Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

3D Ultrahang - paraziták

Cezi
Létrehozva: 2013. március 8. 13:02
Budán van egy 3D ultrahang magánrendelő. Eddig minden ismerősömnél (3 ember), aki ott csináltatott hasi ultrahangot, bélgyulladást és paraziták jelenlétét állapították meg, és egy bizonyos cég termékeivel látták el őket jó sok pénzért. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, lehet hinni az itt kapott leletnek, lehet bízni a szerekben, amit forgalmaznak? Van egyáltalán valaki, akinél nem találtak parazitákat?
  1. 2018. május 12. 10:0280.

    Sziasztok!Remélem valamennyire még aktívak vagytok!Dr Csókásihoz mentünk a férjemmel Crohn betegség miatt!Valaki ajánlotta.Viszont amikor jobban utánanéztem a róla alkotott véleményeknek,ledöbbentem.Férjemnek is hurutos a bele,parazitái vannak és még sorolhatnám.Mindent amit leírtatok,nekünk is elmondta. :( Majd a ‘szakasszisztenset’ kellett keresnünk Kassai Évát,aki mint kiderült sem nem orvos,sem nem dietetikus...stb. Hát mit is mondjak...basszus ezt hogy lehet emberekkel megcsinálni??Ezek után kidobtunk 30ezer ft-ot az ablakon mert már az ultrahangban sem vagyok biztos,h valós dolgok vannak benne!🤔😩

  2. 2017. Április 10. 14:0979.

    Sziasztok!


    Nekem Chron betegségem van. Elmentem hozzá, ugyan azokat a dolgokat írta le nekem is. Paraziták, vékonybélgyulladás, nyirokcsomógyulladás stb. Sunrider termékeket ajánlott természetesen, amik várakozásomon felül, hatottak egy ideig. Kb. 2 hétig voltam jól, aztán elkezdett a visszájára fordulni az egész. Már azt hittem, hogy hatni fog és végre nem gyógyszerek tesznek rendbe. A leletet megmutattam a kezelőorvosomnak, el sem olvasta, már névről tudta, hogy ki ő. Többet írnom sem kell.  Nem idézném, hogy miket mondott róla az orvosom, pedig kollégák nem szidják egymást..

  3. 2017. január 3. 09:3278.

    Sziasztok! Szerintem nem veszik komolyan az orvosok sem az eloskodoket!
    Sajnos a parazitakat nem nagyon lehet latni, szekletvizsgalat sem 100-as, igazan akkor mutathatjak ki ha tulsokan vannak mar es ha urulnek, (teliholdkor eredmenyesebb) maskulonben a szervekben is megbujhatnak. Sot!Ott fejlodnek! (pl tudo!) Szerintem a beltisztitas sem tuti...


     Ezt idemasolom: "Ha biztosra akarunk menni, végeztessünk el székletvizsgálatot, méghozzá három alkalommal. Ennek azért van jelentősége, mert a vizsgálat során a székletben található petéket ismerik fel, azonban erre csak akkor van lehetőség, ha a paraziták akkortájt petéztek."

    Korzeti orvosom szerint (is) nalunk a lakossag min. 80%-a egy (ivo)vizben terjedo amoba parazitaval fertozott.


    Hazi kedvencek sajnos veszelyforrast jelentenek, de ha igazan komolyan vesszuk a temat, nem is tudom hogyan lehet nem visszafertozodni magatol a kornyezettol (agynemu,fehernemu--avagy: ha kimosom is, a hely, ahova tettem (furdoszoba, halo, szonyegek,polcok,szekreny...ja es a porszivo???)  A petek pedig a levegoben szallnak, az ember beszivja...Tulajdonkeppen akarhol osszeszedhetjuk!!!


    Sajnos en sem ismerem a tokeletes megoldast, en is keresgelek---igy jutottam ide. Ultrahang biztos kimutathatja a nagyobbakat, de az amobat???


    Vercsepp analizist probalta mar vlki? Erdekelne!


     

  4. 2016. június 13. 22:3877.

    Nem tudok mit mondani :(


    És még hány ilyen van...  És hány ember veszi meg a termékeit drága pénzen...


    Jó lenne tudni, hány ember gyógyult meg tőle.

    előzmény:
    Cezi (1)
    2013-03-08  13:02

Címlap

top