Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2018. január 29. 08:0242226.

    Sziasztok meg olvasni is alig van idom es erom


    de


    narocsiiiiiii


    gyere Londonbaaaaaaaa

  2. 2018. január 29. 04:5642225.

    Mágika!


    Már nem fogyózok csak arra vigyázok, hogy szinten tartsam magam. 


    Örülök, hogy jobban vagytok.


    Jó reggelt Angyalok! 


    A mai képetek a következőkből állt össze.

    előzmény:
    Mágika (42224)
    2018-01-28  22:34
  3. 2018. január 28. 22:3442224.

    Macska


    Guszta ebédet készítettél a párodnak.  Imádom a párolt lila káposztát. 


    Te még diétázol, azért nem ettél belőle?


     


    Ladyzso


    Sajnálom,hogy megint rosszalkodik a mosógéped, tényleg az lenne a legjobb, ha ki tudnád cseréltetni.


    Megkérdezhetem milyen márkájú?  


    A milánói az egyik kedvence, és volt már olyan, hogy nekünk csak egy kis kóstoló jutott, nem kis mennyiséget tud megenni belőle.  Igaz sokszor úgy vagyok vele, ha valami olyat főztem, ami nagyon ízlik neki, inkább  nem viszek ebéded a melóhelyre csak maradjon neki itthon kaja.  


     


    Marcsi


    Milyen az a hamis húsleves? Még nem is hallottam ilyenről.


    Te mindig olyan jó dolgokat tudsz kitalálni, biztos örlni fognak a lányok akik kapják majd a kis virágokat.


    Én is a nagyobbra szavazok, az talán haladósabb és kevesebb kell belőle mint a piciből.


     


    Borcsamama


    Nagyon ötletes és szép ez a kis virágos gömb.  Idén textil tulipán csokrot szeretnék készíteni tavaszra, húsvétra, 


    már tavaly is szerettem volna, de nem jutottam oda, hogy elkészüljön.


     


    Narocsi


    Örülök, hogy jól sikerült a képnézegetős programod.


    Szerintem menjél, utazzál, kapcsolódj ki, szerezz új élményeket, akár mindkét helyre is, ha meg tudod oldani, 


    biztosan jól fogod érezni magadat!  


     


    Fenci 


    Mielőbbi gyógyulást a párodnak is!


     


     


     


    Mindenkinek köszönjük, már jól vagyunk mindketten, rendbe jött a szemünk. 


     


    Szép jövő hetet mindenkinek!


    Jó éjszakát!

    előzmény:
    macska54 (42221)
    2018-01-28  19:53
  4. 2018. január 28. 21:0842223.

    Szijjja! Én asszem lemaradtam valamiről. Nem is tudtam erről a progidról. De örülök, hogy ilyen jól sikerült.


    És én az javaslom ha az anyagi helyzeted megengedi akkor menj el mind2 helyre, nagyon jól fogod magad érezni. És jót is tenne. Igazán rád fér egy igazi kikapcsolódás. Én drukkolok hogy sikerüljön. 

    előzmény:
    narocsi (42222)
    2018-01-28  20:40
  5. 2018. január 28. 20:4042222.

    Mágika, Marcsi!


     


    Köszönöm, tényleg nagyon jó program volt! Gyönyörű képek voltak, de örülök, hogy nem ott élek: télen -3 fok Celsius, nyáron 17 fok Celsius maximum. Sok bazalt, sok vízesés, sok mohás kő, sok gejzír, mindig vannak szép képek egy ilyen előadásban! Bár a hölgy egyoldalúan elfogult volt Izland tájaival és lakóival szemben. Voltak kis tárgyi tévedések is, pl a geotermikus energia felhasználás felmagasztalva az egekig, utána egy "kéklagunának" nevezett intézményben mutatott fürdést: Hű az nagyon jó volt, ez a víz a hőerőmű vize, 2 naponta teljesen átcserélődik... Kb. akkora vízfelület, mint a Balaton keleti medence!  Annyi só ami ott kicsapódik, teljesen szikessé teszi a földet, de ez nem tudományos előadás persze!


    Nálunk a  könyvtárban alapította az egyik művelődés-szervező a klubot, utána kiszervezték a munkahelyéről és ezt a klubját elvitte egy másik előadóterembe. Mentünk vele... ez hozzá kötődik! 


    Az első előadásra véletlenül mentünk el, egy kis bélyegnyi hirdetés volt az újságban. Utána volt beszélgetés, hogy kerül egy ember a világ másik felére, hogy utaznak? általában szervezett utakon, a másik biciklivel a Vaskapuig, egyedül... És a lényeg: Legyen még ilyen vetítés?? Legyen!!!  A másodikon én voltam az előadó! Hazafelé Cs. gratulált, nagyon ügyes vagyok, hogy bevállaltam egy vetítést... Ilyen farsangi időszak volt, és a velencei képeinkből csináltunk válogatást.  A szöveget én mondtam fejből, mert a melóhelyen hagytam a feljegyzéseket. Neeem vagyok normális!  Utána még csináltunk kettőt( Bázel- Svájc, Normandia- Párizs), de az első volt a legemlékezetesebb. Ami Bennünk maradt: nem csináltuk meg a Balaton körüli képeket, pedig azt nagyon szerettem volna.  De ez már örökre elmarad.


    De majd most: ebédnél mondtam, hogy megint lesz út Normandiába, talán kéne pályáznom rá... Este hívtak a Bátyámék, és hívtak Londonba... hirtelen két program, azt sem tudom menjek vagy maradjak??? 


    Holnap már megint melós nap... persze most a hétvége is nehéz. Jövő hétvégén jön  a másik fiam is haza, lesz egy szülinap is...


    Csokis marcipános torta a rendelés, utána köv. hétvégén megyünk a Seuso kincset nézni Kmétre az ünnepelttel. 


    Jó sokat írtatok! A régieknek puszi, az újak jöjjenek mesélni.


    narocsi 


     


     

    előzmény:
    macska54 (42221)
    2018-01-28  19:53
  6. 2018. január 28. 19:5342221.

    ladyzso!


    Igen,tényleg jól nézett ki, de én nem ettem. Úgy hogy csak Macim élvezte ki. Épp most eszi ue. vacsora gyanánt. 


    fenci! veled érzek. 


    csonkanek! Holnapra jó kártyázást.


    Minden Angyalka családtagjának jobbulást kívánok.


    További szép estét... 

  7. 2018. január 28. 19:1742220.

    Szaisztok!


    74Marcsi: az ez a gép volt, szerintem gyárilag kacat.. Kihívtam újra a szerelőt, és jó lenne, ha javíthatatlanná válna, és akkor becserélhető lenne vagy mi.
    A múzeummal amúgy szerencsénk volt, a dikákok és kisérőjének ingyenes volt.
    Hogy sikerült a táncfellépése a keresztlányodnak?
    Szép lesz  bizonyítvány.
    Nekem mindhárom méretű virág tetszik, a gipszeset látnom kell, így nem tudom
    Finom ebédetek volt.


    Csonkanek: holnapra jó kártyapartit!
    Jövő hétvégétől állítólag jön a 0 fok, és a hó. Bár egyiknak hózáport, másnap pedig csak szállingózást írtak, szal bármi lehet.. Mondjuk felénk szinte semmi se várható.
    De jó kalandpark van felétek, szuper.


    Macska: jól néz ki az ebédetek, biztos nagyon finom volt


    Fenci: Köszi, szereti is gyerkőc nagyon ezeket a programokat.
    nem semmi a hajnali 7-es bejelentkező. Végülis észrevette magát? Jól hangzik a búcsúebéd, finomakat főztetek.
    Mit néztek meg majd a színházban?
    Férjednek mielőbbi felépülést kívánok!


    Borcsamama: helyes lehetett Ádám, ahogy szavalt. Jó mozgalmasnap napod volt. A paradicsomos káposztát én is nagyon szeretem.

  8. 2018. január 28. 14:0742219.

    Borcsamama azért volt ma liba comb mert tele van a fagyom kacsa és liba combokkal. Megvettem még októberben azzal a szándékkal, hogy nem szeretnék dupla annyit fizetni decemberben. És persze úgy is volt. Jocskán felemelték az árát.


    Most meg jól jött. Én is próbálom pusztítani a fagyó tartalmát. Tegnap ugyan rakott kel volt, de abból is maradt elég sok. Majd rá járunk a héten.


    De most megkívántam a par. kápot. Én is nagyon szeretem fasírttal.


    Na jövő héten akkor az lesz hétvégén. Nálunk nincs olyan hogy hétvégi kaja. Az van amit épp kitalálok. Meg amire gusztusunk van. Persze az ünnep az más. 


     

    előzmény:
    borcsamama (42217)
    2018-01-28  13:02
  9. 2018. január 28. 13:3642218.

    Marcsi, nekem a legnagyobb tetszik, ... kar, hogy nem vagyok en is osztalytars :)


    Megerkezett a megrendeles, Tete fele sajtrud indul NY-ba. Nincs itthon fustolt sajt, ugyhogy holnap de. sutok, de annyira orulok, hogy vegre, vegre van valami uj kedvenc.


    Ladyzso, tetszik, hogy mindig van programotok a fiaddal :) Jovo heten masodik berletes eloadasunk lesz anyummal az operettben, mar most a parkolason gondolkodom :) de kedd leven remelem talalok gyorsabban helyet.


    Lanyok! Ugy latom tobbunk ferje is serult. Az enyémnek a terdet mutik, ket heten belul :(


     

    előzmény:
    74_marcsi (42211)
    2018-01-28  10:01
  10. 2018. január 28. 13:0242217.

    Sziasztok!


    Most nyitottam ki a gépet, eddig főztem, konyhát takarítottam, ebédeltünk, közben itt volt Ádám az apjával, a menyemnek vittek paradicsomos káposztát, ő nem szokott főzni, mert csak ő szereti.  Ádám aranyos volt, elmondta Szabó Lőrinc: Esik a hó c. versét, azt kellett nekik megtanulni, aztán már szaladtak is tovább.  Kérdeztem tőle, Dóri mit csinál?  A válasz:  valami uncsi mesét néz. 


    Szóval, így most már lehet hogy elkésett a "szagtalanító", de azért mondom:  lábosba víz, citromhéj, fahéj, szegfűszeg, akár narancs héj is mehet, és ezt forralod, párologtatod. Előtte én jó huzatot csinálok, kiszellőztetek, sőt amikor sütöm, akkor is nyitva van a konyhaablak legalább bukóra, és megy az elszívó is. 


    Marcsi, szép az a kis virág amit csináltál, szerintem mindenképpen a legnagyobbal kellene, abból talán kevesebb kell.  Először nem egészen értettem mit akarsz , de aztán leesett a húszfillér.  Csináltam már hasonlót úgy, hogy a gömb alsó felét sniccerrel bevagdostam hat egyforma részre osztva, a felező vonaltól az alsó rész középpontjáig, és valami szép zöld anyaggal beburkoltam, úgy hogy a bevágásokba tömtem a felesleges anyagot. Azt is el tudom képzelni, hogy csak simán lefested a gömb alját valami szép zöldre.


    A felső részre pedig úgy ahogy te is írtad, gyöngy végű gombostűvel filcből készített virágokat tűztem.  A virágokat én többféle színűre csináltam, olyan lett mint egy szép tavaszi csokor.  Jó megoldás a kis cserép is, én felakaszthatóra csináltam egy darab zöld szalaggal.  Kíváncsi leszek mi lesz a végső döntésed, de biztosan szép lesz.  Majd kérünk róla képeket. 


    Macsek, guszta az ebédetek.  Nálunk ma egyáltalán nem vasárnapi készült, de ezt kívántuk.  Tojásleves volt, az nálam olyan, hogy mindig egészben ütöm bele a tojást. A paradicsomos káposztához pedig fasírt készült. 


    Délután megint filmezni fogok, holnap pedig jelmezt kreálok.

  11. 2018. január 28. 12:2842216.

    Ohhh, micsoda meglepetes, hogy bejohettem :) Szep napot! Orommel olvasom, hogy mashol tavasz van, de nalam meg a hotakaro nem olvadt el es a medencen is korcsolyazni lehet olyan vastag a jegpancel. Bar, a szel mellett a nap is elobujt. Kepzeljetek az egyetlen szabadnapom a ma, azaz a vasarnap, de egyik kedves ismerosom uzent, hogy a reggel 7 ora tokeletes lenne szamara. Lehet eddig tartott az ismeretsegunk, hisz visszauzentem, hogy 6 nap alatt, ha nincs egy oraja, akkor en szeretem magam annyira, hogy ezt az egy napot nem aldozom be! 


    Tegnap megtartottuk a bucsuebedet, mama is atsetalt, feketeerdo torta is volt, meg wellington belszin es marhahusleves veloscsonttal es kremes es bukta es ... meg nem sirok, de fogok! Lassan utrakel a fiam is. Igen, olvastam en is a Bubcsi megosztotta migransokat, csak en meg azt nezem, (mert belebolondulnek, ha nem), hogy osztondijjal a sport tehetseged miatt kulfoldon tanulni kivaltsag. Majd meglatjuk a hogyan tovabbot, ... mindennap ugy kelek es ugy fekszem, hogy egyszer talan egy kontinensen ebredunk!


    Kozben nezzuk az AusOpen ffi dontot, ... a korcsolya galara valahogy ideertem, szoval veletek neztem. Jol elhanyagoltam a jogam, terveim szerint ujrakezdem es zold februart is tartok, ...


    Es van meg fenn karacsonyi dekorom, ami ott is marad jovo karacsonyig vagy addig mig ujra talalkozunk mind4en. 


     

    előzmény:
    macska54 (42213)
    2018-01-28  11:42
  12. 2018. január 28. 12:2842215.

    Kész az ebéd. Macimnak tálalva.

  13. 2018. január 28. 12:1642214.

    Hahaha....   Kissé komikus... de jóóóóóó.

  14. 2018. január 28. 11:4242213.

    Jó hogy kérded, én is elfelejtettem, nekem is szükség lesz rá. Bizti válaszol Borcsamama. Várom.

    előzmény:
    csonkanek (42212)
    2018-01-28  11:02
  15. 2018. január 28. 11:0242212.

    Sziasztok, szép napot!


    Marcsi, szerintem teljesen jó a 3-as is, igaz, nem nagyon látom a különbséget. Csak ügyesen!


    Borcsamama, elfelejtettem, mit kell csinálni olajszag ellen! Ma rántott csirke lesz nálunk az ebéd, hasznát venném a jótanácsnak!


    Macska, szépek a képek!


    A szomszéd asszony itt volt, mondta, holnap vár, kártyaparti! Készülök lélekben nagyon, örülök!


    Itt is tisztára tavasz van! Igaz, éppen elbújt a nap, de a levegőben tavaszt érezni! Habár hirdetik, hogy már a második sípályát is megnyitották, de szegények, mikor hóágyúznak, utána mindig kividul az idő és elolvad a hó! Van egy sokféle sportolási/szórakozási lehetőséggel felszerelt Kalandparkunk, lehet korizni, már lefedték a koripályát, falat mászni, bobozni, libegőzni, van zárt kabinos kötélpályánk és beülős átcsúszónk, nyáron hófánk és egyéb ügyességi játékok, szóval érdemes ide látogatni annak, aki szereti az ilyeneket! Gyertek, találkozzunk!


     

  16. 2018. január 28. 10:0142211.

    Sziasztok Angyalkák!


    Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, gyerkőc javulgat. Láza már nincs, köhög és az orrát fújja, na meg fáj a feje.


    Borcsamama: Köszönöm, hogy megosztod a filmcímeket, én szorgalmasan kimentem mindegyiket, de, hogy mikor nézem meg, az még rejtély számomra is. Horgolni már csak este sikerült, de végre megtaláltam, hogy mi legyen nőnapra.


    Ladyszo: Jó kis sétát tettetek, mi még itt nem voltunk, de felveszem a listára. Köszi a képeket. Sajnálom, hogy ennyit vacakol a mosógéped. Emlékszem tavaly is volt egy ilyen időszak, de az lehet, hogy az előző gép volt?  


    Macska: Nagyon cuki az esti elköszönős kép. A ma reggeli fekete-fehérrel visszahoztad a gyerekkoromat. 


    Mágika: Nem semmi, hogy ennyi ideig várakoztattak benneteket. Jobbulást mindkettőtöknek. 


    Nálunk is csak itt-ott van már hó.Most olvastam, hogy jövő hétre ígérik, hogy visszajön a tél, kérdés hozz-e havat. Ha magam miatt nem  is, de a gyerekek miatt jó lenne még egy kicsi. 


    A félév zárás megtörtént pénteken, reményeink szerint csak nyelvtanból lesz 4-es a többi 5. De biztosat, csak ha megkaptuk a félévi értesítést. 


    Milánói az a múlthéten volt nálunk is, még sose sütöttem a végén rá a sajtot, majd kipróbálom. A rizsfelfújt részemet átadom aki repetázni szeretne én sajna nem szeretem. 


    Ma a keresztlányom tánc fellépésére megyünk, de szerencsére közel van a közösségi házba lesz. Szépen elsétálunk, szerencsére az idő is alkalmas hozzá. 


     


    Csatlom a képet a virágról. 3 féle tűmérettel készült: 1-3-as; 2-3,5-es; 4-4-es. Most azon gondolkodom, hogy egy kis hungerocell golyót kellene ilynnel körbe ragasztani, majd a közepét gyöngyös gombostűvel megtűzni, hurkapálcát bele és azt kicsi feles műanyagpohárba állítani és kiönteni gipsszel. Na majd egyet csinálok, megnézem mennyi kell egy gömbre, mert ha sok, akkor módosítás, mert idő meg kevés. 13 db-ot kell csinálni. Mondjuk ehhez, hogy haladjon a legnagyobb lenne jó. Szerintetek?


    Most megyek, hogy legyen ebéd a családnak. Tegnapról maradt hamis húsleves, ma készül rántott hús krumplipürével és rántott hagymakarikák. 


    Még este lehet, hogy benézek. 


    Pusszancs 


     

  17. 2018. január 28. 04:4742210.

    Mágika! " azt mondja, hogy már 1 évvel korábban előre lefoglalják "


    Igen ezt mondták minden hotelben akikkel beszéltem. 


    Jó reggelt mindenkinek! 

    előzmény:
    Mágika (42207)
    2018-01-27  22:33
  18. 2018. január 27. 23:4142209.

    Szívesen.


    Nagyon tetszik az esti kép.

    előzmény:
    macska54 (42206)
    2018-01-27  19:51
  19. 2018. január 27. 23:4142208.

    Szaisztok!


    Köszi.


    Jobbulást kívánok a fiadnak! Szegényke.. Durva, hogy ennyi ideig kellett várakozni, mire ellátták. Ajjajj, a huzat nem jó.


    Húúú, de finomakat főztél. A sütős változatát nem ismerem, de csudi jó lehet, hogy rásütitek a sajtot. Én mindig olvadt sajttal eszem, úgy szeretem. Volt már, hogy nem jutott nektek milánói?


    Fincsi volt a rizsfelfújt.


    A mosógépem totál hülye. Tavaly nyáron vettük. Szerdán jött a szerelő, kipucolta, most meg megint hibát jelez. Ez egy ócska kacat.. 


     

    előzmény:
    Mágika (42207)
    2018-01-27  22:33
  20. 2018. január 27. 22:3342207.

    Sziasztok!


    Szerda óta itthon vagyok szabin, de sajnos nem úgy indult a pihenés ahogyan terveztem. Éjszaka felkeltett a fiam, hogy szúr a 


    szeme, nézzem meg biztosan belement valami és szedjem ki, na de nem láttam semmit, pedig még a szemüveget is felvettem. 


    Így délelőtt a szemészeten kezdtünk, direkt nem mentünk korán reggel, mert tudtam, hogy nagyon sokan lesznek, de arra nem 


    számítottam, hogy 4 órát kell várakozni mire ellátják.    Nem találtak semmi sem a szemében, vagy már kijött, de be van gyulladva, kapott rá szemcseppet, most már szépen gyógyul neki. A várakozás alatt kénytelenek voltunk huzatban ülni a folyóson, így már délutánra alig láttam, kellett kb. 2 nap mire helyre jött az én szemem is.


     


    Marcsi


    Jobbulást  fiadnak!


    Jó kis hóembert építettetek. Nekem sem tetszik az a hatalmas hóember, olyan ormótlan.


    Nálunk már elolvadt a hó, csak autcában lévő "megrészegült"   áll még kissé elhajolva.


    Megvan már a félévi bizi, hogy sikerült?


     


    Macska 


    Tényleg eltűnt a ráncfelvarrás szöveg, de ráncok is maradtak.   Nekem is kiírta, hogy ki kell jelentkeznem, pedig nem is voltam


    bejelentkezve csak az oldalt olvastam, minden egyes alkalommal kiírta, amikor visszalapoztam.


    Köszönöm, átadom.  


    Összekevertem a szállásokat, nem erre gondoltam, de nagyon szép helyre mentek.  Beszéltem egy ismerőssel, aki tavaly volt Mohácson azt mondja, hogy már 1 évvel korábban előre lefoglalják a szállást, ezért olyan nehéz ilyenkor szabad helyet találni.


     


    csonkanek


    Jó kártyapartit! Imádok kártyázni, társasozni.


     


    Borcsamama


    Jók lehettek azok a kártyapartik. 


    Pár éve nálunk is nagy zsuga partik voltak. 4-5 páros/család baráti társaság volt, mindig másnál jöttünk össze, mindenki vitt valami


    eszem-iszom-ot  és ment a nagy játszma, mivel sokan voltunk inkább kanasztáztunk vagy soloztunk és rengeteget röhögtünk, nagyon szép időszak volt.


    Nagyon jó kis cuccokat vásároltál, biztos vagyok benne, hogy tuti kis jelmezt fogsz összehozni Dórinak. A kalitka is nagyon jól néz ki, már el is képzeltem milyen jól fog mutani  a teraszodon.


    Boldog szülinapot a fiadnak! Jól tettétek, hogy éttermben ebédeltetek, néha kell ilyen is.  Nagyon guszsta a kíni kajád, én is elkérném a receptet. A kenyér receptet mentettem, ki fogom próbálni, korábban én is sütöttem kenyeret, de mostanában nagyon leszoktam róla, újra kéne kezdeni.


     


    Bubcsi


    Sajnos mindenhol vannak hülyék, nem is érdemes idegeskedni miattuk.


     


    Ladyzso


    Mielőbbi gyógyulást  párodnak.


     


    Narocsi


    Hogy sikerült a képnézegetős délután?


     


    banyóca


    Köszönöm.  Imádjuk az új kanapét, kényelmesen elférünk rajta, első este el is aludtunk mindketten rajta, de még így is elfértünk és nem zavartuk egymást. Sajnálom a régit, mert azt is nagyon szerettem, az 3+2-es volt, a mostani praktikusabb ez U alaku.


    Havastáj


    Örülök, hogy jobban van már a Nóri és a párod is.


     


     


    Ma milánói makarónit főztem, egy nagy gáz tepsivel készült, hogy nekünk is jusson, ne csak a gyerek lakjon jól belőle.


    Úgy szeretni, ha sütőben rásütöm a sajtot.  Ti hogy szoktátok készíteni?


    + Rizsfelfújtat is süstöttem,  este megkóstoltam  pezsgős áronyalekvárral és áfonya szósszal nyakonöntve.  Nagyon fini lett. 


      Vegyetek belőle egy szeletet!


     


     


    Szép vasárnapot mindenkinek, töltsétek azzal  a napot amit szeretnétek!


     


    Jó éjszakát, szép álmokat, bajuszos angyalokat!


     


     

  21. 2018. január 27. 19:5142206.

    Borcsamama örülök, hogy ilen jó kis napjaid vannak. Szuper.


    ladyzso köszi a klassz képeket.


    Mindenkinek további szép estét...

  22. 2018. január 27. 18:1442205.

    Pár kép

  23. 2018. január 27. 18:1042204.

    Szaisztok!


    Gyerkőccel sétáltam egy nagyot és kikötöttünk a  Budapesti Történeti Múzeumban. Érdemes volt megnézni. Megyünk majd máskor is.
    Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!


    Macska: nem tűnt fel, de most, hogy mondod


    74_Marcsi: a letiltás nagy úr; és mindjárt kiderül, hogy lehet mással is játszani a kütyükön kívűl.
    Jó keresgélést, előbb-utóbb csak találsz magadnak jó kis programokat. Gyerkőcnek jobbulást kívánok!


    Borcsamama: szuperek lehettek a kártyázós hétfők. Tök jó, hogy ilyen filmnézős hónapod van.


    Nálam nem ugrál fel semmilyen ablak.. Milyen böngészőt használsz? Én most az Edge-t, azon nincs ilyen gond.

  24. 2018. január 27. 16:5342203.

    Sziasztok Angyalok!


    Ma megint jó kis napom kerekedett. Mivel kint szomorú, borús idő van, jó itt a meleg szobában bekuckózva.  Három csodálatos filmet néztem meg megint.  Azt hiszem az idei január lesz a filmnézős rekordom.  Talán már száznál is többnél tartok. 


    Hátha valakit érdekel, a mai filmek: Sohasem ártok;  Egy másik asszony- Egy másik nő;  Vakvágta a jövőbe


    Csonkanek, örülök hogy tetszett a színdarab. A sütizés pótolható, bár az unokádnak biztos csalódás volt. 


    Valamikor réges-régen, amikor a gyerekeink még kicsik voltak, amikor hétfőnként még nem volt a tv-ben adás,  akkor minden hétfőn nagy kártyacsatákat vívtunk.  Volt a lépcsőházban négy család, hasonló korú gyerekekkel, egyszerre költöztünk oda, nagyon jó kis társaság alakult ki.  Minden hétfőn másnál voltunk, gyerekestől, mindenestől. Évekig tartott ez az állapot, aztán mikor elköltöztünk, akkor megritkultak a kártyázós alkalmak.  Mostanában már inkább csak a családdal vannak közös játékok, és inkább társasozás. 


    Ami az nlc-t illeti, engem agyon idegesít ez a naponta százszor felugró ablak, ráadásul most is minden hozzászólásnál be kell jelentkeznem. 


    Marcsi, a gyerkőcnek jobbulást, neked jó sok horgolást!

  25. 2018. január 27. 12:3942202.

    Sziasztok Lányok!


    Jöttem megint, a kaja kész, gyerek sajnos beteg, apja éjszakai munka után alszik. 


    Macska: Azok a kenyerek a képen, jó nagyot tudnák bele harapni!


    Csonkanek: Őrülök, hogy jól érezted magad a színházban. Kártyaparti, azon nagyon szuper. Én is szeretek kártyázni, addig míg itthon voltam gyesen nagyon sokat játszottunk a párommal. Szinte minden nap. Ma már örülök, ha a horgolásra jut időm. Kártyázás max. a gyerekkel, de ő is egyre kevesebbet igényli, mert hát a kütyük harca nagy. 


    Mondjuk a héten volt eltiltás a viselkedése miatt, egyből tudott jönni, hogy anya játszunk ország-várost. Naná, hogy játszottunk!


    Ladyzso: Jobbulást a férjednek! Szuper, hogy megint mentek színházba!


    Bubcsi: Szintén jobbulást a férjednek, szorítok, hogy ne kelljen műteni. Engem is érdekelnének a jelmez ötleteid. 


    Borcsamama: Nagyon szépeket vettél. A kalitka csudiszép, biztos a menyed is fog neki örülni. Az Nlc nálam jól működik még. Szerintem annak a tortának nem volt semmi baja. Étvágyat csináltál szerencsére a hűtőben volt gesztenyemassza+ tejszínhab naná, hogy kellett enni egy kis gesztenyepürét.


    Narocsi: De jó kis programod van! Nálunk sajnos nincs, pedig elmennék ha a közelben lenne ilyen. Tegnap a face-en szörfölgetve láttam egy jó csoportot, polófonalból készítenek nagyon sok szép dolgokat. Írták, hogy mikor van közös horgolás, pechemre pénteken csak kezdőknek tartanak foglalkozást. Akik tudnak horgolni, azok szerdán de. mehetnek. Ilyen az én formám. Na de nem adom fel, majd még keresgélek, hátha lesz olyan ami időpontilag nekem is jó.


    Most megyek, mert éhes a gyermek. Kaja után vasalnom is kell, meg szeretnék egy kis horgolást is beiktatni, mert így nem lesz meg a nőnapi ajándék a kislányoknak!


    Szép hétvégét mindenkinek 


     

Címlap

top