Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen notebookot érdemes?

Torolt_felhasznalo_522746
Torolt_felhasznalo_522746
Létrehozva: 2012. július 30. 10:32

Sziasztok!

Talán van itt olyan aki jobban ért a számítástechnikai kütyükhöz mint én. :o)

Notebookot készülök venni. Már régóta nézelődök a neten, olvasgatok véleményeket, és nagyjából körvonalazódott is hogy mit szeretnék.

De azért szívesen vennék tapasztalatokat, hogy melyik típus a jó, Intel vagy AMD processzor, 3 vagy 4 magos, integrált vagy dedikált videokártya, fém vagy műanyag ház stb...

Sajnos a legtöbb keresőben nem lehet megadni olyan szempontokat ami nekem fontos: jó legyen a hűtése, hosszú időt bírjon az aksi, gyors internet modem legyen benne, jó legyen a grafikája stb. 

Ami a legnagyobb gond, hogy a keret is szűkös, 150 ezernél többet nem tudnék szánni rá, de a jobbak amik megfelelnének az elképzeléseimnek, 200ezer körül vannak...

Szóval miben lehet/érdemes kompromisszumot kötni? Melyik gépnek legjobb az ár-érték aránya?

Várom a tapasztalatokat, jótanácsokat.

Köszi! :o)

  1. Torolt_felhasznalo_522746
    Torolt_felhasznalo_522746
    2012. augusztus 9. 09:14102.

    Igen, megvan. :o)

    Sokkal szebb mint a képen, és nem is annyira fényes, viszont jó nagy. :o)

    Teljesen jó a billentyűzet, szép a kép stb. Egyedül az illesztőprogramokkal gyűlt meg a bajom, de már az is rendben van. Már mindent beállítottam rajta amit kellett, csak a fájlokat kell átmásolni a másik gépről. Eddig kb 2 GB-nyit tettem át, 20 percbe telt mire kiírtam pendrive-ra, és kb 2 percbe telt feltölteni...

    Szóval eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.

    Ma kipróbálok egy játékot is. :o)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_741718 (100)
    2012-08-08  11:46

Címlap

top