Turbo diéta tapasztalat

Kriszt@80
Létrehozva: 2014. július 15. 16:44
Sziasztok ! 

Kinek hogy vált be és mennyi idő alatt? Pozitív és negatív tapasztalatok,vélemények érdekelnek.
34 hozzászólás
  1. 2018. július 24. 11:3734.

A férjem elkezdte a Forevet C9-t és 9 nap alatt leadott 3 kilót és mellette egyáltalán nem koplalt sőt még többet is evett pl. 3 sajtburger menüt. 😁 Szóval érdemes kipróbálni, mert mindenkinek használt.

előzmény:
    kzsuzsi (33)
    2018-07-04  18:36
  2. 2018. július 4. 18:3633.

Sziasztok! Egyáltalán nem rossz a Turbó diéta, ha betartod az előírásokat, sokat tud segíteni. Bár az is igaz, hogy nem vagyunk egyformák (ezt írta is előttem valaki), és ahány ember, annyi féle szervezet, és annyi féle módon működik a fogyókúra. Illetve egy másik topikban is írtam, hogy vannak más, a turbó diétáhozhez hasonló fogyókúrás porok, amik az összetételük alapján talán (?) még hatékonyabbak is lehetnek. Én most a Premium Diet fogyókúra programjával próbálkozom. Az íze, az oldódása és a többi ilyen szempont alapján ez is teljesen rendben van. Három hete csinálom, és eddig bő 3kg ment le rólam, és már a férjem is megjegyezte, hogy ne hagyjam abba, mert úgy tűnik működik    Több helyen is meg lehet rendelni, én most itt veszem: www.jopatikus.hu Az elsőre bonyolultnak látszó sokféleség meg ne ijesszen el senkit! Igazából 2-3 féle port kell a diéta adott szakasza szerint inni, és a rengeteg variáció a sokféle íz miatt van. Egy próbát mindenképpen megér, én egyelőre folytatom ezt a fogyókúrát. 

3. 2018. június 9. 15:5732.

Senki nem eszi ezt a TURBÓT?

4. 2018. május 6. 18:4031.

A TURBÓ diéta egy doboz tömény fehérje+vitaminpor  neve....Az ára 7.000 ft körül van..., de gondolom 1 doboz nem elég 10 kiló leadásához...

Te még fiatal vagy  - nagyobb esélyed van lefogyni.....KEVÉS kaja+ SOK MOZGÁS!!!   Én is rajta vagyok, de én idős vagyok, 70éves leszek. De sokat sportolok  - koromhoz képest...

előzmény:
    CarolaKennicott (28)
    2018-04-09  13:42
  5. 2018. Április 16. 14:3230.

Menj el egy szakemberhez, aki személyre szabott diétát, életmódot tud neked kínálni. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a szervezete, nem egyformán viszonyul dolgokhoz, plusz ezek a hirtelen fogyás löketek biztosan nem tesznek jót. Ne sokkold a szervezeted vele! Innen előbb-utóbb úgyis visszakúsznak a kilók.

Ja, és mozgás nélkül nem fog menni

előzmény:
    Kövesdiági (29)
    2018-04-16  14:14
  6. 2018. Április 16. 14:1429.

De kár, hogy nincsenek azok a csajok, akik kezdték a topicot.....engem is érdekelne  a TURBÓ diéta...

előzmény:
    CarolaKennicott (28)
    2018-04-09  13:42
  7. 2018. Április 9. 13:4228.

Sziasztok ! Mit jelent a turbodieta? S hogyan csinaljatok?

Ugyanis nekem is van egy kis/nagy problemam. Sosem voltam egy sportos alkat, en voltam közepiskolaban az egyetlen, akinek kettese volt testnevelesböl . Mostansag viszont nagyon elszaladt velem a lo, a kilok meg ram, s igy lettem 64 kilos 160 centisen.

Ijedtemben majd leszedültem a merlegröl, mert a terhessegeimet kiveve sosem nyomtam ennyit.

Nos, de sikeresen lement ket kilo, nem tudom, hogyan de lement. Most elkezdtem tornazni is, s igyekszem a gyeplöt az etkezesnel is szorosabbra fogni. A paradox a dologban, hogy nagyon odafigyelek, mit eszem. Mindennap fözök, mar csak a gyerekeim miatt is.

Gyanitom, hogy a nassolgatasok az oka, meg a jogositvanyom. Korabban valahogy fegyelmezettebb is voltam, meg fiatalabb is, s könnyebben ment minden.

8. 2018. Április 8. 10:5127.

Gratulálok a kitartásotokhoz!   Zavar ezt a testszag...most van, vagy gyakori tisztálkodással nincs???

előzmény:
    bbarbara0903 (26)
    2018-02-24  15:20
1 2

Címlapról ajánljuk

Legnépszerűbb cikkek