Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pakisztáni a párom

happy life
Létrehozva: 2013. május 15. 08:54

Szép napot mindenkinek!

 

Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akiknek pakisztáni a párjuk.  

  1. 2014. február 1. 14:16126.

    sziasztok en is szeretnek beszelgetni ojanokkal akiknek pakisztani a parjuk nekunk most 20 an volt az eskuvonk

     

     

     

     

    előzmény:
    Sandy999 (125)
    2014-01-28  20:06
  2. 2014. január 28. 20:06125.
    Szia, az en párom is pakisztáni bar o sohasem élt ott, szeretnek veled beszélni;)
    előzmény:
    happy life (1)
    2013-05-15  08:54
  3. 2013. december 15. 09:37124.

    egyik sem bizony...hírek és rémhírek az nem a valóság, nekem tegnap volt az eljegyzésem egy pakisztani antropológussal. Evangélikusnak születtem, lelkész is lettem, majd pszichológus. Összaehasonlító valláspszichológiából doktoráltam.

     

    Engedjétek meg, hogy életem eseményeivel demonstráljam, mi történik és történhet egy nővel Magyarországon!!

    3 és féléves voltam, amikor szülőfalumban a kertkapun kívül a nádasban virágot szedtem. A 16 éves iskola igazgató fia ott erőszakolt meg.

    Hivatalosan még 3 nemi erőszakot tudhatok magaménak. (szépnek születtem sajnos)

    Az 55 leélt évem alatt 3 főnököm volt. Mindannyian molesztáltak, így önnálló vállalkozó lettem.  Főleg a drog, alkohol és nemi abuzus területén dolgoztam.

    Hagy mondjam ki őszintén, mind a négy nagy világvallás/keresztény-buddhista-muslim-zsido/ tiltja az alkohol, drog és házasság előtti nemi aktust. Miért? Biológiai alapon. Ha húst eszel gyümölccsel vagy tejtermékkel, a hasnyálmirigy azonnal alkoholra bontja le. Ez bőven elég a szervezetnek. Napi egy sör elfogyasztása már alkoholizmusnak számít. Hogy ittas, vagy drogos állapotban mire képesek a férfiak és a nők IS, talán nem kell mesélnem. Bejártam szinte az egész világot, és mindenütt ezt tapasztaltam. Függetlenül "fajtól"-ami egyébként nincs, mert egy alomból származunk némi genetikai eltolódással. Jó lenne ezt tudomásul venni. A vallások kialakulása elsősorban a békés egymás mellett élés, család, törzs, ország stb TÖRVÉNYEI. Még hozzátenném, az egészséges táplálkozás és napi higiénia témakörét. A spiritualitás a psziché sükséglete, erre még nem tudok választ, de kutatják a bizonyítást. (véleményem van azért) És most hagy mondjak el 3 törvényt. Amerikában, ha engedély nélkül  lépsz magán területre jogod van fegyvert használni, pedig a testedhez még közel sem kerültek. Ha Németországban kölcsön adsz egy autót, de hamarabb visszakérik és nem adod vissza, lopásnak számít, s mehetsz a börtönbe. Az iszlamból két dolgot emelnék ki!!! Nem eladják a lányt ( érdekesen utal erre magyar kifejezésünk " eladó sorba került") hanem az esküvőre és a férj halála esetére adnak neki pénzt és ékszereket. Miért tiltják a fogamzásgátlást? A sok gyerek, sok segítő kéz, és élő nyugdíjtakarékpénztár! Mi magyarok itt állunk egy hiányzó generációval, akik anyagilag, vagy szerettel végigkisérnék a halálig vezető utunkat.  Mehetünk otthonokba, kuldulhatunk segélyszervezetektől és az államtól. De jó a keresztény világnak!!! Szüzesség? Fiúk, ki az a marha, aki szívesen tartja el és iskoláztatja más gyerekét? Abortusz? Testi lelki fájdalom. Fogamzásgátló pirulák? Felborul a hormonrendszer, s ezáltal a testi-lelki egyensuly. Terrorizmus? Ki terrorizál kit? Mert az amerikaiak és az angolok ( mellesleg darwin unokatestvére találta ki a rasszizmus elméletét és borzalmas genetikai kísérleteknek vetttették alá az ghambiai négereket, az angolok pedig munkatáborokba vitték az indiai férfiakat, elszakítva a családtól őket. 30 millió indiai halt meg 1945-47 között emiatt) Amerikában elfogyott a szén, az olaj. Pedig ott volt Nicola Tesla találmánya a tiszta villamosenergia előállítására--nem, rohanjuk csak le a kőolajban gazdag országokat, s adjunk cserébe FEGYVEREKET!!! A saját vermükbe estek. Felvegyverezték az afghánokat, hogy az oroszok ellen fordítsák őket, s mi történt? Bin Laden visszalőtt! Azt hiszem én voltam az egyetlen nem mohamedán, aki nevetett, amikor az iker torony összedőlt. Megérdemelte Amerika. Azaz az amerikai politika. Miért nem vízkutak és csatornarendszer kiépítésével fizettek? Egy évvel ezután kinn jártam vendégtanárnak. Két hét mulva hazajöttem. Nem adom a tudásom, egy olyan népnek, akik már nem csak vegyi és biológiai fegyvereket vetnek be, hanem még a saját katonáikat is olyan önhipnozisra akarnak kiképezni, hogy a saját testük épsége se érdekelje őket!!! Hát ez mi ha nem öngyilkos merénylet??? Izrael-Palesztina. Jeruzsálemi robbantás, helyszínen egy palesztin férfi. 4 szidó rendőr védte a testével, a rázúduló kövek elől. Átmentem palesztin negyedbe. Az anyák, fiú és lánytestvérek, hajukat tépve siratták fiaikat, akiket behülyített Komeini a paradicsomi hurrikkal. Hol talált menedékjogot Komeini, amig Hága ki nem kényszerítette a kiadatását? Amerikában. Ne csak nézzünk, lássunk is!!! Női jogok az iszlámban? Az első miniszterelnöknő 1988-ban muszlim volt Jordániában. Kisérő? Ránkfér. Izrael, én egyedül a tengerparton szolid bikiniben. Nem egy palesztin támadott meg, hanem egy izraeli rendőr! Bécs, 15 évvel ezelőtt, fiatal magyar pszichológus kollégámmal sétáltunk. Egyre mogorvább, a végén kitör: Mi a f...nak mutogatják a félmeztelen nőket plakátokon, s ahol lehet? Ettől csak begerjedek, és elkapom az első nőt. (jó hátterű, művészcsalád gyereke) Mi nők, meddig engedjük, hogy dekorációnak használják a testünket??? Többnejúség: klassz, egy férfi szexuális közölüsésre való hajlama 50-szerese a nőének. Ugyanis sperma folyamatosan termelődik, amíg érett pete havonta maximum 3 van. (átlagolt adat) Miért keljen nekem lefeküdnöm a férjemmel, ha éppen nem kívánom? Az átlag ember agyának maximum 10%-át használja abból jó ha 5%ék a szürkeállományból, a többi a hüllőagyból kiinduló impulzusokkal reagál. Most akkor mik is vagyunk? emberek, vagy állatok? Főlegényemmel még nem láttuk egymást még kamerán sem. Egy internetes közösségi oldalon akadt rám.  Szerelem első látásra. Nincs ömlengés, vagy bókok özöne. napi egy " szeretlek". De minen nap megkérdezi, hogy telt a napod? Nem fázol, jól vagy? Nemrég kissebb operációm volt. Mennyire vagyok jobban? Soha nem kért, hogy térjek át, de én már jóval előtte megtettem. Nos neki nem útlevél kell, kinn a munkájához (is) keres bennem segítőtársat. Akik Európába jönnek, és megpróbálnak asszimilálódni, igazából elkurvulnak. Látják a szabadosságunkat, s miért ne? Egy kicsit engednek belőle..Nos aki meg akar maradni a hitében, az a saját klánjával marad együtt és óvják, intik egymást. A magyarok is világgá mentek. Asszimilálódtak? NEM!!! Amit leírtam, mind személyes tapasztalat. Legyünk már egy kicsit világpolgárok! Ha egy állat bármely szintű territóriumát megsértik, először több figyelmeztető jelzést ad le, és csak akkor támad, ha az életét vagy kölykei életét fenyegetik. Gyerekrablás? Gőzöm sem volt még az islam jogról, amikor válásom után, a volt férjemnek, bíróság előtti meg egyezéssel átadtam apai nevelésre a fiaimat, maximum két évre, hogy legyen apaképük. Tanítsa őket arra, amit ő tud. Soha nem kaptam vissza őket, mert a magyar jogon is vannak kiskapuk!!! Mi ez ha nem gyerekrablás magyar módra??? Nem hiszem, hogy bármely vallás jobb lenne a többinél. Egy út, egy kapaszkodó, egy íránytű. Használja mindenki a magáét. Mi európai származékkok, kétezer éve piszkáljuk a mohamedánokat, zsidókat stb. Én nem csodálkoznék azon, ha egyszer újra kitörne egy komoly vallásháború, mert értetlenek, és buták vagyunk, ahhoz, hogy meglássuk ami van, s ami igaz és jó.

     

    előzmény:
    saschamora (76)
    2013-06-01  09:31
  4. 2013. december 8. 17:30123.

    Sziasztok!

    Az én történetem annyi, hogy majdnem pakisztáni lett a férjem. :D És olyan lánykérésem volt, ami minden nő álma: elvett volna a papírokért.

    Egy nyelvgyakorló oldalon találkoztunk, aztán napi skypeolás lett belőle.Szerelmet sosem éreztem, csak valami nagyon erős és különös vonzalmat.De igazán azt sem tudom, hogy ő mit érzett. Mindig csak írta,  I like you. 26 éves volt, szűz. De azt világossá tette, hogyha meglátogat, akkor arra a bizonyos dologra is sor kerül. Miért ne? Hisz barátok vagyunk.

    Kitüntetett voltam, mert állítása szerint zárkózott és mégis beengedett a szívébe. Egyébként hittem is, hogy ő nem az tipikus szédítő, akinek csak papírok kellenek, viszont az is szembetűnő volt, hogy mennyire nem értett a nőkhöz. Olyan szinten volt tapasztalatlan, hogy az már döbbenetes.

    Már majdnem megvette a repülőjegyet, de én visszakoztam.  Mérges lett, de nem akartam, hogy idejöjjön. Nem voltam szerelmes, ő se, viszont tudtam, hogy akármennyire is nem vallja be magának, akkor is nagyon jól jött volna neki, ha beleesem és...

    Aztán eltűnt, végre előkerült, azt mondta problémái vannak a tartózkodási engedéllyel. Egy északi országban lakott, mert elnyert egy egyetemi ösztöndíjat mesterképzésre. Miután naponta beszéltünk előtte, akkor meg hip-hop eltűnt, eléggé világossá vált előttem, hogy nem vagyok neki fontos. Ezt iszonyat volt felismerni, még akkor is, ha nem voltam szerelmes. Aztán jött valaki aki megváltoztatta az életemet egyik napról a másikra. Egy magyar fiú.

    A pakisztáni azt hitte ez nem komoly a magyarral. Közben egyre nagyobb baja lett a tart. eng, megszerzésével és végül feltette a nagy kérdést...mondjuk nem is csinált titkot belőle, hogy azért, hogy maradhasson. És nálunk lakjon. Ja, és közben mindenki de mindenki rasszista.

    Azóta a párom is feltette a nagy kérdést... úgy ahogy minden lány álmodik róla...

     

  5. 2013. október 17. 22:23122.

    Szia!

     

    Ahogy olvasom sikerült találnod "sorstársakat" csak azt sajnálom hogy már el is hagytátok a topikot, (bár egyáltalán nem csodálkozom). Szívesen olvastam volna valódi tapasztalatokat is.

    előzmény:
    happy life (1)
    2013-05-15  08:54
  6. 2013. szeptember 18. 23:02121.
    írtam ;)
    előzmény:
    csiga77 (117)
    2013-09-14  22:09
  7. 2013. szeptember 15. 09:07120.

    nagyon egyetertek a "pakikkal", mennyivel jobb lenne nekik Pakisztanban (es a tobbi muzulman orszagban) elni. gyerunk, ne habozzanak, menjenek szepen haza, elhetik a szep, es csupacsupaerkolcsos' iszlam eletuket.

    az pedig mar igazan csak egy kis aprosag, hogy ez a foldresz (is) lakatja jol oket, es tartja el az ottani csaladot, de azert kopkodni tudnak...

    nemhogy hazamennenek szepen, es otthon is felepitenenek egy mukodo, onmagat eltarto tarsadalmat... persze ahhoz mar tudas kene, ami nincs, csak pofazas...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506316 (119)
    2013-09-15  01:47
  8. Torolt_felhasznalo_506316
    Torolt_felhasznalo_506316
    2013. szeptember 15. 01:47119.

    8 evig voltam együtt egy pakisztanival, aki megismerkedesünkkor mar 13 eve Europaban elt. Voltam Pakisztanban is, ismertem az egesz csaladjat.

     

    Volt ket gyereke ket különbözo notol. Az elsot nem ismerte el, mert hazassagon kivül született. Talan ketszer latta. Szegyellte a csaladja elott a sajat "botlasat". A masodik gyereke sem tudta, hogy van egy feltestvere sem a csalad, hogy van meg egy csaladtag. 

    A masodik gyereke mar hazassagbol született, amit europai tartozkodasi papirokert kötött egy novel. Gyereket nem akart, a no tuljart az eszen. Aztan a no inni kezdett, elvaltak.

    A mi kapcsolatunkban ugy 4 ev utan lett egyszerre fontos, hogy en is higyjek abban, amiben o. Megindultak a vegelathatatlan beszelgetesek a hitrol, Istenrol. Arrol, hogy miert leszek jobb ember, ha szamomra erthetetlen szabalyokat követek, ha elhiszem, hogy a hit szerint a zenehallgatas bun, hogy ha elfogadom, hogy nokent nem utazhatok egyedül es persze majd a gyerekünk sem. Hogy aki alkoholt iszik eleve csak rossz ember lehet es ezzel szemben ha mi ha elszaladunk Szaud Arabiaba a Hadzsra akkor mi mar jobbak leszünk masoktol. Meg a többi ezer hol hiten hol hagyomanyon alapulo dolog, amit nehez racionalaisan megerteni.

    Aztan elkezdett zavarni, hogy nincs oszinte kommunikacio. Van helyette mismasolas, nem kimondas, elhallgatas. Eppen az, amit tanulnak a csaladban: nem sertjük meg a csaladtagot, ezert nem beszelünk nyiltan problemakrol, hanem a szonyeg ala söpörjük oket. Majd lesz velük valami. Mert a csalad szent. Akkor is ha megnyomorit. Mindig es mindenhol. 

    Aztan amikor nem tertam at -ami persze allitolag a sajat döntesem es dönthettem barhogy- jöttek az apro szankciok. Addig okos voltam, szep es jo. Aztan mar nem voltam szalonkepes ezert nem vitt mar sehova. En csak megtudtam dolgokat, döntes elott nem kerdezett csak közölte, hogy mi van. Hogy peldaul jön a batyja 3 honapra hozzank lakni. Hogy elajandekozta a nyomtatot a masik batyjanak, mert neki jobban kell. Hogy 1000€-ert repül a lanyaval ujra Pakisztanba, mert a lanyanak szüksege van a nagyszüeire. (akikkel nincs közös nyelv, tehat beszelgetni nem tudnak), hogy a novere ferjhez megy es aranyat kell neki venni par ezer €-ert, hogy o otthagyja a munkajat stb. Ha kertem, hogy beszeljük meg ezeket a dolgokat az eredmeny: tul kicsi a szivem.

    Ami miatt könnyebb volt: vegig dolgoztam, nagyon jo fizetesem volt.

    En hittem, hogy önallo, europai nokent megallom a helyem. Hat nem alltam meg.

    Feloröltek a "buntetesek"; a hasznossagelv alapjan muködo megszamlalhatatlan kapcsolatok, amikben csak felszinesen lehet es csak a jorol beszelni; a szent csalad, ami mindig ott van kinyujtott marokkal; a ferfi-no kapcsolatrol kialakitott kepük, amit otthon latnak es a verükbe ivodik; a huzavona, hogy gyerek kell, de annak meg muszlim anyuka; az hogy a sajat europai csömöret mar naponta kellett meghallgatnom: a tul sok meztelen norol, a tul magas adokrol, a szemet Amerikarol es a piszkos zsidokrol. Hogy megis talan jobb lenne Pakisztanban elni, ahol mindez a ferto nincs jelen.

     

    Es amikor az en szemelyem is attevodött a haszonelvu kapcsolatok soraba vegkepp meghasonultam. Papir mar volt, tolem mas kellet. Amikor eszrevettem, hogy akkor van kedvesseg es bok, ha kel neki valami (kreditkartya, kölcsön, gyerekre vigyazas, az en autom stb.) az olyan volt mint egy orrbaveres. Fajt, de utolag jo, hogy jött.

    En nagyon alabecsültem dolgokat.

    Törlöm ezt a nicknevet, mert az ehhez tartozo törtenet sem letezik mar. Vege.

    Sok szerencset mindenkinek!

     

  9. 2013. szeptember 14. 22:50118.

    "Ami meg erdekes az hogy ok nem akarnak mas orszagnak a szokasaihoz alkalmazkodniuk, sot kulfoldot is meg akarjak valtoztatni hogy mindenki "igazhitu" legyen, addig a sajat orszagukban elvarjak mindenkitol hogy alkalmazkodjanak az ok szokasaikhoz."

      Pontosan, szinte szóról szóra megfogalmaztad, hogy miért utálom végtelenül a muszlimokat. Mostanában láttam egy esetet a hiradóban, hogy egy iszlám vallású Németországban élő lány felmentést kért az úszásóra alól, hogy ne lássa őt egy csoport félmeztelen fiú. Ilyenkor nyilik ki a bicska a zsebemben.. ha NO-ban van, akkor alkalmazkodjon a németországi szokásokhoz, ha nem tetszik neki, akkor menjen (az anyja pi---ba) haza és járjon ott iskolába. "Elutasította egy német bíróság egy fiatal muzulmán lány kérelmét, miszerint távol maradna az úszásórákról, ugyanis vallását bántónak találja, hogy félmeztelen fiúk legyenek a közelében.

    A 13 éves, Frankfurtban élő, marokkói születésű gimnazista két éve kér felmentést az úszásórákról, melyeken teljes testet fedő fürdőruhában, úgynevezett burkiniben úszik.

    - Nem akarok úgy úszni, hogy fiúk is vannak az órákon. Egymagam természetesen szívesen úszom, hiszen egy teljesen normális lány vagyok, aki csak azt szeretné, hogy szabadon gyakorolhassa vallását – mondta.

    Az iskola vezetése nem adott felmentést, mondván a lány a nyári szünetben is találkozhat fedetlen felsőtestek látványával. Ennek adott most igazat a hesseni bíróság.

    - Nálunk mindenki úszik, együtt. Amikor egy gyereket beíratnak hozzánk a szülők, azzal gyakorlatilag ezt tudomásul veszik – érvelt az iskola igazgatója."

    előzmény:
    zoncsi2 (88)
    2013-06-03  05:04
  10. 2013. szeptember 14. 22:09117.
    en nem kaptam privit irjatok es akkor valaszolok szivesen!
    előzmény:
    pinkylily (116)
    2013-08-12  02:32
  11. 2013. augusztus 12. 02:32116.
    Nekem is pakisztáni a párom. :)
    előzmény:
    happy life (1)
    2013-05-15  08:54
  12. 2013. augusztus 12. 02:02115.
    Szia, írtam neked privit.
    előzmény:
    vix126 (112)
    2013-07-31  07:20
  13. 2013. július 31. 07:34114.
    Szia! Most lattam a hozzaszolasod. Veled is nagyon szivesen folvennem a kapcsolatot! :) ha van kedved megosztani a tapasztalataidat, kerlek irj privit. Nagyon szepen koszonom!
    előzmény:
    fatimanadeem (107)
    2013-06-20  17:58
  14. 2013. július 31. 07:22113.
    Bocsi, csiga777-re gondoltam :)
    előzmény:
    vix126 (112)
    2013-07-31  07:20
  15. 2013. július 31. 07:20112.
    Happy life es csibe777! Szeretném folvenni veletek a kapcsolatot. Most telefonrol vagyok fonn es nem tudok privit kuldeni. Megirnatok nekem priviben a mail cimeteket? Nekem is pakisztani a parom, hamarosan esküvő :) Viszont az aggodalmaskodo rokonok es remeket latok baratok miatt szeretnek infokat gyujteni olyanoktol, akiknek sajat tapasztalata van a temaban. ;) Elore is koszonom!
    előzmény:
    happy life (110)
    2013-06-21  07:59
  16. 2013. június 25. 08:00111.

    Amúgy ha van férjed, akkor minek akarod magadat mutogatni a férjed barátjának? Vagy más idegen faszinak?

    Nem azért lett az esküvő, hogy csakis a férjednek élj? Neki akarj tetszeni? 

    idézet:
    Pilizota (55)
    2013-05-22 19:52:47

    csakis a ferjednek elj????

     

     Nem, a hazassag nem errol szol. Attol hogy valaki ferjhez megy meg nem ert veget az onallo emberi lenye.

     

    Egek....

    előzmény:
    Pilizota (55)
    2013-05-22  19:52
  17. 2013. június 21. 07:59110.

    Szia!

    Igen, el szoktam olvasni a hozzászólásokat....És itt vagyok:-) 

    előzmény:
    fatimanadeem (107)
    2013-06-20  17:58
  18. 2013. június 20. 19:28109.

    Az biztos, hogy mindenképpen hasznos, ha úgy mozgunk a világban, hogy tájékozódtunk arról, nagyjából miben is élünk, milyen jogaink vannak, mire számíthatunk ... stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_183705 (108)
    2013-06-20  18:05
  19. Torolt_felhasznalo_183705
    Torolt_felhasznalo_183705
    2013. június 20. 18:05108.

    Hat akkor  prdig  TANULMANYOZZad  a  jogokat!...

    Hule...

    előzmény:
    Violet001 (105)
    2013-06-15  23:07
  20. 2013. június 20. 17:58107.
    Szia,nem tudom szoktal-e meg itt lenni,en most olvastam a bejegyzesed..az en ferjem pakisztani..
    előzmény:
    happy life (1)
    2013-05-15  08:54
  21. 2013. június 17. 14:56106.
    Maradjatok az EU területén és akkor biztonságban vagytok, akkor is, hanem ismered a nemzetközo eltérések miatt pontosan a jogaidat, nagyjából átláható és védelmező a rendszer.
    előzmény:
    Violet001 (105)
    2013-06-15  23:07
  22. 2013. június 15. 23:07105.

    Az én párom is pakisztáni, csak érdekessége, hogy ő keresztény...Egy éve vagyunk együtt, EU-ban élünk. Már felmerült a a házasság kérdése, de én még bizonytalan vagyok, az ember sok rosszat hall sajnos, a jogokkal pedig nem vagyok tisztába...

  23. 2013. június 15. 18:57104.

    Nem ritka az ilyen sem

     

     

     

     

    előzmény:
    happy life (1)
    2013-05-15  08:54
  24. 2013. június 6. 16:49103.

    Legújabb hír: Szita Bence gyilkosai TÉNYLEGESEN LETÖLTENDŐ szabadságvesztést kaptak ... nem jogerős, de ez kb, azt jelenti, hogy egy jó ügyvéd eléri, hogy kb 30-35 év múlva rájuknéznek majd ... ha egyáltalán.

     

    A dolog tehát működik, az állam és a képviselői sem aktívan sem passzívan nem ünneplik ezt a bűncselekményt, pláne nem tűrik.

    előzmény:
    Coke Girl (100)
    2013-06-04  10:25
  25. 2013. június 5. 07:45102.

    A baráti körömben két lány is van,akinek muszlim a férje, egyiké egyiptomi,a másiké pakisztáni. 

    Merem mondani,hogy eléggé képben vagyok.

     

    Kérdéseim:

    Hol köttetett a házasság?( ha házasok vagytok egyáltalán- az iszlám az együttélést nem fogadja el.) Az itthon köttetettet kinn nem fogadják el...

     

     

    Hithű muszlim nem tartja, nem tarthatja a karácsonyt. Ha meg tartja, nem hithű,tehát nem a Korán szerint él,és akkor már nagy problémák vannak. HItét nem tartó muszlimot a hazájában a VALLÁS szerint meg is ölhetik, nem számit büncselekménynek.

     

     

     

     

    Milyen, az  iszlám  vallással ,kultúrával kapcsolatos könyveket olvastatok?Milyen filmeket láttatok róla?Mert nagyon sok hiradás nem úgy mutatja be a vallást,ahogy az a valóságban van. Egyáltalán,mit tudtok az iszlámról?

     

     

     

     Ha kérdéseitek  vannak a témáról konkrétan, keressétek  a magyar iszlám közösséget. 

     

    Az hogy a párjaitok pakisztáni,és az embert esetleg ismeritek,még nem jelenti azt,hogy a kultúrájukat is ismeritek... 

Címlap

top