Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2018. november 13. 04:2543052.

    Jó reggelt mindenkinek!


    Mágika, havastáj! Nem cukkolni szeretnélek benneteket, de kész a töltött káp is.


    Na jó.... én már nem dolgozom. Tehát van mindenre időm. 


    Legyen mindenkinek szép napja. 


    Ez még szombaton történt.

  2. 2018. november 12. 22:2743051.

    Havastáj


     


    Az előbb lemaradt,  nekem rengeteg szalvétám van, de általában mindegyikből  1-2 darab, de szét nézek, tudom hogy néhány karácsonyisból több is van,  szívesen viszek neked.


     


    Amúgy a kik-ben elég jó áron lehet venni szalvétákat,  én is ott vettem nemrég 2 féle karácsonyit is, igaz csak teljes zacskóval lehet venni, de úgy szoktam én is, hogy szétosztogatom azt amire nincs szükségem és cserébe én is kapok másfélét.


     


    Jó éjt!


     

    előzmény:
    havastáj (43049)
    2018-11-12  11:56
  3. 2018. november 12. 22:2043050.

    Sziasztok!


     


    Nagyon rövid volt ez a hétvége, még jó, hogy ma szabadnapos voltam, így tudtam haladni a takarítással.


    Szombaton hivatalos vagyok egy karácsonyi buliba, ahová munka után fogok menni, attól függ hogy végzek a melóhelyen, ha lesz rá időm beszaladok ikeába és tartok egy gyors terepszemlét.


     


    Sziga


    Ezt a maci-paci dolgot először nem értettem, még vissza is olvastam,  ki írt maciról, aztán rájöttem, hogy csak rosszul olvastad,


    a fogmosáson is jót nevettem.   


    Jó lett a párna, ügyes vagy


     


    Borcsamama


    Ma én is végeztem az ablakpucolással,  függöny mosással és még az összes csillárt is lemostam. A virágokat én is behordtam, már csak a leander van kint, annak még meg kell szerveznem a helyét és a szállítását.


    Jól teszed, hogy egy kicsit visszavettél és nem te látsz vendégül mindenkit,  de abban biztos vagyok így is fogsz készülni.


    Még beszéljünk róla, hogy el ne felejtsem,  szerintem az elsők között fogok odaérni az ikeához, szívesen felmegyek és lefoglalom a helyet.


    karácsony


    De jó, hogy alakulnak a dolgok nálatok is. Dolgozol még vagy meddig tervezel dolgozni, hogy vagy, hogy bírod? Kisfiú vagy kislány lesz, tudjátok már?


     


    Havastáj


    Én sem állok még sehogy sem az sk. ajándékokkal és egyre közeledik a karácsony, mi lesz így???


     


    LondonEye


    Mi is úgy szoktuk, hogy megbeszéljük, ki mit hoz, általában nálunk szokott lenni, hogy ne anyunak kelljen egyedül készülni, 


    meg jobban el is férünk, kényelmesebben vagyunk. 


     


    Ladyzo


    Pedig nagyon visszafogottan vásároltam.  Azért még tudtam volna 1-2 szépséget venni.


    De jó, hogy megint voltatok kirándulni. 


     


    Shephard


    Nagyon szépeket készítesz, gratulálok hozzá.


     


    macska


    Nagyon ügyes vagy, hogy már ilyen jól állsz a bevásárlással.  Épp tegnap mondtam én is, hogy ha valamelyik nap itthon vagyok, lehet elmegyek a henteshez és bevásárolok mindent, felszeletelem, kiporciózom,  be a fagyóba, hogy ne karácsony előtt kelljen vele foglalkozni.


    Szedna


    De jó, hogy te is jöttél. Gratulálok az új munkádhoz, kitartást az év végéhez. Sajnálom, hogy nem tudsz jönni a talira, de örülök, hogy az ajándékozásban te is részt veszel.


    Nálunk is rázós lesz, egy kolléganőm felmondott, így helyette is mi dolgozunk, plusz van még mindenkinek szabija, amit elvileg ki kellene venni, nekem kb. 12-13 nap, amit esélytelen kivenni, csak azt a 2-3 napot fogom tudni, amit nem vihetek át a következő évre, de ez sajnos nem meglepő, az idei évet is a tavalyi szabik kivételével kezdtem.


     


    Szép estét!

    előzmény:
    havastáj (43049)
    2018-11-12  11:56
  4. 2018. november 12. 11:5643049.

    Sziasztok!


     


    Macska, te nagyon belehuztal. Egy kis panirozott halat luldhetnel, kinyitom az ablakot. 


    Szedna, ugy orulok, hogy beneztel. Mar annyiszor voltal az eszembe, hogy ugy koszontunk el, hogy mondtad, osszel visszatersz. A regi/uj munkahoz gratulalok! Kivanom, hogy legyel benne nagyon sikeres.


     


    Akik jonnek a talira: kerdesem az lenne, hogy van-e, akivel a nepligettol.tudnek egyutt menni?


    A masik pedig az, hogy nincs kedvetek szalveta csere-berehez? Igazsag szerint a keresztlanyomnak lenne iden az adventi naptar az, hogy minden napra egy karis szalveta, de azert 24 csomaggal nem szeretnek venni.  ezert gondoltam, hogy "boltolnek" valakivel. Hm?


    Szep napot mindenkinek!

  5. 2018. november 12. 11:5443048.

    Szedva80!


    Jaj de örülök, hogy jelentkeztél. És annak is hogy jobb munkahelyed lehetőségeid lettek. Asszem tényleg jó hogy átnyergeltél. Az én tapasztalatom az, hogy nem szabad leragadni egy helyben. Az utánad érkezőket mindig jobban javadalmazzák mint az ott lévőket akik jó pár évet eltöltenek egy munkahelyen. Nem toom nálad így volt-e, de az új mindenképpen feldobja a szorgos hétköznapokat.


    Gyere amikor csak tudsz.


    Legyen szép napod.  

    előzmény:
    Szedna80 (43047)
    2018-11-12  10:13
  6. 2018. november 12. 10:1343047.

    Kedves Mindenki!


    Megkésve bár, de szeretnék beköszönni, jelezve, hogy olvasgatlak Titeket, és engem is utolért karácsony szelleme. 


    Most egy régi/új munkahelyen kezdtem ősszel, ezt egy nagy lehetőségnek tekintem, nem kerestem, meglepett, és igyekszem kiaknázni, fejlődni. Ez időm  megcsappanását jelenti egyben, de azért ha nem is napi rendszerességgel, igyekszem majd "tudósítani"


    Igazából azt mondhatom, h eddig ez az év már többet adott nekem, mint amit remélhettem, amiért nagyon hálás vagyok. Az új munka mellett volt némi utazás, kaland, és ami a legfontosabb: a szeretteim közelsége. 


    Ez az év vége most egy kicsit rázós lesz, ezért is kérek elnézést, hogy csak most jöttem, és nem olvastam vissza tisztességgel, és csak magamról írok. 


    A találkozót ezúttal kihagyom, de az ajándékozáson szeretnék részt venni.


    Borcsamama, kérlek szépen, hogy a postacímeket küldd meg nekem ide: szedna80kukacgmailpontcom (a freemailből sikeresen kitiltottam magam...)


    Olvastam, hogy idén kicsit másképp szervezed a karácsonyt, teljesen megértem és egyetértek Most nálam is inkább a harmónia és nyugalom lesz a fő szempont. Tavaly volt elég időm (a szokásoshoz képest), hogy "hagyományos" ünnepre készüljek, most kicsit belülre kerül mindez, mert nem szeretném túlhajszolni magam. 


    A betegeknek, gyengélkedőknek jobbulást! Ágó, szorítok Neked a vizsgálatra!


    Macsek, örömmel nézegetem a képeidet továbbra is! (És hát kicsit irigykedve olvastam, hogy milyen jól haladsz a menüvel)


    Havastáj, többiek, olyan jó, hogy itt vagytok!


    Jó Mindenkit olvasni, és hát igen... Hová tűnt ez az év?! Gyorsan elröpült.


    Szép napot, további jó készülődést! 


     

  7. 2018. november 12. 09:0143046.

    Jó reggelt Angyalok!


    Nos ha valakit érdekel akkor 20 éve van refluxom. 


    Gyógyszerrel nagyon jól karban lehet tartani.


    Mindent lehet enni csak úgy ahogy érzem mi nem jó azt nem.


    Nálam minden okés.


    Erről ennyit.  


     


    Kislányok tegnap megvettem minden húst ami kell nekem Karira. 


    Már fő a tölt. káp. Kacsám, libám az volt itthon.


    Halat is bepaníroztam. A cs. mellet most panírozom. 


    Azaz majd a hsz. után. De most muszáj volt írnom nektek. 


    Az ajándékok terén nem állok jól, nem tudom miket vegyek. Várom az isteni szikrát.


    Már csak 42 nap. Húzzatok bele. 


    Legyen nagyon szép napotok.


    Borcsamama ha gondolod leugrok és átrendezem a lakást, hogy elférjen a falunak a hely. Mint ami a képen van. 

  8. 2018. november 12. 05:1543045.

    Sziasztok !


     


    Én sem tudtam enni Libát mert diétás  meműt ehetek,pl zabkása, sonkás sajtós tészta, turos tészta, klumpli, halrudak,  rizs, párol zöldség stb.


    Nekem kerülni kell a füszeres zsiros dolgokat még a csokolédét is kerülni kell mert ezek lazitják a gyormo zárodás. 


    November 23.án éhgyormommal megyek a vizsgálatra  majd kiderül mit mondanak a dr nő.


    Én pesti vagyok de nem hiszem hogy tudnék ikeában  menni, ezt attól függ hogy mit mond a dr nő.


    Szeretnék végre meggyogyulni és mindent megteszek  pedig. Utána meg szeretnék jókat enni. De arra sajnos várnom kell.


    De a karácsonyi dekolációkat egy rész megvannak.   


    Majd megmutatom ha feldiszítettuk a lakást  1 héttel   előtte.


    Mindenkinek további szép napot és kellemes készülődést kívánok.Ágó

    előzmény:
    ladyzso (43036)
    2018-11-09  21:15
  9. 2018. november 11. 21:5243044.

    Sziasztok!


     


    Borcsamama, igazad van a karacsonnyal kapcsolatban. En nagyon szeretek keszulni, de azt hoztam gyerekkorombol, hogy  ha nincs 36 fogas es 20 fele suti vagy valahol marad egy pokhalo, attol meg lehet szamunkra tokeletes az unnep. 


    LondonEye, en ilyen nagy vastag tombgyertyat nem igazan szoktam hasznalni. Ami az adventi koszorukbol visszamarad, azt pedig elhasznalom mecsestartokba kesobb. De olyan is volt, hogy osszegyujtottem es elajandekoztam egy neninek, akinek akkor epp kikotottek az aramot a lakasaba es nagyon nem volt penze, meg a gyertya is draga volt szamara, igy egy kolleganom mindig osszegyujtotte neki es elvitte, de mar 2x ontottem is gyertyat a megmaradt gyertyakat felhasznalva uj kanoccal.


    Ladyzso, mindig elamulok, hogy mennyi programot csinaltok mindig. Annyira szuper.


    Macska, nem mondod hogy mar csak 43 nap??? Hova lett a tobbi? Reggel.emglattam, gyorsan neki is rugaszkodtam kicsit az ajandekoknak. Most elaludt a torpem, mindjart megyek folytatni.


    Sziga, szuper a parna.


    Shephard, annyira szep minden, amit alkotsz. Orulet. Jo, hogy jottok a talira.


    Adventi naptar alternativ valtozat:


    https://anapfenyillata.cafeblog.hu/2017/11/16/csoki-helye tt-ezt-tedd-az-adventi-naptarba-az-iden/?fbclid=IwAR0fCAdMlg p8V1qTnrlBrpsH_69S_bZE-z5zhCKHkSKoJB0yapcEJRmcjdc


     


    Ha Nori picit nagyobb lesz, szeretnek ilyet en is.


    No, megyek, mielott beszippant Manofalva!


    Jo ejt!


     


     

  10. 2018. november 11. 20:5943043.

    Jajj, Macsek neked elfelejtettem írni,hogy nagyon jó ez a megoldás a falu épitéshez , egy baj van, hogy nincs egyetlen szabad sarok sem a lakásunkban, vagy bútor van mindenhol, vagy a pókok már lestoppolták.  

    előzmény:
    borcsamama (43042)
    2018-11-11  20:55
  11. 2018. november 11. 20:5543042.

    Sziasztok Angyalok!


    Gondolom már megettétek a Márton napi sült libát.  Sajnos mi egész évben éhezni fogunk, mert aki nem evett, arra ez a sors vár, legalábbis ezt hallottam a tv-ben. 


    Sziga, nagyon cuki lett Frédi macija, biztos örülni fog neki. 


    Shephard, jó hogy kicsit előkerültél.  Nagyon szép a karácsonyi kollekciód, ügyes vagy.  Azok a mézesek hány évesek?  


    Kaptam ma egy infót, hogy elkészült az IKEA felújítása, sokkal kisebb lett az étterem rész, csak néhány kb. 12 személyes asztal van, meg apró asztalok, amik valószínű nem mozdíthatók el. Jó lenne ha valaki - aki pesti, vagy korán odaér, nyitáskor felmenne és lefoglalna  egy nagy asztalt, ahol elférünk.


    Szeretném, ha önként jelentkezne valaki.


    Karácsony várom a leveledet, az adataidat, mert négy nap múlva sorsolok.  Néhány napja beírtam ide a címemet, ahova írhatsz. 


      

  12. 2018. november 11. 13:3043041.

    Sziasztok! 


     


    Nagyon el vagyok tűnve, semmire nincs időm, csak munka irodában, Oli, aztán éjjel GyurMami!


    Visszaolvasni meg sem próbálok, de talán januárban menni fog, addig tuti nem, sajnos!


    Találkozóra megyek, zsákbamacska ok, ajándékozásban benne vagyok, ezekről Borcsamamát is tájékoztattam már 


    Viszont megígértem anno nektek, hogy megmutatom a karácsonyos kollekciómat, és azért szeretem betartani amit ígérek, bár néha nem megy, de ez most fog 


     


    Mindenkire szeretettel gondolok, hiányoztok, de tényleg kéne az az időgép 


  13. 2018. november 11. 10:0443040.

    Egy ötlet kari falunak. 

  14. 2018. november 11. 08:3943039.

    Londonka: az egy izomfájdalomra való kenőcs. Nagyon-nagyon kámforos-mentolos illata van. Az ízét nem tudom annyira büdös, hogy megéreztem mielőtt fogat mosok vele.


     


    Borcsamama: nem akadok fenn olyan apró részleteken hogy mi az első betű egy szóban , de még vissza is olvastam, hogy tényleg lovasat írtam-e és nem medvéset, nehogy hülyeséget válaszoljak, hát nem sikerült


     


    Éssssssssss kész vagyok!


    A Frédi nem a ló neve ám, hanem kedves barátomé, aki nem a ló


     


    LadyZso! Köszi az ötletet, pont van egy buszjárat ami keresztül visz a városon és azzal oda tudok menni. Semmi kedvem átvergődni kocsival a szokásos városi dugón :(


     

    előzmény:
    LondonEye (43035)
    2018-11-08  22:38
  15. 2018. november 11. 06:4543038.

    Jó reggelt mindenkinek!


    Aki tartja annak....

  16. 2018. november 9. 21:1743037.

    Egyszer láttam egy videót, amiben a gyertyák alatt volt egy tartály, amibe belefolyt a viasz, utána az lett az új gyertya. Nagyon trükkös, ha újra látom, elküldöm a linkjét.

    előzmény:
    LondonEye (43035)
    2018-11-08  22:38
  17. 2018. november 9. 21:1543036.

    Szaisztok!


    Banyoc@: mielőbbi felépülést kívánok! Fura, hogy senki nem tudja, hogy tul.képp miért fáj..
    Nagyon ügyes mindenki, szépeket alkottatok.
    Borcsamama: teljesen igazad van a karácsonyt illetően, pihengess minél többet, és nagyon vigyázz magadra!!! Mikor kell kontrollra menned?
    Sziga: nem semmi a kutyás pacis párnád.
    Érdemes az Ásia Centerben is körülnézni műfenyő ügyileg, ott tavaly is nagyon szépeket láttam.
    Ago: miből áll pontosan a diétád? Biztos nem könnyű, de egy hős vagy, ha tudod tartani! Ez igen. A papír boltos lány nagyon rendes.
    Mágika: biztos szuper papucsot vettél magadnak. Nekem is kéne egy a munkahelyemre, de még várok kicsit, mert költözés volt, és még nagyban rámolják a szekrényeket. Jövő héten talán már rendesen használható lesz az iroda.
    Jól kifosztottad a boltokat, nem semmi, hagytál másnak is csodákat?
    Múltkor egy boltban vettem egy kis aszatali 20sm-es műfenyőt, kaptam hozzá ajándékba egy hatalmas szatyrot.
    Karácsony: Hogy vagytok? Jaja, nagyon meleg van, de már hűl szépen a levegő, ez már ősz a javából. Szép dolgokat vettél. Az a képeslapkészítő szett csudijó lehet.
    Havastáj: biztos nagy sikere lesz a matatófalnak.
    ..
    Délután hajókáztunk a Dunán, egész jó idő volt, de sajna fújt a szél. Nagyon látványos volt a naplemente is.
     

  18. 2018. november 8. 22:3843035.

    sziga


    az valami ragaszto, amit ranyomtal a fogkefedre?


    cuki a kutty:-)


    havastaj


    jo otlet volt varrni zacskot, abban tarolhatod is, es nem poshad meg mint a muanyag zacskoban


    borcsamama


    jo dontes


    sokan azt is csinaljak, hogy mindenkivel megbeszelik mit hoz, ugy all ossze a nagy ebed


    karacsony


    szepek a gyertyaid


    es errol jut eszembe a kerdes



    olyan szepgyertyakat lehet kapni, de mindnek csak a kozepe eg le


    ha nem olyan vastag, allandoan vissza kell nyomogatnom a szeleket,ami ronda


    ti mit csinaltok a vastag gyertyakkal?


    kidobjatok, ami megmaradt?



     


     

  19. 2018. november 8. 21:1843034.

    Szép estét Mindenkinek!


    Karácsony,  neked is elküldöm a kérdőívet amit korábban mindenki kitöltött,  meg azokat is amiket a többiek írtak magukról. Kérlek csináld meg te is, és  küldj nekem légyszíves email címet, mert így nem tudom hova küldeni. Mivel sajnos itt nem lehet privát üzenetet írni, muszály ezt a megoldást választanom.  Tehát:  nicknevemkukacgmailpontcom


    A többit majd megbeszéljük levélben.


    Ilyen lábtörlőt én is vettem, hóembereset és hópelyheset.  Nekem nagyon tetszik.


    Havastáj,  én is nagyon várom és nagyon izgulok, de már csak egy hét, és sorsolok, na és a találkozó is mindjárt itt van, onnan meg már a karácsony is csak egy hónap.  Szóval, rohan az idő rettenetesen.


    Ami a sütést-főzést illeti, én idén arra az elhatározásra jutottam, eljött az ideje, hogy visszavegyek, és leegyszerűsítsek mindent. Jóval kevesebbet fogok sütni,  és nem én fogom vendégül látni az egész családot.  Aki szeretne velünk ünnepelni, az majd meghív minket.  Ez nem azt jelenti, hogy ők ne jöjjenek hozzánk, de nekem így könnyebb lesz. 

  20. 2018. november 8. 20:2943033.

    Sziasztok!


    Borcsamama, szerintem is a fo ok a konfliktusok, az ezek miatti feszko es az oldal mukodesi nehezsegei. Emellett ugye a facebook szinte eszrevetlenul bekuszott az eletunkbe. 


    Sajnalom azokat, akik elmaradtak, de nekem is valahogy ez az igazi manofalva. Es bar mar nem a regi, de megis itt erzem a legjobban magam.


    Magika, a matatofalat mi fogjuk kesziteni.


    Mostanaban igyekszem kicsit kornyezettudatosabb lenni, igy varrtam (kezzel, mivel csak alvasidoben tudok, akkor meg nem akartam zugni) zoldseg es gyumolcs vasarlashoz textil zacskokat (ha egyaltalan letezik ilyen szo)


    Sziga, ugy nevettem rajtad en is. A fogmosos sztorin is, meg szinte latlak magam elott, ahogy a pacit macinak olvasod...


    Karacsony, en kerdeztem, hogy mikorra erkezik a babatok. Ne haragudj, ez nagyon bena kerdes reszemrol, de most nem all ossze a kep, hogy te regebben masik nevvel forumoztal? Annyira rossz a memoriam, bocsi.


    En az sk.dolgokkal meg nem allok valami jol, egyszeruen Nori mellett finoman szolva sem egyszeru.


    En mar nagyon varom a talit es a sorsolast ia, hogy ki lesz a parom.

  21. 2018. november 8. 20:1243032.

    sziga


    ez a kutya nagyon édi! :)


    Kicsit haragszom most rájuk,mert nálunk a szomszéd kutyusa megölte a tyúkjainkat pár napja,de a bosszúság ellenére imádom az állatokat ! 


    borcsamama az ajándékozásról érdekelne,hogy idén is lesz olyan,hogy mindenkinek kell kicsit írnia magáról,vagy csak megadjuk a címünket ?Már van pár ötletem,de úgy picit személyesebb :)


    A Lidliben lehet venni képeslap készítő szettet is :) 


    Vigyázz azért magadra! Sajnálattal olvasom,hogy nincs rendben az egészséged ,és mégis nagyon felnézek rád,hogy annyi mindenre van erőd .


    Múlthéten voltunk lent anyukámnál ,és megbeszéltük mi lesz a menü.Anyu csinálja a húslevest ,a párom az aszalt szilvás húsit , közösen a sütikét ,és a fa díszítést.


    Anyunak egy mikrót szeretnék venni az új konyhájába addigra. A páromnak még nem tudom mit adjak .


     


    banyoc@  sajnálom,hogy nem múlnak a fájdalmaid,jobbulást neked ! 


    Megyek vacsit sütni,kis krumpli rántott sajttal mire megjön a kedvesem legyen neki meleg kaja cuppantás! :) 



     


     

  22. 2018. november 8. 19:4243031.

    Sziasztok! Ma ezeket vettem ! :)


    Én is LondonEye véleményét vallom.Évek óta olvasom a fórumot,és azt láttam,hogy a veszekedések ,a bejelentkezési hibák,meg a sok munka elvette az emberek kedvét .A fb .oldalán  még fáradtan is tudnak gyorsan pár szót írni a telefonjukról nem olyan macerás ,sajnos .


    Nagyon sajnálom,hogy idén tényleg csak pár ember maradt már,nem olyan pörgős de meg kell becsülni mindenkit  aki még igenis maradt mindennek ellenére ! :) 


    Haladunk a pakolgatással ,elkészültek a koszorúk is Mindenszentekre ,jöhet a karácsonyi hangolódás. Pesten már holnap nyit a vásár,de nagyon fura ez a meleg,még nem fűtünk !
    ! ! 


    Valaki kérdezte, február 20-ra várjuk a picikét :) Már megvolt a cukorterhelés is,a lötty fini édes volt de egész nap álmos voltam tőle .


     


     

  23. 2018. november 8. 14:5443030.

    Sziasztok!


    Sziga, köszönöm hogy megnevettettél, még a könnyem is potyogott mikor a flektoros fogmosásodat olvastam. Rám is fért már egy kis szívből jövő nevetés, mostanában valahogy nem  sűrűn fordul elő velem, pedig nem ez a jellemző.


    Na de lesz ez még jobb is, én hiszek benne.


    Egyébként a párnádról én nem azt írtam hogy macis, hanem pacis, és ugye a kettő nem ugyan az, még akkor sem, ha most éppen kutyás.


     


    Mágika, olyan jó hogy írtál a KIK kínálatáról, szombaton vagy hétfőn én is készülök, és az is biztos, hogy én se fogok üres kézzel hazajönni. 


    Szépen lassan  a nagytakarításnak is a végére érek, ma megpucoltam az ablakokat a nappaliban is, az volt az utolsó. Még porszívózni kell,  felmosni, függönyöket kimosni és felrakni, aztán végre kész minden. Szép idő ide-vagy oda, behordtuk a virágokat is, mindent téliesítettünk.  Lassan a madarakat is elkezdük etetni, már nagyon sokan keresik. Az előbb lefestettem az etetőt is, ha megszáradt az is megy a helyére, aztán tőlem jöhet a tél. :-) 


     

  24. 2018. november 8. 10:5343029.

    Ja kép lemaradt a párnáról yesssssssss, a tegnapi nap folytatódik Amikor tegnap reggel a Flector krémet rányomtam a fogkefémre éreztem, hogy gáz lesz


    Naszóval a kép, mielőtt elfelejtem:

    előzmény:
    sziga (43028)
    2018-11-08  10:47
  25. 2018. november 8. 10:4743028.

    Borcsamama, Mágika!


    Nem macis lesz a párna, hanem lovacskás. Mármint az lenne, ha nem lenne jelenleg kutyás


    Én is voltam tegnap a KIK-ben. Tényleg nagyon sok hasznos holmi van ami nélkül lehet élni na de minek?????


    A zsákbamacska ötlete már a fejemben van, már csak ki kéne onnan imádkozni

    Tegnap jártam ja nem, ma reggel, mindegy, szóval jártam az OBI -ban, meg a Tesco-ban, körbe néztem műfenyő ügyben. Anyunak vennék egy kb. 1 méterest, de olyan bénák voltak, hogy jaaaaaaaaaaaaaj.

Címlap

top