Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hüvelygomba,van kiút?

Nikol5
Létrehozva: 2013. január 14. 22:19

Sziasztok!

 Segítségeteket szeretném kérni!Állandó fertőzésekkel ,gombákkal küszködök kb 10 honapj!Ha elmúlik tart egy hétig és ujra kijön.A nőgyógyászom semmit nem mond csak a szokásos hüvelykupokat adja és ennyi.Probáltam már sok mindent,hogy helyre jöjjek(betadine kup,canetsen kombi,intim zuhany stb)és a végeredmény ugyanaz,ujra visszafertőződök.A párommal közös gyermeket szeretnénk és így esélyünk sincsen egy bébihez.Ami nagyon érdekes számomra hogy minden honapban ugyanakkor alakul ki nálam ez a ombásodás,még hozzá a peteérésem elött 1-2 nappal!Van valami összefüggés?Mit tehetnék hogy telesen kiküszöböljem a problémát?!Segíííííííííííííítség

  1. 2013. február 8. 13:4132.
    Van. Ami nekem hatott: a tisztasági betétemre 1-1 csepp teafa és levenula olaj arra részre, ahol kb. a hüvely van.
    előzmény:
    Nikol5 (1)
    2013-01-14  22:19
  2. Torolt_felhasznalo_594143
    Torolt_felhasznalo_594143
    2013. február 6. 19:4531.
    Kenetet kell vetetni megnézik mi is ez pontosan ,ha gombád van kimondottan gombára gyógyszer Lactofel hüvely flóra visszaállitására +kefir a hüvelybe a gombák utálják nekem bevált vagy tejsav patikába kapható.
  3. 2013. február 5. 14:1730.
    Annó nálam is folytonosan visszatértek a panaszok. Aztán elmentem egy magándokihoz aki elmondta hogy a fgátló miatt is lehet, de a fő probléma hogy nagyon sokszor túl durva gyógyszerekkel próbálkoznak. Emiatt megölik a hüvelyflórát. Aztán én letettem a Fgátlót, ami már segített a dolgon+ pimafucin kúp. De a fő megoldás a BoraxGlicerin nevű általában babák szájgombájára használt készítmény volt. Teljesen gombaellenes és ha bármi kezdődőt érzek rögtön ehhez nyúlok. Hüvalyöblítőként kell alkalmazni. Egy fecskendővel 1 ml este. Remélem rajtad is segít.
  4. 2013. január 15. 22:2429.
    Hát ahhoz pont nem lehet semmi köze. Hacsak nem Fifike az...(emlékszik valaki erre a történetre az Apukám világából???)
    előzmény:
    Nikol5 (27)
    2013-01-15  22:18
  5. 2013. január 15. 22:1828.

    Sok sikert hozzá :))

     

    előzmény:
    Nikol5 (26)
    2013-01-15  22:15
  6. 2013. január 15. 22:1827.

    kb egy éve van egy kutyája édesanyámnak..és hát panel lakásban lakunk,együtt...szerintetek lehet köze az állatnak ? :O

    Sajnos nem tudok vele nayon mit tenni hisz kitenni nem fogom..bár bevallom engem spec borzasztoan zavar a kutyször..ott van mindenhol,és tenni sem lehte vele semmit.....

    előzmény:
    vérmatska (24)
    2013-01-15  22:09

Címlap

top