Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pakisztáni a párom

happy life
Létrehozva: 2013. május 15. 08:54

Szép napot mindenkinek!

 

Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akiknek pakisztáni a párjuk.  

  1. 2014. március 9. 19:13151.

    Csutak!

     

    Szia, igen, olvastam ezt a blogot...2 hete mást se csinálok, mint ilyeneket olvasok :(

     

    előzmény:
    csutak51 (147)
    2014-03-08  13:53
  2. 2014. március 9. 19:11150.

    Sziasztok !

     

     

    Tudom, értem, amit mondatok és teljesen igazat is adok Nektek.

    Mentségemre legyen mondva, hogy soha, fél pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy Pakisztánba utazzak...Jézus.....soha....

    Ahogy mondtam, a fiú Európában él már régóta, talán ezért is mertem vele szóba állni...

    De ettől függetlenül, nincs az az Isten, amiért én kitenném a lábam Európából Keletre....Ó, nincs :)

    előzmény:
    Elza (149)
    2014-03-09  18:48
  3. 2014. március 9. 18:48149.

    Egész véletlenül a facebook-on most láttam olyan képeket, ahol pakisztáni nőket mutatnak, akiket savval öntöttek le. Csupa fiatal, eredetileg szép lány, akik rémek lettek és félszeműek, vagy vakok.

    Az egyiküket, akinek csak a szemüregei látszanak , és az orra helyén lyuk, a saját apja öntötte le ötéves korában, mert nem tudta megemészteni, hogy a második gyereke is lány lett.

    Ilyen helyre ahol ez bevett szokás, még látogatóba se mennék, nemhogy férjhez.

    előzmény:
    happy life (1)
    2013-05-15  08:54
  4. 2014. március 8. 14:01148.

    Tudod, emberi tulajdonság, hogy ha valami rosszat olvasunk, szeretjük azt hinni, hogy nem, velünk ez nem történhet meg!

     

    S sokakkal mégis megtörténik mégis.....

     

    Te mit csinálsz majd, ha Veled is???

     

    Azt kérdezed, hogyan kerülhetsz bajba??

    Hát olvasgasd mások történeteit a neten! 

     

     

    előzmény:
    Aliz79 (144)
    2014-03-05  20:56
  5. 2014. március 8. 13:21146.

    http://barokeszter.hu/cikk/g-portal/egy-no-elete-pakisztan ban/

     

    Nemrég találtam, érdekes olvasnivaló!

  6. 2014. március 8. 12:16145.

    Addig erolteti a dolgot amig esetleg szemelyes kontaktusra is sor kerul, es te bedolsz a mesenek.

     

    Szamtalan tragedia, halaleset, gyilkossag tortenik ezekbol a kapcsolatokbol.

     

    en eleg sokat foglalkoztam a kerdessel, nemcsak erdeklodeskeppen hanem mert sok muszlim el itt es nepcsoportonkent iskulonboznek egymastol. Aztan elkezdtem tanulgatni, olvasni ezekrol a kapcsolatokrol, ijeszto dolgok tortennek a feher es nem muszlim nokkel.

     

    sose felejtsd el ezeknek a ferfiaknak a no csak egy darab hus, cseled , az ertekrendjuk total mas mint a mienk.

     

    Ha mast nem akkor gondold vegig azt hogy naluk normalis a gyerekekkel kotendo hazassag akar 8 eves korban  es csak addig varnak (vagy nem ) amig a lany menstrualni kezd, ami megtortenhet 9-10 evesen.

     

    aki ilyen tarsadalmi szemleletben nott fel azoknak a no nem ember.

     

    lehet hogy papirra van szuksege vagy csak  no kell neki mert a sajat fajtaj a szuzen megy ferjhez ott nem rughat labdaba.

     

    de te tudod, ha neked tetszik azt csinalsz amit akarsz.

     

    en fizikalisan is utalom oket a szemleletuk miatt meg vegkeppen nem tartom oket normalis embereknek. Pakisztanban es Iranban tortennek a leg extremebb esetek amit a nok serelmere kovetnek el.

     

    de nem az en dolgom hogy oktassalak, a magad boret viszed a vasarra. csak kesobb ne panaszkodj hogy kihasznalt es segitseget varsz mert a te hibad ha bajba kerulsz.

     

    előzmény:
    Aliz79 (143)
    2014-03-05  20:30
  7. 2014. március 5. 20:56144.

    Amarynda !

     

     

    Milyen bajba ???  

    előzmény:
    Amarynda (141)
    2014-03-04  10:54
  8. 2014. március 5. 20:30143.

    Sziasztok !

     

     

    Köszi a hozzászólásokat...egyelőre még nem tudtam szabadulni Tőle :(

     

    Beszélek Vele, mert....mert egyszerűen jól esik...rohadtul idegesít, hogy ennyi évesen beveszem ezt a sok maszlagot.... , de annyira jó Vele beszélni

     

    Tudom, tudom, legyek már észnél....

    De mondjuk, ha csak beszélgetek Vele, akkor nem lesz semmi, nem ?

     

    Mondjatok már valami okosat :(

     

    Tudom, persze, az okos az lenne, ha hagynám a fenébe :(

     

     

    idióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóta vagyok....ennyi évesen.....

    előzmény:
    Amarynda (142)
    2014-03-04  11:00
  9. 2014. március 4. 11:00142.
    jo hogy nincsenek kozel egymashoz , igy azert Aliz talan biztonsag ban van.
    előzmény:
    irenehavas (140)
    2014-03-02  20:21
  10. 2014. március 4. 10:54141.
    Ez a internet atka es varazsa egyszerre. Vigyazz nagyon magadra, iszonyat bajba tudsz keveredni egy ilyen pasival.
    előzmény:
    Aliz79 (139)
    2014-03-01  08:48
  11. 2014. március 2. 20:21140.

    szija dragamm  remeljuk  ALIZ   fel ebred , es dobni fogja a muszlim jat. feher szep csinos no, nem igaz, hogy nem talal feher embert.  ALIZKAM   ebredesssss

     nana most fekszel a hidegbe  de magy.  ba nincsen hideg de ha hoza mesz nem fekszel hid el napkozbe.  

     mesz dolgozni vagy ha az o orszagaba elsz, mesz vizet hordani. dobd ki, es keres feher embert.

     sok sikert.

    előzmény:
    Amarynda (138)
    2014-02-27  07:46
  12. 2014. március 1. 08:48139.

    Igen, én is vmi ilyesmire gondolok...

     

    Egyébként teljesen igazad van...már vagy 3 napja csak alig beszélek vele.

    ezelőtt naponta 5-6 órát Skype-oltunk.

     

    Tudom, tudom, idióta vagyok.

     

    De ebben az van benne, hogy marha kényelmes, nem kell sehova kimennem, erőlködnöm, egyszerűen ágyban fekve, az otthon melegét és kényelmét élvezve tudok vele beszélni.

    És valahogy olyan kedves és ártatlan, hogy el nem tudom mondani.

     

    Persze, tudom ez faszság de akkor is.

     

    Fényes nappal én magam is tudom, hogy mi a fenét akarok Tőle, egyrészt 1200km.re van tőlem, másrészt több milliárd távolság van a kultúránk között...de éjszaka vagy este, amikor sötét van 8és az agyamra is sötétség borul ), akkor valahogy teljesen más...ahogy Ringócsipő is leírta....valahogy a szövegével hatással van rám..vagy vmi ilyesmi...

     

    Persze ma már kicsit jobban tudom tartani a távolságot, azt hiszem...csak valahogy még ebben is kellene fejlődnöm..

    előzmény:
    Amarynda (138)
    2014-02-27  07:46
  13. 2014. február 27. 07:46138.

    egy pakisztani pasinak feher nem muszlim no KIZAROLAG HASZONSZERZES   valamilyen formaja miatt kell.

     

    papir, penz, stb. 

     

    ebredj fel, mielott jo nagy  bajba sodrod magad es nem lesz  senki aki segitsen.

     

    sose ertettem mit eszik egy normalis feher no egy ilyen pasin? nincs eleg magadhoz valo europai vagy barmilyen mas foldreszrol valo aki a normalis kulturabol kerul ki es nem ilyenbol?

    előzmény:
    Aliz79 (137)
    2014-02-26  21:58
  14. 2014. február 26. 21:58137.

    Sziasztok,

     

     

    Egyszerre válaszolok Mindkettőtöknek, köszönöm a kérdéseteket.

     

    Ringócsipő nem írta le ugye a nyelvgyakorló oldal pontos nevét, de mi is egy nyelvgyakorló oldalon találkoztunk és napi szintű Skype-olásba mentünk át.

     

    Tehát lehet, hogy RCS más oldalon találkozott az ő pasijával és így nem is ugyanarról a fiúról beszélünk, csak a hasonlóság nagy.

     

     

    A fiúnak említettem, de amikor nem voltam képes konkrétumokat mondani, mert ugye RCS-t nem tudom elérni :(((( , szóval a fiú csak nevetett, hogy ugyan már.

    Ez a legnagyobb bajom, hogy nem tudok beszélni RCS-vel... :((((((((

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_454305 (136)
    2014-02-26  15:24
  15. Torolt_felhasznalo_454305
    Torolt_felhasznalo_454305
    2014. február 26. 15:24136.
    Miért nem a sráccal beszélsz?
    előzmény:
    Aliz79 (129)
    2014-02-21  17:09
  16. 2014. február 26. 14:58135.
    Ugyanazon a "fórumon" ismerkedtetek meg, mint Ringócsípő?
    előzmény:
    Aliz79 (134)
    2014-02-26  14:39
  17. 2014. február 26. 14:39134.

    Szia,

     

    Nagyon köszönöm, hogy válaszolsz....igen, valami ilyesmitől félek én is, hogy mik fognak kiderülni róla.

     

    Egyelőre úgy tűnik, beavat midnenbe, mident elmesél magáról, bla...bla...persze ettől fügetlenül azért én még gyanakszom, ugyanis ő egy meglepően jóképű pasi, értelmes, egyetemet végzet...ahogy Ringócsipő is írta...

    Szóval nem értem mi a fenét akar tőlem, aki vagy 1200km-re élek tőle.

     

    Pesze, mondom még1x, hagynom kellene a francba az egészet...tudom....esküszöm összeszedem magam :(

     

    Ha RCS-t el tudnám érni és igazolná, hogy az ő "pasija" és az én "pasim" egy és ugyanaz....jaj, az mindent megoldana...

    Bár, ha józanul nézem, ANNYI DE ANNYI  egyezés van, hogy csak ő lehet....

     

     

    Áááááááááááááááá...tiszta idióta vagyok.

    előzmény:
    kutyaful (133)
    2014-02-26  13:02
  18. 2014. február 26. 13:02133.

    Hoppá, most láttam, hogy pakisztáni. Londoni barátnőm férjhez ment egy nagyon kedves, jóképű, intelligens, elbűvölő pakisztánihoz. Mostanra hivatalosan is elváltak, de nem tudom, még mi fog kiderülni a fickóról. Az elhallgatott hazai nej és 2-3 ottani gyerek már kibukott (a legidősebb, 17-18 éves fiú azóta meg is jelent, most éppen feleséget keresnek neki, hogy ne kelljen visszamennie), az, hogy anyagilag nem számíthat rá, szintén. Leginkább mégis azon izgul, hogy a közös kislányuk nevelését ne akarja apuka hirtelen átvenni. Mert olyat is hallott már, hogy eladó sorba került (értsd: 13-14 éves) lányokat az apák rokonlátogatásra küldenek/visznek, ahonnan sose jönnek vissza, mert hirtelen férjhez is adják őket. Más kultúra, másképp szocializálódtak, nekik ez a természetes.

     

    Még két különböző európai országból származó pár esetében is sokszor gondot okoznak a kulturális különbségek. Minél nagyobbak, annál kisebb a valószínűsége, hogy működni fog a kapcsolat.

    előzmény:
    Aliz79 (131)
    2014-02-26  09:57
  19. 2014. február 26. 12:51132.

    Angolul? Itt egy link:

    http://www.tunisia-love.com/bezness-tunezia-hu.htm

     

    (A magyar fordítás rettenetes, gondolom, géppel csinálták, de azért abból is ki lehet mazsolázni elég sokat. Kár, hogy németül nem tudsz, ott nemcsak nyaralás alatt behálózott hölgyek története szerepel, hanem európai nagyvárosokban megtörtént esetek is. Az a helyzet, hogy nem kizárólag a teveszaros kunyhóból szeretnének "kapcsolatokat építeni".)

     

    Hogyne, az ember mindig vonzónak tartja az egzotikust, de kérdés, megéri-e. Szerintem egy ennyire rizikós dologba célszerűbb bele se vágni, különösen, mivel érzelmileg MÉG nem vagy érintett. Később nehezebb sérülés nélkül kikecmeregni belőle. De te tudod, mit kockáztatsz.

    előzmény:
    Aliz79 (131)
    2014-02-26  09:57
  20. 2014. február 26. 09:57131.

    Szia,

    Sajnos nem beszélek németül :(

     

    Egyébként Ő pakisztáni és egy északi országban él, dolgozik, ahogy Ringócsipő is leírta.

    Tehát nem arról van szó, hogy a teveszaros lakásából álmodozik a kitörésről ...de valahogy annyira passzol minden, amit Ringócsipő leírt, hogy azóta nem bírok aludni.

     

    Persze, amilyen idióta vagyok, rákérdeztem tőle, mármint a fiútól.

    Csak nevetett, hogy mit képzelek róla...és hogy hozzak bizonyítékot...na az persze nincs...de amiket RCS leírt, az mind passzol

    Mind!!!

     

    Ezért vagyok annyira kétségbeesve hogy valahogy beszélnem kellene vele.

     

    Persze, egyszerűbb lenne most hagyni az egészet a fenébe, hisz egyébként sem akarok úgy tőle semmit, de ahogy RCS is lírta, nem volt bele szerelmes, de VALAHOGY hihetetlenül vonzotta....

     

    :(

    előzmény:
    kutyaful (130)
    2014-02-24  17:30
  21. 2014. február 24. 17:30130.

    Ringócsípőt nem ismerem, de arab országokban lassan egész iparág épül hiszékeny nők bepalizására. Ha tudsz németül, itt olvasgass:

     

    http://www.1001geschichte.de/inhaltsverzeic hnis-geschichten-1/

     

    Az Ezeregy éjszaka mintájára 1001 valós történet, ami rémálommá vált... :(  Gondolkozni, hölgyeim, gondolkozni!!!

    előzmény:
    Aliz79 (129)
    2014-02-21  17:09
  22. 2014. február 21. 17:09129.

    Sziasztok!

    Az én történetem annyi, hogy majdnem pakisztáni lett a férjem. :D És olyan lánykérésem volt, ami minden nő álma: elvett volna a papírokért.

    Egy nyelvgyakorló oldalon találkoztunk, aztán napi skypeolás lett belőle.Szerelmet sosem éreztem, csak valami nagyon erős és különös vonzalmat.De igazán azt sem tudom, hogy ő mit érzett. Mindig csak írta,  I like you. 26 éves volt, szűz. De azt világossá tette, hogyha meglátogat, akkor arra a bizonyos dologra is sor kerül. Miért ne? Hisz barátok vagyunk.

    Kitüntetett voltam, mert állítása szerint zárkózott és mégis beengedett a szívébe. Egyébként hittem is, hogy ő nem az tipikus szédítő, akinek csak papírok kellenek, viszont az is szembetűnő volt, hogy mennyire nem értett a nőkhöz. Olyan szinten volt tapasztalatlan, hogy az már döbbenetes.

    Már majdnem megvette a repülőjegyet, de én visszakoztam.  Mérges lett, de nem akartam, hogy idejöjjön. Nem voltam szerelmes, ő se, viszont tudtam, hogy akármennyire is nem vallja be magának, akkor is nagyon jól jött volna neki, ha beleesem és...

    Aztán eltűnt, végre előkerült, azt mondta problémái vannak a tartózkodási engedéllyel. Egy északi országban lakott, mert elnyert egy egyetemi ösztöndíjat mesterképzésre. Miután naponta beszéltünk előtte, akkor meg hip-hop eltűnt, eléggé világossá vált előttem, hogy nem vagyok neki fontos. Ezt iszonyat volt felismerni, még akkor is, ha nem voltam szerelmes. Aztán jött valaki aki megváltoztatta az életemet egyik napról a másikra. Egy magyar fiú.

    A pakisztáni azt hitte ez nem komoly a magyarral. Közben egyre nagyobb baja lett a tart. eng, megszerzésével és végül feltette a nagy kérdést...mondjuk nem is csinált titkot belőle, hogy azért, hogy maradhasson. És nálunk lakjon. Ja, és közben mindenki de mindenki rasszista.

    Azóta a párom is feltette a nagy kérdést... úgy ahogy minden lány álmodik róla...

     

    idézet:
    RingóCsípő (124)
    2013-12-08 17:30:10

    Kérlek, segítsetek nekem :(

     

    Amit Ringócsipő leírt....UGYANEZ TÖRTÉNIK MOST VELEM!!!!

     

    Mintha ugyanarról a fiúról lenne szó...stimmel a kor nagyjából, a lakhely, az egyetem, a leírt jellemzők, minden....

    Édes Istenem :(((((((

     

    Viszont nem tudom elérni Ringócsipőt, mert azóta, hogy megírta ezt a kommentjét, nem járt a fórumon....

     

    Nem ismeri esetleg valaki?

    Az e-mail címére lenne szükségem....NAGYON KELLENE VELE BESZÉLNEM....

     

    kérem, ha valaki ismeri, segítsen :(((((((((

    előzmény:
    RingóCsípő (123)
    2013-12-08  17:30
  23. 2014. február 21. 15:34128.
    Sya.nekem januar.8 an volt... De sajnos nekem nem megy az angliai elet messze a csaladtol.mit tudok tenni ha most haza megyek es elszeretnek valni tolle???
    előzmény:
    borbala76 (126)
    2014-02-01  14:16
  24. 2014. február 6. 01:22127.
    Nem hinnem ,hogy sok diplomaja lenne,inkabb a dilihazbol ir,a legtobb beteg nem hiszi el ,hogy apolt,azt hiszi bennleko doktor.Kulonben elottem irok egyetertek  ,!!!!!!

Címlap

top