki akar és tesz érte, az tud normálisan kinézni.


    Csak ugye mennyivel egyszerűbb arra fogni, hogy "én beteg vagyok, ez ezzel jár, ez van", mint betartani szigorúan az előírt diétát és mozogni, sportolni rendszeresen.
    Mert ez a "recept", ami azt hiszem - néhány extrém kivételtől eltekintve - mindenkinél működik.




    Mondom ezt úgy, hogy rám is felkúszott észrevétlenül 10 kg 2 év alatt, miközben az életmódomon semmit nem változtattam, legalábbis én úgy érzem. Elmentem a háziorvoshoz, kértem első körben egy TSH-s labort, mivel anyának nem működik a pajzsmirigye, és nagyjából abban a korban kezdődött nála, mint én most. Egyelőre határértéken belül vagyok hál' Istennek.
    Elkezdtem odafigyelni a kajára, és hetente 2-3x sportolni. Ha pár hónapon belül ez nem hoz változást, akkor megyek csak tovább, hogy esetleg valami nőgyógy. hormon vagy mégis a pajzsmirigy okozza-e a hízást (és vannak még más gyanús tünetek is). 
    De érted?! Nem az az első, hogy ráfogom a betegségre, hanem hogy tenni próbálok ellen! És nem, még véletlenül sem tennék ki az internetre képet magamról, főleg nem bikiniben, pedig a férjem szerint súlyos instagramm-függőségben szenvedek 
    előzmény:
    vérmatska (29)
    2014-07-21  02:28
  5. 2014. július 21. 02:2829.
    "A bökkenő az, hogy egy ilyesfajta hormonzavart ha felfedeznek, már gyógyítható."
    Igen? Az endokrinológusok könyörögni fognak neked a receptért.
    előzmény:
    Alinee2 (25)
    2014-07-20  17:22
  6. 2014. július 21. 00:0828.
    cabron ott a pont ,)
  7. 2014. július 20. 18:0027.
    Ahogy mondod. Nem azzal fog foglakozni, hogy elfogadják, hanem ha ki is tesz hasonló képet, akkor segítséget kér.
    Két ilyen beteget ismerek, mindkettőt kislány korától. A növekedésük hosszában alig, viszont széltében túl gyors volt. Mindkettő gyógyszert szedett arra, hogy a csontjaik is nyúljanak, de sajnos minimális eredménnyel. Viszont, és ez a lényeg, látszott rajtuk a kövérségük ellenére hogy betegek, az arányaikkal gond volt. Nem törpék, de nem is az az arányos kövér ember tipus. És a gyerekeknek eszük ágában nem volt csúfolni őket, szemben a valóban kövér társaikkal. Valahogy ráérezhettek a különbségre.
    előzmény:
    soleluna (26)
    2014-07-20  17:50

Címlap

top