Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2018. november 22. 20:2243177.

    Kedves Szedna80 


    Rengeteget megéltem a kereskedelemben hísz 43 évig mást sem csináltam. 


    De csak akkor tudok róla írni ha ép szembe jön valami a témához kapcsolódóan.


    Inkább most arról mesélek ami minden nap szembe jön velem.


    Miután én minden nap megyek vásárolni a saját bőrömön érzem, hogy felkészületlenek, szemtelenek, arogánsak a mai boltosok és alkalmazottaik. 


    Az alkalmazott azért, mert nem félti az állását, hísz bárhova felveszik annyira nincs sehol ember.


    A bolt tulajdonosok hozzá állását még nem tudtam megfejteni. Vagy bele van fáradva, vagy unja, vagy túl sok a pénze. Még nem tudom, de kimondottan vevő ellenesek.


    Nagyon kevés helyen kedvesek. A mosoly mint olyan nem is ismerik. Pedig az angol mindig azt mondja - alwajs smile - mindig mosolyogj.


    Folyt köv.... legközelebb. Remélem ez is hozzá segít a sok tenni valódhoz lélekben. 


    Készülj csak annyira amennyi erőd, időd engedi. A legfontosabb úgy is az hogy a szeretteid a közeledben, veled legyenek az ünnepek alatt ... és ha mód van rá az után is. 

    előzmény:
    Szedna80 (43174)
    2018-11-22  19:28
  2. 2018. november 22. 19:3443176.

    További szép estét....

  3. 2018. november 22. 19:3043175.

    Még annyi, hogy bocsánat a nagy sortávolságért, nem így akartam...


    És a legfontosabbat persze lehagytam: A SZOMBATI TALIRA SOK ÖRÖMET, VIDÁMSÁGOT KÍVÁNOK!!! ÉREZZÉTEK NAGYON JÓL MAGATOKAT, LÉLEKBEN VELETEK VAGYOK! A MESSZIRE JÖVŐ-MENŐKNEK SZERENCSÉS UTAT!

  4. 2018. november 22. 19:2843174.

    Kedves Angyalkák!


     


    Első körben elnézést, ha valakit kihagyok, és nem szólítok név szerint, ez az én szegénységi bizonyítványom. Azt MINDENKI-vel tudatni szeretném, hogy nagyon sokat segít nekem ez a topic, hogy karácsony szelleme velem maradjon ezekben a zsúfolt napokban


     


    Borcsamama: köszönöm a sorsolást és megkaptam a párom! Örülök, h kiderült a "turpisság" és sikerült a címet megszerezned. Ilyen ez a virtuális világ Például nekem sem sikerült még mindig hozzáférni a freemailes leveleimhez... Ha kérhetem ezért, hogy a párom bemutatkozóját elküldd nekem az új címemre... Előre is hálásan köszönöm! (most már le fogom menteni ezeket a fontos információkat!)


     


    Havastáj: őszinte részvétem…


     


    Ago, Karacsony és Macska: egyetértek Veletek, azzal kell foglalkozni, ami nekünk, magunknak örömet szerez, a karácsony egy csoda (a sok között). És különben sem két nap, hiszen megelőzi a legjobb: a készülődés


     


    Gabriella2: tudom miről beszélsz, mikor időzavarról írsz, igazából én is most a lelkemet igyekszem díszbe öltöztetni, felkészíteni, mert most erre futja. Drukkolok, hogy mindennel, amivel szeretnél, stresszmentesen készülj el. Gyönyörű a angyalkád az ablakban!


     


    B@nyoc: köszönöm, hogy megosztottad velünk az örömödet, olyan jó volt olvasni!


     


    Macska: olyan jó volt olvasni a soraidat…máskor is, ha van kedved, légy ilyen „hosszú”. Én nem dolgoztam kereskedelemben, el sem tudom képzelni, milyen kemény lehet így ünnepek táján, ugyanakkor biztos nagyon szép is. Az elmúlt években ezért önkéntesként árulgattam egy-egy adventi vásárban a hangulat miatt néhány napot… Persze ez meg sem közelíti, mikor valakinek ez a hivatása.


     


    Ago, de szép hópelyheitek vannak!!! Ráadásul hogy saját készítés!Ez még kedvesebbé teszi őket.


     


    Narocsi, örülök, hogy jobban vagy, ha teheted, gyere többször (bár aztán nekem igazán nincs okom ezt kérni )


     


    Sziga, jobbulást Nórinak!


     


    Bubcsi: további jó pihenést, vagy a pihenés kipihenését


     


    Mindenkinek további kellemes estét, holnapra pedig minden szépet, kitartás ebben a szürke időben!!!

  5. 2018. november 22. 15:4043173.

    Sziasztok!


     


    Mágika, nagyon rendes vagy hogy megpróbálsz helyet foglalni nekünk. 


    A leveledre válaszoltam, a számodat elmentettem, így tudjuk tartani a kapcsolatot ha valami miatt kell. 


    Rájöttem hogy magamat nem számoltam bele a létszámba, szóval 12-en leszünk. 


    Megyek,mert még az utolsó simítások vissza vannak a zsákbamacskámon, nem szeretnék üres kézzel menni.  

    előzmény:
    Mágika (43172)
    2018-11-22  10:12
  6. 2018. november 22. 10:1243172.

    Sziasztok !


    Olyan jó volt olvasni azt a rengeteg hozzászólást az elmúlt napokban.  


    Engem betemetett a munka, ma szabad vagyok, de holnap ismét meló és utána céges rendezvényre megyek, így nem tudom mikor érek haza, ezért gyorsan bejelentkezem.


     


    Találka


    Ahogy ígértem szombaton foglalom a helyet az étteremben.  kb. 1/4 10 körül fogok odaérni és akkor felmegyek lestoppolom a helyet. Ha jól emlékszem borcsamama azt írta 11-en leszünk,  persze ha valaki szeretne nyugodtan csatlakozhat hozzánk, gondolom ezzel mindenki egyetért, csak a hely foglalás miatt kérdezem. Esetleg van valaki aki szintén ilyen korán érkezik, tudna segíteni a tereprendezésben,  (narocsi nem rád gondoltam, tudom te korán ott leszel, de vásárolj csak nyugodtan, hisz nem mindig jutsz el ide) ha nem az sem baj, max. nagyobb zajt csapok az asztalok húzogatásával, ide-oda taszigatásával.  


    Jó lenne egy telefonos kapcsolat is a lent várakozókkal,  nem tudom a névsoros listán vannake  tel.számok is, majd megkeresem, vagy lehet  1-2 emberkének írok messengeren, hogy cseréljünk elérhetőséget. 


     


    Sziga


    Nórinak mielőbbi gyógyulást, nem lehet beteg szombatra.


    macska 


    Szuper képeket hoztál a virágpiacról.  Most egy kis kedvet kaptam a grincsfához, de tuti nem készítem el, nem fog beleférni az időbe, de jól néz ki úgy egybe az a sok zanót.


     


    karácsony 


    Az a kislányos karácsonyos viedó nagyon cuki volt,  jót nevettem rajta.  


    Szép lett az ablakotok is.


     


    havastáj


    Jól tetted, hogy elmentél a többiekkel forralt borozni. A múlt hétvégén isteni finomat ittam a karácsonyi buliban,  narancsdarabkák és aszalt áfonya is volt benne,   nyami-nyami legközelebb kipróbálom és gyümölccsel fogom elkészíteni.


    Az adventi boxok nekem is nagyon tetszenek, felveszem a jövő évi listámra. 


     


    narocsi


    Örülök, hogy már jól vagy és dolgozni is tudsz.  Az meg természetes, hogy egy hosszabb betegség után az első nap kissé fárasztó,  hozzá kell szokni, hogy újra munka van.   Szép a kiállításotok, gratulálok hozzá!


     


    banyóca


    Ezen a kezdő buzin én is jót nevettem, még sosem hallottam.


    Ezek szerint nem sikerült megoldani, hogy kocsival gyere fel Pestre,sajnálom és vigyázz magadra az úton.


     


    A messzebbről érkezők mind vigyázzanak magukra a hosszú úton és persze azok is akik közelebbről jönnek.


     


    Elnézést, hogy nem írok mindenkinek, de most így hirtelen más nem jut eszembe, tegnap este olvastalak vissza titeket, csak nem jegyzeteltem.


    Elköszönök, megyek még egy picit csöndben alkotok, amíg a párom alszik (éjszakás volt) ma még többször benézek, hátha írtok valami a talival kapcsolatban, de holnap max. késő este tudom megnézni mit írtatok.


     


    Szombaton találkozunk, én már nagyon várom és örülök neki, hogy végre újra látjuk egymást.   


     


     


    Szép napot!

  7. 2018. november 22. 04:2243171.

    Jó reggelt Angyalok! 


     

  8. 2018. november 21. 20:3643170.

    Igen, valszeg ez történt. 


    Virágpiacon jártunk. Sajnos nem sok képet tudtam hozni, mert nem engedtek fotózni. Bár nem értem miért, hísz ez bevételt és ingyen reklámot jelentene az árusoknak. A zanotot azért fotóztam, hogy ha valaki keres itt talál rengeteget. 1cs. 10 kisebb csomagból áll ami 2000ft. A nagyobb grincs 2500ft, a kisebb 2000ft. Azt mondta az árus 3 cs. kell egy grincshez.  Az albumban 4 film található a képeken kívül.


    Virágpiac 2018. 11. 21.


     


    Mindenkinek további szép estét... 

    előzmény:
    borcsamama (43169)
    2018-11-21  19:29
  9. 2018. november 21. 19:2943169.

    Nem, nem bántottál meg,nem vagyok olyan könnyen sértődős fajta.  


    Igen azt írtam hogy jön értünk a fiam, és ha minden összejön, akkor ez így is lesz,  de kocsija nem lévén, ő is tömegközlekedik.


    Sajnálom hogy félreértettél. 

    előzmény:
    macska54 (43168)
    2018-11-21  19:11
  10. 2018. november 21. 19:1143168.

    Borcsamama azt írtad levélben megy érted a fiad.


    Amitől meg elzárkóztam az meglepetés lett volna, de már nem fontos.


    És hogy mennyire így van mi sem bizonyítja jobban mint, hogy Londonkának meg is írtam.


    Nagyon sajnáltuk mind a ketten. 


    És ezzel le is zártam ezt. 


    Ha megbántottalak volna akkor elnézést.

    előzmény:
    borcsamama (43163)
    2018-11-21  15:13
  11. 2018. november 21. 18:4543167.

    Sziasztok!


    Mi tegnap voltunk a Lehel piacon üres üvegeket vissza vinni és vettük mézet is.


    Ablak dekorációnk meg saját magunk készítettük és nem vettük. 


     


    Borcsamama! Én azért nem írtam mert nem tudom mi lesz pénteken velem. Vizsgálatra megyek gasztroenterológia ha túl leszek rajta akkor megirom hogy tudok e menni vagy nem.  Egyébként meg metró metróval szoktuk menni ikeaba mi könnyebben megtalaljuk.


    Lányok ha van valakinek ikea famíly kártya és mail cím szóló kupon annak ingyen kap teát Vagy kávé meg sütit is de csak akkor ha mailba van kinyomtatni a kupon.


     


    Mindenkinek nagyon kellemes estét kívánok! 

    előzmény:
    borcsamama (43163)
    2018-11-21  15:13
  12. 2018. november 21. 18:3243166.

    hááát hasonló 


    az biztos, hogy mindent rámol. és fényképezni se mindig lehet 

    előzmény:
    karácsony (43165)
    2018-11-21  15:43
  13. 2018. november 21. 15:4343165.

    Hát ezen jót nevettem! Nálatok is volt hasonló ?:D 


     


    https://www.youtube.com/watch?v=CHrHY-dNEJk

  14. 2018. november 21. 15:1343163.

    Macsek!  Tulajdonképpen ezt mondtam, csak nem részleteztem a menetrendet.  


    Nagyon hálás vagyok hogy felajánlottad a segítségedet, itt is mégegyszer köszönöm, de  egyrészt nem akartam hogy miattam felboritsd    az előre eltervezett programodat, bármilyen szívesen megtetted volna, másrészt pedig még a mai napig is csak annyit tudok, hogy a fiacskámmal találkozunk, de még mindig nem végleges, hogy mikor és hol, ezt csak pénteken este tudjuk meg. 


    Csupán ennyi történt, és azt hiszem ezzel nem adtam okot arra, hogy vérig sértődj.  Nem ez volt a szándékom.


    Én is szívesen találkoznék veled, de hiába kértelek, még attól is elzárkóztál, hogy legalább ott az előtérben találkozzunk, úgy ahogy tavaly.  Akkor mond meg, mit tudnék tenni, hogy mindenkinek megfeleljek? 


    A fiacskámat szeptemberben láttam utoljára, és ritka mint a fehér holló, hogy mi Pestre megyünk, ráadásul hamarosan névnapja lesz, így mindenképpen találkozni szeretnénk vele. 


    Másrészt nem egyedül megyek hanem borcsapapával. 


     Több indokom nincs és sokadszor is hálásan köszönöm hogy értem jöttél volna a buszhoz., ha elfogadom a segítségedet.


     


     


     

    előzmény:
    macska54 (43158)
    2018-11-21  14:04
  15. 2018. november 21. 15:0443162.

    Bocsánat,nem tudom mért lettek ekkora szóközeim :( 


    Ezért hoztam nektek egy kis ötlet videót az ajándék készítésekhez :) 


    https://www.youtube.com/watch?v=uqNPbbVc2_Q


  16. 2018. november 21. 14:5243161.

     


    banyoc@


     


     


     


    Ha rendes a főnököd az nagyon szuper,csak azért ne erőltesd meg magadat! 


     


     


     


    Ma vettünk  kandírozott narancsos gesztenyepürét mert a páromnak ízlenek,én meg hagyományost kértem  .Holnap megkóstolom. Aztán lehet az sem fog bejönni se  a picinek se nekem pedig a natúrt imádom.Nem tudom most elvan bújva ebben a két napban ,kb semmire sem reagál ,pedig eddig ugrott az édesre is és szétrúgta a pocakomat :) Most undorodunk mindentől amit eddig szerettünk,de az alkoholmentes sörre kaptam 1 picike rúgást :) 


     


     


     


    Palacsintát kellene sütnöm a páromnak vacsira mire megjön túrós mazsolásat,és mogyorókrémeset :) A hússal gondom van,annak nem bírom a szagát ,szegény párom majd eszik anyunál kocsonyát pedig nagyon szereti. Ilyenkor szoktuk már főzni ,anyu meg Szilveszterkor .Ahogy így beszéltek a taliról,rájöttem,hogy nagyon hiányzik mindenki,és milyen jó lenne pedig feljutni :( 


     


     


     


    Neked megvannak azok a találkozós képek amikor én is fent voltam ? Pár napja próbáltam keresgélni de sajna nem találtam.Remélem aztán idén is csináltok sokat,és valaki elküldi nekem majd,hogy veletek örüljek . :) 


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


    tavaszizapor


     


     


     


    Szerintem mindenki nevében írom,hogy minket tesz boldoggá,ha örömet szerezhetünk ! :) 


     


     


     



     


     


     


     


     


     


     


    sziga


     


     


     


    Itt nevetek ,hogy milyen jól elszórakoztok macskával :) 


     


     


     


    Én is felébredtem 4 órakor de biza nem keltem fel dolgozgatni ,hanem nekiálltam karácsonyi mesét nézni :D :D 


     


     


     


    Szegény Nóri :( Remélem hamar meggyógyul .


     


     


     


    Nekem még egy pont kell ,de baromi idegesítő mert nem csak a Lidlibe járunk,és mindig figyelni kell ,hogy meglegyen a minimum 7 ezer .Ma vásároltunk 11 ezerért onnantól nem számolgattuk tovább,mondtuk,hogy nem érdekel az a 3 ezer forint azért sem fogunk kényszerből többet vásárolni .


     


     


     


     


     


     


     


    Fél órámba telt mire mindenkit elolvastam,és válaszoltam . Nagyon jó érzés volt Igazi kis hangulat lett megint a Topikban :) 


     


     


     


    Puszi mindenkinek ! 


     


     


     


     


     


     

  17. 2018. november 21. 14:5143160.

    Hát sziasztok!  :) 


     


     


     


    Tegnap elkészült a konyhai ablak,ma folytatom a többivel.


     


     


     


    Kaptam elő karácsonyi ajándékba ma egy nagyon jó illatú parfümöt,azóta is azt szaglászom:) 


     


     


     


    Iszom az alkoholmentes sörimet narancsos ízesítésben,válaszolok nektek,aztán folytatódhat a munka :) 


     


     


     


    Kicsit be kell cipzároznom  a karácsonyi pénztárcát,annyit nem költekezhetek mert szervizbe kell vinni az autót a héten ,de azért így is szép lesz minden :) 


     


     


     


    Jaj,köszi,hogy ennyien írtatok nekem ,úgy örültem ! :)


     


     


     


    macska54 hát,akkor tényleg jó dolguk volt,öröm lehetett ott dolgozni :) 


     


     


     


    Aztaa ! Hát azok a szaloncukrok már biztos mennyeiek lehetnek ha ilyen drágák.


     


     


     


    A Vianniba láttam most madártejeset azt szeretném megkóstolni .


     


     


     


    Gabriella2


     


     


     


    Köszi az ötletet! :) 


     


     


     


    Ago79


     


     


     


    Szép lett az ablakotok! :) 


     


     


     


    havastáj


     


     


     


    Az Adventi boxok nekem is tetszenek.A hógömböket meg gyűjtöm is :) .Az Auchanba láttam óriási zenélőt,meg talán a Lidliben is lesz holnaptól .


     


     


     


    Örülök,hogy kicsit kimozdítottak a barátnőid. A forralt borozás jó is ebben a nagy hidegben,fura most kakaózni de nem baj :) Mindig szoktunk anyuval csinálni decemberben fahéj ,szegfűszeg ,narancs, mandarin ,cukorral szoktuk felfőzni.


     


     


     


    borcsamama


     


     


     


    én sajnos már madárkákat sem látok a közelünkben ,pedig nagyon szeretem őket. 


     


     


     


    Itt is minden szürke ,bár legalább kezd téli hangulatom lenni . 


     


     


     


    Olyan jó volt reggel ránézni az ablakra is a vidám színeivel :)


     


     


     


    Karácsonyi falu a Pennybe is volt 1-2 hete 4 ezer forintért amin volt kis vonat és körbe körbe ment a síneken ,hóban játszó kis emberekkel és zenélt is. Csak sajnos mire mentem volna venni már el is fogyott mint a manócskás lábtörlő .A jó dolgokat hamar elkapkodják.Kár,hogy csak pár darabot raknak ki minden üzletbe aztán nem pótolják .Tényleg csináltam egy manócskát,de nem lettem vele megelégedve így lesz testvérkéje :) 


     


     


     








    Gabriella2




     


     


     


     


    De jó nektek! Itt max álkandallóm lehet,de jelenleg az sem fér el.


     


     


     

  18. 2018. november 21. 14:0643159.

    8 óra  55-re érek oda.


    De előre szoktam menni és ha valami fontos, akkor reggel megveszem, mert délután 1 órát kell sorba állni.


    Csak egy megőrzőbe kell bepakolni.A kabátom is oda szoktam tenni, akkor biztos nem hagyom ott a cuccot! Csak nem indulok el ha fázom
    előzmény:
    borcsamama (43157)
    2018-11-21  13:43
  19. 2018. november 21. 14:0443158.

    Borcsama


    " Mi 9.40-kor érünk oda, az 1-es villamossal megyünk a Puskás Ferenc stadionig - asszem öt megálló-  és onnan metróval az Örs vezér térig, az három megálló.  "


    nekem nem ezt mondtad, vérig vagyok sértve. 

    előzmény:
    borcsamama (43157)
    2018-11-21  13:43
  20. 2018. november 21. 13:4343157.

    Sziasztok!


    Egyszer reggel már írtam nektek, de valahogy köddé vált.  Mérges lettem, és írás helyett jelentkeztem konyhaszolgálatra. 


    Gabriella, nagyon egyszerű a dolog, mint ahogy a lányok is írták, el se lehet tévedni.  Pedig én a saját lakásunkban is képes vagyok, mégis odaértem mikor egyszer Sziga a déliben fellökött a metróra, és aszonta hogy a végállomáson száljak le, menjek át az aluljárón és onnan már látszik is az Ikeja. 


    Banyóca is azon a vonalon megy, kérdés hogy melyikőtök mikor ér oda, akár még össze is futhattok a metrón. 


    Narocsi, te is a Népligetbe érkezel?  Mikor?  Mindjárt megnézem én is a kiállításotokat, eddig még nem volt időm. Megnéztem,szép munkáitok vannak.  Közben azt is láttam, hogy a kérdésem már okafogyottá vált.  Mi 9.40-kor érünk oda, az 1-es villamossal megyünk a Puskás Ferenc stadionig - asszem öt megálló-  és onnan metróval az Örs vezér térig, az három megálló.  


    Havastájjal is  ott találkozunk.


    Sziga, Nórinak jobbulást, és nehogy beteg merjen lenni szombatig. :-)


    Én már nagyon várom hogy kicsit megint együtt legyünk.

  21. 2018. november 21. 12:0843156.

    Hát szégyellem magam, de az idén új nem lett...


    És az angyal sem jött össze. Valahogy alulmotivált voltam. Mondhatni a béka segge alatt van a kedélyem. A bányász béka alsójáról van szó!


    Az egy éves évforduló ugye, utána műtét egyedül... hiába vannak gyerekeim: a gyerekem a gyerekem, nem a párom! Úgyhogy ez igenis egyedül volt megoldva. Lelki szempontból mindenképp...


    Ezért, gyűjteményes kiállítás lett: az összes tavalyi, tavaly előtti darab ment a falra.


    A piros, meg a kék csillag a középső nagy alatt, meg a kerek  fehér fent a "plafonon" a sok karácsonyfával. Van még egy olyan hatszögű hópihe csak más szín állásban. Meg egy futó piros-fehér.


    Ja, egy angyalt ki kellene próbálni azért 1x!

    előzmény:
    sziga (43154)
    2018-11-21  11:16
  22. 2018. november 21. 11:5043155.

    sziga!     "hogy üljek le meg hagyjak időt magamra".... .... igen, pont ezt kell tenni néha..... ép a holnapi képem is ezt fogja sugallani. Pedig mikor feliratoztam még ezt a hsz-edet nem is láttam. Természetesen én is szerereeeeeeeeeeetlekmééééééggggg.


    narocsi  örülök hogy itt látlak és annak is hogy már tudsz dogozni. Gyere kicsit gyakrabban, olyan hamar elmegy ez a szép adventi időszak és üres lesz a topik. 


    További szép napot mindenkinek. 


     

    előzmény:
    sziga (43153)
    2018-11-21  11:14
  23. 2018. november 21. 11:1643154.

    Narocsi: de szép a kiállításotok. Ha már úgyis jössz a talira azt a kis tilda babát kapd már a hónod alá :D


    melyiket csináltad te?


     

    előzmény:
    narocsi (43152)
    2018-11-21  10:14
  24. 2018. november 21. 11:1443153.

    Jó reggelt!


    Macsi, a hócsukám tele! Az, hogy te nem alszol az egy dolog, de, hogy engem is kivágott az ágy hajnali (mondom, hajnali!) ötkor az több, mint felháborító! Biztos tőled kaptam ezt a kórságot! Azészeretlekmégasszem Hát most nézem csak a képeket, hogy üljek le meg hagyjak időt magamra! Persze, te meg közben eltolsz egy hetet stikában, ja persze, azt hiszed nem figyelek????? Aluggyámááááá 


    Na Nórigyerek köhög, mint egy nemistudommi. Itthon panziózik a héten, remélem péntek estére meggyógyul, mert, ha nem borul az egész hétvége, szóval szurkoljatok!!!


    Borcsamama: igen, igen voltunk már itt egyszer, de akkor Hannát vittem. Nóri szerintem sokkal jobban fogja élvezni. Ő jobban szeret a konyhában nyüzsögni.


    karácsony: nekem eddig csak 2 pontom van, éppen az előttem levővel beszélgetett a pénztáros, hogy évről-évre emelik az összeget ami után adják. Ez nem rendes dolog, pláne, hogy már alig-alig járok a lidli-be. Nyílt nálunk egy új aldi és az sokkal jobb. Azért összedarálom a pontokat csak ez azért elég bosszantó. Arról nem is beszélve, hogy volt amit meg akartam csinálni és nem volt hozzá alapanyag. A paradicsompürére kb. közölték, hogy idény jellegű, de még nem is hallottak a márkáról sem. De azért szeretem ezeket a könyveket.


    Havastáj: Nekem nincs ellenvetésem Karolinnal kapcsolatban, azért nem is írtam :), tudod a hallgatás beleegyezés!


    Hát azt meg jól nem mondom meg, hogy mivel és mit csinálok majd jól meglátod, ha a párom felteszi a képet, mert remélem, hogy tetszeni fog neki és megmutatja nektek is!


    Jól tetted, hogy elmentél, attól, hogy otthon ülsz bánatosan nem lesz jobb Mi pont apu halálának első évfordulóján megyünk Nórival sütni, de jó is lesz így, másnap meg a szülinapját tartjuk. Nem tudok mit kezdeni a dátumokkal, mert azok tények, de nem akarok ilyen évfordulókkal foglalkozni, vacak ez anélkül is, hogy rágódok rajta.


     


     

Címlap

top