Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó bor

evaita52
Létrehozva: 2012. szeptember 11. 10:32

Nem egy ismerősöm állítja, hogy ha egy bor nem kerül palackonként legalább 2000 forintba, akkor az sosem látott szőlőt.

 

Ezen én azért megdöbbentem - ezen ár alatt tényleg csak ízesített alkoholt kapunk?

  1. 2017. július 18. 14:0233.

    Ebben most nem értünk egyet.. Az osztrák bor szerintem nem jobb mint a magyar, azért mert külföldi nem biztos hogy minden jobb..  Mondjuk én az édeset szeretem, és az Egri Éger az olyan volt, mintha mustot ittam volna, még a Tokaji aszúnál is jobb volt szerintem..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (32)
    2017-06-27  15:04
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. június 27. 15:0432.

    most voltam bordeaux


    ilyet is ittam


    de sok jó van arra


    de egyébként blauer portugieser, burgenland-ból is baromi finom


    próbáltam magyart, egrit, geret...... de mind egy rakás fos az osztrákhoz


    de van a német havertól mosel-i borjaim is


    szóval az egri csak igya a lőréjét meg


     

    előzmény:
    rockcica (31)
    2017-06-27  14:12
  3. 2017. június 27. 14:1231.

    Most voltunk Egerben, a Szépasszonyvölgyi borászokat jártuk körbe.. Rendkívül finom borokat kóstoltunk, vettünk is pár üveggel(ill.kannával)mert mint a gazdák maguk mondták, hogy az üveget fizettetik meg a jó néppel.. Pl.Egy liter bor bor kannában (nem amit a közértben kapsz)hanem szép kis hordót mintázóban 1500 Ft. Ha ugyanazt a fajtát hétdecis változatban vettük volna, közel kettőezer... Érdemes elgondolkodni

  4. 2017. május 8. 11:3930.

    Dehogynem, a Tescoban pl most pont nagy akciók vannak: http://www.ujsagomat.hu/tesco/akcios-ujsag-nagysz er-borok-minden-alkalomra/

    előzmény:
    MészárosKata (29)
    2017-05-08  11:37
  5. 2017. május 8. 11:3729.

    Nem tudjátok, mikor hol vannak jó bor akciók?

  6. 2017. március 3. 12:3628.

    Sziasztok! Ha közeledő születésnapra vagy bármiféle ünnepre vesztek bort, de egy egyedi vagy különleges boros doboz-t is szeretnétek mellé ami még különlegesebbé tudja varázsolni a bort, akkor nézzetek szét a papirbol.hu boros doboz aloldalán rengeteg doboz közül lehet válogatni és egyedi grafikával vagy szöveggel is lehet tetőzni a doboz értékét! Itt tudjátok megnézni a boros doboz termékeket!

  7. 2012. szeptember 14. 21:5227.
    Elnézést kérek, valami félrement. Tudom törölni az ismételt bejegyzéseimet? (Ha admin olvassa, megtenné?) Bocsánat!

Címlap

top