Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2018. szeptember 22. 04:5442751.

    Jó reggelt -ok!


     

  2. 2018. szeptember 21. 09:4242750.

    HO-HO-HOOO


    ladyzso


    mielobbi gyogyulast kivanok, a gyomberteat nagyon tudom ajanlani, igazi gyomberbol


    betegseg kozben is jo, de engem az elso korai pillanatban tobbszor kihuzott a bajbol


    borcsamama


    en ajandekokat is szoktam talalni evekre visszamenoleg, olyan jol eldugtam, meg magam elol is


    koszonom a kerdest, nagyon sokat kell tanulnom az uj helyen, fizikailag is faraszto, de imadom csinalni


    Shephard


    igazan csodallak azert, ahogy ezat az uzletet elkezdted, es egy ev alatt igy folfejlesztetted, hatalmas gratulla



    en egyelore interneten rendelgetek ezt-azt, igyekszem elore gondolkodni, a listam szinte teljes


    most meg minden gyorsan megjon, novemberben mar eleg kozkazatos


    macska


    koszi a visszaszamlalot

  3. 2018. szeptember 21. 05:0942749.

    Jó reggelt Angyalok! 


    Bocsánat, hogy eltűntem. Az az igazság nem volt kedvem jönni. Nem történt semmi csak úgy. Bocsánat. Vannak ilyen napok.


    Meg hát nekem is van sok munkám. Gőzerővel készülnek a képek. Rengeteg, nem is győzöm már. Sok időt elvesz. ..... meg.... meg.. még mindig rengeteg a Német fészkekben a gólyák. Oda szegez a kamerához. Az is irdatlan idő. 


    De próbálok mindenhol megfelelni. 


    Én még nem gondolkodtam a kari menün, bár olyan sokat nem kell. Mindig ua. a hagyományaimnak megfelelően. 


    Inkább izgat az ajándékok beszerzése, amire semmi ötletem.  


    Múlt héten nem is voltam itthon. Mint írtam most volt a Madridi kirándulásunk a tesokal.


    Ez már hagyomány hogy minden évben szeptemberbe elmegyünk hárman. Ez 11 éve így van. De asszem ez volt az utsó. Engem már fáraszt a repülő.


     


    Köszönöm Shephardnak, Borcsmamának hogy keresett, hiányolt. 


    Köszönöm a szép képeket.


     


     

  4. 2018. szeptember 20. 21:3242748.

    Sziasztok!


    Nem semmi, milyen szépségeket alkottok. Nagyon tetszik minden, amit hoztatok. 


    A gyerekek is szépen növögetnek, grat a sikerekhez. 


    Shephard: azért tudsz pihenni néha? Olivér hogy van?


    Sikerült elkapnom valami vírust, már nagyon unom.


    Hétvégén jön az ősz, hát még nem hiányzott.


    Puszi mindenkinek!

  5. 2018. szeptember 20. 19:5342747.

    )Nagyon cukik ezek a képek, adtál is egy jó ötletet velük.  Az ebédlőben van egy nyitott fali polc, arra tehetnék ilyen cuki fogasokat, de akkor kell varrnom csizmákat vagy zoknikat, mert nekünk nincsen.  Na ezt még meggondolom. 


    A másik kérdésed- hogy miket varrtam már karácsonyra- is jól jött, rádöbbentem hogy amiket január-februárban varrtam már nem is tudom hova raktam, és mik is készültek.  Na asszem házkutatást kell tartanom. :-)


    Mostanában is készült már néhány dolog, táska, neszeszer, telefontok, kulcstartó, asztalterítő, szóval nem állok rosszul. 


    Tervbe vannak még manócskák is, egy fonható hajú baba, egy sellő baba, hát majd meglátjuk. 


    Épp gondoltam, hogy neked sem lesz könnyű, mert a munkáid általában névre szólóak, így nem tudsz előre gyártani, csak a  konkrét megrendelések után.  Remélem azért meg tudod majd valahogy oldani, hogy azért a topikra is legyen időd legalább néha. 


    Igen, Dóri is iskolás lett, Ádám meg már harmadikos. 


    Ami a halat illeti, nálunk a halászlé az állandó és pontyból készül tésztával borcsapapa jóvoltából.  


    Süllőfilét szoktam gombásan tejszínesen, az almával töltött nálam még mindig a favorit, a legújabb kedvenc pedig a süllő egészben megtűzdelve baconnel, vajban sütve. 


    Idén valami vargányás husit is tervezek, konkrétan még nem döntöttem el. 


    Kívánom hogy szombaton jó időd legyen a vásárhoz, és jó nagy forgalmad legyen. Sok sikert!


     


     

    előzmény:
    Shephard (42746)
    2018-09-20  18:09
  6. 2018. szeptember 20. 18:0942746.

    Borcsamama: látom továbbra sem unatkozol  Milyen halas recept variációid vannak idénre? Hátha ötletet kapok én is, bár a Férjem nem eszi meg a halat így nehezebb! Dóri is már iskolás?  Atya ég, hogy elrepült az idő! Én imádom a rántott gombát, de a sok pepecs melót vele nem, így inkább csak éttermekben eszek, kedves Borcsapapától, hogy ennyire előkészítette, hogy szinte majd csak sütnöd kell őket! Igen, Öcsém FTC drukker, így maradtak a zöld dekornál, de azért itt-ott belecsempésztük a halvány rózsaszínt is, hogy azért a nőies oldal is megjelenjen! No igen, sajnos tényleg az várható, hogy semmi időm nem lesz, ha beindul a karácsonyi időszak, emlékszek tavalyra is, diliház volt, idén még inkább az lesz, és sajna előre nem is nagyon tudok készülni, hisz mindenki egyedi, névvel ellátott dolgot rendel, azt pedig el kell készíteni akkor, de majd most promózok egy akciót, hogy aki okt-ben megrendeli az kedvezményt kap, hátha így előrébb jutok a tervezéssel majd  Miket varrtál idén karácsonyra? Mert már biztos előre vagy  Tavalyi Manók édesek voltak, idén is készülnek? Ne is riogass, bízok benne hogy csak vasárnaptól lesz hidegebb, mert szombaton jó lenne még egy meleg idős vásár, akkor jobban jönnek az emberek is, megy a portéka 


     


    Azért nemcsak gyurmás dolgokat gyűjtök, van ami karácsonyos már, most akasztókat mutatok, valamit kéne alkotni ezekből, mert vannak zoknijaink, de nincs hova akasztani őket, és ezek mind olyan cukik  Rénis és hóemberes nózis nagyon tetszik!

  7. 2018. szeptember 20. 15:4042745.

    Sziasztok, szép napot Angyalok!


     


    Úgy látom mindenki kihasználja még az utolsó csodás nyári napokat.  Én szokás szerint egyedül vagyok, de most már nagyon hiányzik borcsapapa a leltárból.  Pedig éppen ma jelentette be, hogy meghosszabbítják két nappal a horgászást, csak 25-én jönnek haza. 


    Sajnos nem fogtak túl sok halat, de azért  karácsonyra mindenképpen jut belőle az ünnepi menűbe.  Éppen tegnap este gondolkoztam, mi is legyen majd a menű.  Találtam két jó receptet, még majd átgondolom.  Aminek nagyon örülök, hogy kétszer is elmentek gombázni, és több mint öt kiló vargányát szedtek fejenként.  Főztek is belőle, de a nagy részét megtisztította, szétválogatta, panírozta és lefagyasztotta, nekem itthon majd csak be kell tenni a fagyasztóba.


    Andisz, sokan írtak itt arról, hogy kezdetben a férjük mennyire nem szerette a karácsonyt, és az évek során a legtöbben hatalmasat változtak.  Szerintem nálatok is van remény.   Mit dolgozol? Hogy tetszik az új munkahely?


    A karácsonyi filmek listáját legkönnyebben talán a blogban találod meg, címe ott van a nyitó hsz. alján.Ha nem találod jelezd, akkor beteszem ide.


    A kislányod aranyos lehet, nekem a legkisebb unokám hat éves, ő most kezdte az iskolát, egyenlőre nagyon lelkes és tetszik neki.  Éppen tegnap újságolták, hogy beválogatták az iskolai kórusba.  


    Londonka, te is mostanában kezdtél az új munkahelyeden, neked hogy tetszik?  Nehéz az idősekkel? 


    Bubcsi, gratulálok az állampolgársághoz, és most jut eszembe, neked is másik munkád lett.  Jobb mint a régi?  Tetszik?


    Shepard, köszi a képeket, Oli nagyon édes lehetett ahogy táncolt azzal a nagy lánnyal, no meg ott hagyta s kisebbek miatt.


    Az alvós kép is cuki.  Tiszta karácsony-színű volt a dekor a lakodalomban, nekem tetszik. 


    Az ajándékod csodás, még jó hogy tetszett nekik.  Nagyon szép dolgokat csinálsz, ügyes vagy és jó hogy így beindult a bolt.  További sok sikert  neked, csak az a baj, hogy ha ennyit dolgozol, akkor mi nagyon ritkán fogunk látni itt, az az érzésem.


    Szép hétvégét mindenkinek, bár az időjósok szombattól elég csúnya időt emlegetnek. 


     


     

  8. 2018. szeptember 20. 15:1042744.

    Mágika: ó köszönöm, Öcsém szerint kiérdemeltem a tisztséget 


    Andisz73: vagyunk ezzel így páran, hogy a Párunk/Férjünk nem rajongott a karácsonyért, de azért mindenhol belátják hogyha minket Nőket ez boldoggá tesz akkor igen is hozzá kell idomulniuk, mert ha mi boldogok vagyunk akkor a család is  Férjem szereti a karácsonyt, tevékenykedik is mindig, de azért próbálkozik, pl fadíszítésnél amikor a fele dísz már fent van a fán, hogy szerinte ennyi elég, én meg mondom hogy nem, mindet rá kell tenni, és szépen pakolja tovább  Meg szokott maga is díszt venni, bár szerinte amúgy is túl sok van, de akkor minek is veszi meg?  Ha van régebbi képed a dekorokról, fáitokról amiket megmutatnál, szívesen vennénk  Karácsonyi film nálunk bármikor mehet, idén már június elején ezerrel ezeket néztük a kisfiammal, Férjem csak mondta: már készülünk is a karácsonyra?  Naná, mindig 


    Macska54: merre vagy?


     


    A héten több karácsonyi ajándékot is sikerült megvennem, lista telefonomban szépen alakul, most találtam Olinak tök jópofa ledes világító lego-szerű kockákat, nagyon tetszik, valakinek a gyerkőcének van esetleg? Van belőle karis puzzle is 


    Szombaton vásárba megyek arra is készülök, meg aztán már jövő hét elején küldöm az első karácsonyi rendeléseket, illetve a vásárba készülnek karis kanalak is, mert sokan vagyunk akik már készülnek 


     


    Képek: imádja a vizet, idén minden nap volt pancsizás kint, mert szuper dologgal tartottuk tisztán a vizet, kár hogy tavaly nem vettem meg 


     


    Megyek alkotok tovább, szép délutánt 

  9. 2018. szeptember 20. 14:5042743.

    Ezeket meglepiből kapták a lagziban, mikor koccintani kellett akkor ezekből a poharakból itták a pezsgőt, később üdítőt és terítve is a szettel volt nekik, jó volt látni a meglepettségüket az arcukon, mert tényleg nem sejtették  És nagyon tetszett nekik 


     


    Ezzel befejeztem az esküvői mizériát 

  10. 2018. szeptember 20. 14:4642742.

    Képek még:


    1: Hajnalban már le tudtak ülni


    2: Oli itt már a 2. kört alussza, előtte átjött az alvós teremből, de bealudt a kezemben, és a nagy zene közepette aludt még 2 órát  Mi meg táncoltunk közben!


    3-4: Köszönetajándék és ültetőkártya egyben, természetesen én készítettem, nagy sikere volt 

  11. 2018. szeptember 20. 14:4042741.

    Sziasztok 


     


    Ünnepnap: újra előkerültem 


    Bocsi, ez van, amit eddig itt töltöttem veletek időt, azt most elviszi GyurMami, most is azért tudok jönni, mert Oli beteg lett az éjjel így itthon maradtunk, már jól van, csak a szokásos hányós-hasfájós vírus megjelent tegnap a csoportjukban,  ma már 10 gyerek nem ment, majd hétfőn viszem ismét  Most épp karácsonyi filmeket nézünk, mondjuk vagy ezt vagy mesét, ez a választék nálunk, Northpole, nagyon édes, aranyos, karácsonyt megmentős film, ajánlom 


    Adós vagyok képekkel:


    1: Öcsém köszöntőt mond


    2: Kisfiam éhes volt már, elfogyott az összes leves a tányérjából


    3: Napok óta mondogatta hogy felkéri ezt a lányt majd táncolni (szereti Őt nagyon), aztán táncoltak és felbukkant Olihoz két korban jobban hozzáillő kislány és rohant utánuk, otthagyva szegényt a táncparketten   Mindenki nevetett a szitun, a lány is jól vette, aztán újra megismétlődött ugyanez 


    4: Menyasszonyi torta

  12. 2018. szeptember 20. 09:0742740.

    andisz


    nekem mindig a legnagyobb kanikula idejen jon meg a kedvem a karacsonyi filmekhez


    azt hiszem nem vagy egyedul azzal, hogy a ferjed idegenkedett a karacsonyi elokeszuletektol, az unneptol, ha vki ezt gyerekkorban nem kapja meg, utana nagyon nehez neki is atallni, felengedni


     


     

    előzmény:
    andisz73 (42739)
    2018-09-19  10:19
  13. 2018. szeptember 19. 10:1942739.

    Sziasztok! Az elmúlt 3 hétben nem volt időm semmire, mert új munkahelyem lett ,és nagyrészt 13 órákat dolgoztam hogy minél előbb betanuljak.Most már beállt a rend,és nekem is vannak szabad napjaim.Nagyon köszönöm,hogy kedvesen fogadtatok,és próbálok mindenkinek név nélkül válaszolni..Természetesen nálunk is vannak hagyományok. Van egy 6 éves kislányom is, aki ugyanolyan mint én voltam gyerekként.Persze csak a karácsony imádatát örökölte tőlem mást nem nagyonA karácsonyfát mindig én díszítettem fel,most már ketten a kislányommal.A férjem családjában nem volt soha nagy ünnep a karácsony,amikor megismertem utálta.Nagyon nehezen fogadtam én el ezt,ő pedig az én karácsonyimádatomat.A karácsnyi díszeimet amiket adventi időszakban kirakok,az illatos párologtatóimat ami szerinte büdös,,a több darabból álló mécseseimet amit esténként meggyújtok stb......Most már ott tartunk hogy gondoskodik fenyőfáról,(amit eddig nem, mert szerinte minek,ott a műfenyő).és bár olyan nagyon nem szereti mint én és a kislány,de elfogadta sodródik az árral ,és ha összejön a család ,azt élvezi isÉn, ha bejön a hűvösebb idő és a fűtési szezon,megnézek egy két karácsonyi filmetHárom hete igaz még nem volt nagyon hideg de kedvem volt hozzá és megnéztem,azt hiszem :A Város Karácsony Nélkül.   Javítsatok ki ha nem ez a pontos címeTavaly valaki feltett ide egy csomó linket karácsonyi filmekről,ha lesz sok időmmajd megpróbálom megkeresni.Késő estig tudnék mesélni magamról de azt hamar megunnátok Almaecet diétát én is tartottam, ellipszis gépem is volt,fogyózom is pont ezerrel.........Majd még jövök írok,(persze ha érdekel titeket)     Ja és most jut eszembe ,a számítógép monitor is télapós,karácsonyos szeptembertől....

  14. 2018. szeptember 16. 11:4942738.

    Iszonyatosan hosszú út volt, nekünk innen 2000 km....


    Az 1054 ugye pont a"haza", így egyet aludtunk a szülőknél, és másnap tovább.


    Péntek este értünk oda, szerdán indultunk vissza. Csütörtökön egyet Balatonotzunk, egy nap másik szülők, aztán jöttünk ide haza.


    De akármilyen hosszú út, még biztos hogy megyünk, mert van még két meghívás, és ezer látnivaló.És annyira kedves volt mindenki, mint ha családtagok lettünk volna. A legnagyobb élmény volt, hogy ott mindenkinek akkora szíve van.


    És rákövetkező héten jött a tesómék.


    Elég tömény volt...

    előzmény:
    borcsamama (42737)
    2018-09-16  10:05
  15. 2018. szeptember 16. 10:0542737.

    Sziasztok, szép napot Mindenkinek!


    Bubcsi, köszönöm szépen a csodás képeket, gyönyörű helyeken voltatok.  Sajnos nekem eddig nem sikerült eljutni arra a vidékre, pedig szép élmény lehetett volna, most meg már nem is merném bevállalni.


     

  16. 2018. szeptember 15. 21:4642736.

    Bubcsi megkaptam a kepeket, koszonom szepen


    imadom a koszorut, pont az en izlesem


    es az erdekyi kepek... az a dupla szivarvany, meg az a sok szep cserep, vettel ott valamit?

  17. 2018. szeptember 15. 09:0342735.

    leccilecciii


    en is szeretnek kepeket

    előzmény:
    Bubcsi28 (42734)
    2018-09-14  20:16
  18. 2018. szeptember 14. 20:1642734.

    Sziasztok,


    Aki kért képet, küldtem sokat. Mágika, remélem a BÁ.... a te mailcímed


    A recept még nem érkezett meg, de nincs elfelejtve.


    Puszi

  19. 2018. szeptember 14. 17:0742733.

    Hú, de szuper programjaitok vannak, ez igen. Sok boldogságot minden ünnepeltnek. 


    Biztos csodás lesz a teraszod is.


     


    Majd még jövök, puszi mindenkinek!!

    előzmény:
    borcsamama (42731)
    2018-09-14  13:39
  20. 2018. szeptember 14. 17:0342732.

    Sziasztok!


    A trénert én is szeretem, csak egy baj van vele, hogy totál unalmas, és hamar el lehet fáradni tőle.


    Ma vettem új mondjuk kártyatartót, az előző szétment.


    Könyvelő vagyok, csak mire az ember megszokja az aktuális rendszert, tuti, hogy váltás lesz, és teljesen új felületen kell dolgozni. És egyre bonyolultabbak ezek, mert mindent bele akarnak rakni. Ez van. Bízunk benne, hogy nem lesz vele gond, csak sok idő kell, mire megszokja az ember.


    Én is szeretem a kreatív ötleteket, olyan szépségeket tudnak alkotni, hogy csak ámulok.


     


     

    előzmény:
    Mágika (42730)
    2018-09-14  11:07
  21. 2018. szeptember 14. 13:3942731.

    Sziasztok Angyalok!


    Örülök hogy sokan és sokat írtatok az utóbbi időben, nem is  tudom hogyan fogok reagálni rájuk, de azt hiszem marad az, hogy mindenkitől elnézést kérek, akinek a mondandójához nem szólok hozzá.  


    Nem azért mert nem érdekel, vagy nem szeretnék, de valahogy semmire nincs időm, mindig történik valami. oLvaslak benneteket folyamatosan, örülök hogy jól vagytok, jól sikerültek a nyaralások, sikerült új munkahelyeket találnotok, nőnek, okosodnak a gyerkőcök, aki beteg volt meggyógyult, és gondolataitokban már ott van a karácsony is. 


    Szép képeket hoztatok, majd én is mutatok még, de nem akarom hogy velem legyen tele a topik. 


    A szeptemberünk is nagyon mozgalmas lett, 2-án tartottuk a Dóri szülinapját, rá egy hétre pedig meglepetéspartit szervezett a kis családom, ami nagyon jól sikerült.  16-an voltunk, az étterem után hazajöttünk, és estig még itt volt a társaság.  Gyönyörű virágokat kaptam, mindenki hozott sütit, a menyem egy nagy emeletes tortát csinált, és kaptam egy szuper laptopot.  Borcsapapa hétfőn elhúzott megint a Balatonra, nekem itt hagyta a burkolót.  Tegnap végre elkészült  a lapozás, szerintem nagyon szép lett.  Most már állhatok neki nagytakarítást csinálni, nagyon ráfér az ablakokra és az egész lakásra, de addig nem akartam, amig kint koszolás volt. 


    Ma jönnek a foltvarrós lányok,délelőtt főztem, , kicsit velük is "bulizunk".  


    Ha minden összejön, akkor holnap és vasárnap meglátogatom én is a fiúkat.  Szóval, nem unatkozom. 


    Bubcsi, a képeidet én is szívesen megnézném, és a receptek is érdekelnének.  


    Öszi dekort én szoktam csinálni, most is tervezem.  Nem viszem túlzásba, csak az ebédlő asztalon, a bejárati ajtón volt eddig, most viszont van egy elképzelésem a teraszra, de az nem csak őszi lesz, minden évszakban ott marad.  Ha sikerül megvalósítanom, majd mutatok képeket. 


    Mindenkinek napsütéses szép hétvégét, jó pihenést, használjátok ki ezt a gyönyörű időt! A bekuckózós, filmnézős, forrócsokizós napok még várhatnak egy kicsit.  


     

  22. 2018. szeptember 14. 11:0742730.

    Bubcsi


    Köszi a képeket, ezek biztos szuper gépek.  Közben rájöttem ám, hogy valami ilyesmi lehet, csak olyan fáradt voltam már este amikor olvastam, hogy nem fogtam fel.A cross-ról a terep motorozás jutott először az eszembe 


    Ne mérgeskedj miatta, árt a szépségednek.   Egyébként ma reggel én is küzdöttem, még az oldalt sem hozta be, nem volt elérhető, aztán többszöri próbálkozás után csak sikerült.


    Részvétem a Mikulás néni miatt, szép kort élt meg. 


    Örülök, hogy helyre jött a párod karja és már újra tud dolgozni.


    Erdély gyönyörű egyszer majd én is szeretnék oda eljutni.  Nem is tudom mit mondjak az esküvőről, boldogság, jó kedv és szomorúság is egyben, hihetetlen, mekkora erre az esély. Sajnálom, de remélem sok szép emléketek is maradt róla, inkább arra emlékezzetek.


    De jó, hogy ilyen hamar találtál új munkahelyet és még szereted is.


    Majd megnézem mit is forgalmaztok.


    Kívánom, hogy sikerüljön valami pótnyaralás félét összehozni.


    Én se nagyon szoktam őszi díszt készíteni, de most én is erre készülök, már néhány alapanyagot be is szereztem hozzá. 


    Láttam egy nagyon klassz őszi dekort valami hasonlót szeretnék összehozni én is.


    Nekem is küldhetsz képeket,   köszönöm.


     


    Shephard


    Nagyon jó ötlet ez az étteremtől, hogy a gyerekekre is gondolnak és el tudnak menni aludni.


    Gratulálok a vezérigazgatói tisztedhez!  


     


     


    ladyzso


    Így már értem, miért is nem tetszik az oktatás.Kicsit ismerős érzés. Egyébként mivel foglalkozol?  Írhatsz e-mailben is, ha nyilvánosan nem szeretnél.


    Használjátok is ki a lehetőséget, amíg lehet kirándulni.


     


    Közeleg a péntek délután, így mindenkinek nagyon kellemes, pihenős, kirándulós hétvégét kívánok!


     


    Nekem még holnap meló, de cserébe ma kiélvezem a napsütést.  


     


    Szép napot!


     

    előzmény:
    Bubcsi28 (42721)
    2018-09-12  22:05
  23. 2018. szeptember 13. 18:5242729.

    Mindjárt megírom mailben..

    előzmény:
    Bubcsi28 (42728)
    2018-09-13  18:43
  24. 2018. szeptember 13. 18:4342728.

    Ladyzso,


    Küldtem. Milyen oktatás,mit tanulsz?


     


    Shepard,


    Küldesz képet majd? ( Mailben is ok ha itt nem szeretnéd).

    előzmény:
    ladyzso (42727)
    2018-09-13  17:16
  25. 2018. szeptember 13. 17:1642727.

    Örülök, hogy sikeres volt a műtét, és a férjed újra tudja rendesen használni a kezét.


    A kis Mikulásod nagyon szép kort élt meg.


    De jó munkahelyed lett, ez igen. Mindenhez gratulálok. Jó sok terved van az elkövetkező időkre.


    Pár kép érdekelne.

    előzmény:
    Bubcsi28 (42721)
    2018-09-12  22:05

Címlap

top