Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felbukkant két hét után...

high hopes
Létrehozva: 2012. december 18. 10:48
Sziasztok!
Megismertem valakit akivel két randevúm volt. Nagyon jól sikerült és tényleg jól éreztük magunkat. Az első után keresett, hívott. (nehezen jött össze a második miattam) De összejött és jól alakult. Már akkor mondta, hogy szeretne elvinni valahova csak nem beszéltük meg pontosan.
Megesküdtem volna, hogy hívni fog valamelyik nap, de nem így lett...
Aztán most két hét múlva keresett, hogy hiányzom és bocsánat, de sok elfoglaltsága volt.
Kérdezem én akinek fontos a másik az nem ér rá két hétig egy sms-t vagy emailt elküldeni?
Tök hülyén érzem magam, mint akit le akarnak akasztani a szögről. Azért az embernek van büszkesége is...
A legszebb az egészbe, hogy már régóta nem éreztem ilyen jól magam senkivel és egyrészt örülök, hogy keresett, de a másik felem meg csalódott, hogy már mindjárt az elején ilyen hülyének vagyok nézve.
Nem panaszkodom neki, hogy rosszul esett, pedig ezt tenném. :( Valami okosat tud valaki nekem mondani?? Köszönöm!!
  1. 2012. december 18. 18:04126.

    Ebbe van valami, mert a kapcsolataimban "haver" is vagyok, de Nő is.

    A lényeg, hogy a "majd majd majdot" sem kellett volna megígérnie. Soha senkitől nem kérdeztem semmit. Annyi más téma volt...

    előzmény:
    cabron (121)
    2012-12-18  15:58
  2. 2012. december 18. 17:03125.

    Sokszor van, hogy a nő ezt jelzi az érdeklődését, de ez fordítva is lejátszható, kb. ugyanezekkel a variációkkal. 

     

    Pasi érdeklődik, nő:

    - letojja, mert nem érdekli

    - jelzi hogy lehet belőle valami és hagyja a folytatást a férfira

    - enged, "majd meglátjuk mi lesz belőle" alapon

    - rögtön ugrik és ráakaszkodik a pasira

     

    Én soha nem voltam az a típus, aki belezúg valakibe, majd epedezik utána. Én mindig arra reagáltam, ha egy férfi érdeklődött utánam, eldöntöttem, hogy akarom-e a közeledését vagy sem, és ezt jeleztem neki. 

     

    Párommal a neten ismerkedtem meg. Két hétig csak msn, levél, telefon. Már szikrázott akkor is a levegő, odáig voltam meg vissza érte, de én tartottam magam ahhoz, hogy megvárom ő mit lép, addig nem adom ki magam. Ez nem annyira játszma, talán inkább óvatosság részemről. Persze éreztettem, hogy nagyon kedvemre való a dolog, de semmi konkrét lépés.

     

    Aztán az első randi egy termálfürdőben volt. Ott ültünk-álltunk egymással szemben a vízben, hatalmasakat beszélgettünk, hülyültünk, ő dumált-dumált-dumált (nagydumás), de én még mindig nem léptem. Holott a levegő már izzott körülöttünk. Aztán megcsókolt, és onnantól nem volt visszaút, egyértelmű volt a folytatás...

     

    Utólag elmondta, hogy totálisan ki volt tőlem akadva, mert korábban a nők ennyitől már a karjaiba omlottak.  Mondtam neki, hogy így járt, mert nálam az nem úgy megy! Másfél éve boldogítjuk egymást, töretlen szerelemmel, tehát annyira nem csinálhattam rosszul!  A szerepek ma is egyértelműek, ő hordja a nadrágot, és ez így jó. Pedig én is erős egyéniség vagyok, talán pont ezért fontos nekem, hogy ne én legyek az, aki a családfő szerepét tölti be, ez számunkra egyértelműen a férfi reszortja!

     

    előzmény:
    nok_apja (107)
    2012-12-18  14:48
  3. 2012. december 18. 16:43124.
    Ha Szex és New York, azzal szemben én kevés vagyok. Feladom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_517177 (122)
    2012-12-18  16:25
  4. 2012. december 18. 16:40123.
    Az biztos, hogy jó színészek! Tény, hogy mi nők is tudunk jó színészek lenni, de a férfiak jobban csinálják! Na meg azt bírom a legjobban, amikor nyomulnak meg így "Szeretlek" meg úgy, aztán lefektetnek (már aki hagyja) és utána filmszakadás...sok-sok ilyen ismerősöm volt, aki így járt! Meg kell ismerni a másikat jobban, főleg a múltját(főleg ha a múltja is kamu) és húzni kell a szexet is, amedig csak bírja a másik..Felmerül a "én azt hiszem h szeretlek" szituáció is,  amikor azt mondja szeret és közben talál mást, csak nyuszika kimondani, ilyen nálam fordult már elő, és elég szar volt. 
    előzmény:
    high hopes (109)
    2012-12-18  14:54
  5. Torolt_felhasznalo_517177
    Torolt_felhasznalo_517177
    2012. december 18. 16:25122.

    Az a pasi, akinek mert valami fontos munkája van, két hétig nem jut eszébe a családja, barátai, barátnője, az beteg.

     

    Később mi lesz, ott felejti a gyereket az óvódában? 

     

    "No így, ennyire kifinomultan nem, ehhez már nőnek kell lenni. "

     

    A szex és New Yorkban is volt egy ilyen rész, amikor a pasi mondja, hogy csütörtökig nem hívtam fel a csajt, nehogy elbízza magát, aztán látjuk a csaj reakcióját: a köcsög nem  hívott fel csak csütörtökön, úgy hogy azt mondtam, nem érek rá.

     

    Ezek nem manipulációk, ezek kis játszmák, ne engedjek neki túl sokat, de azért apácának se nézzen, ne csak akkor találkozzunk, amikor ő ráér, ne higyje azt, hogy csak az ő hívására vártam stb.

     

    Bár lehet, hogy ma már kevesebb van belőle, a nők jelentős része könnyebben adja magát, a pasik meg úgy vannak, mit teperjek, másnál sokkal hamarabb megkapom, amit akarok. 

    előzmény:
    nok_apja (97)
    2012-12-18  14:28
  6. 2012. december 18. 15:58121.

    Le lehet ezt úgyis fordítani, hogy:

     

    a pasi a második randin elmondja, hogy MAJD felhívja és MAJD el szeretné vinni valahova, aztán elbúcsúznak, a lány: "Mikor ott vagyok (most is meghívott két italra) megköszöntem, mondtam, hogy jól éreztem magam, vigyáz magadra, puszi, szép estét..." Mint egy havertól.

     

    A fickó ezek után kivár, mert ez így neki nem egyértelmű, hogy a lány akar-e folytatást vagy sem. Hátha a lány dob neki egy, a búcsúzásnál kicsit egyértelműbb jelzésfélét. 

    De nem. Ennek ellenére mégiscsak felhívja, mert bejön neki.

     

    A lány meg dobni akarja, mert hát ő büszke...Hihihi.

    Lehet jól ráb@szik, de hát ő tudja. :)

     

    előzmény:
    Vitosa (68)
    2012-12-18  13:11
  7. 2012. december 18. 15:58120.
    Nem feküdtem le vele, és azzal sem lenne problémám, ha meggondolná magát. Csak akkor nem értem miért keres?
    előzmény:
    Babóca79 (118)
    2012-12-18  15:42
  8. 2012. december 18. 15:49119.
    előzmény:
    semiramis (57)
    2012-12-18  13:03
  9. 2012. december 18. 15:42118.
    Olyan tipp volt már, hogy biztos lefeküdtetek a 2. randin, és neked hiába volt jó, neki az "egynek elmegy" kategória, és 2 hét alatt senki mást nem tudott felhúzni, és már bizsereg neki? Mert én erre tippelek, persze ha mégsem volt ungabunga, akkor csak szimplán nem érdekled annyira, amennyire a többségünk szerint normális lenne az érdeklődési szint 2 jól sikerült randi után.
    előzmény:
    high hopes (1)
    2012-12-18  10:48
  10. 2012. december 18. 15:06117.
    Akár igen, akár nem, magánügy. Nem ide való.
    előzmény:
    high hopes (115)
    2012-12-18  15:02
  11. 2012. december 18. 15:04116.
    Értem én, hogy nem eccerű a dolgotok! :-))
    előzmény:
    nok_apja (112)
    2012-12-18  14:59
  12. 2012. december 18. 15:02115.
    Hát én is úgy érzem nagyon rossz tapasztalaid lehetnek anők terén. Nagyon!
    előzmény:
    nok_apja (107)
    2012-12-18  14:48
  13. 2012. december 18. 15:01114.
    Teljesen egyetértek.
    előzmény:
    zsaki71 (110)
    2012-12-18  14:56
  14. 2012. december 18. 15:00113.

    Egy pillanatig azt hittem, hogy na csak nem voltam olyan rossz, hogy akárkivel is összeállt mellettem mégse törölt ki engem. De ez hiú ábránd, mert itt sajnos nem arról volt szó, hogy annyira jó voltam, hanem, hogy egy másik nem jött össze... :(

     

     

    előzmény:
    high hopes (111)
    2012-12-18  14:58
  15. 2012. december 18. 14:59112.

    Még egy-két mondat a zöld lámpáról.

     

    Van, hogy az embernek az üzenik: "Nézz be hozzám, a szoknyám alá is, nem lesz rajtam bugyi" és ennek az értelmezése, hogy ökörködöm veled, de egyébként nem kellesz.

    Aztán van, hogy egy félénk pillantás mögött a legteljesebb olvadozás van.

     

     

     

    előzmény:
    zsaki71 (110)
    2012-12-18  14:56
  16. 2012. december 18. 14:58111.

    Így fogok tenni. Jól esne elhinnem, hogy nem ért rá. Lehet 10 év múlva már az sem fog érdekelni csak jöjjön valaki. (persze remélem addig nem bajlódom már ezzel) De most úgy érzem ez nem jó kezdés volt.

    És eszembe jutott az a 2-3-4-5nap amikor vártam, hogy keressen, hogy annyit megkérdezzen, hogy rendben hazaértem e ilyesmi. És ezt se tette meg, pedig az utolós busszal jöttem ami 11 után indult és elég érdekes arcok voltak mindenütt. Legalább a bizonytalanságomban most megerősödtem. Köszönöm mindenkinek aki írt ilyet vagy olyat! :)

    előzmény:
    Elle25 (106)
    2012-12-18  14:45
  17. 2012. december 18. 14:56110.

    Persze a jelzés a nő "dolga" volt akkor is, de a cselekvés a férfié. Kivéve, ha nem volt eleve elrendelés a szülők részéről. No meg nem is maradhatott egy nő anno egyedül egy férfi társaságában....

     

    Gondolom férfiként ezeket a lehetőségeket így látod. Akkor viszont nagyon nehéz dolgotok lehet velünk..:-)))

     

    Szerintme meg egy probléma van a férfi-női kapcsolatokkal manapság. Ez pedig az idő. A ma embere a kapcsolataiba is úgy rohan be, mint ki....semmire nem adnak a felek időt egymásnak.... 

    előzmény:
    nok_apja (107)
    2012-12-18  14:48
  18. 2012. december 18. 14:54109.
    Igen én is így gondolom. Nem vagyok a legokosabb sem a legjobb, de tényleg, ha előtte napi 2-3x keresett akkor két hétig meg semmi hát ennyire ne nézzenek hülyének. És oszto annak a véleményét akik szerint a férfiak nagyon nagy színészek. Ezt a lelkesedést amit ez a pasi eljátszott nekem ez egy Oscar díjjal alakítás volt.
    előzmény:
    LucyHm (104)
    2012-12-18  14:37
  19. Torolt_felhasznalo_992334
    Torolt_felhasznalo_992334
    2012. december 18. 14:52108.
    :))) naná!!
    előzmény:
    Vitosa (102)
    2012-12-18  14:36
  20. 2012. december 18. 14:48107.

    Amióta és amíg világ a világ, addig az első lépést a nő teszi meg. Jelzi, hogy nem lenne ellenére, ha férfi közelít.

     

    Hogy aztán a férfi közelít-e az több eset:

    - úgy csinál mint aki nem veszi észre, mert nem akarja azt mondani, hogy köszi, de nem jössz be. (Ha mondaná, akkor felháborodottan válaszolnának, hogy mit képzel magáról, honnan gondolja, hogy a csatorna patkányon kívűl bárkit is érdekel.)

    - érzékeli, menne is, de valami távoltartja. Ez pedig az erő. Érzékeli, hogy a nő erősebb, gátlástalanabb, nagyravágyóbb mint kéne. Nem vágyik felesleges harcokra, sérülésekre és nem akarja megtörni a nőt. (A nő felfele udvarol, a férfi lefele.)

    -  Egy-két próbát megér, aztán kiderül van-e fantázia a dologban.

    - Elkapja a rajongás és adni, adni, adni akar. Ilyenkor megundorodnak és elfordulnak tőle. 

     

     

    előzmény:
    zsaki71 (103)
    2012-12-18  14:36
  21. 2012. december 18. 14:45106.

    Szerintem ez már veszett ügy. Nekem is volt pár hasonló sztori, kivétel nélkül rosszul végződtek (legalábbis számomra rosszul). 

    Én hagynám most már, ha két hétig nem érdekeltem, akkor most se. Gondolom mással találkozgatott ebben a két hétben és az nem jött össze, ezért most utánadnyúlt.

    Szerintem legyen az embernek annyi önbecsülése, hogy ezek után azt mondod neki, hogy kösz de már van más programom, nem szeretnék találkozni. Ha annyira akar ezek után (elképzelhető, hiszen visszautasítod, ami ugye nem esik jól a férfiúi hiúságnak), akkor minimum egy hatalmas vörös rózsacsokorral állítson be  

  22. 2012. december 18. 14:37105.

    De most sem minden 18 éves lány ilyen!

    És amikor én voltam 18 (12 évvel ezelőtt), akkor is voltak ilyenek, nem kevesen, legfeljebb nem ilyen nyiltan.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992334 (99)
    2012-12-18  14:32
  23. 2012. december 18. 14:37104.

    Szia!

    Az én véleményem szerint az önbecsület a legfontosabb, néha elveszítjük azt, ha igazán szeretünk valakit, és képesek vagyunk megalázkodni is előtte(na ez lehet kicsit erős volt, de ez is előfordul.:D). Hasonló esetem volt nekem is, megbeszéltük hogy találkozó meg egyebek, aztán nem keresett vagy 1 hétig...fent volt msn-n is mindenhol, de rám se tojt. Ráírtam, és azt mondta nem ért rá...mondom akkor mit keresel fent?  Szánalmas mennyire hülyének néznek minket a férfiak néha... mondjuk ez jó régen volt már, kb 5 éve.:D Azóta tanultam én is ezekből, és eldöntöttem mi a legfontosabb, még ennél is: önbecsülés. Ezt mindig érdemes figyelembe venni, mert ez tesz téged erőssé! Én azt mondom, ha egyszer csinálta csak nézd el, de ha többször is eljátsza bajok vannak....de egy sms valóban nem 2 hetes folyamat, és ha hiányzik valakinek a másik, nos még ha 1 perc is, de kiakarja mutatni, hogy így van, ha sms-be, ha hívásban, bárhol!

    előzmény:
    high hopes (1)
    2012-12-18  10:48
  24. 2012. december 18. 14:36103.
    A gondolataidhoz fűznék hozzá annyit, hogy amikor anno nagyanyáink idejében még működtek a hagyományos férfi-női szerepek, akkor egyértelmű volt, hogy a férfinek kell lépnie. Ma már a szerepek sem tiszták, így néha nehezen érti a férfi a nőt és a nő a férfit....
    előzmény:
    Vitosa (98)
    2012-12-18  14:30
  25. 2012. december 18. 14:36102.
    Tudod, ha már az elején nekem kell nógatnom, akkor mit várjak tőle a későbbiekben? Én szeretem a talpraesett férfiakat, akik tudják mit akarnak, és azt el is érik. Ha engem akar, ott a lehetőség, tegyen érte! Ne már nekem kelljen felhívnom a figyelmét, hogy: "hééééé itt vagyok áááám". Az nem az én pályám! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992334 (100)
    2012-12-18  14:33

Címlap

top