Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Panasonic kenyersuto

emma33
Létrehozva: 2014. február 28. 22:38

Panasonic kenyersutot vettunk, miutan evekig egy olcsobb kategoriajut hasznaltunk. Illetve igazabol csak a teszta keszitesere hasznaltuk, mert  a kenyer tomott-nehez-morzsalodora sut benne, a teteje hullamos-lottyedt maradt.

Mindenkitol azt hallottam, hogy a Panasonic, bar nagyon draga, sokkal jobb kenyeret sut, de nem hittem, hogy ekkora lesz a kulonbseg. Ez a  kenyer belul puha, konnyu, kivul ropogos stb, meg a 100%-os teljes kiorlesu is tokeletes. 

 

Most ez tudom, mar lassan reklamnak hangzik :-D Azert nyitottam a topikot, hogy egyedul vagyok ezzel az erzessel, hogy az olcsobb gepek kb. lenyulasok? :-( ha szinte ehetetlen kenyeret sutnek?

 

Szerintetek? Van mas is, aki ezt tapasztalta?

  1. MPM
    MPM
    2016. június 12. 15:5526.

    Jah és a sorrend fontos. Azt be kell tartani, mikor a gép üstébe méred a dolgokat.


    Heti 3-4x használom a gépet. Itt találsz még pár receptet hozzá, ezek mind beváltak nálam: www.kotyvalda.hu.


    Mostanában nem volt időm blogot írni, de tervben van, hogy folytatom és a több száz papírfecni felkerül a kotyvaldára :)

    előzmény:
    zsazska01 (22)
    2015-09-11  03:06
  2. MPM
    MPM
    2016. június 12. 15:4725.

    Szia!


    Évek óta csak ezt használom. Nálam még sosem volt rossz kenyér a Panában. Ez az alap receptem:


    1/4 kocka friss élesztő (sose használok port és sosem volt ebből gond)


    300g finomliszt (BL55)


    300g rétesliszt


    2 kis mérő cukor (kismérő=kiskanál, a géphez kapott mérő kisebbik része)


    2 kis mérő só 


    ha van, jobbá teszi 1 nagy mérő sikér (bio boltban szoktam venni, nagyon sokáig elég 250g)


    ha van, szintén jobbá teszi 1 nagy mérő burgonyapehely (szintén bio boltban veszem, nagyon sokáig elég)


    200 g joghurt vagy kefir vagy tejföl vagy aludttej 


    200 ml víz (ha főzök burgonyát, nem öntöm ki a levet, a hűtőbe téve eláll és víz helyett azt használom fel)


    1 nagy mérő olaj 


    1 nagy mérő ecet


    1-es program (4 óra)


    Ugyanez a recept használható a gyors programon (2-es), de akkor arra figyelj, hogy semmi ne legyen hideg, mikor bekészíted a kenyér hozzávalóit.


    Remélem, már sikerült jó kenyeret sütni és megszeretted a gépet.


    Ha szeretnél még recepteket hozzá, csak írj és küldök.

    előzmény:
    zsazska01 (22)
    2015-09-11  03:06
  3. 2015. szeptember 11. 18:2224.

    Igen, ez a rozslapát. Én mindenhez ezt használom. Az üst azért ilyen drága, mert gyémántporos bevonata van. Egy pár alkalommal úgy csúszik ki belőle a kenyér, hogy el sem kell mosni az üstöt...

    előzmény:
    bigacsiga2 (11)
    2014-04-19  20:10
  4. 2015. szeptember 11. 18:1623.

    Szia,


    4 év óta van Panasonic gépem, áldom érte az eszemet és a férjemet, aki hagyta, hogy ennyi pénzt adjak ki érte. Egyszerűen imádom. Már előszörre is csodálatos kenyeret sütött, ropogós, jól megpirított héjjal. Kizárólag szénhidrát csökkentett kenyereket sütök, ezért is vettem. Előtte volt már 3-fajta olcsóbb gépem (bár a Moulinex annyira nem is volt olcsó...), óriási a különbség. Az első gépem tizenezerbe került, arra jó volt, hogy begyakoroljam magam. Az is hatalmas különbség, hogy a Panában megsül a kenyér teteje is köszönhetően annak, hogy nincs betekintő ablaka, melyen át szökött a fűtés. Lényeg, hogy nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon igénybe van véve nálam, 3-4-szer sütök egy héten. Van egy nagyon jó bevált alapreceptem: 7 g instant élesztő, 500 g Diabestar (Kilófaló, Diawellness, Kohl's, stb.) liszt, 4 dl folyadék (fele joghurt vagy kefir, esetleg savó), 1 ek rost. Kevés só és pici gyümölcscukor. Ezek után lehet még bármilyen fűszert hozzátenni, szoktam diót, reszelt sajtot, szárított paradicsomot, fokhagymát, sült hagymát, oreganot, stb. persze nem egyszerre mindet. Kitartást javasolok és sok sikert. (A hozzáadott füzetet sosem használtam, csak egyetlen oldalt, a programokat. Általában a 2 órás alapprogramot használom.)

    előzmény:
    zsazska01 (22)
    2015-09-11  03:06
  5. 2015. szeptember 11. 03:0622.

    Sziasztok!


    Mai napon kaptam egy Panasonic SD 2501 WXE típ. gépet.


    Voltaképpen az ezen, és a Limara oldalán olvasottak alapján esett rá a választásunk.


    Amint megérkezett, azonnal ki akartuk próbálni, s az időnk rövidsége okán egy gyorsprogramot válaszotottam, ám az eredmény valami csapnivaló lett.


    Lett egy formátlan, sületlen, íztelen kenyérkénk. 


    Szeretném megkérdezni, hogy ti milyen lisztet használtok? Én a füzet receptjeit olvasva teljesen elveszettnek éreztem magam, mert fogalmam sincs, milyen  az az erős fehérliszt... ez az erős jelző csaknem minden receptnél szerepel. A másik meg az AVEVE surfina liszt. Ha minden igaz, ilyen itthon nem is kapható, csak Belgiumban és Hollandiában. 


    Szóval szeretnék tanácsot kérni azoktól, akik ilyen gépet használnak, hogy milyen liszttel lehet jó kenyeret sütni benne? 


    S Ti milyen élesztőt használtok? 


    A receptben porélesztőt ír, és külön kihangsúlyozza, hogy ennél a gépnél a hagyományos élesztő nem használható. 


    Ezelőtt nekem Moulinex gépem volt, de abban mindíg normál élesztővel sütöttem, igaz abban volt is erre utalás, és egy átváltó táblázat, hogy mennyi normál élesztő felel meg a megadott mennyiségnek.


    Előre is köszönöm a válaszokat! 


     


     


     


     

  6. 2014. november 2. 08:1821.

    Köszi a részletes válaszokat, valószínűleg a 2501-es lesz, még várok hátha lesz karácsony előtt jó kis akció 

    előzmény:
    MPM (20)
    2014-10-27  12:23
  7. MPM
    MPM
    2014. október 27. 12:2320.

    Javitok: nekem 2500, anyumnak 2501 van. 


    Ird be a google-be:


    Panasonic 2500 2501 osszehasonlitas 

    előzmény:
    rafi (16)
    2014-10-27  10:13
  8. MPM
    MPM
    2014. október 27. 12:1119.

    A 2500 es 2501 egyforman jo.

    előzmény:
    rafi (16)
    2014-10-27  10:13
  9. MPM
    MPM
    2014. október 27. 12:0918.

    Meg annyi a kulonbseg, hogy az 50e ft-os eleszto adagolot is tartalmaz, de ez csak porelesztohoz jo. En csak friss elesztot vagy kovaszt hasznalok es limara es emargit receptjei is ezekkel vannak (toluk nezem az otleteket). Ha most ujat kene vennem, megint 2501 lenne. 

    előzmény:
    rafi (16)
    2014-10-27  10:13
  10. MPM
    MPM
    2014. október 27. 12:0517.

    Szia!


    Nekem 2501 van. Azert valasztottam ezt, mert nincs magadagoloja. Korabban magadagolos volt, de nem hasznaltam ezt benne, inkabb a csipogasnal adtam hozza (sajtot, csokit, kolbaszt...). Az uj gep rozs keverot is tartalmaz (fesu kinezetu lapat), de en korpas programmal sutom azt is. A 2501 most 30e ft korul van, nekem ez a legjobb. Bejglit, mezeskalacsot is keszitek benne, imadom. 

    előzmény:
    rafi (16)
    2014-10-27  10:13
  11. 2014. október 27. 10:1316.

    Sziasztok!


     


    Tervezem egy panasonic kenyérsütőgép vásárlását, melyik típust érdemes megvenni?


    http://www.arukereso.hu/kenyersuto-c4110/panasonic/?gclid =CjwKEAjw2reiBRCaobK3udOj-Q4SJACXWyYmHxcyUlN5LDKo4G1NKpdGTYa TcYWH0uRtQq_jvXq8BRoCyX_w_wcB


     


    Az 50 ezer Ft-os mennyivel tud többet? Van ilyen valakinek? 

    előzmény:
    MPM (14)
    2014-10-12  11:03
  12. 2014. október 17. 11:4615.

    Nekem 17 eve van Panasonic sutom. nagyon finom kenyeret sut es meg kalacsot is szoktam benne sutni .


    ha egyszer elromlana akkor is ugyanezt a markat valasztanam.


     


    ugyanigy vagyok a Bosh gepekkel. nekem a moso es mosogatogepem is Bosh egyszeruen fantasztikus mind a ketto. gyonyoruen dolgoznak viz es energiatakarekosak.


     


    azt hiszem vannak dolgok amikben ha megtehetjuk nem erdemes takarekossagbol az olcsobbat valasztani.

    előzmény:
    emma33 (1)
    2014-02-28  22:38
  13. MPM
    MPM
    2014. október 12. 11:0314.

    Sziasztok!


    Nekünk is ilyen gépünk van (2500). Limara oldala ajánlása után vettük meg és nem bántuk meg.


    Limara oldaláról szinte minden kenyeret az 1 (alap) és 3 (alap adalékkal), kalácsokat a 12 (különleges kenyér) és 13 (különleges adalékkal) programmal készítek. Kenyereket, aminek legalább a fele teljes kiőrlésű liszt, azokat 4 (korpás) és 6 (korpás adalékkal) programmal.


    A 7 (francia), 8 (olasz) és 9 (szendvics) programok receptjei kiválóak a kapott utasításban.


    A 10 (briós) szintén jó kalácshoz is.


    Tésztakészítés 15-től van. Ezek sütés nélküliek, mert a dagasztás, kelesztés, dagasztás után lehet kézzel formázni a tésztát, újra keleszteni és sütőben megsütni tepsin, jénaiba vagy kacsasütőben.


    A lekvár (24) és kompót (25) utasításban szintén jó.


    Én már csak limara péksége blogról keresek receptet, de a megjelent könyve is kiváló.


    Szívesen olvasnék olyan fórumot, ahol csak erre a gépre vannak receptek.

  14. 2014. május 24. 16:1313.

    Szia!

     

    Mi még garancia időn belül nagy nehezen megoldottuk, hogy kicseréljék az üstöt. A szervibe meg voltak lepődve, mert ilyen probléma nem szokott előfordulni. Maga az üst egyébként annyiba kerül, mintha egy új gépet vennél. 

     

    Én is imádom a briós programon készített kalácsot. Tényleg jó hogy említetted, a napokba sütök egy kalácsot.

     

    Le szoktad valamivel kenni a kalácsot? 

    előzmény:
    Buzablans (9)
    2014-04-13  10:28
  15. 2014. május 24. 16:0712.

    Kedves Emma!

     

    Ezt nem is tudtam, hogy ecetet tesznek bele. Fogalmam sincs pontosan miből készülnek a bolti kenyerek, de nekem megéri gép használata mindenképpen.

     

    Ha kiszámoljuk, hogy a savlekötő, amit használtam, havi adagja kb. 5000 ft. volt. Egy év alatt így 60 000 ft. használtam el gyógyszerre, mert az olcsóbb változata nem segített, hiába fele annyiba került. 

     

    A gép kb. annak idején 35 000 ft- ba került, és már 2, 5 éve használom, és azóta nincs panaszom.  Az áram fogyasztás elhanyagolható pénzben mérve, ugyanis áramfogyasztó mérővel annak idején megnéztük, kb. 17 ft- ba került kenyerenként. Főleg csak a sütés idején használta az áramot, a dagasztás, és a kelesztés idején elhanyagolható volt a az áram költsége.

     

    Ha pedig kevés az időm, akkor gyors programmal sütök sima fehér kenyeret, ami 2 órás program, de így is sokkal élvezhetőbb a kenyér minősége.  

     

    Én mindig saját magamnak keverem be a lisztet, keveréket még soha nem használtam. 

    előzmény:
    emma33 (8)
    2014-03-02  20:30
  16. 2014. Április 19. 20:1011.
    Melyik az a rozslapát? Ez a fésú alakú?
    előzmény:
    emma33 (1)
    2014-02-28  22:38
  17. 2014. Április 19. 19:2810.

    En ugy tudom, hogy a bolti kenyerbe sokszor tesznek ecetet, amiatt lehetett, hogy rosszul voltal tole. Ezt azert csinaljak, mert a kenyer, ha rendesen sutik,  fermentalodik es egy picit savanyu ize lesz. Ezt  az izt potoljak az extra gyors gyari sutesnel az ecettel.

     

    Fuj.

     

    ----

    Ezt honnan szedted?

     

    Lehet tenni bele ecetet egy kis kanállal, vagy citrom levet, vagy aszkorbinsavat a kelést segíti elő, jobban nyúlnak a sikérszálak, nem lesz savanyú íze. 

     

    Savanyú íze túlkelt, elkovászolódott kenyérnek van. 

     

    ----

    Rétestésztát szoktál enni? A vékony nyújtott tésztást.

    Abban is van ecet, hogy a tészta minél vékonyabbra nyújtható legyen. 

     

    ---

    Hókifli ismerős? 

    Az eredetiben abban is van ecet. Finom porhanyós sütemény. 

     

     

    Ennyit a fújról. 

    előzmény:
    emma33 (8)
    2014-03-02  20:30
  18. 2014. Április 13. 10:289.

    Én több mint 30 éve géppel sütöm a kenyeret. Az első gépem egy Funai típusú (annó még a BNV vásárolt) gép volt, ami kb. 9 évig szolgált hűségesen, és mivel megérett a cserére alkatrész hiányában, így tulajdonosa lettem  egy Hausernek. Rövid idő elteltével egy Severinek, majd egy Clatronic követte a sorban, egy újabb Hauser, Bomann és sorolhatnám a különböző márkákat tovább.

     

    Ezekkel a gépekkel egyszerűen nem lehetett ehető minőségű kenyeret sütni. Némelyik nagyon tömör kenyeret készített, vagy ép összeesett, vagy nem kelt meg eléggé, a hozzáadott receptek egytől egyig használhatatlanok voltak. A gépek minősége is hagyott némi kívánni valót maga után. 3 hónap után lekopott teflonozás, eltört tengely, sütőedény alján átszivárgó folyadék, stb.... Állandó hadakozás a szervizben.

     

    Ezt megunva 10 éve vettem meg az első PANASONIC gépemet, borsos áron, de megérte. Azóta imádom az itthon géppel készített kenyeret.

     

    Ezt a Panasonic gépet kb. 2 éve cseréltem le egy újabbra, mert a sütőedény és a dagasztólapát is igen elhasználódott már és valami kattogás félét is produkált dagasztás közben a gép, ezért egy új gép vásárlása jobb befektetésnek bizonyult, mint a régi felújítása.

     

    A jelenlegi Panasonic gépem is tökéletes kenyeret süt csakúgy mint az elődje. a hozzáadott receptek egytől egyig jók, nincs szükség kísérletezgetésre, már elsőre jó kenyeret lehet sütni vele. Ehhez a típushoz ami nekem van nincs rozslapát, de simán meg lehet vele a rozsos kenyeret is sütni. Amit még imádok benne az a Briós programja, isteni kalácsokat lehet sütni benne, a tészta programon pedig a legfinomabb kakaós csigának, aranygaluskának, vagy zsömlének való tésztát készíti el.

     

    A gép alacsony áram fogyasztással rendelkezik, sokan megijednek attól, hogy 4 és 6 óra közötti időtartományban készíti el a kenyeret, akkor milyen sokat fogyaszthat, de ez nem így van , mert sok időt áll a dagasztás miatt. Lemértük egy 1kg-os kenyér elkészítéséhez 3/4 KW áramot használ el.

     

    "Most ez tudom, mar lassan reklamnak hangzik :-D Azert nyitottam a topikot, hogy egyedul vagyok ezzel az erzessel, hogy az olcsobb gepek kb. lenyulasok? :-( ha szinte ehetetlen kenyeret sutnek"

     

     Kedves emma33 nem vagy egyedül ezzel az érzéssel, azt hiszem ezt a fentiek jól bizonyítják.

     

    Összegezve van a Panasonic és az összes többi gép, az eddigi tapasztalataim birtokában nem is vennék más típust csak Panasonicot.

     

     

  19. 2014. március 2. 20:308.

    En ugy tudom, hogy a bolti kenyerbe sokszor tesznek ecetet, amiatt lehetett, hogy rosszul voltal tole. Ezt azert csinaljak, mert a kenyer, ha rendesen sutik,  fermentalodik es egy picit savanyu ize lesz. Ezt  az izt potoljak az extra gyors gyari sutesnel az ecettel.

     

    Fuj.

     

    --------------------------------------------- ----------------------

     

     

    Orulok, hogy igy megoldottak a problemat!

     

    En is mindenfelet ki szeretnek vele probalni.

     

    A tegnapi magvas 50-50%-os szuper finom lett! Ezt is felvesszuk a listara! :-)  Ma vettem olyan kenyerlisztet, amiben magvak es kulonbozo gabonapelyhek vannak, arpa- es rozspehely a buzalisztben. Es vettem magokat me'g, lenmagot, szezammagot, es meg egy csomo napraforgot es tokmagot.

     

    Kiszamoltuk az aramfogyasztast is, es meg a legdragabb lisztbol is olcsobban jon ki a kenyer tokkal-vonoval. Szoval csak a gepbe kell befektetni, utana mar jobban jarunk mindenhogy. Egy 50 dekas lisztet felhasznalo receptbol  871 grammos kenyer lett, tehat majdnem 90 dekas.  

    előzmény:
    marschaw (7)
    2014-03-02  18:17
  20. 2014. március 2. 18:177.

    Szia!

     

    Én már két éve boldog Panasonic kenyérsütő tulajdonos vagyok. Nekem ez az első kenyérsütő gépem, így nincs összehasonlítási alapom, csak más által elkészített kenyér kapcsán, és a pana kenyér sokkal jobb. Nagyon jól keleszt, dagaszt, isteni kalácsot tudok vele sütni.

     

    Én minden féle kenyeret sütök, éppen milyen liszt akad a kezembe.

     

    Mióta házi kenyeret eszem, megszűntek a gyomor savas panaszaim. Az elmúlt egy hónapban költözés miatt nem volt lehetőségem sütni, fel is jött a savam. Sajnos csak az egyik legdrágább savlekötő használt nekem, sikerült letennem a gyógyszert, és én azt mondom, nekem többszörösen megtérült az ára, mióta használom. 

     

    Sajnos a szervizbe kellett vinnem a sütőt, de készségesek voltak. Hihetetlen, de a teflon bevonat lekopott, de kicserélték az üstöt. Szerintem valami hibás szériát foghattam ki.

     

     

    előzmény:
    emma33 (1)
    2014-02-28  22:38
  21. 2014. március 1. 21:416.
    Én az adalékanyagok miatt és untam már, hogy egy normális kenyeret nem lehet kapni.A francia kenyér talán egy picit édesebb volt, meg hamarabb kész, de többnyire fehéret sütünk.
    előzmény:
    emma33 (5)
    2014-03-01  21:28
  22. 2014. március 1. 21:285.

    En ugy tapasztalom, van "a" Panasonic es az osszes tobbi. Igazan nekem nem Panasonic kenyersutoben sult kenyer meg nem izlett. Csak a kezzel keszitett vagy ez. Azert is kerdeztem a  topiknyitoban, hogy akkor ez lenyulas igazabol, ezek az olcso gepek?

     

    A tokmagot es egyebeket ajanlatos serpenyoben szarazon megpiritani, egy picit, ugy allitolag finomabb. Nekem meg 2 ora, es meglatom, milyen! 

     

    A francia miben kulonbozott a sima fehertol? Vagy az lesz nekunk a kovetkezo, vagy a szendvicskenyer (annak allitolag puhabb a heja meg a tesztaja).

     

    A ferjem kalacsot szeretne a gepben sutni legkozelebbre, vanilias izut.  :-)

     

    Egyebkent miert vettetek kenyersuto gepet? Mi az i'ze miatt, es mert sokkal olcsobb a kenyer igy, mint a bolti. De van, aki az adalekanyagok miatt, mert igy tudja, hogy mi tesz bele.  

    előzmény:
    zsanna7 (4)
    2014-03-01  18:12
  23. 2014. március 1. 18:124.
    Én a fehér és a francia kenyeret próbáltam, meg a dagasztó programot.Mi karácsonyra kaptuk.De pont a tökmagos verziót akartam én is kipróbálni.Amúgy én se gondoltam volna, hogy ennyit számít egy készülék, ilyen különbségek lehetnek.De ami régen volt nekünk, arra mindenki panaszkodik.
    előzmény:
    emma33 (3)
    2014-03-01  17:36
  24. 2014. március 1. 17:363.

    Szia!, meg csak 1 hete van meg, ugyhogy csak olyat probaltam, ami a fuzetben van. Csinaltam 2x sima feheret (egyszer biolisztbol), egyszer 50-50% feher es teljeskiorlesut, egyszer 100% teljeskiorlesut. Mind nagyon nagyon finom, hihetetlen. Ketnaponta sutnom kell, mert megesszuk (50 dekanyi lisztbol csinalom), annyira izlik. Piritosnak is 100 x jobb, mint a bolti, amikor mar a vege van es szaraz. 

     

    Kalacstesztat keszitettem meg vele, amibol kis zsemleszeru briosokat formaztam, az is  olyan finom volt, hogy meg eletemben nem ettem olyat. De akit ismerek, mindenki ezt tapasztalja.

     

    Az enyemhez nincs rozslapat, szoval rozskenyeret nem fogok tudni vele csinalni.  

     

    Te probalgattad mas receptekkel is? Miota van ez a geped?

     

    Ma 50-59% tk -t fogok csinalni, de teszek bele tokmagot es napraforgomagot is. Kivancsi leszek.  

    előzmény:
    zsanna7 (2)
    2014-03-01  07:13
  25. 2014. március 1. 07:132.
    Ugyanezt tapasztaltam én is.Nem rég vettük meg a Panasonicot és azóta nem vettem kenyeret.Imádjuk.Te csak azokat a recepteket próbáltad eddig ami a használati utasításba van vagy kísérletezgettél?
    előzmény:
    emma33 (1)
    2014-02-28  22:38

Címlap

top