Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Purpura bacca

zsoka7
Létrehozva: 2012. július 29. 21:23
Sziasztok ! Hallott valaki a purpura bacca nevű fogyókurás készitményről ? Tapasztalat ?
  1. 2013. január 12. 09:3983.
    ÉRdekes, hogy az oldal még mindig létezik, nem lehet lekapcsoltatni? Főleg ,hogy kiderült, hogy kamu? 
    előzmény:
    zsoka7 (1)
    2012-07-29  21:23
  2. 2012. november 11. 16:4582.
    Sziasztok! FB-on láttam ezt az új csodabogyót, egy ismerősöm osztotta meg, úgy kavarodtam ide. Csak azt akartam írni, hogy az nem igaz, hogy nincs hatásos fogyitabi, az a kérdés csak, hogy milyen áron hatásos.  Én egyetlen fogyikapszulát szedtem eddig, most 2012 tavaszán 3 hónapig. Működött is, bár nem vagyok túlsúlyos, 165 cm, 60 kg, de mindig 55 volt a cél, na ezzel sikerült 2 hónap alatt 7 kilót ledobni. Izom egy deka se jött fel, lógott mindenem (ismét jelzem, nem a súlyosan elhízott kategória vagyok, de a 60 nap alatt ledobott 7 kiló így is megviselte a bőrömet). Ez a termék a Superslim volt. Csak a 3 hónapos kúra után tudtam meg, hogy a világon már mindenhol betiltották, mert szívproblémákat okoz a fő hatóanyaga a sibutramine, ami természetesen az összetevők között (almakivonat, kiwikivonat stb) nem volt megemlítve. Szóval mindenki maga döntse el, mit hajlandó megtenni a fogyásért, lehet hogy a csodabogyók használnak, de biztos, hogy nem lehet büntetlenül így fogyni.
    előzmény:
    zsoka7 (1)
    2012-07-29  21:23
  3. 2012. november 9. 12:3681.

    Sziasztok!

     

    Ha lemondani sem lehet, mert nincs elérhetőség, akkor hogyan lehetne a garanciát érvényesíttetni? Sztem nem adnak ezek vissza semmit. Aztán találd meg őket...

     

    B.

    előzmény:
    thira (78)
    2012-11-02  19:37
  4. 2012. november 4. 19:5480.
    Szia ! Nekem is kihozták nem voltam otthon fehívtak ( gondolom saját futáruk van ) mondtam köszönöm mégse kérem ! :)
    előzmény:
    kszjumo (79)
    2012-11-04  17:46
  5. 2012. november 4. 17:4679.

    Sziasztok 

     

    Nekem elvileg holnap szállitják ki.Tudom elég bután csináltam mert rendelés után kezdtem el nézelödni hogy mégis mit rendeltem.Azok után amit olvastam nem akarom átvenni de nem tudom elérni öket hogy lemondjam a rendelést.A kérdésem az lenne hogy ha nem leszek itthon amikor hozza a futár akkor kihozza mégegyszer?A futárnak mondhatom hogy nem kérem a csomagot? 

    előzmény:
    zsoka7 (71)
    2012-08-28  22:15
  6. 2012. november 2. 19:3778.

    Sziasztok!

     

    Én is gondolkodom azon, hogy kipróbáljam ezt a terméket. Csakis azért mert garanciát vállalnak rá. Azt írják, hogy amennyiben nem fogy le a használója 14 kg-ot négy hét alatt, visszatérítik az árát. Ez elég komoly garancia. 

    Van ezzel kapcsolatban valakinek már tapasztalata?

     

    Ezen a linken, az oldal alján, zöld mezőben található ez a leírás.

     http://sln36.weightlossc.com/

     

    Köszi.

    előzmény:
    zsoka7 (1)
    2012-07-29  21:23
  7. 2012. szeptember 21. 12:2277.

    http://shop.activefoodsupplements.com/pg2/contact.php

     

    Ezen az oldalon talalhato szamot felhivtam, felvettek es lemondtam a megrendelest. Megkerdeztek,mi az oka. Elmondtam.

Címlap

top