Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2014 esküvő

ANAEL
Létrehozva: 2013. Április 29. 20:15

Kedves Menyasszonyok!

 

Nekem jövőre lesz az esküvőm, de már most szervezkedek, helyszínt nézegetek és izgatott vagyok. :)

 

Ha nektek is jövőre lesz az esküvőtök, akkor írjatok, osszuk meg egymással a tapasztalatokat.

 

És lányok, ha valakinek idén lesz, vagy volt a lagzi, várjuk a tippeket, tanácsokat! :)

 

Köszönjük 

  1. 2014. július 31. 10:143076.
    halihó csajok!


    off: egyre rosszabb a felület, alig találtam meg a topicot


    Meghívó: nekünk ugye megvan már, de még kértem pár kiegészítést, útleírást, csak templomi verziót stb. na és az még nem érkezett meg, így még nem nyomtattunk, és még nem osztogattunk.
    De tegnap bejelentettem végre két hónap után a facebookon, hogy tulképp mi nem nyaralni, hanem nászúton voltunk májusban, (kaptunk 200 gratulációt, meg a munakhelyen a távolabbi kollégák is olyan cukik, jöttek gratulálni egy csomóan  :)) és azokat, akiket szeptemberire szeretnék hívni azoknak már mondogatom/írogatom. 


    Virág: állítólag az esküvői csokrot másképp kell megkötni, hogy tartósabb legyen, azért drágább. Tehát lehet, hogy érdemes mondani mégis, hogy a Te csokrodat csinálja meg tartósra, a többit nem kell annyira speciálisan.


    Kála: nekem szept végén lesz, és két virágost kérdeztem, egyik sem mondta, hogy nem lehet callaból. :O 
    Ma találkozom végül a barátnőmmel, aki kötni fogja, megkérdezem.
    (a mai világban ugye banán és narancs sincs itthon, de mégis van, mert importáljuk, gondolom mindig minden megoldható, max árban lesz változás)


    Menyecskeruha: na megtaláltam az álomruhát. Egyszerű (talán túl egyszerű is, de ettől végtelen elegáns) mintha nekem tervezték volna.


    http://www.davidsbridal.com/Product_Strapless-Tulle-Dress-w ith-Caviar-Beading-INT3143_Sale-Sale-Special-Occasion-Dresse s


    Persze, hogy nem lehet Mo-ra rendelni, így a kinti rokont kellett megkérni, hogy rendelje magához, és postázza nekem. Ez még elég hosszú idő lesz, úgyhogy addig izgulhatok milyen valójában, na meg, hogy hogy áll.


    Makka: drukkolok a fotóknak, nagyon megnéznénk


    Sajna nekünk szabink nincsen, de májusban, még két hetet lehettünk kettesben és szokhattuk. Abból három nap a jujjmegtörtént? és tényleg a férjem vagy, hű, de izgi -vel telt. 


    Gyűrű: na, hát nem is tudtam, hogy van választás, hogy nem kell levenni. 
    mondjuk nekünk annyi van, hogy mi a bal kezünkön hordjuk és a jobbra kell ugye húzni, arra vannak a mondókák stb. 
    Nekem még vissza i kéne vinni, mert tuti kicsi, egy hét lenne a tágítás 

    :::::: - műszempilla, nekem 3 éve van - igaz az első alkalom 2 óra, de utána havonta alig több, mint fél óra a töltés. tetszik egyébként? 


    Milyen izgi nászutat kapni ajándékba! :D:D:D 


    upsz- de jó, hogy mondjátok a fátylat - nekem meg is kellene rendelnem, ja, meg bolerót is. 
    előzmény:
    omara (3060)
    2014-07-28  20:36
  2. 2014. július 31. 08:293075.
    Szia szgina!


    Említetted, h a Csónakházban lesztek. 


    Mi a véleményed róluk? Eddig mennyire voltak kedvesek? Jól dekorálható? Mi jövőre szevezünk esküvőt és benne vannak a top 3 esélyes helyszínben. 


    Nagyon köszi!!!
    előzmény:
    szgina (3074)
    2014-07-30  21:04
  3. 2014. július 30. 21:043074.
    A fatyol nekem kb foldig ero lesz hatul, a vallazol kezd lefele lepcsozetesen noni. Nekem nem tunt olyan neheznek, bar teny, hogy csak 5 percig volt a fejemen :)
    előzmény:
    Juci7 (3071)
    2014-07-30  16:37
  4. 2014. július 30. 21:023073.
    Szia Zsebihal, 


    Koszi a javaslatot ugyan a Mammutban de szinten Pirexben talaltam is tinta parnat :) nagyon sok fele szinu volt, atlagosan 250-300 Ft-ert.


    Egyebkent, akinek meg erdekes, mert a nagy nap elott van, gyonyoru harisnya kotok / "legenyfogok" vannak az Intimissiben, mondjuk nem olcso de tenyleg szep! (4000 Ft volt)


    Sikerult ma egy csomo dolgot elintezni, mar csak nehany kisebb dolog van, de ha nem oldodik meg, akkor sem megyek mar a falnak. Megprobalom elengedni, ami nem jon ossze, kulonben megbolondulok szombatig :D


    Holnap elhozzuk a baratnommel a ruhat, annyira varom mar, vegre teljesen ram lesz szabva :)


    Nekunk a gyuru kerdes pont forditva van, penteken van a polgari, szombaton a templomi, igy mindenkepp le kell majd vennem. De talan egy par orat kibirok nelkule :)
    előzmény:
    zsebihal (3068)
    2014-07-30  11:37
  5. 2014. július 30. 20:323072.
    Sziasztok Lányok!

    Pénteken érkeztem Mo.-ra és szombaton volt egy 8 fős meglepi lánybúcsúm Bp-en is! Volt koronám, "Férjhez megyek" kitűzőm meg feladataim is. A tortám is vicces volt. Jól éreztük magunkat, aztán még 4-en maradtunk bulizni is hajnalig. Szupi volt!

    Már csak az utolsó simítások vannak: sütemények sütése, mert mi nem rendeltünk sütit, hanem majd aki tud sütni a családból, azok hoznak. Holnap meg megyek körmöshöz is. Ma felrakattam a 3D szempillát...nagyon szép lett, de nekem az a 2 óra kínszenvedés volt...soha többet nem vállalom!
    Párom közben!!! hívott hogy felpróbálta az öltönyét, és már nem jó, mert fogyott, és egy számmal kisebb kell neki. Had ne mondjam, az egész esküvőtől elment hirtelen a kedve, úgy kellett megnyugtatnom. Végül elment nézni másikat, de azt mondta, hogy ha már így alakult, nem mondja meg milyen lesz, nekem is legyen meglepetés. 


    Már csak 3 nap...alig várom!! Közben megtudtuk, hogy lesz majd kivetítős meglepi a nászútról, aminek az úti célját majd akkor tudjuk meg! Nagyon várjuk már azt is! Remélem ilyen enyhe marad az idő, nem szeretnék kánikulát, mert a ruhám 3 rétegű lesz, és nem fogom benne bírni a meleget...de ha ilyen lesz, akkor nem lesz gond szerintem!  
  6. 2014. július 30. 16:373071.
    nekem azt mondta a virágosom, h olyankor már nincs kála, mert én lilát szerettem volna. szept. 6án lesz a miénk, de már akkorra sem lesz...

    fátyol: nem fogja bírni a hajad. állítólag már a 3 rétegű is nehéz, nemhogy a földög érő. én fátylat sem akartam, de a ruhaszalonban rábeszéltek. így csak a polgárin és a fotózáson lesz rajtam.

    de persze, ha tévedek vmelyik ügyben javítsatok ki
    előzmény:
    Szamóca23 (3070)
    2014-07-30  15:47
  7. 2014. július 30. 15:473070.
    Sziasztok lányok! 


    Jó ideje olvasom a fórumot, rengeteg ötletet és praktikus tanácsot kaptam az esküvőre. Nekünk szeptember 27-én lesz (már csak 2 hónap! ), lassan elkezdjük osztogatni a meghívókat. A többi dologgal nagyjából napirenden vagyunk, úgy érzem. Helyszín leszervezve, nagyjából a menü is megvan, a ruhámat varrónő készíti. A meghívókat saját kezűleg készítettük, nem bonyolítottuk túl a dolgot, egyszerű krémszínű kartonra nyomtattuk, előtte fehér, áttetsző papír van, amit wahi tape-pel ragasztottunk fel :-)


    abban tudnátok-e tanácsot, ötletet adni, hogy a rövid hajamhoz milyen fátyol lenne a praktikus. Én nagyon szeretnék kb sarokig-földig érő, egyszerű fátylat, csak nem tudom, hogyan lehetne belevarázsolni a hajamba... sajnos a rövidebb fátylak nem tetszenek, s szerintem nem passzolnak a ruhához sem.


    A csokromat kálából szeretném készíttetni: néhány szál kála egy egyszerű szaténszalaggal összekötve. volt már valakinek kálából készült csokra? mennyire bírja a virág, nagyon hamar elhervad?


    Jó szervezgetést kívánok mindenkinek, akinek már megvolt, annak gratulálok! :D
  8. 2014. július 30. 12:013069.
    zsebihal: köszi, nem tudtam, hogy a polgárin ezt meg lehet beszélni, de akkor mi is így fogjuk. Nem szeretném levenni soha többé a gyűrűt az ujjamról, miután a templomban egymás ujjára húztuk :)
    előzmény:
    zsebihal (3068)
    2014-07-30  11:37
  9. 2014. július 30. 11:373068.
    szgina, a Westendben a Pyrex papírboltban láttam ujjlenyomatpárnából rengetegfélét, én is ott veszem majd meg! Láttam kreatív boltban is, de ott kétszeres az ára.


    mormota 78: nálunk is hasonló volt a kérdés, de mi kerek-perec megmondtuk az a.k.vezetőnek, hogy ne bohóckodjunk, épp elég fura, hogy egyik helyről kijövünk, mint férj és feleség, aztán a másik helyen megint jegyespárnak titulálnak. Meg nekünk az a szertartás részét jelenti, ott megáldják, felhúzzuk, van extra jelentősége, ezért mi a polgárin ezt már nem szeretnénk megismételni, az legyen kicsit más. De persze mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó, csak nekünk ez furcsa volna.
    Elvileg semmi sem kötelező a polgárin, csak az aláírás. :)
    előzmény:
    mormota78 (3067)
    2014-07-30  10:49
  10. 2014. július 30. 10:493067.
    Helló lányok!

    Azon gondolkodtam, hogy ha a templomban felhúzzuk egymás ujjára a gyűrűt, akkor azt utána le kell kapni és újra felhúzni az anyakönyvvezető előtt is? Vagy hogy van ez?
  11. 2014. július 30. 10:413066.
    Hát bocsi, csajok, de ez nem megy....pedig előnézetben megmutatta a képet.
    előzmény:
    makka8 (3075)
    2014-07-30  10:40
  12. 2014. július 29. 22:453065.
    Sziasztok, 


    Nekunk most szombaton lesz, te joooo eeeeg mar kezdunk nagyon izgulni :D 
    Termeszetesen egy csomo dolog van meg, tegnap es ma az egesz nap elment a rohangalassal. Holnap megcsinaljuk az ulteto kartyakat (illetve kis hajokat - Csonakhaz a helyszin), koszono ajandekokat es az osszes kisebb papiros dolgot kinyomtatjuk, ami meg hatra van. 
    Meg var rank nehany telefonos egyeztetes, pl. anyakonyvvezeto, dekoros, helyszin, cukraszda, a vendegeknek szolo szallassal is egyeztetni kell, szerezni kell tintat az ujjlenyomatos "vendegkonyvnek", elozo nao kiviszunk nehany dolgot a helyszinre h keznel legyen masnap, huuuu...  :)
    De nagyon remelem, hogy pentekre minden osszeall, porgunk ezerrel mindketten. 


    Kinek lesz meg szombaton a nagy nap? 


    Utana mi is megyunk pihizni egy hetet, nekunk is minden ismeros javasolta h muszaj utana egy kis kikapcsolodas h megnyugodjunk rs kielvezzuk az elso hazas napokat. Malta var minket majd remelem kellemes meleggel :)


    Kitartas mindenkinek!
    előzmény:
    jucicica (3059)
    2014-07-28  09:25
  13. 2014. július 29. 10:213064.
    na, tökre nem tudom mi van. most tuti nem én rontottam el, hanem az nlc szarakodik...

    na majd legközelebb megpróbálom újra.

    puszi nektek
    előzmény:
    makka8 (3063)
    2014-07-29  10:19
  14. 2014. július 29. 10:193063.
    Nem igazán akar menni nekem...
    előzmény:
    makka8 (3062)
    2014-07-29  10:18
  15. 2014. július 29. 10:183062.
    Sziasztok!

    Közben kaptunk még két képet. Ígértem, hogy megmutatom :)

    akik még előtte állnak a nagy napnak, és tudnak még előre szervezni, azoknak lenne egy jó tanácsom. hagyjatok egy pár nap szabit az esküvő utánra is....
    Mi nászútra majd szeptemberben megyünk Szicíliára, így az esküvő után kedden már mentem is vissza dolgozni. az egy dolog, hogy nem sokat tudtam pihenni, de ráadásul ki sem tudtuk élvezni, az "úristen házasok vagyunk" érzést, mert kb. sosem vagyok otthon. :(
    Na, de majd ezért augusztusra tervezünk egy amolyan pici kétnapos előnászutat :)

    Hajrá a szombatiaknak :)
  16. 2014. július 28. 20:563061.
    A tortát is az egyik ismerősünk fogja sütni, természetesen nem ingyen, de még így is kicsit pofátlannak érzem magam, hogy ilyen munkát sózunk rá, miközben sokkal olcsóbb is, mint cukrászdából, de cukrász a lány, és már többször ettem tortáját.


    Az innivalókkal se nagyon tudunk tervezni, ugyanis a családom idén először főzet pálinkát, és még nem tudjuk, hogy finom lesz, vagy csak takarításra lesz jó. Pedig a jóféle házit nem ártana lassan megrendelni.
    Na, meg a sütivel ugyanez van, hogy sokan fognak sütni a rokonságból, nagymamámmal már pl megbeszéltem, hogy ő egy hétig sósat fog sütni, de még kérdés, mennyit tud majd előállítani a család, meg azok a barátok, akiket meg lehet kérni egy-egy tálcára, és mennyire kell rendelnünk majd mellé.


    A nagy koszorúslányaimnak már megvan a ruhája, de a picinek még nem vettünk, mert növésben van...


    Virágost még nem is választottam... Ugye onnan az esetleges dekoron kívül nekem kell a virágom (nem lesz külön dobócsokor), a szülőknek, nálunk 3 "anyuka" lesz, egyértelmű, hogy mindhárman kapnak,  mert vőlegényem 10 évig nevelte és etette a pótanyukája, és hát elég sok munkája volt főleg az utóbbival, meg a szervezésben is segít, viszont anyukájával is jóban van, illetve két apuka. Meg ugye kéne a koszorúslányoknak is, de azt nem igazán tudom eldönteni, milyen kéne nekik.
    Amúgy tökre nem értem, hogy tudják eltitkolni egyesek, hogy esküvőre kell a virág, hacsak nem különböző helyekről rendelik. Vagy mivel lehetne kimagyarázni, hogy rendelek egy nagy, meg három kisebb csokrot? 


    Természetesen, mire elhatároztam, hogy csináltatni szeretném a frizurám és a sminkem is, egész egyszerűen azért, mert tudom, hogy annyival tartósabb termékeket használ a fodrász-sminkesem, aki ugyanaz lesz, ő elutazott, szóval most arra várok, hogy hazajöjjön.
    Miközben próbálom rávenni húgom, meg anyukám, hogy jöjjenek el ők is velem, mert ők kevésbé gyakorlottak az ilyesmiben, és nem szeretném az esküvőm délelőttjén még anyukám sminkelni, holott sejtem, hogy ez lesz, mert nem bírja elviselni, ha mások nyúlnak az arcához, vagy hajához.


    Ma persze három BijouBrigittét jártam végig, mire megtaláltam a múlt héten kinézett menyecskeékszerem, végül bevállalom az arany kiegészítőket a piros ruhához, elvégre egyszer van ilyen alkalom, és nem nagyon tudom túlöltözni.


    Mostanában napi 20 e-mailt írok , és kezdek kicsit elfáradni  , jó lesz már 7 hét múlva, mikor jön a  buli és a pihenés.





    előzmény:
    omara (3060)
    2014-07-28  20:36
  17. 2014. július 28. 20:363060.
    Én is elég rég írtam, de olvasgattam, mert egy ideig nem volt netem, aztán ez a csodás új felület nem jelent meg úgy se mobilon, se laptopon, hogy be tudjak lépni, de most végre rájöttem, hogy lehet kicselezni. 


    A meghívókkal mi is elég rosszul állunk, mert rokonok készítik, csak szerintük jobban ráérünk. Szóval eléggé úgy néz ki, az utolsó egy hónapban fogjuk osztogatni, ami csodás lesz, pláne, hogy sorra mulasztjuk el az alkalmakat, amikor valakinek oda lehetne adni. Mondjuk szóban már mindenkinek mondtuk, és legalább nem hagyunk majd nekik időt, hogy elfelejtsék. Csak az a baj, hogy van pár rokon, akiket meghívunk, de még nem is ismeri őket a vőlegényem, mert én is olyan gyakran találkozom velük, és azért muszáj lesz nekik levinni vidékre, hogy ne az esküvőn menjen az ismerkedés. Szóval elég kemény lesz az utolsó pillanatban kiosztani a meghívókat.
    Na, meg most apukám is szeretne beszervezni pár embert, hogy legyen kivel beszélgetnie. És úgy tűnik, engedni fogunk két okból, egyrészt, mert a legújabb tanácskozás szerint majdnem az esküvő felét átvállalják, meg a még meg nem szervezett nászutunk, és akkor már ennyit mi is talán engedhetünk. Másrészt, mert vőlegényem szülei is hoznak pár barátot, csak őket ismerjük. De ugye az ő meghívottaiknak nem nekem kéne odaadni a meghívót? Jó, kb. 5 emberről van szó, de akkor is.


    Szombaton volt a ruhapróbám, és az is úgy ment, hogy be kéne iktatni még egy próbát, mert csak a menyecském tudta elhozni, mert a menyasszonyi épp csipkézés alatt áll, és nem számított rá, hogy több, mint 10 m a szoknyám alja. Mondjuk én csak örülök még egy próbának, de hát avval is elmegy még egy napom...


    Viszont egy csomó mindent sikerült elintézni.
    Végül 4 ismerős fog dj-zni, alapvetően nekik örülök, mert ismerem őket, és tudják, mit szeretünk.
    Az előző napi díszítéshez is beszerveztünk egy csomó embert.
    Most megbeszéltük a vőfélyünkkel is a pontos menetet. Ő is ismerős, de ő az alapára feléért vállalja, mondjuk megértem, mert mégiscsak kitanult, meg neki is egy csomó munka. Nálunk lesznek játékok is, menyasszonytánc is (kopogóst is elfogadunk majd, hogy nagyobb legyen a kedv), meg valószínű rablás is. Az egyetlen, amit nem döntöttünk el, hogy legyen az ajándékfogadás. Ti ezt hogy csináljátok?
    És bár évek óta meg voltam győződve, hogy nem szeretnék lánybúcsút, most mégis megkértem a tanúm, és ráuszítottam szegényre pár barátnőt, akiket nem ismert.

    ...
    előzmény:
    jucicica (3059)
    2014-07-28  09:25
  18. 2014. július 28. 09:253059.
    Szia Mormota! 
    Ezzel tökéletesen egyetértek. mi úgy kezdtük az egészet, hogy kértünk a helyszíntől és a cm-től egy szabad nap listát, és az egyetlen közös metszetre beterveztük az esküvőnket :D
    Nekünk is ez volt a preferencia.
    Más szolgáltatót nem veszettünk azért, mert nekik nem volt jó az időpont.


    Na Macilány milyen volt a lánybúcsú?


    Betti: a leírásod alapján szerintem a dombtetős templomot szeretnétek. Szerintem is el lehet ütni viccel az állványozást.
    Egyenesen díszítsétek fel. Dobjatok rá egy-két lampiont és masnit! :D:D


    kik lesznek a most hétvégiek?


    Nekünk annyi lesz, hogy pénteken megyünk tortát kóstolni.
    És nagyon bízom benne, hogy a héten rövidre tudjuk zárni a meghívót, alig 60 napunk van.. jáááááááááááááájjj



    előzmény:
    mormota78 (3054)
    2014-07-25  14:05
  19. 2014. július 28. 08:503058.
    én átgondolnám, mihez ragaszkodom, és mi fontos az esküvőmön.számomra a meghittség sokkal fontosabb, mint hogy most fel van-e állványozva a templom, vagy nincs. abban is van valami vicces, hogy egy állványokkal ellátott templom előtt fényképeszkedik a násznép. miért is ne?vagy csináljatok képeket máshol.szerintem ez nem olyan nagy probléma.plusz kérdezd meg a papot, ő át tud-e csak úgy menni a másik templomba, az sem olyan egyszerű.
    előzmény:
    Bettie (3057)
    2014-07-27  10:49
  20. 2014. július 27. 10:493057.
    Sziasztok!

    Nekünk három hét múlva lesz a Nap!
    Tegnap helyszínbejáráskor döbbenten tapasztaltuk, hogy a templom, amit választottunk Szentendrén, a dombtetőn pazar panorámával... fel van állványozva. Legalább 3 hónapig így is marad.
    Most azon vacillálunk, hogy maradjunk az eredeti tervnél, ha lehetséges, és a kívül ilyen módon elcsúfított, belül viszont szép kisebb templomba menjünk, vagy a hivatalhoz szintén nagyon közeli másik templomot válasszuk, ami kívül rendezett, belül viszont nagyobb, és egyszerűbb, nem olyan romantikus...
    Ti mit tennétek?
  21. 2014. július 26. 20:003056.
    Sziasztok!


    Kezdő, de nem amatőr fotós vagyok. Tapasztalatszerzés, illetve referencia munka szerzés céljábol INGYEN vállalnék esküvői fotózást!
    Még nem fotóztam esküvőt, de kreatívnak és ügyesnek tartom magam. Portrét, gyerekfotót, páros fotózást már készítettem, és dícsérték a munkámat. Az idei munkásságom megtekinthető a fészbukon Gábor Katona photography néven.
    Ha tetszett amit ott láttatok, irjatok nyugodtan.
    Esztergombol mennék bárhová ahol szükség lenne rám, egyedül az üzemanyagköltségemet kellene téríteni! 50Ft/km!
    Én 2 hónapja 90Ft/km-ert fizettem a mi esküvői fotósunknak, akinek még azon felül természetesen kifizettük a munkáját. Ennek ellenére olyan képeket kaptunk, amit még ingyen sem kértünk volna! Hála az égnek, hosszas cívódás után ,megkaptuk a nyers képeket, így remélem valami keveset tudok a fotókon javítani! 10 éves fotós tapasztalattal, és megannyi hálálkodó, dícsérő emberrel a háta mögött, olyan képeket készít, ami az én szintemet nem üti meg. És sajnos ilyenekkel van tele ma a világ! Ne essünk abba a hibába, hogy egy befutott, de rossz fotóst hívunk, a "neve" miatt! A kezdő, de jó fotós sokkal jobb választás! :)



  22. 2014. július 25. 14:373055.
    Sziasztok!


    Tegnap én is mgekaptam a lánybúcsúmra a meghívót, ami ma este lesz. Nagyon kíváncsian várom mi lesz, elég nagy titkolózás övezte az egész szervezést :D


    Sz.Gina: Én a csokrot biztosan csak a fotók után dobnám el. Mi is be akarunk egy kicsit lógni a hotelbe elpróbálni a táncot a helyszínen :)


    Majd jövök beszámolni a lánybúcsúról. 


    Mindenkinek jó készülődést. :)
    előzmény:
    .::::::. (3036)
    2014-07-24  11:12
  23. 2014. július 25. 14:053054.
    Hm, hát ez fura.

    Végülis annyit írtam, hogy a nagy napotok nekünk is az, mert a megismerkedésünk évfordulója :)
    CM-et még keresünk, többen nem is reagáltak az emailre, most van egy, akivel jövő héten találkozunk, remélem, szimpi lesz.
    Fotósunk már van, meg két dj jelölt.

    Egyelőre itt tartunk. Megkönnyebbülnék, ha a CM meglenne, az egy fontos szerep a nagy napon.
    előzmény:
    jucicica (3053)
    2014-07-25  13:50
  24. 2014. július 25. 13:503053.
    szia Mormota! 


    Sajnos nem. :( 
    3 levelet látok tőled, de egyik sem nyitható.
    A többit sem tudom nyitni, akikét korábban sikeresen elolvastam.
    Nem értem, kérem vissza a régi felületet.. 
    Még másik böngészőben is megpróbáltam.
    előzmény:
    mormota78 (3052)
    2014-07-25  13:40
  25. 2014. július 25. 13:403052.
    jucicica,

    írtam neked privit, most nem válaszként, megkaptad?

    Ez a templomkertben való pogizás nekem is tetszik, majd felvetem otthon az ötletet. Bár megígértem tegnap a páromnak, hogy ha meglesznek a szolgáltatók, akkor idén nem zaklatom többet az esküvővel :)
    előzmény:
    jucicica (3051)
    2014-07-25  13:16

Címlap

top