Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2014 esküvő

ANAEL
Létrehozva: 2013. Április 29. 20:15

Kedves Menyasszonyok!

 

Nekem jövőre lesz az esküvőm, de már most szervezkedek, helyszínt nézegetek és izgatott vagyok. :)

 

Ha nektek is jövőre lesz az esküvőtök, akkor írjatok, osszuk meg egymással a tapasztalatokat.

 

És lányok, ha valakinek idén lesz, vagy volt a lagzi, várjuk a tippeket, tanácsokat! :)

 

Köszönjük 

  1. 2014. augusztus 28. 15:283151.

    Hú, gratulálok! És tényleg szuper és megható volt a beszámoló, meg az esküvő is tényleg nagyon jó lehetett!

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3141)
    2014-08-27  11:30
  2. Torolt_felhasznalo_620585
    Torolt_felhasznalo_620585
    2014. augusztus 28. 08:343150.

    Kedves Orchidea!


     


    Ez egyáltalán nem kevés, összesen benne lehetett egy 100-asban útiktsg-gel együtt, mert gondolom nem a kertek alól jött:)


    Szia, minden jót Nektek!

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3149)
    2014-08-27  20:57
  3. 2014. augusztus 27. 20:573149.

    Kedves Niki, az összeg 80 ezer+fizettük a vacsorát, fogyasztását+útiköltség. 


    Valóban új utak vannak, legalábbis a mi stílusunkhoz ez passzolt leginkább. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3148)
    2014-08-27  13:32
  4. Torolt_felhasznalo_620585
    Torolt_felhasznalo_620585
    2014. augusztus 27. 13:323148.

    Szia Orchidea!


    Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyibe kerül mostanában egy olyan Cm mint a tiétek , aki nem volt elég tökéletes? Nekem már volt lagzim,(vőfély volt nem Cm) anno de olvasgatom ezt az oldalt és eléggé új utakat vesz egy esküvő napjainkban, ahogy látom.

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3141)
    2014-08-27  11:30
  5. 2014. augusztus 27. 12:233147.

    Igen phangan, ez mázli volt a javából! Sokat esett, de azon a hétvégén igazi, nyári kánikula volt. B tervként mehettünk volna be a templomba és a kastélyszálló éttermébe, de az már nem lett volna olyan, mint ahogyan megálmodtuk! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3145)
    2014-08-27  12:08
  6. 2014. augusztus 27. 12:193146.

    Szép... :)


    Na akkor ráállok kicsit a témára :)

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3144)
    2014-08-27  12:04
  7. 2014. augusztus 27. 12:083145.

    Csodaszép! 


    Az időjárással mázlitok volt. Elég szeszélyes mostanság. 

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3144)
    2014-08-27  12:04
  8. 2014. augusztus 27. 12:043144.

    Köszi Mormota! Igen, erdőben, a szabad ég alatt! Hivatalosan a pap tudja, hogy kitől kell erre engedélyt kérnie. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3143)
    2014-08-27  11:52
  9. 2014. augusztus 27. 11:523143.

    Szia Orchidea!


     


    Szuper a beszámolód, sok boldogságot a következő évtizedekre is! :)


    Azt jól értem, hogy nem templomban, hanem szabad ég alatt történt az egyházi szertartás? Ez nagyon érdekelne engem!!! a DJ-re is rákeresek :)

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3141)
    2014-08-27  11:30
  10. 2014. augusztus 27. 11:493142.

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3141)
    2014-08-27  11:30
  11. 2014. augusztus 27. 11:303141.

    Aztán jött a cipós leves, aminek nagy sikere volt, pont illett a helyszínhez a rusztikus finomság. Azt felszolgálták, de a vacsora többi része svédasztalos volt, az este folyamán visszatérhettek falatozni a vendégek. Én átöltöztem, mert tudtam ott a füves-köves talajon nem lesz kényelmes a nagy ruhában táncolni. Ami vicces volt, hogy az a ruha is hosszúnak bizonyult! Vagyis nem, igazi nőcis, estélyis, de én szeretem a kényelmet, más egy ruhában álldogálni, pár lépést tenni, meg más bulizni. Na, felpaprikáztam magam és mondtam nővéremnek, nem lehetek ilyen hülye, hogy az esküvőmön nem figyeltem erre oda eléggé, hozzon egy ollót! Mondta, mit? Mondtam ollót! És levágtuk az alját! Hát, én utána olyan felszabadultan táncoltam, hogy csak na! Miután visszamentem, hozták a sütis tálakat, nagyon finomak voltak a sütemények. Odamentünk mindenkihez, beszélgettünk kicsit, ment a nótázás, akkor a Dj ,,lepihent" mert nem hagyták játszani, ment az énekelgetés. Aztán ahogy befejezték, hadd legyen nekik is jó, elkezdtük a slideshow-t. Nagyon jó, hogy rögtön utána kezdtük a nyitótáncot, mert a vetítésre mindenki ott volt egy kupacban, könnyű volt szétosztani a csillagszórókat és mécseseket. Aztán hozzásimulósan táncoltunk kicsit, majd megvolt beszélve apósommal, anyukámmal és a Dj-vel, hogyha a csillagszórók leégnek, apósom felkér, párom anyukámat kéri fel és indul a buli.   A mulatós-blokk bejött, erre indult be a nép. Mindenki ropta. Mulatós és 80-as, 90-es évek zenéi mentek. Utána érkezett a torta, amit anyukám dekorált élővirággal, valami gyönyörűű lett, pont olyan, amilyet szerettem volna. Sokat spóroltunk azon, hogy a cukrászdából egyszerű fehér marcipánnal bevont tortát rendeltünk, 90 szeleteset, 3 emeleteset. Alul volt az erdei gyümölcs, középen dió, fent csoki. Mivel kánikula volt, tejszíneset nem vállaltak be, de irtó finom volt. A pici hullám minta és a fehér cukorgyöngyök az emeletek találkozásánál még jobban feldobták. Ezután kezdődött a fiatalok bulija, mai zenék, elektronikusabb vonal. Széttáncoltam a cipőmet.  Hajnali 4 előtt bedobtuk a törölközőt, mentünk aludni. Sokan aludtak a kastélyszállóban. Reggel mindenki kényelmesen kelt, ment reggelizni majd a medencénél süttette a hasát. Kihozták a vendégvárásból-vacsiból megmaradt falatokat és ebéd gyanánt azt is elmajszolták a vendégek a medence mellett, giccses volt már.  Nekünk még összekellett pakolni minden dekort, ami nem 1 óra volt, de megérte.




    Esküvő után kb. 3-4 napig csak feküdtünk volna legszívesebben. Kijött minden izgalom, fáradtság. Csak elvoltunk, úgyhogy mindenkinek ajánlom, esküvő előtt és után is szabadnapok legyenek beütemezve, mert rá kell készülni előtte is, utána, meg fel kell dolgozni az egészet. Igen, feldolgozni. Nem mindennap van ilyen nagy volumenű saját szervezésű rendezvényben része az embernek, szóval ez idő, mire leülepszik minden. Sokan vannak, akik kicsit szomorúak, levertnek érzik magukat a nagy nap után, mások örülnek, hogy vége, túlvannak rajta. Egy biztos, nem véletlen találták ki a nászutat, mert valóban kell egy kis kikapcs. legalább egy láblógatós hétvége.



    fotós-videós csapat egy álom volt, nem sokat ültek, mindig résen voltak, minden pillanatot megörökítettek, folyamatosan dolgoztak. Csak kapkodtam a fejem, profizmus felsőfokon. *** A kastélyszálló is tökéletes volt, az ott dolgozók is azon voltak, hogy minden flottul menjen ***. A Dj is szuper volt, minden óhajt-sóhajt teljesített. ***  Mi minden vendégtől kértünk kedvenc számot, amit még az esküvő előtt jóval elküldtünk a Dj-nek, így készülhetett. A Dj meg konferálta, hogy most xy kedvence következik, ez a személyes hangvétel bejövős volt mindenkinek. A CM viszont nem volt tökéletes. Ennyi pénzért több profizmust, nagyobb felkészültséget vártam volna, ezt is el is mondtam neki, de elbagatellizálta. Pedig csörgött a vészcsengő bennem, hogy ne kérjem fel-ne kérjem fel. Nem hallgattam a kis benső hangra. Javaslom, hogy kössetek szerződést mindenkivel, valamint pl. a Cm-nél, dekorosnál minden apró részlet legyen benne, hogy mit kell teljesítsen, mi a pontos feladata. Italok közül a jófajta házi pálinka nagyon fogyott, különösen a birs. Mentek a finom fehér Tokaji borok is és a csapolt sör is, amit mindenki maga csapolhatott. A köszönőajándékok is szuperek voltak***

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3140)
    2014-08-27  11:28
  12. 2014. augusztus 27. 11:283140.

    Viszont egy rúzst vagy szájfényt érdemes lett volna beszerezni és legalább a fotózásra újrakenni a számat, mert mire a fotózás elkezdődött én szépen lenyalogattam a számról. Vagy olyan rúzst kérni a sminkestől ami megabrutál tartós. Ezek után mentünk a megkötött virágokért, majd a sütikért. Mindent betettünk a kocsiba és vissza a helyszínre.  Ott már javában ment a sürgés-forgás, már terítettek, egyre szebb és varázslatosabb lett a helyszín. Mi meg vártuk a fotósokat akik elég sokat késtek mert messziről jöttek, és 2 órával kevesebb jutott a kreatív fotózásra. De ez akkor annyira nem izgatott, mert rámjött az ólmos fáradtság és pihentem egy kicsit. Utána ruhát rámadták, ékszerek, cipő és mentünk. Mai eszemmel a fotózásra egy táskát is vittem volna, benne víz, kóla (a gyors energia miatt), rúzs, kistükör, a kiegészítőket, amit szerettem volna vittük magunkkal, de csak gyorsan a kezünkbe kaptuk, így nem volt olyan kényelmes mindig egyenként mindent letenni, szóval egy táska kell a cuccoknak. + egy jótanács még. Ha legalább 3 helyszínes fotózást szeretnétek 2 óra alatt, az nem fog menni. Ha nagyon sokféle képet szeretnétek, mindenképp külön napot válasszatok a fotózásra. Mert nincs idő már ennyifelé utazgatni. Ráadásul nekünk 2 videós is volt, így amikor a fotós egy-egy sorozattal végzett, a videósok is kértek minket, hogy most így menjünk, úgy forduljunk, külön instrukciókat kaptunk tőlük is, így időben ez elhúzódott. Ha megelégedtek egy-két helyszínes képekkel, akkor elég az aznapi 2 óra a fotózásra.


    A ruhapróbán vigyétek a cipőtöket és menjetek, sétálgassatok a ruhában. Én kicsit hosszúnak találtam a nagy napon, sokszor kellett emelgetnem. Mondjuk a fotós-videós csapat azt mondta szebb a földig érő, mert jobbak a képek, ha nem látszik ki a cipő egy pici része sem, de menni benne így nehezebb, pláne később táncolni. Valószínűleg egy magassarkúban nem lett volna probléma, de balerinám volt.


    Már javában ment a vendégvárás, mire visszaértünk, gyorsan bementünk felfrissíteni magunkat. Nagyon figyeljetek a folyadékpótlásra, kávé, evés, mert gyorsan leeshet a vércukrotok, elfelejtünk magunkra odafigyelni a nagy izgalom közepette.  Aztán megjelentünk a vendégek között, nagy taps fogadott minket, nagyon jó volt látni a szeretteinket, már ettől majdnem besírtam.  Utána elsétáltunk az erdei szertartás helyszínére. Az idősebbek persze rázendítettek a nótákra. Mikor megérkeztünk, mindenki leült a bálákra, a Dj ott is volt, hogy hangosítson, a Pap barátunk is, mi pedig bevonultunk. Gyönyörű szertartás volt, rendhagyó, a pap bevonta a násznépet is. Apukám írt nekünk egy számot, amit előadott, gitározott és énekelt. Volt egy meglepi is, amiről nem tudtunk, volt óvónénim (most már barátom) szavalt egy csodaszép verset, hát ott is bőgtem. Nagyon sokat sírtam. Egyszerűen azért, mert 15 éve vagyunk együtt a párommal, tudom mi a jelentése a szavaknak, hogy jóban-rosszban, egészségben-betegségben, stb. mert nagyon sok mindent megéltünk már, így tökéletesen tudtam mit fogadok meg, hisz benne vagyunk a közös életünkben már jóideje. És ez az esküvő, az elmúlt évek kitartásának, őszinte szeretetének, bizalmának, egymásba vetett hitének a megerősítése, megkoronázása volt.  Szertartás után megszórtak minket a puha pom-pommal, majd jöttek a gratulációk. Eldobtam a csokromat. Mai eszemmel, itt kellett volna eldobni a combfixet is, mert vacsi után már átöltöztem, a másik ruha alatt meg átlátszódott a kék csipke, így este a dobás kimaradt, mert nem tudtam a ruha  alá felvenni. Csoportkép következett, majd külön fotózás mindenkivel.


    A násznép visszament a kerti vacsora helyszínére, mindenki rendbe tette magát, ott a pincérek tálcán szervírozott italokkal kínálták őket, aztán mi is mentünk. A vacsi helyszín „bejáratához” készítettük be a köszönőajándékainkat egy ládába, egy képkeretbe pedig az volt, hogy mindenki vegyen egyet, köszönjük, hogy velünk ünnepelnek. Mikor mi is megérkeztünk, akkor jó volt, mert így tudtunk koccintani és mindenki akkor jött oda a borítékokkal, így nagyon jó volt, hogy a láda mellettünk volt és mi meg tudtuk nekik mondani, hogy vegyenek a köszönőajándékból.


    Utána leült mindenki, nekem azért figyelni kellett, hogy oda legyen készítve az asztalunkhoz a szülőköszöntős virág/itóka. A beszédet mi magunk írtuk. Én az én szüleimnek én mondtam el, majd a párom az apukájának és a Mennyekből figyelő anyukájának. Ahogy visszahallottuk, ezt tartották az egyik legszebb pontjának az estének, mert személyes volt és szép, hát, szem nem maradt szárazon. Utána még anyukámnak kihoztak egy tortát, mert 60 éves lett és azt is átadtuk neki.


     


     


     


     

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3139)
    2014-08-27  11:24
  13. 2014. augusztus 27. 11:243139.

    Nagyon jó döntés volt, hogy kettészedtük a szertartásokat. Pénteken 2 tanús polgári. Ott az a ruha volt rajtam, ami a szombati esküvőn a váltóruhám volt. Sminket én készítettem, hajamat fodrász. A reggeli polgári után, be a kocsiba és utaztunk 80 km-ert az esküvő helyszínre. Ott mindent előkészítettünk a három helyszín dekorálására.  Háromfelé szedtük a pom-pomokat (kihajtogattuk egy részüket), a plédeket a szalmabálákra, (amik megérkeztem már pénteken, így azokat is elrendeztük), másnap csak a plédeket kellett kidobálni rájuk.  Szóval pénteken estig ment a dekoros cuccok előkészítése. Anyukám, apukám, nővérem és öcsém segített nekünk. Anyukám volt a fő koordinátor, szerencsére van hozzá érzéke. Aztán mentünk 11-kor pihenni, de nem ment az alvás. Olyan izgatott voltam, hogy nem ment, meg valószínűleg, hogy idegen helyen aludtunk, ez is zavart. Hajnali 1-kor sikerült elaludni! És 5-kor keltem…nem tudtam többet. Ez az üres idő, pont jó volt arra, hogy zuhanyozzak, megírjam a szülőköszöntős beszédemet. Reggel jöttek sógornőmék is segíteni a gyerekfelügyeletben és dekorálásban. Én a nővéremmel 7.30-kor indultam a fodrászhoz-sminkeshez (20 km), a sütikért és a megkötött virágokért. A hortenziákat, amik az asztalokon, kosarakban, vagyis a dekor részei voltak, egy ismerősünk kertjéből szereztük, azt elvitte a helyszínre az ismerősünk, így azzal nem nekünk kellett foglalkozni. Szóval a fodrász megcsinálta a hajamat, ami olyan lett, mint a próbán, a sminkesnél viszont nem voltam próbasminken. Mondtam a stílust, erre ő egy totál természetes, világos sminket csinált, ami - utólag beláttam, hogy a helyszínhez tökéletesen passzolt, nem illett volna oda egy erős, műszempillás, erős rúzsos smink. Hát, elsőre nem tetszett, nekem a zöld szemeimet a sötétebb smink jobban kiemeli, mondtam is, hogy világosnak találom, de megnyugtatott, hogy szebb lesz a képeken a világos, mint a sötét, mert az kicsinyíti a szemeket. Aztán megbarátkoztam vele, én még erősítettem a spirállal a szempillákat. Úgyhogy ezt akkor sajnáltam, hogy nem csináltattam próbát, vagy nem szóltam, hogy mégis kicsit sötétítsen rajta. De most már belátom nagyon szép volt, csak akkor tényleg hisztis pics@lesz az ember, ez is új volt nekem. J  Mert én egy teljesen simulékony ember vagyok. J Viszont egy rúzst vagy szájfényt érdemes lett volna beszerezni és legalább a fotózásra újrakenni a számat, mert mire a fotózás elkezdődött én szépen lenyalogattam a számról. Vagy olyan rúzst kérni a sminkestől ami megabrutál tartós. Ezek után mentünk a megkötött virágokért, majd a sütikért. A hortenziákat, amik az asztalokon, kosarakban, vagyis a dekor részei voltak, egy ismerősünk kertjéből szereztük, azt elvitte a helyszínre az ismerősünk, így azzal nem nekünk kellett foglalkozni. Szóval a fodrász megcsinálta a hajamat, ami olyan lett, mint a próbán, a sminkesnél viszont nem voltam próbasminken. Mondtam a stílust, erre ő egy totál természetes, világos sminket csinált, ami - utólag beláttam, hogy a helyszínhez tökéletesen passzolt, nem illett volna oda egy erős, műszempillás, erős rúzsos smink. Hát, elsőre nem tetszett, nekem a zöld szemeimet a sötétebb smink jobban kiemeli, mondtam is, hogy világosnak találom, de megnyugtatott, hogy szebb lesz a képeken a világos, mint a sötét, mert az kicsinyíti a szemeket. Aztán megbarátkoztam vele, én még erősítettem a spirállal a szempillákat. Úgyhogy ezt akkor sajnáltam, hogy nem csináltattam próbát, vagy nem szóltam, hogy mégis kicsit sötétítsen rajta. De most már belátom nagyon szép volt, csak akkor tényleg hisztis pics@lesz az ember, ez is új volt nekem. J  Mert én egy teljesen simulékony ember vagyok. J

    előzmény:
    ~Orchidea~ (3138)
    2014-08-27  11:21
  14. 2014. augusztus 27. 11:213138.

    Halihó!


     


    Jövök az én tanácsaimmal, hátha valakinek jól jön. 


    Nagyon érdekes ez az esküvős dolog. Pont olyan, mint a gyerekvállalás. Magazinokról cuki babák és pihent anyukák mosolyognak, minden olyan vattacukrosan édes és tökéletes.  Mivel nekünk már van három gyerkőc, így az x. hónap után rájön az emberlánya, hogy a pink köd tisztulni látszik.  Persze imádjuk a gyereket és nem baj, ha 6-szor kelünk egy éjszaka, de fárasztóóó és nyűgösek is leszünk és feszültek is időnként az alváshiánytól, megfelelési vágytól, és akkor azt hisszük bakker nálunk nincs mindig karikásmentes szem és folyamatosan nevetgélő gyerek, valamit biztos elbaltáztunk, mert az újságokban nem ezt láttuk.


     


    Hát, valami ilyesmi ez az esküvős dolog is. Egy nagy felfújt lufi, mindenki agyal, intézkedik, egyezkedik hol a férjjelölttel, hogy ki legyen a vendéglistán, hol az apóssal, hogy legyen-e éjfélkor tölöttkáposzta. Millió telefon, millió teleírt papírfecni, millió kép a Pinterest-en és naponta változó dekor/ruha/smink/ékszer és hajvariácók az agyban. Itt is akkor szembesül ezzel az ember, mikor már nyakig benne van!  De ettől még baromi élvezetes, izgalmas és kihívásokkal teli szervezni az álomnapot. Mert különösen a menyasszonyok imádnak agyalni, próbálni és szervezkedni. De ha elég, ha pihenőidőt kérünk, ha hányingerünk lesz már az esküvő szó hallatán, ne érezzük magunkat valami űrlénynek, hanem tudjuk, na, ilyenkor kell jegelni a témát pár napig. Utána már rendesen hiányzik, hogy az excel táblácskánkba megint valami felkerüljön vagy kipipálódjon. Merjünk megállni, kifújni magunkat és nem kell leplezni, ha néha túmács. Úgyhogy ha idejében elkezdjük a szervezést, marad idő ezekre az üresjáratokra.  Én teljesen rápörögtem a témára, sokszor éreztem, hogy kicsit megfáradok. 


    Bár, én megfogadtam, hogy az utolsó héten 10-kor ágyban leszek és pihenek, ez nem jött össze. Többek között egy váratlan fordulat miatt. 1 héttel az esküvő előtt lemondtam a virágos-dekorost… Tudom, őrült vagyok, de sajnos naiv voltam mindig bíztam és hittem benne, de ha én hétfőn A-t mondtam, ő kedden már B-t, szerdán meg C-t javasolt. Na, nekem ez az idegbaj, hogy szombaton szembesüljek a D verzióval nem feküdt. Többször nem tartotta be, amit ígért (pl. találkák).  Idő viszont nem maradt új embert felhajtani. Úgyhogy egy virágost szereztünk,  aki a kitűzőket, csokrokat megkötötte és kész. A többit, az utolsó raffia - szalagig mi intéztük, szereztük be. Szerdán mentem hajat festetni, csütörtökön műkörmöt rakatni, mert szerettem volna, ha most szép körmeim és ezáltal szebb kezem van.


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2013-04-29  20:15
  15. 2014. augusztus 26. 15:083137.

    Szia!


     


    Ha priviben megírod az e-mail címed, akkor elküldöm neked azt a listát, amit én gyűjtögettem össze.


     


    m

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3136)
    2014-08-26  13:18
  16. 2014. augusztus 26. 13:183136.

    Sziasztok!


     


    Esetleg tudtok írni ötlet gyanánt számokat, melyek a polgáriba jók lennének? 


    Eddig csak egyet találtam, ami szülőköszöntőre tetszik: Bryan Adams Everything I do.


     


    Köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  17. 2014. augusztus 26. 12:183135.

    Hú, nagyon szépek voltatok! És a ruhaválasztás is zseniális!


     


    mormota78: szerintem tényleg próbáljatok meg akkor a dj-vel vagy egy alkalmas vendéggel egyezkedni, hogy ebben segédkezzen.


     


    Tegnap rendeltünk virágot anyukámmal, és tök jó, sokkal olcsóbban sikerült elintézni, mint amire számítottam, így beleférnek plussz virágok, végülis mindenhol rózsa lesz, de az én csokromba kerül mellé kála. 40.000-ért kapok egy szép menyasszonyi csokrot + külön dobócsokrot, egy kitűzőt a vőlegénynek, a három koszorúslány csokrát + 16 kicsi csokrot az asztalokra.  Pedig azt hittem, hogy nem fog beleférni se a külön dobócsokor, se a virágdekor.


     


    És most, ahogy sorba osztjuk ki a meghívókat, pár nap alatt kiderült, hogy egészen "divatot teremtettünk" (bár nyilván nem csak ezért), de a vőlegényemtől a tanúja és két kollégája is úgy vette át a meghívót, hogy ha lehet, nem barátnőt, hanem menyasszonyt hoz magával. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3132)
    2014-08-26  09:41
  18. 2014. augusztus 26. 11:163134.

    omara,


     


    kb 40-45 fő lesz, esemény nem nagyon, legfeljebb a menyasszonyi torta felvágása, mert azért annak lennie kell :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3131)
    2014-08-25  20:13
  19. 2014. augusztus 26. 09:443133.

    nah, végre sikerült


     


    ha a képre rákattintotok, akkor nagyban is meg tudjátok nézni.


     


    puszi lányok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3132)
    2014-08-26  09:41
  20. 2014. augusztus 26. 09:413132.

    Sziasztok!


     


    Megkaptuk a képeket, teszek még egy próbát hátha most sikerül felrakni a képeket.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  21. 2014. augusztus 25. 20:133131.

    Szerintem ez eléggé attól függ, hogy kb hány emberre számítotok, de szerintem egy házibuliszerűségre inkább valami showmanszerűbb lenne jó, esetleg megpróbálhattok olyan dj-t szerezni, aki koordinálja kicsit az embereket, meg ha van valami esemény, azt felvezeti.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3130)
    2014-08-25  14:01
  22. 2014. augusztus 25. 14:013130.

    Hjaj lányok, nem tudom, mi legyen. Most ott tartunk, hogy meglesz a két szertartás mindenkivel, akit eredetileg is hívni akartunk, utána viszont egy házibulit csinálnánk valami szórakozóhelyen. Persze lenne kaja is, de nem az a hagyományos lagzi. Ehhez szerintem nem kell vőfély, vagy igen?


    Volt már valaki hasonló formabontó esküvőn?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  23. 2014. augusztus 25. 13:513129.

    Szia Anael!


     


    Gratulálok, látszik is a képen, hogy milyen felszabadult vagy :)


    És nagyon köszi a szolgáltatók listáját, rá is nézek majd egy-kettőre :)


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3121)
    2014-08-21  08:53
  24. 2014. augusztus 22. 21:333128.

    Jaj, persze, csak durva, hogy még 3 hét van, de egyre több ilyen hülyeség van, meg egyre jobban közeledek a szakdogaírós-államvizsgázós koffeinmennyiséghez a reggeltől estig való rohangászás miatt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3126)
    2014-08-22  19:23
  25. 2014. augusztus 22. 19:253127.

    mi tavaly évfordulókor ettünk ott. nagyon finom volt a kaja és kiadós. elhoztuk a maradékot és az volt a vacsora. amúgy segítőkészek, jó fej volt a szakács is


    tudom, h nem az esküvővel kapcsolatos

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3125)
    2014-08-22  19:18

Címlap

top