Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2014 esküvő

ANAEL
Létrehozva: 2013. Április 29. 20:15

Kedves Menyasszonyok!

 

Nekem jövőre lesz az esküvőm, de már most szervezkedek, helyszínt nézegetek és izgatott vagyok. :)

 

Ha nektek is jövőre lesz az esküvőtök, akkor írjatok, osszuk meg egymással a tapasztalatokat.

 

És lányok, ha valakinek idén lesz, vagy volt a lagzi, várjuk a tippeket, tanácsokat! :)

 

Köszönjük 

  1. 2014. november 8. 14:013176.

    Én még várom a beszámolód. 

    előzmény:
    jucicica (3172)
    2014-09-29  10:50
  2. 2014. október 13. 00:153175.

    Sziasztok Lányok!

    Nagyon jó visszaolvasni, hogy mindenkinek ilyen szuperül sikerült az esküvője.  A miénk is nagyon jó volt, ahogy azt közvetlenül utána meg is osztottam veletek. Viszont akkor valamiért nem sikerült berakni a képeket hozzá. Talán most. Három hónap múlva lesz majd a nászutunk, már nagyon várjuk. De jól is jött ki, hogy az esküvő után fél évvel, mert olyan gyorsan elment a NAGY nap, hogy észre se vettük, így legalább megint van mit várni.

    macilány25: köszi hogy te is megosztod velünk a képeket, nagyon szép, mégegyszer sok boldogságot nektek!

  3. 2014. október 10. 21:413174.

    Sziasztok!


     


    Lassacskán úgy tűnik mindenki sorra került :)


     


    Gratulálok lányok!


     


    Hoztam nektek egy pár fényképet, jó nézelődést!

    előzmény:
    ANAEL (1)
    2013-04-29  20:15
  4. 2014. szeptember 30. 18:163173.

    Hatalmas gratula! És jó, hogy minden ilyen jól sikerült! Várom a beszámolót! 

    előzmény:
    jucicica (3172)
    2014-09-29  10:50
  5. 2014. szeptember 29. 10:503172.

    Üdv, csajok! Itt Mrs B-V Judit! :):)


    Hajhullatás, idegbaj és mérhetetlen izgalom ellenére tökéletesen sikerült az esküvőnk!!! :):)


    Ami volt baki, az kifejezetten vicces volt, így nem is bántam.


    Részt is vettem az egész napban, de olyan mérhetetlen sok minden történt, hogy kevés volt az idő.


    majd mesélek részletesen! :):)


     


     


     


     


     

    előzmény:
    ANAEL (1)
    2013-04-29  20:15
  6. 2014. szeptember 25. 08:303171.

    Köszi a beszámolót, Neked és mindenkinek, jó volt olvasni!


    Gratula mindenkinek és sok boldogságot!

    előzmény:
    omara (3169)
    2014-09-24  20:52
  7. 2014. szeptember 24. 21:003170.

    A MagneB6 tényleg nagyon jó, azt szedjed szorgalmasan. Nekem a stressz a gyomromon szokott kijönni, vagy a hátam fájdul meg, azt nem is nagyon érzem, hogy ideges lennék, de ez a kettő borzasztó. És hát megvoltak mindketten. Mondjuk nekem tényleg rengeteget segített, hogy az utolsó pillanatig mindig a következő feladatot láttam. Ajánlom még neked akár otthon a hátmasszírozást, illetve jó meleg fürdőt, akár egy kis levendulafőzettel, az megnyugtat, inni is lehet, de szerintem elég borzasztó az íze. Amúgy is szerintem jó a stresszre, ha kicsit többet foglalkozol magaddal.


    Amúgy meg hidd el, tényleg minden nagyszerű lesz, és csodálatos!


    És onnantól kezdve, hogy beültél a fodrásznál, sminkesnél a székbe, engedd el magad.


    Mondjuk én általában eléggé ideges típus vagyok, de valahogy a mise elejétől olyan boldogság öntött el, na, meg pláne az igenektől. Meg azért azt is be lehet vallani, hogy jó volt túllenni a szervezés részén, és élvezni.


    Ja, és ha valami nem úgy van, ahogy terveztétek, rajtatok kettőtökön kívül úgyse tudja majd senki, hogy nem ez volt a terv, úgyhogy ti is élvezzétek azt a verziót!

    előzmény:
    jucicica (3166)
    2014-09-23  16:29
  8. 2014. szeptember 24. 20:523169.

    Végeredményben minden nagyszerűen sikerült, utólag se csinálnék másként. A szervezést őszintén szólva mi ketten, azaz főleg én vittem el, viszont a nagy nap előtt, a nagy napon, és másnap délelőtt az elpakolásnál rengeteg segítséget kaptunk, amit nem tudok eléggé megköszönni az illetékeseknek, illetve kimondottan sok támogatást, sőt, sokaktól olyan nagy ajándékokat, hogy csak lestünk. Bár az a helyzet, hogy vannak olyan tárgyak, amik nagyon tetszenek, és elképzelésünk nincs, honnan származnak, annak ellenére, hogy csak azokat kéne tudni, amik meglepik voltak, vagy név nélkül foglalták be a listánkon.


    Igazából aznap se enni, se inni nem volt sokat alkalmam, a lagziban is a vacsin kívül a tortát ettem, és kb 3kor egy falatot, úgyhogy igazán azt se tudom, milyen sütik voltak, hanem hogy mi maradt. 


    Amúgy a visszajelzések is nagyon jók voltak, és egy csomóan mondták, hogy várják a következőt, hiába mondom, hogy azt hiába várják. Igazából ez volt életem első szervezése, és nem is nagyon szeretnék hasonló kaliberű dolgokat elvinni, de büszke vagyok, hogy ilyen nagyszerűen sikerült. Meg az is tök jó volt, hogy egy csomó olyan rokon nagyon sokáig maradt, akikről nem is gondoltam volna. A 160 ember közül összesen egy ember lett rosszul, és még 3-4 meglehetősen részeg, de a hangulat nagyszerű volt, mondjuk jópáran összemelegedtek a lagzi alatt, olyanok is, akiknek nem kellett volna. Meg sokakat megihletetett a hangulat, még néhány büszke szingli, sőt, meglehetősen házasságellenes barátnőm is előadta, hogy annyira szép volt, hogy ők is akarnak ilyet.


    Mondjuk azt az egyet bánom kicsit, hogy nem nagyon volt időnk pihenni a lagzi után, mert pakoltunk a helyszínen, osztozkodtunk a maradékokon, aztán hazajövet bepakoltuk az ajándékokat, és úgy tele lett a lakás, hogy egy fél nap volt, járható folyosókat csinálni. Úgyhogy utána egész héten hulla fáradtak voltunk.


    Azóta megvan, hogy megyünk Spanyolországba nászútra. Még a fotózásunk is most lesz, illetve kicsit későn, de polgárira is foglaltunk időpontot, de az már csak két tanuval lesz az irodában.

    előzmény:
    omara (3168)
    2014-09-24  20:39
  9. 2014. szeptember 24. 20:393168.

    És akkor következzék a beszámolóm második fele:


     


    Mivel aznap körülbelül semmit nem ettem addig (reggelire egy répát, ebédre egy csomag nógrádi ropit és egy kakaót), mire a vacsorához értünk, rettenetesen éhes lettem, úgyhogy a pohárköszöntő után már szinte tűkön ültem, hogy mikor hozzák az ételt. Mikor felértünk, már mindenki a helyén volt, koccintottunk először pálinkával, majd pezsgővel, és ettünk. Nálunk a vacsora összesen két fogásból állt, a főfogás 3-féle hús-és egy gombaétel, rizses és krumplis köret, valamint kétféle saláta, majd egy desszert volt. Szerencsére nagyon finomra sikeredett, mondjuk nem féltem tőle, mert nagyon sok helyről nagyon jókat hallottunk erről a konyháról, viszont nem kóstoltuk. Már a vacsora közben hoztak egy csomóan ajándékokat, meg amúgy is az volt az érzésem, hogy minden oldalról velem akarnak beszélgetni. 


    Aztán nyolc körül rendezkedtünk kicsit a teremben, és érkeztek még egy csomóan, a végén kb. 160-an lettünk a lagziban. A nyitótáncunk elég jól sikerült, aztán a rokonokkal táncolás, sztenderd cipős játék, vetítés, na, ekkorra már elég jó volt a hangulat, úgyhogy ha valakik feltűntek a képeken, rendszerint hangosan tapsoltak. Majd ezután újra táncos-bulis rész következett a menyasszonytáncig. Ez eléggé nehezen indult be, pedig külön kihangsúlyoztuk többször is, hogy kopogósakat elfogadunk. Viszont aztán nagyon beindult, rengetegen jöttek táncolni, némelyiküket alig tudták lepattintani a következők. A végén pedig elraboltak ketten, ami előre meg volt beszélve, sőt, mivel én előző nap egyedül találkoztam a vőféllyel, azt is megbeszéltük, hogy mi legyen a férjem feladata a visszakapásomért. Ez egy több segítővel xboxszerű táncos dolog volt, ami szintén nagyon jól sült el, majd kaptunk még egy ilyen feladatot külön ketten (na, erről nem tudtam előre, de elég jó volt). Majd ezt követően éjfélig újra táncos buli. Majd jött a torta, amit elég jól megalapozott, hogy ismerős készítette, és nagyon finomak lettek, összesen négyféle volt az állványon, plussz három külön. A tortát gyorsan megettek egy szeletet, aztán elszaladtam átöltözni, amikor arra lettem figyelmes, hogy a segítőim száma kettőről spontán ötre emelkedett. Átöltözés után még tangóztunk egyet, aztán végig táncos buli volt, nagyon sokan táncoltak, főként az én barátnőim, viszont olyanok is voltak, akik sarokban iszogattak. A buli végét mi eléggé lazán kezeltük, de három körül, mivel addigra eléggé kevesen voltunk, elkezdtük lelőni, de ez eltartott még egy másfél órát italpultnál iszogatás és beszélgetés címén, aztán hazataxiztunk ketten. 

    előzmény:
    omara (3162)
    2014-09-19  09:10
  10. 2014. szeptember 24. 15:003167.

    Juci, sok sikert és persze csupa boldog pillanatot Nektek szombatra!


    Remélem, sikerül letenni addig a stresszelős teendőket, hidd el, úgyis a helyére kerül aznap minden, nem csak Nektek kell intézkedni, arra ott lesz a ceremóniamester, és biztos, hogy a család, közeli barátok is tudnak és fognak is segíteni. Talán annyi a "titok", hogy aznap amennyire lehet, hagyni kell, hogy Te csak szereplő legyél, és ne főszervező, az élményre, átélésre is maradjon energiád. 


    Gondolj arra, hogy nem véletlenül választottátok a CM-et, akihez annyira ragaszkodtatok, biztos, hogy jól fogja végezni a dolgát. Az idő is tökéletes lesz, Ti ott lesztek, akik fontosak Nektek, ott lesznek - nem is kell ennél több egy jó bulihoz. Arról nem is beszélve, hogy annyi szervezés után, amennyit általában belefeccol az ember, minden össze fog állni. 


    Nekem nagyon bevált a nyugodtság, nagyon örültem, hogy végig az tudtam maradni, pedig voltak bakik, de mi olyan jól éreztük magunkat, hogy csak na, és azt hiszem, ezt a kisebb-nagyobb elcsúszások ellenére sikerült a násznépnek is átadni, és jó visszajelzéseket kaptunk. 


    Praktikus "tanácsok/ tapasztalatok"


    - mi helyszín és időpontok (készülés, vacsi, buli) szerint szétválogattuk, mikor mire van szükség, ez sokat segített, hogy ne kavarodjunk bele a sok kiegészítőbe. A táskákat felcímkéztem, így elég volt csak azt kivenni a csomagtartóból, ami akkor épp kellett. 


    - ha még nem tettétek, CM-mel mindenképp beszéljétek át, milyen kiegészítőkre, kellékekre van szükség az este folyamán, neki van meg ebben a tapasztalata, olyanra is felhívhatja a figyelmet, amire nem is gondoltok. 


    - ülésrendből, szállásrendből, stb. a vőfélynél is volt egy példány, így tudták őt nyaggatni a vendégek, ha valami kérdés volt.


    - ez nagyon alkat kérdése - ki mennyire nyitott ezekre -, de nekem a meditálós, zenére lenyugodós "miniszeánszok" (5-10 perc esténként, vagy amikor kellett) nagyon beváltak, az utolsó 2 hétben egyetlen alkalommal volt csak egy parázós negyedórám (8 nappal az esküvő előtt), de utána semmi, előző este is úgy aludtam, mint a bunda.


    - próbáljátok meg úgy tervezni a teendőket, hogy csütörtök estére végezzetek mindennel, így ha el is csúsztok kicsit, még marad idő pótolni 


     


    Részemről küldöm a pozitív energiát, jó készülődést még az utolsó pár napra :) 


     


     

    előzmény:
    jucicica (3166)
    2014-09-23  16:29
  11. 2014. szeptember 23. 16:293166.

    Köszi szépen. Remélem én is, hogy aznap már nem lesz valóban bajom.


    Na, de addig kell eljussak.


    minden passzoljon mindenhez, meg legyen rendelve, értesítve legyen X, ne felejtsem el azt, arról gondoskodjon Z, TY tudja, hogy hol, kit kell keresni...


    Pedig világéletemben imádtam szervezni, de most..


    ohhó, cukorka helyett eszem már a Magnéziumot..


    T-4 nap WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


     


     

    előzmény:
    Juci7 (3164)
    2014-09-23  15:57
  12. 2014. szeptember 23. 16:083165.

    elfelejtettem, h nekem a magne b6 segített. Ugye lassan 5 hónapja szedem és azóta megszállt a nyugalom. Napi 3at vegyél be, nézd meg a hatását.

    előzmény:
    jucicica (3163)
    2014-09-23  13:20
  13. 2014. szeptember 23. 15:573164.

    Jucicica:


    Én eléggé izgulós fajta vagyok, van is itthon természetesalapanyagú nyugtató, de ugye érthető okokból én nem vettem be. Alkohol megint csak kizárva.


    Bnőim esküvőin nagyon izgultam, sőt bőgtem (na a sajátunkon nem ). Esküvőnk reggelén aztán rám jött a gyomorgörcs, de ez nálam addig tart amíg nem megyek vhová. Mentem fodrászhoz, kozmetikushoz. Későbbre raktam mindent, 10kor kezdtük a tatarozást. Nekem aznap ennyi dolgom volt. Aznap már "átengedtem" az irányítást. Anyuék a virágot, anyósék a sütiket és a tortát, az exvőlegényem az ültetőkártyát és az ültetési rendet vitték a helyszínre. 


    Másfél órát voltam egyedül, de alig vártam, h megjöjjön a segítőm. Szerencsére a rokonsága jött át kíváncsiskodni, megnéztek még fél kész állapotban. (Anyósék a szomszéd telken laknak).


     


    Mire észbe kaptam már menni kellett. Hidd el azzal leszel elfoglalva, h az a sok ember miattatok jött!


    Írtad, h nálatok is sok lesz a barát. Ha olyanok, mint a mieink, akkor ők viszik a bulit. Nálunk nem volt se óra, de telefon. De telt az idő.


    Sodródsz majd az eseményekkel, ez közhely, de így van.


    Férjes bnőim beszélték ott a lagzinkon, ha lehetne ők minden évben végigcsinálnák. Persze úgy, h nem egy fillérbe sem kerül és egy fillért sem kapnak. Most már csatlakozom én is hozzájuk, mert így van.


    Kívánom, h sikerüljön úgy a napotok, ahogy ti szeretnétek! Ahogy elterveztétek.

  14. 2014. szeptember 23. 13:203163.

    Halihóhalihó! 


     


    Végül, de nem utolsósorban következem én most a hétvégén.


    Eltűnésem oka, hogy nem igazán viselem jól a nyomást, amit gyakorol rám ez a helyzet. 


    Én nem tudom, hogy ti hogy voltatok vele, vagy hogy billentettétek át magatokat, de szó szerint kb két-három hete, mintha sokkhatás alatt állnék. :O


    Szeretném jól megélni a napot, ha már tényleg ez lesz a mi napunk. 


    várom a tippeket, ötleteket....


    (pálesz, leszarom tabletta most valamiért nem volt elég :S)


     


    J.

    előzmény:
    omara (3162)
    2014-09-19  09:10
  15. 2014. szeptember 19. 09:103162.

    Amíg mi délelőtt készülődtünk, vőlegényemék elmentek a tortáért, amit cukrász barátunk készített, aztán megérkezett a három hete késő készíttetett cipője, és csodák csodájára olyan jó volt, hogy nem lett belőle baj, hogy nem vette fel korábban. Pedig a végén én elég sokat idegeskedtem emiatt, ő pedig nyugodt volt, hogy úgyis kész lesz.


    A misére kb negyed órával előbb érkeztünk, de nem nagyon szerettem volna előbb megmutatkozni, úgyhogy addig a koszorúslányokat rohangásztattam, a kerítsétek elő a tanúmat, meg a vőlegényemnek ezt adjátok oda, és hasonló mondatokkal, aztán beálltunk a templom ajtajába úgy, hogy a vőlegényt nem engedték hátranézni, mert ha már nem fotózgattunk előre, szerettem volna, ha ott lát meg először. De nagyon jól sikerült, külön jó volt, hogy gitáros zenét választottunk, mert nagyon emelte a hangulatot, illetve az atya is annyira személyesen beszélt, hogy azoknak is tetszett, akiknek tényleg semmi köze a vallásossághoz és az egyházhoz. Én előre meg voltam győződve róla, hogy végig fogom bőgni az egész misét, mert amúgy is nagyon könnyen elérzékenyülök, meg minden, de valahogy egészen a bevonulástól kezdve fülig érő szájjal ültem, és mosolyogtunk egymásra.


    Az egyetlen kisebb fennakadás a szülőköszöntőnél volt, mert mi úgy tudtuk, hogy a mise végén lesz, de aztán előre lett hozva a békekötéshez, a borokat oda is hozta az egyik ministránssrác, de a virágok nem voltak sehol. Aztán azok is előkerültek.


    Az időjárással is hatalmas szerencsénk volt, mert még délelőtt esett, és egész nap esőre állt, de éppen akkor, amikor kimentünk a templomból, egyáltalán nem volt vele probléma. A vőfélyünk nagyon jól kezelte már ott a dolgokat, aki egy ismerős volt, aki még viszonylag kezdő, de ismerős, és foglalkozik amúgy is vőfélykedéssel. Először csoportos fotózkodás volt, aztán eldobtam a csokrot, ami tök jó volt, hogy kb 30-40 lány kiállt, és el is szerették volna kapni, és így nem volt az a kínos pillanat, amikor kint állnak hatan, és leesik köztük a csokor. Azaz az első sorban legalább heten ugrottak érte, de mögöttük esett egy olyan lány kezébe, aki viszont nem igazán szerette volna elkapni, úgyhogy ez elég nagy derültségre adott okot. Aztán a gratulációkor még csináltunk egy csomó mindenkivel fotót. És pont amikor evvel végeztünk, akkor kezdett el esni az eső. Mondjuk az idő addig is hűvös volt, de ami azt illeti, én a vastag menyasszonyi ruhámban nem igazán bántam.


    A vacsinál az volt a koncepció, hogy mi érkezünk meg utoljára, úgyhogy amíg megtalálták a helyük, készült rólunk pár fotó.


     


    Na, most ennyi fért bele, ha legközelebb géphez jutok, folytatom a lagzival.

    előzmény:
    omara (3161)
    2014-09-19  08:54
  16. 2014. szeptember 19. 08:543161.

    Na, nekünk is megvolt, és minden szuperül sikerült.


     


    Egy héttel az esküvő előtt volt pénteken a legénybúcsú, szombaton az én lánybúcsúm, az előbbi eléggé végzetesre, és egyéb szempontból sem sikerült igazán jól, és ami azt illeti, az esküvő előtti felfokozott lelkiállapotban rendkívül mélyen érintett, azonban a lányok másnap úgy felkészültek, és annyira szuper bulit csináltak, hogy teljesen megvigasztaltak. És hát, igazából tényleg meg voltam hatva, hogy hónapokig erre készültek, tanácskoztak, és elég jól össze is jöttek addigra a különböző társaságok. Az utolsó hét pedig állandó rohangászással, megbeszélésekkel, sütéssel, főzéssel telt, úgyhogy kicsit már a hét végére kimerültek lettünk. Egyik nap a dj-kkel beszéltünk, másik nap a misés zenészek próbája, stb, pénteken pedig késő estig tartó díszítés a lagzihelyszínen, igen, ez eléggé elhúzódott, amire nem igazán számítottunk, de a végeredmény miatt megérte, és nagyon jó volt látni, hogy azok, akik a lánybúcsúmat is úgy megszervezték, és meg lettek kérve a díszítésre, itt is így bedobták magukat. Ami azt illeti, én már péntek reggel, mikor a szülőkhöz cuccoltam haza, hogy otthon aludjak életemben utoljára, na, már akkor bőgtem a buszmegállóban állva, hogy tényleg az én esküvőm lesz. A díszítés után pedig otthon még kb hajnali kettőig hajat mostam, manikűröztem, és készültem elő a másnapra. Mondjuk annyira nem bánom, kétlem, hogy el tudta volna aludni.


    Szombaton reggel a fodrászhoz menet még beugrottam a drogériába, ugyanis valahogy aznap reggel nem találtam a szemöldökcsipeszem, ami nélkül nem indulhatott el az esküvős nap, illetve a parfümöm, na, ez utóbbi természetesen aztán otthon előkerült a cipősdobozomból. Így már a fodrászhoz érve körülbelül húsz perc késésben voltam, de le a kalappal előtte, mert ezt aztán úgy behozta, hogy még előbb is végeztünk, mint ahogy apukám megérkezett volna értem, és hozta volna váltásban a koszorúslányok egy részét. Azért a családom előtt is le a kalappal, húgom még a saját sminkes megjelenése után anyukám hajának a befestésére, plussz sminkelésére is sort kerített, míg apukám a virágokat gyűjtötte be. Még hazaérve egy gyors autódíszítés után (erre már előző este nem maradt se időnk, se erőnk, de csak organzát tettünk rá), következett az öltöztetésem, na, mivel a tüllös szoknyám 8rétegűre sikeredett, ez elég bonyolult volt, de ezt is megoldottuk, aztán indulás.


     

    előzmény:
    mormota78 (3160)
    2014-09-15  10:59
  17. 2014. szeptember 15. 10:593160.
    Juci7

    gratulálok, sok boldogságot! :)
    előzmény:
    Juci7 (3158)
    2014-09-13  08:38
  18. 2014. szeptember 13. 08:393159.
    remélem most sikerül
  19. 2014. szeptember 13. 08:383158.
    Nekünk múlt héten volt.
    Minden nagyon jól sikerült. A visszajelzések alapján mindenki jól érezte magát, ebben oroszlánrésze volt a barátainknak, akik csinálták a hangulatot. A zenészek, a kaja, a vőfély, a dekor minden nagyon jó volt.
    Az anyakönyvvezető másik városból jött, mert a miénk nyaralt. Így a 20 perces maximumra tervezett szertartás majdnem 1 órás volt (gratulációkkal együtt, 50 embert nem sok végig csókolni)
    A csokrom gyönyörű volt. A szertartást végigmosolyogtuk, szinte röhögtünk (szerencsére). Bár mikor meghallottam a bevonulózenémet azt hittem elbőgöm magam (a virágos választotta, mert mi nem kértünk külön. A virágos itt amolyan mindenes szinte már a hivatalban :D)
    Várjuk a dvd-t, meg a képek egy részét.
    Hétfőn meg volt a fotózásunk is, 2 óra alatt utazással azt is megejtettük.
    Ha úgy kellett volna végigcsinálni a napot, h előtte van a fotózás nem ment volna. Már látom.
    4 órakor mentek el az utolsó vendégek. Annyi a negatívum, h mi semmit nem kaptunk a csárdától. A vendégeknek csomagoltak sütit is, meg husit is. Nekünk nem. Jó a maradék sütit elhoztuk, mert mi vittük, de húst nem kaptunk, pedig maradt ki.
    A cipőmnek annyi, ott 2x beakadtam, az utolsónál rángattuk rendesen erőből, meg is görbült a sarka. 
    A fotózás helyszínét nemrég adták át, és ott a sarka a mélyedésekbe csúszott. Hát sztem kuka. Nem éri meg megcsináltatni. Mezítláb mentem már egy idő után, persze a ruhámra vigyáztam.
    Mellékelem az egyik kedvenc képemet. Itt látszik sajnos a tropa cipőm :D
    előzmény:
    ANAEL (1)
    2013-04-29  20:15
  20. 2014. szeptember 12. 13:003157.
    Phangan, a lényeg, hogy Ti ott lesztek! Fotózáshoz meg zárt, esővédett helyeket nézzetek. Legyen csodás napotok! 

    Omara, Juci7 nektek mikor lesz az esküvő? Kitartást még a végéhez! 

    Most nézem, milyen érdekes, hogy kicsillagozott minden ajánlást az Nlc amit írtunk, hogy ki milyen szolgáltatóval volt elégedett. 

    Makka, annyira szépségesek voltatok! Nagyon szép képek! 

    Anael, látszik, hogy minden apró részlete ki volt találva a nagy napnak! Nagyon tetszenek a színek, szép pár vagytok! 
    előzmény:
    phangan (3156)
    2014-09-11  07:15
  21. 2014. szeptember 11. 07:153156.
    Szép időnk lesz a szombati esküvőn... 
  22. 2014. szeptember 4. 14:383155.
    helo!!


    valaki tartotta az esküvőjét az Anna Karolina házban vagy a Tündérkertben??

    írnátok tapasztalatokat? köszönöm! :)
  23. 2014. szeptember 3. 16:223154.
    Tegnap még a fogorvoshoz is el kellett mennem, mert már enni nem bírtam annyira fájt. Gyökérkezelés. Pénteken még oda is mennem kell vissza. De legalább a fájdalom megszűnt.
  24. 2014. szeptember 3. 16:183153.
    Nálunk is már látszik a vége. Ma voltunk a menyecskeruháért, holnap elhozzuk a menyasszonyi ruhát. Egyikben sem feltűnő a hasam. Mondjuk senki nem mondaná meg, h lassan 5 hónapos vagyok Anyu ma megsütötte a linzert, azokat lekvároztuk 1 óra hosszáig. Még van pár elintéznivaló, aztán vége :D Nekem annyira nincs meg a késztetés, h itthon próbálgassam a ruhát.
    előzmény:
    omara (3152)
    2014-09-02  13:12
  25. 2014. szeptember 2. 13:123152.
    Nagy itt megint a csend, gondolom, ti is nagyon el vagytok foglalva a szervezéssel, aki még hátravan. Nekem sincs szinte egy percem se, és kezdek már most nagyon fáradt lenni.
    Tegnap hazavittem A ruhát, olyan nagy kísértés, hogy fel-felvegyem, de egyrészt legalább még két ember kell hozzá, másrészt megfogadtam, hogy nem piszkálom, amíg nem muszáj, mert én nem tudnám újravasalni úgy, ahogy a varrónő. Ma pedig a kozmetikusnál kezdtem, és mi is díszeket gyártunk.
    előzmény:
    omara (3151)
    2014-08-28  15:28

Címlap

top