Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyógygomba tapasztalat?

kolibri14
Létrehozva: 2012. június 14. 07:36
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata a gyógygombákról? Pl. Varga féle, esetleg ha valaki elmondaná örülnék neki. Köszi
  1. 2018. március 5. 10:2543.

    REKLÁM!!!


    előzmény:
    vigvarikati (42)
    2018-03-05  09:05
  2. 2018. március 5. 09:0542.

    Én idén télen rendeltem a Reishi Sziget webáruházából három csomag gombát. Olyan akciójuk volt (szerintem még mindig van), hogy kettőt fizettem, hármat kaptam. Minden reggel a kávémba keverek egy adagot, igazából semmi bajom nem volt a nagy hideg alatt, nem talált meg sem a megfázás, sem az influenza. :) Ha érdekel, itt találod őket: http://www.reishisziget.hu/webaruhaz

  3. 2017. július 7. 14:3740.

    A valóság viszont az, hogy te REKLÁMOZOD ezeket a ganoizéket, nyilvánvalóan közvetlen anyagi haszon reményében. 


     


    TILOS a fórumon a reklám, úgyhogy jobb ha saját magad törlöd a reklámtartalmú hsz-aidat!!!!!


     


     

    előzmény:
    kekszemu (38)
    2017-07-07  10:44
  4. 2017. július 7. 14:3439.

    Na linkeld gyorsan azt az állítólagos kettős vaktesztet.....! 


     


    Mert a valóság az állításoddal ellentétben az, hogy a GVH is "díjazta" a hazugságaikat, és hamis gyógyígéreteiket..


     


    http://index.hu/gazdasag/2015/05/29/elmeszelte_gvh_a_varg -gyogygombasokat/


     


     

    előzmény:
    kekszemu (38)
    2017-07-07  10:44
  5. 2017. július 7. 10:4438.

    A gyógygombákkal kapcsolatban jó néhány placebo kontrollált kettős vak vizsgálat is készült már.


    A legtöbb klinikai vizsgálatról magyar nyelven  a gombakirályon találtam infót (pontosan itt: http://gombakiraly.hu/category/gyogygomba-hirek/), és mindegyik cikknél megtaláljátok az eredeti angol nyelvű cikk linkjét is, tehát utána lehet nézni a valóságnak. Ahogy végig olvasgattam a honlapot, elég nagy a tudományos irodalma a gyógygombáknak.


    Ami fontos, hogy adott gyógygombákról szól a legtöbb vizsgálat, pl. a ganoderma májvédő hatását vizsgálták 42 betegen, vagy a süngomba hatását vizsgálták különböző idegrendszeri betegségek (demencia, depresszió..) esetén. Vannak adott termékekkel végzett klinikai vizsgálatok is, pl. a BioBran csökkenti az emlődaganatos betegnél a kemoterápia mellékhatásait stb.,  de ezek NEM a Varga-félének nevezett termékekkel készültek. Ilyet nem csak a gombakirályon, de máshol sem találtam. Ha még is tud valaki ilyen vizsgálatról, örömmel venném, ha megírná!


     

    előzmény:
    sabangela (26)
    2015-09-11  21:46
  6. 2017. június 16. 10:5537.

    Szerintem a gyógygombák nagyon hasznosak, de nem árt érteni is hozzájuk. Én ismerek egy doktornőt, akit fel lehet hívni telefonon, és készségesen segít kiválasztani a legmegfelelőbb gyógygombát. Ha jól tudom több szakvizsgája is van, és nagyon korrekt. Ő nem terméket ajánl, hanem azt mondja meg, hogy adott problémára melyik gyógygomba való. Dr. Dóda Ildikónak hívják és délutánonként lehet leginkább elérni a 70-6340142-es telefonszámon. 

  7. 2016. október 27. 08:3236.

    Sokkal olcsóbb, ha csak önmagában süngombát fogyasztasz, ui. annak érzed a jótékony hatását, a többi csak körítés. Bio süngomba már 3745 Ft-ért kapható (én itt szoktam venni, nagyon megbízhatók: http://gombakiraly.hu/aruhaz/bio-sungomba-orlemeny-30g/ ), a Varga féle termékek ennek a két-háromszorosába kerülnek, és semmivel sem érnek többet. Nekem is nagyon bevált a süngomba a bélrendszeri panaszaimra, csak ajánlani tudom. 

    előzmény:
    pipolaj (34)
    2016-08-29  09:28
  8. 2016. szeptember 7. 10:3435.

    Sziasztok!


    Én a Pure Gold Organic gyógygombákat szedem. Többfélét is kipróbáltam közülük. Először a kapszulákat, azután a folyékony gomba kivonatokat, mivel arról azt írták, hogy egy adag 35 kapszulának felel meg. Hát nem tévedtek, elég erős löket! :-)


    A legjobb hatását a Pure Gold Organic Cordyceps sinensis with bio reishi és shiitake folyékony kivonatnak éreztem, ebben háromféle gomba is van.


    http://www.vitalitaswebaruhaz.hu/gyogygombak


     


    Én főként fáradtság, stressz, kimerültség ellen kerestem valamit és női problémák (mentstruációs görcsök, PMS) miatt. A Pure Gold gombának a hatását már pár nap után éreztem, sokkal könnyebben felkeltem reggel (ami mindig egy macera volt), szinte úgy eltelik egy nap, hogy észre sem veszem, nem leszek nyúzott délutánra.


    Eleinte a napi 5 mililitert szedtem, de bőven elég belőle a fele is, egy teáskanállal szoktam bevenni reggel, kávé sem kell mellé.


    Más valakinek van tapasztalata? Bár egyes termékeknél bőven írtak már mások, betegségekre is. 


    Én bátran ajánlom mindenkinek a Pure Gold Organic gombákat. 


     

  9. 2016. augusztus 29. 09:2834.

    Sziasztok!


    Én is szedem a varga gyógygombát már több mint 5 hete.


    Nagyon hitetlen voltam ,de már mindent kipróbáltam a betegségemre ,és semmi nem használt,ezért vettem gyógygombát.


    Gasthonax Zt és Viranaxot szedek,egész kapszulával kezdtem,és úgy emeltem hetente.Én hülyeségnek tartom hogy a kapszulát szedjük szét és 1/6 adaggal kezdjük,ha allergiás vagy valamelyik összetevőre úgyis két nap alatt kiderül.Nálam semmi mellékhatás nem jelentkezett.


    Nagyon szkeptikus voltam mikor 3 hét eltelte után sem volt válztozás,ezért felhívtam újra a weboldalon található dokit,aki megnyugtatott hogy pácienstől és betegségtől függően 1-1,5 hónap kell mire változás várható.


    És igaza lett ,nálam az 5 hétől megszünt a probléma amire szedtem.


    De szedem továbbra is,és ha ez az adag elfogy még veszek mindeyikből 1-1 dobozzal.


    Sajnálom hogy nem előbb kezdtem el.


    Valamint jónak tartom hogy olyan gyógynövényt /hatóanyagot is tartalmaz ami nyugtató hatású,nagyon stresszes a munkám,és érezhetően nyugisabb vagyok mióta szedem.


    Árát korrektnek tartom,személy szerint én a gyógyszertárakban ennek a többszörösét fizettem ki amig próbálkoztam különbőző gyógyszerekkel és gyógyhatású készitményekkel.


    Minden betegnek csak ajánlani tudom kipróbálásra!


    (41 éves férfi)

  10. 2016. július 27. 20:1033.

    Édesapám agyi infarktusból gyógyult fel.Saját magam az évek óta tartó refluxtól szenvedtem míg rá nem találtam a varga gyógygombára.Előtte liter számra ittam a Salvus gyógyvizet,de már az utóbbi időben a gyógyvíz sem múlasztotta el reflux kellemetlen tüneteit.A Varga gyógygombától ami sün gombát tartalmaz kezdenek elmúlni a reflux kellemetlen tünetei : gyomorégés,nyelőcső égés,rekedtség,mellkas fájdalom a szív környékén.Most volt 6 napja egy orrsövény műtétemből is gyorsabban kezdek felépülni,nem visel meg a műtét utáni időszak.Csak ajánlani tudom mindenkinek!

    előzmény:
    kolibri14 (1)
    2012-06-14  07:36
  11. 2016. július 21. 01:3832.

    Nekem sokat segített a Varga féle gyógygomba a tüdőgyulladásomat szüntette meg.Ettem sok gyümölcsöt,be szedtem az antibiotikumot amit felírt a pulmonológus semmit nem használt.


     


    Édesapám 72 évesen kapta meg a stroke betegséget elkezdtük nála alkalmazni szintén a gyógygombát,és nagyon gyorsan javulni kezdett az állapota.


     


    Egyébként,ha nem lennének klinikailag tesztelve a gyógygomba termékek,akkor nem is engednék forgalmazni.A honlara,ha felmész minden klinikai teszt eredmény fent van.


     


    Ha annyira jók a gyógyszerek,akkor miért halnak meg évről-évre egyre többen a gyógyszerek kiváltotta mellékhatásokban,mint betegségben?


     


    Mielőtt valamire azt mondjuk becsapása az embereknek előtte utána kellene nézni a dolgoknak.


    Mi nem lettünk lefizetve a cég által.Ez a mi saját tapasztalatunk.

    előzmény:
    Lillyke55 (21)
    2015-07-10  04:40
  12. 2016. július 21. 01:3531.

    Kedves Sabangela!


    Nekem sokat segített a Varga féle gyógygomba a tüdőgyulladásomat szüntette meg.Ettem sok gyümölcsöt,be szedtem az antibiotikumot amit felírt a pulmonológus semmit nem használt.


    Édesapám 72 évesen kapta meg a stroke betegséget elkezdtük nála alkalmazni szintén a gyógygombát,és nagyon gyorsan javulni kezdett az állapota.


    Egyébként,ha nem lennének klinikailag tesztelve a gyógygomba termékek,akkor nem is engednék forgalmazni.A honlara,ha felmész minden klinikai teszt eredmény fent van.


    Ha annyira jók a gyógyszerek,akkor miért halnak meg évről-évre egyre többen a gyógyszerek kiváltotta mellékhatásokban,mint betegségben?


    Mielőtt valamire azt mondjuk becsapása az embereknek előtte utána kellene nézni a dolgoknak.


     


     


     


     

    előzmény:
    sabangela (25)
    2015-09-11  21:29
  13. 2016. Április 25. 19:5130.

    Sziasztok! Én nagyon sok gyógygombát kipróbáltam, szedtem Varga gombát is és a dr. Tihanyi gyógygombákat is. A legjobb hatását a Super Cordyceps gombának éreztem, nagyon sokat köhögtem előtte és ez segített nekem. A Tihanyi doktornak írtam levelet és azt mondta, hogy a tüdő problémákra a cordyceps a legjobb. Szóval nekem nagyon bevált, szedjétek nyugodtan, csak ajánlani tudom!!

  14. 2015. október 8. 21:5729.

    A linkem neked is szólt!

    előzmény:
    sabangela (26)
    2015-09-11  21:46
  15. 2015. szeptember 11. 22:4927.

    Apósom és édesapám is közel egyidősek,hasonló cukorproblémákkal.


    Apósomnak nagyon bejött a Varga féle gyógygomba,hatásos is neki,apunak viszont rosszul volt tőle még a gyomra is,nagyon hamar abbahagyta

    előzmény:
    kolibri14 (1)
    2012-06-14  07:36

Címlap

top