Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2018. december 10. 22:1743402.

    Sziasztok! A Juditoknak Boldog névnapot kívánok!


    A csomagot feladtuk ma a postán . 


    Remélem hamar odaér .


    Voltunk a Siófoki vásárban a családdal,szép volt. Egy  korty forralt borit én is kóstoltam ,jól esett :) 


    Az első képen a fa pedig úgy megtetszett,hogy a miénk is arany fehér lesz. Az Auchanba teljesen ki voltak fosztva a díszek,szomorú voltam. 


    Néztünk élő fenyőket is,gyönyörűek voltak .


    Van új meleg kabim,a Lidliben vettük.Először nagyobb lett a méret mint kellett volna,de a boltban szó nélkül kicserélték:) 


    Havastáj Nagyon Boldog Születésnapot kívánok neked! :)


    Szuper,hogy jól sikerült a munkahelyi karácsonyozás,és ilyen jó programjaid voltak. 


    A menüd biztosan nagyon finom lesz. Hihetetlen ,hogy mindjárt itt van a Karácsony.


     


    borcsamama


    nagyon aranyosak az unokáid ! :) vadast zsemlegombóccal ,nagyon nagyon régen ettem pedig szeretem .Kellemes napot kívánok a foltvarrós ismerőseiddel :)


     


    macska54


    Köszi! A te párod is nagyon kedves akkor,öröm olvasni . :) Örülök,hogy ilyen hamar jól lett a tesód .Sajnos ma az én párom is elkezdett köhögni ,fránya hideg.Vannak olyan emberek akikkel úgy járunk a legjobban,ha jól elkerüljük őket és nem foglalkozunk velük. Meg is érdemelte,hogy tiltottad.


    Gabriella2


    ez a kirakós ,társasos találkozó nem is rossz ötlet! :)


    banyoc@


    sajnálom,hogy még fáj a térded.Vigyázz magadra!


     


     


    Minden manónak jó készülődést kívánok! 

  2. 2018. december 10. 15:0943401.

    Drága Shephard és mindenki más is aki Judit, nagyon boldog névnapot kívánok!  


    Macsek, szép a dekorod, mint mindig, ügyesek vagytok!


    Havastáj, sok jó programotok volt,  a karácsonyi készülődéssel is jól állsz.


    Banyoc@, sajnálom hogy még mindig ennyire fáj a lábad, remélem minél hamarabb rájönnek, hogy mi az oka.  Vigyázz magadra, örülök hogy visszavettél, idén én is valahogy így vagyok.  Főznivaló van a fagyasztóban bőven, a friss dolgokat  még korai megvenni. 24-én este a fiaméknál leszünk, így nincs gondom a menűre hogy mi legyen.  A következő napok tervei: vadas zsemlegombóccal, sült kacsacomb valamilyen formában,  és idén húsleves lesz, a főtt húshoz fincsi kaporszósz. Nagyon szeretjük. 


    Kekszek egy része készen van, még mézes puszedlit sütök és bejglit, no meg majd valamilyen krémes sütit. Idén nem lesz mézes írókázás, szaloncukor gyártás és egyéb ilyen munkaigényes dolgok.  Borcsapapa választott ma magának vagy három féle szaloncukrot, én úgysem eszem, szóval meg lehet ezt az egész ünneplést sokkal kevesebb munkával is oldani. 


    Várom a bejelentkezésedet!!!???????


    Bubcsi, kifogod bírni, meglátod, pikk-pakk elrepül az a két hét. 


    Holnap én is vacsorára megyek, a foltvarrós csajokkal minden évben elmegyünk ilyenkor egyet vacsizni, és kicsit együtt ünnepelni. 


    Mágika, köszönöm az érdeklődést, Ádám már nem beteg, jár az iskolába, a menyem is javult kicsit, de ő még mindig nincs jól.


    Holnap én is feladom a csomagot a páromnak, hogy biztosan odaérjen időben. 


     Ha kérhetem, jelezze majd mindenki, amikor megérkezett az ajándéka.  


    További örömteli készülődést !

  3. 2018. december 10. 15:0643400.

    Sziasztok Angyalok!


     


    Szeretnem jelezni, az ajandekom a posta gondjaira biztam. Remelem sikerul oromem szereznem az aprosagaimmal.

  4. 2018. december 10. 14:3643399.

    Sziasztok!


    A hétvégén csak bepillantottam, mert nem volt sok időm, szóval majd vissza kell olvasnom még egyszer.


    Látom a betegek gyógyulnak, a sütik készülnek, az ajándékok lassan célba érnek


    Nekünk megvolt a céges vacsi,  a cégtől meg mindentől iszonyat messze, egy olyan se íze se bűze kaja volt.


    Nálunk annyi az aktuális helyzet, hogy elképzelhető hogy a férjem szülei itt lesznek pár napig. Ebben az esetben a kaját kell csak bővítenem, nem sütisek.


    Macsek, a képeidet nézem minden  nap, jó így elindulni reggel.


    A lakásod is meg a dekorod is valami csodás, főleg a kandalló!!!!


    ( De nem vagyok irigy, szerintem jó sok meló van mindez mögött)


    Na most futok dolgozni, bár nem tudom higy fogom kibírni ezt a két hetet, a férjem már hétfőtől otthon lesz. Jaaaaajjjjj.....


    Jó készülődést mindenkinek!


     


     

  5. 2018. december 10. 12:3343398.

    Sziasztok, szép napot mindenkinek.


    Sajnálatos dolog történt tegnap.


    Tegnap Mágika rákérdezett, hogy lesznek-e fotók?


    Nem válaszoltam itt neki, hanem kaptam magam és a fb csevegőjébe betettem a linket, mondván hátha nem látja itt. 


    Megyek a google könyvtáramba a linkhez mikor is azt látom, hogy a Menedékház egyik tagja (nem nevezem meg) csatlakozott a google albumomhoz. Az a nő aki még egy másik topikba is elhordott mindennek. Nos letiltottam mindenhonnan és töröltem az albumokat és vissza tettem más néven magamnak. Itt már tuti nem fog semmit látni. Soha többé. Oké ha megnézi, mert itt nyilvános minden, de annyira nem ért hozzá, hogy csak na. Azt hiszi ha csatlakozik hozzá csak akkor tudja osztani. Na már nem fog semmit látni, de osztani meg pláne nem. Sőt egyikőjük se fog semmit látni. Érdekes módon én azóta se néztem oda be. De ez a hölgy és még pár onnan túl kíváncsi. Nos azért írtam ide be, mert tutira veszem, hogy olvasnak bennünket. Én oda nem mentem azóta sem és nem is fogok. 


    Elnézést mindenkitől, de ezt muszáj. voltam leírni.


    További szép napot mindenkinek. 

  6. 2018. december 10. 08:3143397.

    Szép jó reggelt Angyalkáim!


     


    Gyors bejelentkezés, immáron a munkahelyemről, hivatalosan is munkába állva 2,5 havi táppénz után..... de töretlen térdfájással. holnapi kontroll után okosabb leszek.... vagy nem.


    Oldalakat tudnák írni..... szóval ez az otthon töltött 2,5 hónap nem szabadság volt hanem rehabilitáció, és ennek az a lényege, hogy megint túlterveztem magam..... és bizony a 4-5 órásra tervezett tevékenységek 2,5-3 nap alatt valósultak meg, ettől persze megint meg vagyok csúszva, de tegnap este úgy döntöttem: ami meglesz az meglesz ami nem az eltolódik, vagy elmarad...


    Azt hiszem idén közelítettem meg legjobban azt az állapotot amikor már a tervek megvalósítása nem örömöt hanem idegbajt okoz, és nem akarok eljutni odáig, hogy elkészülnek a dolgok, lista kipipálva, viszont elegem van az egészből, és nem tudom örömmel élvezni sem a megvalósítás folyamatát sem a végeredményt. Szóval kézifék behúzva. Tudom, ez az én hibám! Csak nyafogtam egy kicsit.


    Ami a legfontosabb: pénteken feladtam a csomagot annak az Angyalkának akit én lepek meg, remélem nem okozok neki csalódást.


    Most mennem kell, azt sem tudom hol áll a fejem..... (csak a térdem, mert az lüktetve hívja fel magára a figyelmet)


    Mézespussszedli

  7. 2018. december 9. 23:1443396.

    Sziasztok!


     


    Borcsamama, Magika  koszonom szepen a ram gondolast.


     


    Rengeteg programunk volt a napokban, alig volt neha par perc pihenes. 


    Viszont a parom ajandekaval elkeszultem, becsomagoltam, igaz,mar ugy volt, hogy penteken postazom, de csusztam vele.


    A karacsonyi menuvel kapcsolatban amiket eddig kitalaltam: lesz halaszle, ezt en szoktam anyaeknak is megcsinalni. Iden azt talaltam ki, hogy cserebe megkerem, o rantson nekunk halat, akkor meguszom a panirozast, meg hogy nekem is itt olajba kelljen sutnom...


    Amit meg tervezek, az a narancsos kacsacomb. Erre mostanaban elegge raszoktunk. Es valami hidegtal feleseg is mindig szokott lenni. 


    A napokban megsutjuk a mezeseket. Ezen kivul csinalok kokusztekercset majd meg leveles tesztabol sajtos-baconos masnit, es meg egy valamilyen edes-kremes sutit, de csak valami egyszeruben gondolkozom...valami tejszines es/ vagy mascarpones gyumolcsos piskota fele. 


    Az ajandekok kozul meg az egyiket ha minden igaz a napokban kapom meg, es meg ket aprosagot vennem kell. De a tobbivel kesz vagyok.


    Jaj, a munkahelyi karacsony...nagyon jol sikerult. bar az ajandekozas resze kisse kaotikus volt es en azt is szeretem, amikor latjuk, hogy ki mit kapott a masiktol, itt meg ez nem igy volt, de mindegy. Azert jol ereztem magam. 


    Ma pedig Csanyi Sandor eloadason voltunk..annyira jo kis konnyed darab volt, rengeteget nevettunk. Arrol szolt, hogy a ferfiak es a nok mennyire kulonboznek, es a pasik miert nem ertenek minket. Szamtalanszor volt olyan erzesem, hogy "je, ez tenyleg igy van" 


    A szulinapomra ket kis hazikoval bovult a falu. Nagyon orultem neki. Es lattam klassz figurakat is hozza, de vegul nem vettem. Erre a ferjem leszurt erte, hogy miert nem....


    Amit meg nem dontottem el, hogy milyen legyen a karacsonyfank iden.


     


    Macska, orulok, hogy a tesod rendben van.


    Az agyam szita, nem emlekszem ki mit irt. Mindenkit puszilok

  8. 2018. december 9. 19:4343395.

    Sziasztok!


     


    Havastáj


    Kicsit megkésve ugyan, de nagyon boldog születésnapot kívánok neked!


    Szép kis falud falud van, Nóri nagyon cuki és kis ügyeske, látom milyen szépen kidíszítette a mezest. Kedves ez az elveszett mikulás csomagos akció, én még nem is hallottam róla.


    Macska


    Örülök, hogy jobban van a tesód és nincsen komolyabb baja. Biztos nagyon klassz lett a díszítés, rengeteg szép díszt láttam a képeken,  nem kis munka lehetett ezt megcsinálni. Majd mutatsz képet arról is, amikor elkészült a díszítés?


     


    borcsamama


    Nagyon cukik a "kis mukulásaid".   Ádám milyen nagy fiú már.  Ádám és anyukája jól vannak már?


    Ezen a libanyakas postán jót nevettem. Tudom nem te írtad, csak neked akarták küldeni, sajnos nem jegyeztem meg ki akarta küldeni.  


     


    karácsony


    Szuper ajándékot kaptál,  én is szeretem az ilyeneket, tavaly én is kaptam egyet,  általában mi is ilyenkor szoktuk elővenni és rakosgatni a képeket, aztán ha kész jön a következő.  Nagyon jó fej a párod, hogy így meglepett mikulásra, és még az ablakon is kimászott azért, hogy meglepetést szerezzen neked. Örülök, hogy tudtam olyan filmet ajánlani amit még nem ismertél.


    Nyuszó


    Jó az új számlálód.  Milyen lett a dió likőr?  Szépek az új díszeid is.


     


    Sziga


    Nagyon jól hangzanak ezek a sütik,ha nem férne mind bele a cserépbe ide is küldhetsz egy kis kóstolót.  Nálunk is rántott hús és húsleves lesz,  bár én mindig készítek valami mást is mellé, de mindig ezt kérik a fiúk.


     


    De jó már van olyan csomag ami célba is ért, nekem még egy kicsit dolgoznom kell rajt, de igyekszem.


    Pénteken találkoztam a barátnőmmel és elmentünk a Vörösmarty térre forralt borozni, nézelődni. Nagyon szépen fel van díszítve a város, sok szépséget láttunk, de a többség horror árban van, igaz nem is vásárolni mentünk, csak úgy a hangulat miatt szeretünk ilyenkor kimenni. Ettünk egy flódni és ittunk hozzá forralt bort, fini volt mindkettő.  Vettem egy száraz termésekből összefűzött illatozó fűzért, az még megfizethető áron volt,  olyan gyönyörűek voltak, különböző méretben kaphatóak és vannak koszorúk is, de azok már drágábbak, annyit nem akartam rá kiadni.


    Tegnap összegyúrtam a diós kiflinek valót, ami nálam mandulából készül, mert a fiúk nem eszik meg  a diósat,ma ki akartam sütni, de nem jött össze, délután átjöttek anyósomék  meg húgomék is, ami nem volt előre betervezve, így a sütés elmarad, majd holnap neki fogok.Nagyjából az ajándékok is megvannak, ma megérkezett a méz is, amit rendeltem, már csak néhány apróságot kell beszereznem. 1-2 dísz és fény is kikerült a lakásba, most megyek és folytatom az ajándékok készítését.


     


    További kellemes készülődést kívánok mindenkinek!


     


    Szép estét!


     

  9. 2018. december 9. 11:4343394.

    Drága Havastáj!


    Igaz hogy egy nap késéssel, de annál nagyobb szeretettel kívánok neked nagyon boldog születésnapot!


    Váljon valóra minden álmod és vágyad!  

  10. 2018. december 9. 09:2043393.

    23-an termeszetesen

    előzmény:
    LondonEye (43392)
    2018-12-09  09:19
  11. 2018. december 9. 09:1943392.

    Sajnos nincs meg mert annak idejen kivettem a lefuzheto konyvembol. De kaptam hasonlot azt kiprobalom. DE csak 33-an sutom mert a ferjem ugyse birna ki es megenne (tapasztalat) :-)))

    előzmény:
    macska54 (43390)
    2018-12-08  18:54
  12. 2018. december 9. 04:3143391.

    Jó reggelt mindenkinek!

  13. 2018. december 8. 18:5443390.

    Londonka meg lett a recept? Remélem igen. Már gondolom az óta neki is ugrottál a sütésnek. 


    Köszönöm szépen. 


    Szép, jó estét mindenkinek. A tesokám mára jól lett és  mentem érte és neki ugrottunk a munkának. Nagyon sokat melóztunk. Semmi új nincs idén, kivéve az asztalon a fehér világító gömböc sor. Avval a tesom lepett meg. Más minden ua. mint tavaly. Jó leskelődést. A teríték természetesen már le van szedve, nem marad így karácsonyig. De a tesom azt szerette volna ha azt is megcsináljuk. Boldogan terítettem. 


    1, előkészületek: Kupi-kupi hátán. 


    2, végeredmény: Elkészültünk.


    További szép estét....

    előzmény:
    LondonEye (43389)
    2018-12-08  07:28
  14. 2018. december 8. 07:2843389.

    HO-HO-HOOOOO


    lanyok en a bejgli-es mezeskalacs receptem keresesevel toltom az idot....


    nagyon mergesit a dolog, gondolhatjatok


    a mezeskalacs kulonleges volt kakaoval, azonnal puha es mindenki imadta


    borcsamama


    huuuu, mekkorat nottek a kis Telapoid, csuda helyesek


    karacsony


    a parod a tenyeren hordoz teged es ez igy is van jol


    a kirakoshoz nekem nem lenne turelmem, oszinten csidalom azokat, akiknek van


    macska


    jobbulast a testverednek remelem semmi komoly


    rn is rmlekszem a tavalyi diszitesedre, nagyon szep volt


     

  15. 2018. december 8. 07:1543388.

    Nem ismerem az örökkévalóság teljes dimenzióját, de tudom, hogy hosszabb, mint várni a karácsony érkeztét.
    – Richard Brautigan

  16. 2018. december 8. 05:0543387.

    Borcsamama nagyon kis cukkerek a te is mikulásaid. Köszi hogy megmutattad szemed fényeit. 


    Jó reggelt mindenkinek!


    Itt ülök a kupi közepén és lehet, hogy ma elmarad a díszítés, mert a tesokám beteg lett tegnap. Még késő du. rohantam hozzá ezt-azt vinni. De majd kiderül, hogy mi is lesz ma. Gondolom majd hív. De mondjuk ráér bármikor csinálni. Csak ezt a rendetlenséget viselem nehezen. Nálam mindig patika rend van. Én ilyen vagyok.  Mániákus rend rakó. 


     

    előzmény:
    borcsamama (43384)
    2018-12-07  19:50
  17. 2018. december 7. 22:3943386.

    szép estét,


    Macska, én is alig várom, hogy kész legyél... és megmutasd! mindig csak ámulok, micsoda összhang és mennyi szépség van nálatok! 


    Karácsony, én is nagyon szeretem a kirakókat, bár már évek óta csak a gyerekekét pakolászhatom, sajátra se időm, se helyem, se alkalmam. de ahogy elnézem, vagyunk egy páran akik kedveljük, tarthatunk kirakós találkozót is 


    Borcsamama, ezek a gyermekek még mindig nsgyon szépek 


    ééés látom, az első csonag meg is érkezett! de jó, egyre izgibb.  mondjuk egyelőre leginkább azon izgulok, hogy időben kész legyek


    mindenkinek mjnden jót! 

  18. 2018. december 7. 20:0943385.

    Karácsony! 


    Gratulálok az ajándékodhoz.


    Én is imádom a puzzlét.  Sokszor kaptam ajándékba Macimtól karira, mert tudta, hogy nagyon szeretem.(szerettem volna gyerek koromba)  Nekünk nem volt pénzünk rá gyerek koromba és ő kárpótolt mikor össze kerültünk. Mire lett nekem is pénzem eszembe se jutott venni. De ő elraktározta az okos fejében és többször is kaptam. Mire kibontom ezeket a dobozokat és szétpakolom majd látod hogy nem kevés az. Arról nem is beszélve ez csak az ami most fog kelleni. A többi az a helyén maradt. Majd lesznek képek.


    Borcsamama!


    Akkor jól értelmeztem hogy csonkanek ajija érkezett?


    Ha kapok ajándékot kari előtt én se bontom ki soha. Nem vagyok kíváncsi. A sorsjegyedhez sok szerencsét kívánok. A libanyak szállítását én is elképzeltem hogy valami bűzlik a postai elosztóban és mindenki keresi lázasan a bűz szagát hogy honnan jöhet. 


    Szedna80


    Már alig várom hogy kész legyek. Annyira szeretem csodálni a fényeket.


    Mindenkinek további szép estét... 


     

  19. 2018. december 7. 19:5043384.

    Sziasztok!


    Az ajándékcsomagok feladásánál nem kötöttünk ki határidőt, de úgy gondolom, a jövő hét végéig azért fel kellene adni, hogy biztosan célba érjen.  A postán is valószínű egyre nagyobb lesz a forgalom. 


    Ha jól emlékszem Nyuszó is kérdezte valamelyik nap. 


    Karácsony,  nagyon jó lehet az a karácsonyi kirakós, el játszogathattok vele egy darabig. Szeretem az ilyen ajándékokat, nagyon szeretek pl. társasjátékozni is. 


    Egy kép az én két kis Mikulásomról. :-)

  20. 2018. december 7. 17:3143383.

    sziasztok!


    Ma megkaptam az ajándékomat karácsonyra egy 1500 darabos puzzle készlet amin karácsonyi fényekben pompázik a város.Jó lesz este összeülni játszani


    macska54


    na ez nem is sok ,karácsonyi dekorációból sosem elég,én is gyűjtöm:) 


    A színekkel egyetértek az úgy szép ha minden passzol.


    borcsamama


    sok sikert a kaparós sorsjeggyel:) 


    Hétfőn repülünk mi is a postára,csak ma nem találtunk megfelelő méretű dobozt csomagolni ,majd este hoz haza a párocskám .Meddig van a feladási határidő?


     


     

  21. 2018. december 7. 16:0743382.

    Sziasztok Angyalok!


    Kaptam ma egy emailt, megpróbálom ide bemásolni, remélem sikerül.


     


    Erre szállt egy Angyalka, és leejtett hozzám egy lila dobozt! Pakkot kaptam!!!


    Egy Angyalka jelezte eddig, hogy feladta a csomagot, gondolom, nem nehéz tippelnem, hogy Szedna80 az én Angyalkám! De az is lehet, karácsonykor 2 meglepetés fog érni! Az egyik a csomagban, a másik  a feladóban!


    Szóval nagyon örülök a csomagnak! Viszont szeretném elárulni, és beteszem majd a csomagot a karácsonyfa alá és a többivel együtt fogom bontani, hiszen ez is karácsonyi ajándék!


    Mindezt azért Neked írom, drága Borcsa, mivel sehogy nem tudok belépni a fórumra. Már jelszót is módosítottam, de nem enged, mindig visszadob az NLC oldalára. Sajnálom. Kérlek, tájékoztasd a csoporttagokat, hogy megérkezett a csomagom! Köszönöm!


    További szép, meghitt, nyugodalmas készülődést kívánok sok szeretettel:


     


    Kati/csonkanek


     


    Macska, nem semmi raktárkészleted van karácsonyi kellékekből.  Jó dekorálást, biztos megint nagyon szép lesz. 


    Szedna, én meg a te gondolataidon nevettem jót.  Elképzeltem - ismerve a posta gyorsaságát- hogy majd valamikor januárban megérkezik csöpögve és "illatozva"  a megrendelt kacsanyakam.    Szóval töltött kacsa-liba nyak stornózva a karácsonyi menűből.  


    Sziga, megtelt  már a hóembereid pocakja sütivel?


    Havastáj, Nóri nagyon cuki, kész nagylány lett mióta nem láttuk.


    Nagyon kedves és szívmelengető ötlet ill. kezdeményezés ez az elvesztett MIkulás csomag, érdekes, hogy sehol nem hallottam róla.


    Na, majd jövőre.


    Szép a karácsonyi falud, nekem még mindig nem volt időm összerakni, szinte sose vagyunk itthon sajnos. 


    Karácsony, köszi a videókat .  Nekem adventi kaparós sorsjegyet hozott borcsapapa mikulása.  


    Szép hétvégét mindenkinek és örömteli készülődést.  

  22. 2018. december 7. 13:2043381.

    Halihó!


     


    Őrület, Macsek! Szupi manógyár vagy Te így egy magad 


    Karácsony! Nagyon édes férjecskéd van, a picike nagyon csodás helyre érkezik Hozzátok!


    Borcsamama: jót nevettem a postai libanyak küldeményen, őszintén eljátszottam a gondolattal, de tudom, h nem fogtok éhen veszni, sőt


    Havastájnak "könnyű", neki igazi angyalka segít   Nóribaba tündér, nem csak angyal


    Puszi  és jó második advent hétvégét mindenkinek!


     

  23. 2018. december 7. 10:5043380.

    Így állok!

    előzmény:
    macska54 (43377)
    2018-12-07  04:33
  24. 2018. december 7. 09:1643379.

    Gabriella2 azt se tudom mim van, bevallom őszintén. Azért már sokat el is ajándékoztam az elmúlt  évek folyamán. Szinte már minden szín voltam az évtizedek alatt. Most már óvatosabb vagyok, mert akkor nem csak kari dísz kell új hanem minden más kiegészítő. Pl. asztal terítő, gyertyák, evőeszköz dekor, stb. .... szóval minden. Én azt szeretem ha minden passzol színben. És bevallom őszintén ahhoz hogy minden az én ízlésemnek megfeleljen az sok utánjárás, sok pénz. Már nincs kedvem mászkálni minden után. Hát igen.... van ami már fontosabb nekem. Imádom a karácsonyt, pláne az adventi időszakot, de már nem szeretek boltokba járni. Más érdekel amiért bár mennyit képes vagyok menni. Ja... autóval.       

    előzmény:
    Gabriella2 (43378)
    2018-12-07  06:19
  25. 2018. december 7. 06:1943378.

    jó reggelt,


    Macska, karácsonyi dekorból soha nem elég 


    ha mégis szanálsz, nyugodtan küldd hozzám, emlékszem a korábbi évek képeiből, hogy csupa csuda dolgaid vannak 

    előzmény:
    macska54 (43377)
    2018-12-07  04:33

Címlap

top